Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
17. sep 2010

@mscat ahojky 🙂 jojo už bych chtěla ale nějak se malé nechce 😀 takže co děláme tak vypuzujem vypuzujem ale pořád nic no 😀 😀 😀 už bych fakt chtěla hihi 😀 😀 a jak ty jak se cítíš?? a tak těhulkování zatím dobrý?? nezvracíš nic??a víte co to bude nebo ještě ne??

mscat
18. sep 2010

monaberuska: 🙂 tak ale to už budeš mít za chvílu určo za sebou 🙂
no já se cítím už lépe...nee nezvracím,zvracela jsem jen 4x 😀 ale zle mi bylo pěkně od 7tt do 11tt. ted už jen po ránu nebo když se nenajím.ale už je to dobrý,energie už se nějaká dostavila tak ok 🙂
jojo těhulkování jinak dobrý..však se mrkni do mého fotoalbumu mám tam fotku miminka..ale nepodařilo se moc vyfotit 🙂 jinak mám za sebou screening a miminko je zdravé ale nevíme co to ještě bude.no doufám že holčička 😵

monaberuska1
18. sep 2010

@mscat jů no ty máš krásný bříško 🙂♥ jinak fotečky krásný 🙂jo tak to je fajn že nebliješ jak alík 🙂 jo byli jste na screening v Brně? nebo kde??? a neřekly vám tot am jo?? nám to řekly v tom 13tt a apk v tom 20tt nám to potvrdily, a jesi opravdu se trefily tak to se snad brzy ukáže 😀 😀 😀 no už bych chtěla ale zatím nic, ani na porod nic nevypadá cejtím se max dobře takže asi zas přenášet budem jak to vidím, jelikož mám 2 dny do termínu tak to jinka nevidím 😀 😀 😀 😀 😀 tak budu držet pěstičky aby tam byla holčička 🙂 ale víš jak co jste si tam zasadily to tam máte hihi 😀 😀 😀 😀

mscat
19. sep 2010

mona: děkuji 🙂 noo bříško mi spíš hubne 🙂 ale mimčo už vykukuje od spodu 🙂
tak dnes jsem se vzbudila nachcíplá a neudržela v sobě snídani..takže joo ještě si asi zablinkám někdy 😝 😝 nene..screening NT..to se ted provádí do 3 měsíce.na vývojové vady..nadstandartní vyšetření za 1450kč.je to prý 90% přesnější jak triple testy v 16tt.normálně tady u nás mi to dělaly. nene pohlaví ještě neřekli...to vám řekli teda brzy. 🙂
no já jsem už hrozně zvědavá či tam bude ta holčička..no kéž by 🙂 asi pokud tam bude zase kluk tak to asi trošku obrečím..ale milovat ho budu i tak to je jasné. 🙂 hlavní at je zdravé samozřejmě..ale po té holčičce toužím.
noo jinak právě že by teoreticky mělo být zasazeno na tu hočlčiku tak uvidíme či se to potvrdí 😀

monaberuska1
20. sep 2010

@mscat jojo mi měli jak píšeš tu nads.. mi platily těch necelých 1500kč a pak ve 20tt to jsme měli zadarmo 🙂
no moc ti to jako přeji aby jste tam měli malou emilly? 🙂 😉 jo oni josu nějaký ty výpočty vi´d?? teta ted taky podle toho se budpu snažit o holčičku 😀 😀 tak sme taky zvědavá jesi se jim to podle těch výpočtu podaří, 🙂 moc bch jim to taky přála taky touží po holčičce 🙂 😉 popravdě která ženská netouží aspon po jedné cácorce že?? ♥♥tak určitě podávej informace 🙂 no mi máme dneska termín a nic... tak teda mě picne 😀 😀 😀 😀 😀

mscat
20. sep 2010

mona: děkuji..noo a nebyla by to emilly..mám jiné jméno ale nepovím 😀 🙂 kéž by kéž by to vyšlo,
tak nee já to nemám nějak vypočítané že by to měla být holka,...ale tak je prokázané že holčičí spermie mají delší životnost. a my zadělali na miminko 4 dny před ovulací..takže jedna spermijka si tam prostě do ovulace počkala víš..takže by to měla být prostě ta holka a věřím tomu 🙂 teda chci věřit..
joo no v tom 20tt to už je zadarmo to vím.tak doufám že tam se to dozvíme 🙂

na to že máš dnes termín tak si uplně v klídku.to já mám už ted strach z porodu 😝

monaberuska1
20. sep 2010

@mscat jo takové malé tajemství jo?? 🙂 hihi to je krásný ale 😀 😀 😀 držím moc pěstičky a taky věřím že tam máte princeznu 🙂 😉 jojo no jako popravdě mi vyvoláváme jak se dá 😀 😀 ale nic po dnešním perným dnu se divím že se jí ven nechce prostě je tam spokojená ajá teda popravdě bych rodila až bych brečela 😀 😀 nevím nějak strach nemám ani u malé jsme neměla, mám strach z jedný věci a to z komlikací 😅 😕 🤐 ty přišly aji u malé ted byhc chtěla aby porod probíhal bez komplikací prostě no 🙂 😉 ale sakra jako dneska termín a nic.. takže je jasné že až vyvolání no.. 😒 no co se dá dělat.. zítra jdu na gyndu tak sem zvědavá co mi řekne.. kéž by.. jejda jedte domu vemte tašku rodíte 😀 😀 😀 ale on řekne určitě no na porod to teda nevypadá, jste zavřená, čípek dlouhej... se vsadím 😅 😅 😕 😕 😕

mscat
20. sep 2010

mona: jééj ale ty jsi tak v klidu. jak říkám..já mám tentokrát hrozný strach z porodu teda už ted ☹ 😖
právě kvuli těm komplikacím..ale tentokrát nechci ani ty bolesti 🙂 😝

jojo tajemství bude to jméno 🙂 tak i před rodinkou prdím na ně..až po porodu se dozví jak se bude jmenovat vnučka 😀 určitě to bude vnučka!! 🙂
tak pak informuj..a určitě se sem tam ukaž i porodu a dej fotečky 😉 a vy máte jméno jaké?

monaberuska1
22. sep 2010

@mscat jojo komplikací taky bojím... ale to s euvidí jak to vše bude, 🙂 😉 škoda že toto někdo dopředu neví co 😀 😀 😀 jinak už druhý den přenášíme a nic se neděje sakra 😀 😀takže si to asi malá nechává na tatínkův svátek 😀 😀 😀

jé to musí být vnučka, já u malé jako Markétky jsme taky nějak stopro věděla že je to prostě holčička, toužila jsme právě po holčičce, a nakonec to fakt holčička byla.. ale až po porodu jsme to věěly, protože u malé první jsme nevěděli celé těhu právě co to je 😀 😀 ale já to cejtila a všem říkala že určo holčička 😀 😀 te´d máme jméno Nikolka, a když by se náhodou doktoři spletly tak na kluka Michálek 🙂 😉

porodu se neboj.. hlavně ne teď 🙂 😉 a víš jak ono bát se asi nemá smysl protože nějak ven musí 😀 😀 😀 takže se těš hihi 😀 😀 to se to lehce říká co?? ale tak nějak to beru já právě 😀 😀 😀 prostě šlo to dovnitř , musí to nějak i ven 😀 😀 😀 😀 a bez bolesti se prostě rodit nedá 😀 😀 co naděláme 😀 😀 jinak určitě hodím fotečky, hned jak se nám malá ukáže teda 😀 😀

mscat
22. sep 2010

mona: jooo ale co šlo dovnitř...a co jde ven 😀 😝
tak já bojím se už aj té bolesti...já celkově bolest zvládám dobře..ale jak byl porod hrozný tak se už bojím no. 😅 😝
no já právě jsem začla tušit že to bude zas kluk..ale co zas by to byla výhoda..nic se nemusí pomalu kupovat ,všechno na kluka mám 🙂

tak držím pěsti 😉 🙂

andy2306
22. sep 2010

ahoj holky
nahlídla jsem po dlouhé době-a potkám dvě těhule 🙂 doufámž,e se to nepřenáší-umě už stačilo.
nebojte se porodu-stejně se tomu envyhnete.a jak už máš jeden císař,bude i druhý-sice mi tvrdili do poslední chvíle,že to neni jisté,ale stejně ho udělali-v kyjově ho tedy dělají 🙂 a pro mě je císař téměř bezbolestný porod-mám srovnávní-první byli bolesti-nepostupující porod (nezralý-o5týdnů dřív a to prý ještě víc bolí,že tělo neni nachystané),takže jsem si též užila svoje..a tak císař oproti tomu je fakt sranda.a drtivá většina těhu probíhá vpohodě-i tak dopadne-tak se nestresujte a užívejte si to.
moni-ty to máš za pár..tak ti přeju,aby jsi to měla v pohodě-a co nejkratší...držím palce,pak se dojdi pochlubit.
jo-já cítila dvakrát,že holka-a byla to dvakrát holka.já v to věřím.švagrová si sice přála pokaždé holku,ale vždy cítila že to je kluk-no a má dva kluky 🙂
korenko-moc moc ti držím pěstičky-myslím na tebe,ač sem už nechodím.....drž se.
xeni-a co ty,jak to pokračuje,vše o.k.?soni?myslím na tebe-opravdu-a držím ti moc palečky 🙂 zasloužíš si to.
moni-co vy a tvoje malá-jste zdravý?
my ano-akorát hanička ted měla virozu,ale už je to dobrý-jen teplota to byla.terka už bude mit 16měsíců-je to zlatíčko-stále opravdu nevím,co negatiního na ni říct.nějak se podařila či co 🙂 jinak co nového-no asi nic.měli jsme tu pout..kolotoče,stánky,příští týden máme zase oslavu narozenin.děláme podzimní výzdobu-krátíme si tim čas.tak přeju hezký podzim 🙂

monaberuska1
22. sep 2010

@mscat hihi no to jo 😀 😀 😀 😀 tam to šlo raz dva co 😀 😀 😀 jojo to jo,🙂třeba ten druhý porod bude v pojhodě raz dva 🙂 🙂 😉 děkuji.. za držení pěstiček♥♥♥uvidíš, a necháte si to vlastně říct??? přesně když to za bude klučík máš vše hele 😀 😀 😀
@andy2306 ahojínky, jojo já cítila u malé hlčičku ted taky pač nám to dvax řekly ale víte jak taky toto není 100% ale v dnešní době už je to tak na 90% 🙂 ale cejtím taky že je to holčička prostě Nikolka, a nechce se jí taky ven jak malé 😀 😀 děkuji, a jak se máte vy holky??? co novýho???

ale teda co píšeš o CS tak neosuhlasím 😀 ale to je věc názoru

andy2306
23. sep 2010

moni-ahojík 🙂
však ona vyleze,neboj se 🙂 když ne sama,oni ji pomůžou.ty jsi rodila císařem poprvní?mě to nic hrozného nepřišlo-ten císař.kdybych u terezky neztratila moc krve při zákroku-a neměla stavy na omdlení,tak by mi vůbec nic nebylo...
držím palce at je vše o.k... a at už je Nikolka do neděle na světě 🙂

monaberuska1
23. sep 2010

@andy2306 ahojky moc děkuji 🙂 po komplikacích jsme musely na CS, ale víš jak je to z porodama 😀 na dlouhé povídání 😀 prožial jsme si první dobu porodní apak bohužel řez... ted zatím to vypadá na normál 🙂 ale po vyvolávaným je větší riziko císaře právě, já byhc si přála ten prožitek toho mimínka víš??jak vyleze, jak manža přestřihne šnuru jak ti to mimčo dají na bříško prostě si ymslím že o tohle prostě přijdeš.. já teda byla uspaná celá... takže až zhruba po 2 dnech sem si vlastně uvědomila že malá je venku..byla jsme děsně umotaná zté narkozy... no uvidíme nějak to dopadne, bolesti se nebojím bez té ani neporodíš 😀hihi čeho s ebojím josu komplikace..už nechci zažít komplikace. jinak se na porod těším. no a hold to vypadá že bude vyvolávanej no... zítra jedu na kontorlu poslendí tak uvidíme 😀 😀 😀 a když prostě přes víkend nevyleze tak jí hold pomůžou krapek hihih 😀 😀 😀

andy2306
24. sep 2010

no o komplikacích mi povídej ☹ já měla komplikované celé první těhu-a pak jsem rodila předčasně-a užila si 16 hodin kontrakcí-otevřená na 0cm-a pak císař-sepse mimina-převoz z kyjova do brna...viděla jsem ji až měla týden..tož to jsou komplikace... 😒 co?ale druhého jsem se nebála-nějak jsem neměla čas na to myslet-a nakonec to bylo uplně bez komplikací-císař naplánovaný...na 3.6...ale mě v nemocnici chytli bolesti o den dřív-a tak byla 2.6...ani císař zdá se se naplánovat nedá 🙂
tak at ti to dopadne dobře....a nemusí ti to vyvolávat.drž se,ahoj

janula_nz
28. sep 2010

ahojte. chcem sa len opytat na jednu vec, ci ste to niektora nahodou nemala. som dnes 8den po ovu, presne 20DC a uz druhy den mam take hnede spinenie. som myslela, ze sa mi rozbieha ms ale zatial nic. nemam ziadne bolesti ani zapal ani nic. moze to byt aj tehu?

nicol2010
28. sep 2010

ahoj holky, mam taky jeden dotaz... nevim jestli nejsem paranoidni, ale nestalo se mi to jeste. Ovu test pozitivni a druhy den byl sex. den na to me ale zacalo bolet bricho jako na menzes.... muze to neco znamenat, nebo se jen prilis sleduji?

mscat
28. sep 2010

@janula_nz ..ahojky...já to neměla...ale říká se že to může být i při zahnízdování mimíse.. 😉

@nicol2010 : hmmm myslím že na nějaké případné těhu příznaky by to bylo určo ještě brzy 😉
ale taky se říká,že některá může pocítit příznaky hned po ovulaci..tak bůh ví... 🙂

nicol2010
30. sep 2010

@mscat taky si myslím, že je brzo....jen mě to překvapilo, takové nestandartní....no pár týdnů a budu znát odpověď

mscat
30. sep 2010

@nicol2010 jasné🙂 třeba jen pár dnů ne? 😉 držím pěsti..

nicol2010
30. sep 2010

@mscat no cca 10 dní....tak uvidíme. 😅

mscat
30. sep 2010

@nicol2010 😉

janula_nz
1. okt 2010

@mscat a ako dho moze trvat to hnede spinenie? ja ho mam uz piaty den, tak neviem. sa mi to nezda. ale nemam ziadne problemy, bolesti, tak cysta alebo ine by to nemalo byt

mscat
1. okt 2010

@janula_nz ..aha...tak to teda nevím.. 😒 když to bývá třeba zahnízdění tak to trvá jen jeden den to špinění.jej tak to fakt netuším...já to třeba mívala..ale to jsem celkově měla rozházený cyklus..

monaberuska1
3. okt 2010

Ahojky holky, tak hlásíme se :_)

Nikolka se nám narodila 26.9.2010 v 7:50 spontáně váha 3340g a 51 cm 🙂

michalag
3. okt 2010

Ahojte 🙂

@monaberuska1 gratulujeeeeeme k Nikolke 😵 😵 😵 ..... a aky bol porod????

monaberuska1
3. okt 2010

@michalag moc děkuji 🙂 no kdybych to měla schrnout tak bych asi napsala,...dlouhý....bolestivý...nádherný....♥♥♥
trval nám dlouho ale opravdu to stálo za to 🙂 první sem měla CS bohužel to skončilo a ted se nám podařilo spontáně, takže jsem opravdu štastná..ale klidně to nemuselo být tak dlouhý 😀 😀 😀 😀

andy2306
3. okt 2010

ahojík 🙂 moc gratuluju...tak to máš za sebou.a koukám,že jsi porodila na můj svátek 🙂 krásné datumsi vaše malá vybrala 🙂 tak se mějte holky-a užívejte se. 🙂

monaberuska1
3. okt 2010

mich..tady je popis, psala jsme ho semka 🙂 tak posílám i semka teda 🙂

Naše druhý sluníčko Nikolka♥
Nikolka Jarošová narozena 26.9.2010 v 7:50 váha 3340g 51cm

24.9.2010 v 6 hodin ráno mě probudila jemná bolest v podbříšku, ale měla jsem to často takže sem tomu nevěnovala nějak zvlášť pozornostnavíc jelikož jsem už přenášela tak jsme měli v tento den kontrolu v porodnici.
do porodnice na kontrolu jsme dorazily v 9 hodin, tam nás natočily a pan doktor vyšetřil a jeli jsme domů, kontrola zněla že k porodu se nic nechystá...takže sem se už pomalu připravovala na variantu vyvolání..
bolest která mě ale vzbudila nějak neustupovala..naopak byla taková vlezlá a říkala sem si tak buď přestaň a nebo ať se něco začne dít, tady s holkama koníkovkama jsme to rozebírala pač sem si byla nějak nejistá ..trvalo to už docela dlouho ale pořád nepravidelný..po celý den mi odcházela hlenová zátka v dost velkých kusech, ale pořád sem si říkala,že to prostě asi nic není když kontorla dopadla tak jak dopadla...
už je večer a bolest za celý den neustoupila vana nepomohla ale ani nic nezhoršila takže jsme šly s manžou spát..
25.9.2010 v 04:00 ráno mě bolest probudila, a už jsem spát nemohla začala jsme teda něco dělat chvilku sedět chvilku uklízet do toho jsem jedla jako nikdy..měla jsem hroznej hlad pořád.....
čekala sem až se vzbudí manža s malou abych to prodiskutovala...no samozřejmě jsme nikam nejely protože sem to měla hrozně nepravidelný...chtěla sem jít na procházku a říkala sem si tou se to buď rozjede a nebo ne...jenže manža nechtěl. nepustil mě...měl strach a říkal ať zavolám do porodky a zeptám se...tak sme říkala že tam kdyžtak zavolám dýl šla jsme aspoň koupit sýr na smažák ...obchod máme tady za panelákem takže to bylo kousek ..šla jsme šla a díky bohu tam byli popelnice o ně sem se pěkně opřela a rozdýchala kontra snad mě nikdo neviděl
Doma sem udělala smažák...manžel chtěl zůstat doma, ale poslala sem ho normálně do práce na odpolední. a říkám když něco zavolám..tak odjel a já začala doma víc kmitam ..vyírat, prach, upekla sem buchtu u té už sem kontrakce rozdýchávala opřená o plotnu ..Markétka( moje dcerka) se chodila starostlivě ptát jestli mě bolí bříško...bylo to roztomilý ale musela sem se smát přišlo mi to takový komický
řekla sem se že asi opravdu do té porodky zavolám, ještě před tím jsem volala mamince své a ptala se na její názor ..ta ihned ať zavolám šlo vidět že má strach a byla by určitě klidnější kdyby jsme jeli aspoň na prohlídku..
V porodnici mi řekly ať přijedu, jelikož přenáším a první porod jsem měla CS tak že by rádi zkontrolovaly miminko jesi se mu daří dobře..

takže sem zavolala manžovi do práce ať přijede, že pojedeme na kontrolu do porodky, malou jsme dali k babibčce, vzaly jsme pro případ kdyby jsme opravdu rodily tašku..ale moc sem tomu nevěřila pořád, protože sem to měla opravdu nepravidelný sice už docela bolest ale nepravidelná..
Do porodnice jsme dorazily v 17:00 sestřičky mě začaly natáčet a říkaly že ty křivky moc nevypadají na porod ..tak sem popravdě zesmutnila, ale ta bolest byla popravd vlezlá..ta sem říkala proč je?? natáčely mě ale na 4x protože malé v bříšku lítal vysoko tlak...to se nelíbilo jak sestřičkám tak nakonec ani doktorovi, ten mě vyšetřil a jen řekl že jsem na půl prstu a čípek pořád dlouhej..a bohužel že poslíčci dokážou opravdu pořádně zazlobit ale že mě domů nepustí, kvůli tomu tlaku jak malé v říšku lítá moc nahoru..bylo už nějak 19:30 a mě hospitalizovaly, bolesti sem měla pořád a popravdě sem je cítila čímdál víc.doktor mi jen řekl ať se zkusím trochu vyspat..asi sem vypadal blbě nebo co každopádně jsem spát nemohla ne že bych nechtěla to bych chtěla moc ale prostě mi to nešlo..bolesti mě nenechaly pořád mě chodily natáčet a doktor se na mě chodil dívat..byla jsem nejvcí klidná když sem ho viděla nedokážu si to vysvětlit, ale působil na mě strašně pozitivně a jakoby mi dodával nějakou sílu..nedokážu si to sama vysvětlit..bylo kolem 23:00 a já se nehorázně pozvracela..bylo mi zle ..chytl mě ktomu ještě šílený průjem a kontra už sem musela solidně prodýchávat..docela sranda nevěděla sem co dřív jesi blejt, nebo lítat na velkou anebo prodejchávat přišla sestřička a já jí říkala že mi to hrozně zesílilo, je mi zle motá se mi hlava..že už nevím co..že spát mě to nenechá.. řekla mi že pan doktor jí řekl at mi píchne něco si co by mě mělo ulevit..přesně nevím co.ale prý už musím usnout, že kdyby prý přišel porod abych to dala..nakonec mi to píchnout nemohly, kvůli mýmu tlaku, měla sme ho hrozně nízkej, kvůli tomu se mi motala aji hlava ..takže sestřička zavolala doktora, ten mě vyšetřil a řekl že rodíme..že sem na 4 otevřená..popravdě sem se normálně usmála..fakt sem byla šťastná že teda už rodíme je to potvrzený bylo půl 1 ráno a mě přestěhovaly na hekárnu, zavolala jsem manžovi že rodíme a ten přijel, doktor byl fakt skvělej, jen říkal ať se snažím mezi kontrakcemi odpočívat co njevíc že to ještě není finále..to já jsem moc dobře věděla. tak jsme hekaly..do sprchy jsem zkusila jít , ale příšerně to bolelo ve sprše takže sem sprchu úplně zavrhla, nejvíc mě to vyhovolalo na postely, v pololehu..udělaly mi klistýr, napíchli mi kanylu.to pro případný CS jelikož braly v potaz to že jsem poprvé rodila císařským řezem...v půl 4 ráno sem se otevřela na 6 .. kontakce už byli opravdu dost intenzivní ale manža byl fakt zlatej, snažila sem se co njevíc odpočívat mezi kontrakcemi..na doporučení doktora a docela to šlo..chvilkama mi fakt přišlo že spím..byla jsem hrozně unavená...a už jsme popravdě chtěla aby to bylo.. aby už bylo finále...jenomže v 6 hodin ráno v neděli už vlastně mě pan doktor přišel vyšetřit a byla jsme pořád otevřená pouze na 6cm takže mi píchl vodu, že to tím prý urychlýme..píchl mi vodu a ihned sem otevřela na 8 cm a teď už šlo opravdu do tuhého..te´d už sem prodejchávala jako blázen....byla to skoro bych řekla nesnesitelná bolest..nutilo mě to tlačit..úplně hrozně, PA byla skvěla, radila mi jak dýchat, bavily jsme se ..moc mi pomáhala a manžel ten semnou začal prodejchávat a tím mi opravdu pomohl nejhorší část byla tu já musela tlačit ale nemohla sem chybělo mi půl cm jenomže to nešlo...myslela jsme že umřu..stejně sem občas tlačila pač už to nešlo ani udejchat...toto byla ta nejhorší část...kdy jsme měla potřebu tlačit a nemohla sem...to sem si aji zařvala..a únava???ta byla hrozná chtěla sme nikam utýct ale nešlo to
konečně jsme na celých 10cm jdeme na kozu tlačit..sem tam pospíchala co to šlo a tlačilo se...vůbec mi to nešlo snažila sem se na každou kontrakci zatlačit co njevíckrát...když už jsem cítila hlavičku tak pak zas zpátky zalezla..pořád kontrolovali malou vbříšku..a já si říkala že jí snad nevytlačím..tlačila sem co mi fakt síly zbyly a nic... ptala sem se pořád jestli dobře tlačím, a říkaly že jo..povzbuzoval mě jak doktor tak PA tak manžel strašně mi tím pomáhaly, všichni jak sem šikovná..silná..ale mě to teda moc nepřišlo když sem jí nemohla vytlačit, nakonec přišel nástřih a konečně hlavička byla venku..bez nástřihu bych to snad nedala.. pak hned ramínka a šílená úlevá a hlavně velikááááááááánský štěstí pláč, manžel brečel já taky, byla jsem děsně unavená ale hrozně šťastná, malou mi dali na břicho a já myslela že štěstím umřu..bylo to tak nepopsatelně nádherný, že když te´d vzpoomínám na tento úsek ak brečím..samozřejmě štěstím
placenta vyšla sama ani sem nemusela tlačit..a te´d jen zašít, doktor mě šil hodinu a u tooh jsem na půl spala ale i si sním pokecala a aji jsme se zasmály jen mi bylo divný že mám pořád u sebe toho skvělýho doktora, musel dělat 24 hodin nebo fakt nevím.. pač se v 6 měnili služby ale pan doktor zůstal stejnej. byla jsme ale ráda..fakt byl skvělej.
Porod bych schrnula v jeden velkej krásnej zážitek, není vždy vše jen o bolesti ale i o ty překrásný pocity

akorát co bych řekla tak maliníkový čaj, lněný semínko a masáž hráze opradu nepomáhají alespon v mém případě, pan doktor mi řekl že u mě to mělo naprosto opačné výsledky 3 dny jsem se vlastně otvírala, miminko ne ne vyklouznout jak by to mělo u lněného semínka prý být a masáž hráze??
takže toto je můj popis porodu

mscat
5. okt 2010

@monaberuska1 : 😵 😵 😵 mooooc gratuluji 😉 super...at jste zdraví a malá vám dělá jen samou radost 😵

ááá porod...no úžasně si to popsala...aj půlky se mi stahovali jak jsem to četla a prožívala...táákže ..já RODIT NEJDU!!!! 😀 😀 😀 😝 jsem tady pomalu tlačila jak jsem to četla to finále 😝 ..ale krásné..taky bych si tak přála porodit..hmmm ale raději se otevřít trošku rychleji 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre