Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
15. júl 2009

tak holky vidím že se tu řeší žehlení 😀 tak si představte že já se k tomu nedokopala už asi třetí týden..vždycky si řeknu ale už fakt musím nebo to je hrozné zaskládané celé křeslo 😝 😀 a zas nic 🙂 právě to je to,dokopat se k tomu,jak už pak žehlím tak v pohodě tak se nezastavím..anejhorší se donutit 😀 hmm ale už musím 😀

monika0001
15. júl 2009

no miška už daco pozehlila... 😝

mscat
15. júl 2009

jinak jak píše monča..ten můj by mi klidně i vyžehlil když je doma 😀 naštestí mi i vytře,pověsí prádlo,zamete...no v pohodě..že jako to nebere tak že je to jen vyloženě ženská práce.to bych s ním ani nebyla 🙂 kdyby mě měl za služku..ale samozřejmě nejraději si to pouklízím sama dle svého a to prádlo taky nechávám na mě 🙂 ale když třeba uspávám bo tak tak to udělá 😉 a pak samozřejmě očekává pochvalu jak je úúúžasný a šikovný a uplně hodný a tak dáále 😀 😀 ale kkdyž to dělám já automaticky tak kde je pochvala? 😀

mscat
15. júl 2009

my jsme tu jinak měli bouřku..tak bylo vše povypínané...mám tu opět mamčineho chlapa 🙂 byl mi spravit garnýž lebo by malému asi brzy spadla na hlavu a to by hoi to zřejmě zabilo tak byl donucen opět přijet 🙂 a musel tu zustat lebo ty blesky jsou parádní..to zas bude kecu že tu mám milence 😀 😀 😝

monika0001
15. júl 2009

msact aspon sa budes mat na com bavit.... 😝

mscat
15. júl 2009

no jo 😝 ale ty lidi jsou nemožní mě to spíš štve ví uplné prd a přitom jsou hrozně chytří..prý přesídlil z matky na dceru...no a to jen proto že to tady potřebuje občas chlapskou ruku a já jako s tím sama nic nezmůžu no ne a čas má jen večer po práci tak jako co...lidi uplně tupí 😝

mscat
15. júl 2009

a to že mi pomůže s kočárem na autobus protože většinou se sotva nekoho doprosím to už je taky divné...že veze kočár 😝 no ane?přece se sním do toho kopce v tom vedru nepotahnu 😀 😝..kdyby to byl muj otec tak taky tahne kočár do kopce a jezdí mi sem pomáhat když mám chlapa pryč ale ne,on je mladý a jen pouze mamky přítel tak už to spolu tahnem..ale to je na zabití fakt

monika0001
15. júl 2009

no niektorí ľudia sp viac než len tupí... 😠

monika0001
15. júl 2009

jááj konečne prší... čo prší leje.. a tu v izbe dusno jak v lete... 😠

mscat
15. júl 2009

jojo já už jsem to stihla poznat až příliš moc...co si dokáží lidi navymýšlet..jen jeden blbec dokáže udělat člověku takovou pověst že už se s tím nic nedá dělat,když tomu každý věří...,nikoho nenapadne že třeba ten člověk lže..a já bohužel měla vždy smůlu na ty falešné co se přetvařují...asi jsem prokletá neboi co,ale já vždy říkám pravdu,co si myslím a tak..hmm ale to je taky duvod proč se snikým moc nebavím... 😝 🙂 každému jsem chtěla pomoct ale nakonec je člověk ten nejhorší..znáš to taky nebo mám takovou smulu jen já 😝 😅

mscat
15. júl 2009

no aj my máme v baráku hrozně..ted mám pootevírané okna to se nedalo už dýchat v ložnici 29stupnu fuj 😝

michalag
15. júl 2009

huraaaaaa konecne som dozehlila 🙂 🙂 🙂
monika, mohla by si poslat trochu dazdu 😉 , tu je dusno jak ... ja mam v byte 28C 😠

mscat
15. júl 2009

miška..šikovná mě to tu pořád leží 😝 ☹možeš sa stavit 😀 aj já tu mám 29 😝

michalag
15. júl 2009

mscat, nie vdaka ... na dnes mi stacilo 😝 🙄 .... a ako ti spi maly v tejto horucave? ... lebo ten nas sa casto budi ze je smadny

mscat
15. júl 2009

ale už to luftuju u vás nepršelo..?tady je ted venku nádherný vzduch ale jelikož tu jsem sama a zezadu kde máme ložnic,tam je humno,je děsná tma tak tam okno neotevírám pže se bojím 😝 ☹ tak už vidím tu parádní noc 😝

monika0001
15. júl 2009

mscat - poznam to a veľmi dobre... ale akosi som sa naučila kašlať na to...

mši ide to ďalej. možno to príde.. 😉

michalag
15. júl 2009

nie, ale mohlo by konecne sprchnut 😅 😉

michalag
15. júl 2009

monika len kedy 😒

mscat
15. júl 2009

miška: ☹ tak budu muset sama požehlit 🙂 někdy 😀 jo aj kupodivu dobře..sem tam se v noci mele ve spánku tak pul hodinky ale nebudí se.on se zatím nikdy nebudil na pití nebo tak.spí ted teda až od pul11 do tech 8 do 9.se divím fakt ale on se celý den vubec nezastaví tak je to možná aj tím 😀 já se teda budím pořád každou chvíli ☹ 😠

monika0001
15. júl 2009

miši - neviem... poviem nech sa mraky poponáhľajú... 😝

mscat
15. júl 2009

monika:jo tak to já už ted taky na to kašlu.co mám malého,přítele prostě svou rodinu tak to vubec už neřeším takové věci.jako když se někdo do mě se.e,tak to už se ozvu,dřív jsem se bála otevřít pusu a nechala si vše líbit...obrnila jsem se tím co jsem všechno zažila když jsem zustala sama a těhotná bez přítele a přátel..bez nikoho jen s miminkem v bříšku..tak ted už se nedám každý takový "chytrolín"je mi víš kde? 😀 😝 jen mě to akorát dost naštve že maji lidi zbytečné starosti..

michalag
15. júl 2009

jeeej tak to ti zavidim, lebo Sami je hore aj 3-4x ze chce pit (to zacalo v maji ako zacali vyssie teploty), ale keby mi to povedal ale on zacne straaasne "doslova" revat a chudacik kolko krat aj spinka, len je smadny a ani nevie ze pil 😅 , len on je take moje trdielko, lebo sa zakrije paplonom az po krk (inak nezaspi) a potom je cely spoteny a ked ho nahodou odkrijem, tak sa za chvilku zobudi a zakrije sa naspat 😒 😝

mscat
15. júl 2009

holky tak já zatím takto:http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
jsem zvědavá jak to bude pokračovat..jestli se tam něco uděje 🙂

michalag
15. júl 2009

mscat, tak v najblizsich dnoch by uz mohla byt aj ovu ak sa ti to konecne dalo do normalu 😉

monika0001
15. júl 2009

no ja sa vtycvh grafoch vobec nevyznam... 😅
a neviem si predstaviť merať si to kazdy den v rovnaku hodinu.. a nie je to narocne na psychiku? asi by mi to vadilo...

michalag
15. júl 2009

monika, ja som si zvykla 😉

monika0001
15. júl 2009

ja by som nie.. s mojim prac. casom... ne, ne....
nebavilo by ma vstavt o 4 rano ked idem na 10...

mscat
15. júl 2009

miška:tak to asi snáší hůř to teplo chudato,tak asi potřebuje pít i v noci 🙂 ,někdo to tak má ,třeba muj brácha nejde spát bez pití k posteli.furt pije v noci v zime i v létě,jasné to znám,malý taky kolikrát něco chce ale začne hned ječet a vztekat se nechápu,tak vždycky huknu at to první řekne v klidu jinak nic..ale samozřejmě to je u vás jiné když je to v noci kvuli pitíčku 🙂
tak si to chudato nepamatuje 🙂 ...tak to my máme uplně naopak..malý zase pro zěmnu vubec nespí zakrytý ale fakt vubec,nesnese to a když ho já pro změnu přikryju,tak v tom spánku začne knučet a okamžitě se odkope i v zimě kdy já se klepu kosou on je prostě odkopaný hned co usíná.tak to zas štve mě. 😝 🙂

monika0001
15. júl 2009

to jak moj muž ten tiež bez fľaše pri posteli nezaspi.. 😀

mscat
15. júl 2009

no a já zase vubec v noci nepiju..jen po sexíku 😉 😀 to mi vyprahne 😝 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre