Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

terioza1
9. aug 2011

@dolphinek Mas to slozity asi tak, jako ja 🙂 Mamka sice deti rada ma, ale jelikoz mam rozvadejiciho se pritele se dvema detma, radost to taky nebude 😀DDD No, uvidime .-D

terioza1
9. aug 2011

@malinka_02 tulit se denne.... 🙂 v dobe ovu 🙂 tot ma rada 🙂

saxana123
9. aug 2011

kočky, testoval niekto úspešne za včera/dnes? 🙂 dajte nejaké dobré správy nech mám lepšiu náladu 😎

malinka_02
9. aug 2011

@terioza1 no tak ovu je jeden den tak to musí být denně 😀
to tady nějak upadá 😒

terioza1
9. aug 2011

@malinka_02 tak okoo ovu... tj 3dny pred a den po.... denne 🙂

malinka_02
9. aug 2011

@terioza1 to praktikujem už od ledna 😒 2 cykly podle ovu testíků naprosto přesně, sice teda jen 1 za ten den, díky manželovi ale jednou jo ☹

labanka
10. aug 2011

caute baby neviete mi poradit? nemam tu doktora a mam taky vytok - podobajuci sa mliečku a trosku palenie... som cca 10 dni po menzese....
neviete nejaky dobry liecik? moze to byt zapal?

hehena
10. aug 2011

@labanka tak nejlépe zajít za dr. ale myslím, že sedací koupel v bylinkách by neměla ublížit... heřmánek, kopřiva!

labanka
10. aug 2011

@hehena ďakujem si milá 🙂

hehena
10. aug 2011

@labanka není zač, snad neradím blbě... jsem při tom čtení přelítla, že teď nemáš k dispozici mudra. na něco se ještě hodně doporučuje bílý jogurt, ale nejsem si jistá na co přesně, takže to bych radši neaplikovala 🙂)

hehena
10. aug 2011

vůbec nevím, jestli jsem to tu už nepsala....

mým příznakem krátce po ovulaci bylo pálení žáhy, což mi zůstalo až do porodu 🙂) asi i díky tomu jsem testovala 10 dní po ovu a byla tam čárka do pár vteřin... 🙂)))
krom toho taky špinění před MS, ale to jsem měla i v jiných cyklech, takže tomu jsem nevěnovala pozornost.

hancazivocich
10. aug 2011

@labanka - pokud je to mykoza, tzn - bílý ,,tvarohový" výtok, s pálením, svěděním nebo štípáním - i při čůrání nebo dočůrávání, popř. při utírání papírem, tak seženeš i volně prodejné léky - čípky k zavádění - gynopevaryl a ...candibene - nebo tak nějak.. Cena cca 150-170 kč - u nás..
Na sedací koupele bacha - někdo je na bylinky háklivej..

pejullka
10. aug 2011

tak holky, krevní testy negativní...takže já nic

pejullka
10. aug 2011

@labanka já to v létě taky mívám, pomáhá mi bílý jogurt a sedací koupele v octu. A taky mazat canestenem

saxana123
11. aug 2011

Kočky tak ja neviem čo si myslieť. Na dnešnom teste mám slabú druhú čiarku, ukázala sa síce trošku neskôr tak, do 5 min. ale je tam. No BT furt pod 37... čo myslíte, mohla by to byť pravda? Mrcha by mala prísť dnes. To jsem z toho blázen 😕

smudlinka10
11. aug 2011

@saxana123 Ahojky, BT nemusí být 37 ... znám holky co mají pod 37 a mají // 😉

saxana123
11. aug 2011

@smudlinka10 Tak to si ma potešila 😀 ďakujem

smudlinka10
11. aug 2011

@saxana123 není zač, koukni na moje teploty http://www.fertilityfriend.com/home/362da3 taky se nešplhají na 37 a vypadá to nadějně... teda nevím no, ještě jsem netestila a netestnu až do příštího týdne 😀

saxana123
11. aug 2011

@smudlinka10 no ja mám teplotu už 3 dni 36,9 takže tesne pod 37. Závidím ti pevnú vôľu 😀 v dobrom samozrejme.

labanka
11. aug 2011

@saxana123 ahojky citam o tvojej teplote...aj ja som mala niekolko dni za sebou 36,9 ... ked ti stupne na 37 a viac a uz neklesne tak si tehotna...ale zvykne stupnut na 37 aj pred menzesom a potom ak nahle klesne pod 37 tak to tehotenstvo nie je :( ale drzim ti palceky...kolko dni mas do menzesu?

maciatko248
11. aug 2011

@labanka @smudlinka10 hm tak holky ako to vlastne je? vzdy som mala MS 28 DC, naposledy 32DC, a teraz po 30 DC som si spravila test negativny ale od minuleho tyzdna mam teploty 37,4 - 37,2, a dnes zase 37,4... som alebo nie som? kedy vlastne klesa teplota? presne v den MS? mam cakat do 32DC? budem mat uz cyklus 32? och tolko otazok

labanka
11. aug 2011

@maciatko248 ahojky 🙂 pred menzesom teplota stupne nad 37 ale ak ti neklesne nahle pod 37 tak si tehulka.... cyklus sa ti mohol posunut kvoli roznym okolnostiam - mozes byt napr. prechladnuta :( ja som mala cyklus 34
ale dufam ze si tehu prajem to aj tebe

cecil36
11. aug 2011

@maciatko248 podla teploty sa tehu neda urcit. 1. kazdy cyklus moze byt iny 2. Teplota ti moze zacat klesat az prve dni mrchy (nie je to nic nezvycajne, ma to vela kociek a zavisi to od toho ako sa ti v tele drzi progesteron) 3. Kludne si mohla mat posunutu ovu aa tym padom ti nemeska. Ziadna teplota ti nepovie, ze si tehu. Testni obden ci nahodou nevyskoci aspon dusik 🙂. PS Mne v den ocakavanej ms teplota klesla o dve desatiny stupna a potom sla vyssie a tehu som 😉

maciatko248
11. aug 2011

@labanka
@cecil36 dakujem vam, tak si este pockame a uvidime ale aspon som o nieco mudrejsia 🙂 a Cecil gratulka 🙂

labanka
11. aug 2011

no neviem, kolko ludi tolko nazorov...ved to je v podstate jedno 🙂 len nech sme vsetky tehulky...ja som len citovala to co mi povedala moja sestra, ktora sa pokusala otehotniet 7 rokov a merala si posledne roky len bazalnu teplotu a podla nej vedela kedy je tehotna a kedy nie 🙂 a tak isto sa kdekolvek da docitat, ze nad 37 po neklesnuti je tehu ... ale kazda zena je jedinecna tak tiez je pravda ze tehu mozeme byt aj keby sme mali len 35 st.

saxana123
11. aug 2011

@labanka no ja som mala dostať dnes a pred chvílou ma začalo tak predmenštruačne bolieť brucho ale raňajší test ukázal toto a robila som iný pred chvílou a ten ani ťuk 😒 som z toho nejaká zblblá 😀

labanka
11. aug 2011

@saxana123 urob este o 3 dni a budeme mudrejsie ....veeeeeeeelmi ti to prajem

mimka1710
11. aug 2011

Ahojte aj ja mam BT uz niekolko dni kolo 37 stupnov, ale u mna by malo byt tehu vylucene kedze sa aktivne nemozme snazilkovat (2x potrat, naposledy v marci 2011 v 23. tt pre hydrops plodu, cakam na vysledky genetiky a hematologie), ale niekedy sa aj majster tesar utne 🙂 pre porovnanie vkladam moj grafik My Ovulation Chart , hoci je pravda, ze predchadzajuce tri cykly som na 37 stupnov vysla len ked sme den predtym oslavovali, takze po poziti primeraneho mnozstva alkoholu...
Meranie BT odporucam na spoznanie cyklu a hlavne dna ovulky, mne to dost pomaha, hoci ovulka prichadza vzdy v iny DC a s poriadnymi ovu bolestami, presne viem kedy dostanem mrchu, lebo moja poovulacna faza je vzdy presne 14dnova...skuste si to odsledovat a niekde som citala ze ked je teplota po ovulke vyssia viac ako 18 dni a menzes neprichadza tak je to naisto tehu a netreba vraj ani testovat 🙂 ktovie ci je to pravda...

mimka1710
11. aug 2011

este raz prikladam ten graf, lebo prvy pokus bol neuspesny http://www.fertilityfriend.com/home/351035/ snad to tam uz bude

saxana123
11. aug 2011

@labanka Skúsila som pred chvílou znovu po spánku (dáchla som si s krpcom 😎 ) a znova //, nie tak silné jak ráno ale sú tam. a ten čistý z doobedia tak keď uschol vidno tam ducha, neviem či aj to sa ráta 😕 no dufajme že to bude silnieť 🙂 ďakujem ti.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre