Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ivanaliana
28. nov 2012

@lienka19881 a aj toto som pri tom femigarde este nasla...to ho mam dat aj drahemu...ci ako???Femigard pomáha aj starším ženám, ktoré trápia problémy spôsobené klimaktériom. Akýmsi vedľajším priaznivým účinkom pri užívaní Femigardu je zmena proporcii tela, a teda to, že keď chudnete na páse, zväčšujú sa prsia a boky. Femigard však priaznivo vplýva aj na pohlavné orgány mužov, pohlavnú žľazu. Podstatne sa zlepší tvorba spermii a potencia. Okrem toho sa už po týždni užívania zlepší sexualita, a po mesiaci stúpne počet spermii.

mina1834
28. nov 2012

@mackad83 ahoj ako si zistila ze ovulku si nemala ??

lienka19881
28. nov 2012

@ivanaliana no v lekarni sa tusim kupit neda... a mozes ho zacat uzivat hned ako ho budes mat a uzivat 3 mesiace vkuse.
heeej? 😀 tak to si aj ja naordinujem 😀 aj ked si neviem predstavit ze by moj priatel mal este vyssiu chut na sex ako teraz 😀 to sa u nas uz nebude robit nic ine len sexikovat 😀 no to bude 😀
no sak mi hovor nieco o tom, ja uz som tooolko penazi do toho dala, ze to nie je normalne.. ale tak co by zena ktora chce dieta neurobila, no nie? 🙂

lienka19881
28. nov 2012

@ivanaliana no ja zatial nedavam priatelovi nic, aby z toho chudak nemal stres a nechcem ho nejako vystrasit alebo znechutit, aby to nebral tak ze mame sex len kvoli tomu aby sme plodili 😀 inak to s tymi bokmi a vacsimi prsiami neviem ci je pravda, ja mam mensie a stale su male 😀

ivanaliana
28. nov 2012

@lienka19881 prave som sa brlala vo vitaminoch...co moj drahy uziva a jedeno balenie obsahuje aj zinok...tak asi mu ho davat nebudem...aby sa nahodou nepredavkoval 🙂 Neboj...narastu ked budes tehu 😝 .Inak ty uz pijes ten dzus?...ale zacnes az ked ti skonci mrcha?

lienka19881
28. nov 2012

@ivanaliana ja ho pijem uz asi treti den, grepy mi chutia, takze by mi nevadilo pit ho aj cely mesiac 🙂 no ja som uz bola v lekarni a kupila som priatelovi ten zinok, nech ma vela plavcov 😀 dnes konci mrcha, takze zajtra konecne mozeme sexikovat 🙂 juuuj v pondelok ma byt ovulka, tak dufam ze sa to tento mesiac podari 🙂
Inak neviem ci to nezacinam prehanat, nemyslim uz na nic ine... Ty si na tom rovnako? Ci len ja som taka sibnuta?

ivanaliana
28. nov 2012

@lienka19881 tak mne sibkalo pred mrchou...a urcite mi bude znova po nej 🙂...momentalne som v stadiu pokoja 🙂 ...len uz sa neviem dockat,kedy ta mrcha mrchava uz skonci🙂)

lienka19881
28. nov 2012

@ivanaliana musim sa aj ja dat do kludu, lebo mam pocit ze mi z toho uz tak mierne drbka 😀 inak ked ad tym tak uvazujem, nerozumiem tomu, ze ako to moze psychika ovplyvnovat... Ved ako moze moja psychika ovplyvnit to, ci sa smermijka prebojuje az k vajicku a ci ho oplodni? 🙂 no mam to ja dnes tazke myslitelske popludnie 😀

ivanaliana
28. nov 2012

@lienka19881 no to asi nema na spermijku...ale na vajicko a jeho uhniezdenie skor...teda aspon mne sa tak zda.Inak si prave stehujem daku aplikaciu do mobilu...Woman Log Pregnancy Pro sa to vola 🙂

lienka19881
28. nov 2012

@ivanaliana co to je za aplikacia? 🙂

ivanaliana
28. nov 2012

@lienka19881 da sa tam aj zapisovat BT a tak 🙂

lienka19881
28. nov 2012

@ivanaliana no pekne 🙂 ja si BT nemeriam, na to som moc leniva 😀 tak si ju stiahnem az ked uz budem tehu 😀 ale otestuj ju, aspon budeme vediet 🙂

ivanaliana
28. nov 2012

@lienka19881 ani ja sa BT nemeriam...ale asi zacnem...ked uz mam tu tabulku 😀 😀

lienka19881
28. nov 2012

@ivanaliana 😀 😀 ja umrem 😀 no veru, ked je tabulecka, treba aj teplotu merat, aby tam bolo co zapisovat 😀

ivanaliana
28. nov 2012

@lienka19881 no som zvedava...ako dlho ma to bude bavit 😀

lienka19881
28. nov 2012

@ivanaliana 😀 mna odradza hlavne to, ze si to musis merat kazdy den v rovnakom case, a do roboty vstavam o siedmej... Takze cez vikend by sa mi kvoli tomu urcite nechcelo vstavat 😀 ale tabulka je tabulka 😀

mackad83
28. nov 2012

@lienka19881 neviem kedy pride dalsia ta dnešná ešte neprišla tak neviem čo sa deje v piatok idem ku gynde tak som zvedavá

mackad83
28. nov 2012

@mina1834 povedal to doktor bola som na sone a tam to je vidiet

lienka19881
28. nov 2012

@mackad83 mozno ak si nemala ovu, tak cyklus bude o nieco dlhsi...... sak uvidis co ti povie v piatok doktorka ak mrcha nepride dovtedy...

mackad83
28. nov 2012

@lienka19881 tak ja dúfam že do piatku príde tá mrch inak je u mna naše vianošne kolo ohrozené ☹

mackad83
28. nov 2012

@lienka19881 inak ho zmením na silvestrovské kolo 😀

mina1834
28. nov 2012

@mackad83 aha a skusala si si robit aj ovu testy ???

lienka19881
28. nov 2012

@mackad83 neboj nic, ja mam cyklus 24dnovy, takze ak u mna nevyjde vianocne kolo, tak dalsiu ovulku mam okolo silvestra 😀
ale ja verim ze ti mrchana mrsna pride... ak si teda ozaj nemala ovu a nemozes byt tehu 🙂

mackad83
29. nov 2012

@mina1834 ovu test som si nerobila

mackad83
29. nov 2012

@lienka19881 tak ak nám to nevyjde na vianoce tak na silvestra určite a tu ovulku som nemala

lienka19881
30. nov 2012

@mackad83 a mrchana stale neprisla?

mackad83
30. nov 2012

@lienka19881 nie stale neprišla dnes mi gynda pichla inekciu tak budem čakat na tu mrchu mrchacu

lienka19881
1. dec 2012

@mackad83 @ivanaliana no co babule moje, ako pokracujete? 🙂 my sa uz od stvrtku snazime a pocas plodnych dni sa budeme kazdy den, tak dufam ze sa zadari 🙂 ovulka by mala byt v utorok, ale mam pocit ze grepovy dzusik celkom pomaha, tak dufam ze spermijky maju prijemne prostredie 😀
Macka tebe uz dosla mrchana?
Ivi a vy ako? Uz skoncila mrska a zacali ste snazilkovat? 🙂

ivanaliana
1. dec 2012

@lienka19881 ahojcek 🙂 No moja uz doznieva ,tak od zajtra snazikujeme 🙂 🙂 .Tak sa tesim,ze je tu uz to Vianocne kolo.Mrcha presla celkom sikovno...len do ovulky mam este tyzden ☹ ...ale to prejde hadam tiez cubidub 🙂 Aj ja som si naordinovala dzusik...vypijem kazdy den liter 😀...a este aj liter cajiku 😀.Aha aky fajn clanocek som nasla http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/zamere... Len asi som ho mala najskor ...teraz je uz troska neskoro 😉 ...Tak sa len pekne snazikujte 😉 Keby sa tak dal troska posunut cas...aby sme vedeli,ci sa nam konecne zadarilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre