Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

juliett7
10. sep 2009

🙂 🙂

juliett7
10. sep 2009

halooo kde ste vsetky?

magua
10. sep 2009

korenka... aj ja ti drzim palce, closti ti urcite pomoze v splneni tuzby o babatku 🙂 🙂 🙂
drzim ti palce a myslim, ze si na dobrej ceste a coskoro to pride, ani nebudes vediet ako.

alzbeta.hod
10. sep 2009

ahojky jak se tu dnes máte???

andy2306
10. sep 2009

ahoj korenka...jééééééééé..díky,úžasné stvožení jo?no vy tu taky všechny,..proto sem ten rok už chodím i když už se vlastně rok nesnažíme..protože jsem otěhotněla hned první měsíc snažení a hned jak jsem sem začla chodit,takže snažilka ze mě nebyla ani týden....ale sem chodím za váma ráda...a moc moc moc moc vám to přeju.
juliiet....hcg ti může stoupat pomalu,proto je testnegativní..uvidíš....ale chápu,že jsi z toho na nervy.
ahoj magua-pamatuju si tě. a moc moc moc moc gratuluju...at je vše v pořádku.

mě předevčírem porodila sestřenka o 6 týdnů dřív-praskla ji placenta,začla krvácet-a tak to šlo všechno hrozně rychle.miminko je v pořádku,ale ona bojovala dva dny o život,no dnes už je z nejhoršího venku-a malá je v pořádku taky,na to všechno má 2,5 kg...to je dobré...!

hezké jména mono-my jsme patrika chtěli taky když jsem byla poprvé těhotná..a nelinku jsem chtěla ted,ale manžel ne..tak máme terezku.mo moc pěkné jména... 😉

mscat
10. sep 2009

čaute holky... 🙂 jak se tu daří?je tu plno těhulek jsem si všimla..všem novým gratuluji 😉 😉

dzou
10. sep 2009

ahoj mscta co nove? si bola u dokiho?

m.o.n.i.k.a
10. sep 2009

Ahojky
Andy , děkuji moc, taky se mi líbí, možná u kluka zůstanem u toho Patrička , nic mě tak nenapadá a drahá půlka chce Paťu 😉

dzou
10. sep 2009

ahoj moni jeeeeeeezis to leti ty uz si 14tt no teda... a co ako si to uzivas?

m.o.n.i.k.a
10. sep 2009

Ahojky dzou, jo no letí ☹ v pondělí začínám 15tt, takže za chvíli budu v půlce.
Jinak si to užívám zatím dobře 🙂 A co ty?

dzou
10. sep 2009

no ja som 9DC cakam na ovulku ale akurat mi zcala dovca az do 23.9 tak sa tesiiiiiiiiiiiim 😀

m.o.n.i.k.a
10. sep 2009

No téda, tak se snažte o sto šest 😀 😵

dzou
10. sep 2009

aj budeme 😀 😀 😀 a nechas si povedat pohlavie ci sa nechas prekvapit?

m.o.n.i.k.a
10. sep 2009

Držém pěsti 😵
Jo určitě si to necháme říct, jen nevím jestli bych to řekla miláčkovy, nebo bych si to měla nechat pro sebe, ale vím, že to nevydržím a že mu to řeknu, takže to možná utajíme před rodinou 😀

m.o.n.i.k.a
10. sep 2009

Idu hajat 🙂
Jsem hotová za celý den, tak papa a přeji všem hezký večer 🙂

dzou
10. sep 2009

no my ked sa podari sa chceme nechat prekvapit 😉 neviem sice ci to vydrzi, ale zatial som takto rozhodnuta aj preto ze mojej segre tvrdili ze bude mat chlapca a ma uz 10r.dceru... tak aspon nebudem sklamana alebo daco...

mscat
10. sep 2009

ahoj dzou..ne nebyla jsem nikde nevím jestli nemaj dovolenou nemohla jsem se tam dovolat..tak ted měřím bt a zatím to vypadá že se stále nic neděje..tak už mě to aj štve celkem..už je to 10 měsíců co nemám ovulku... 😝

korenka
autor
10. sep 2009

mscat,mala by si ísť čím skôr na gyndu,ak sisi istá,že nemáš ovulku,tak by si mala začať brať clostilbegyt,to je len na ovulku,ja ho beriem prvý mesiac a mala som kopu vajíčok a jeden veľký,tak skús ísť čím skôr,aby si sa nemusela trápiť 🙂

mscat
10. sep 2009

korenka...jj já vím děkuji 🙂 já chodím ted mám jít v září právě.na rúzná vyšetření.ale bohužel mám asi ješte nárok na to nemít ovu.. 😝 ješte dva měsíce mám na to nárok a možná i dýl 😝 po té injekcií je všechno špatně hlavu bych si za to dobúchala 😠 😒 ☹ 😝

andy2306
11. sep 2009

ahoj holky..mscat to je dost,že jsi se tu ukázala.

korenka...myslím na tebe a držím palečky jak jen to jde... 😉

tak už tozačíná- haničce začíná rýma,tak ji mám dneska doma.odpoledne si obě děti beru ke kadeřníkovi 😀 😀 to bude masakr.
moni..to neutajíte-jedni naši známí to neutajili ani jednou (mají dvě děti)¨-vždycky se prokecli.a bylo to horší než kdyby došli a řekli:čekáme to a to.....protože když víš,co čekáš za pohlaví,tak už na to dítě mluvíš-holčičko naše,nebo ty náš malý chlapečku-a jednou budete o něčem s rodinou mluvit-a ty mimino oslovíš v rodě ženském nebo mužském-a bude po tajemství.no já teda bych si půlku těhotenství neuměla dávat pozor na pusu...bych pukla 😀 😀

mscat
11. sep 2009

andy:no furt jsme někde s malým běhali. 🙂 a běháme.v deset zas k babičce a odpoledne do nemocnice navštívit druhou babičku a taky bych potřebovala ke kadeřnici už jak sůl...ale bohužel...já většinou vše utratím za malého , 🙂 i když sama potřebuji plno věcí.. 🙂 😝 ted má zas objednanou bundu za 500 ryfle jsem mu kupovala taky za 500pak opět nějaké hračky vysomroval 😀 ...noo a maminka si opět nekoupila ryfličky ani nezašla k holičce 😀 😢 😢 .ale já si ješte musím aj přidat na řidičák 2000..takže ted je to 😝 ale v neděli dojede tatka tak ho poprosíme o kartu 😀 třeba něco vysomrujem 🙂 😉 😀 ale pochybuju...ještě zaplatit nájem musíme 😝 😝

jinak na mě a na malého taky leze rýma 😒 to je to počasí..ráno zima odpoledne teplo..už to začíná to počasí 😒 doufám,že to nedopadne jak minulou zimu a my neskončíme zas v nemocnici s nějakým virusem ☹
tak se držte at to nedostane i malá Terezka

m.o.n.i.k.a
11. sep 2009

Ahojte
Andy, já si myslím, že my to vydržíme, když chceme něco utajit , tak to utajíme, to zase jo. Tak uvidíme 😉

andy2306
11. sep 2009

moni....tak ju 😉 😉 ale nám to tady řekneš,že? 😉
mscat-to je jak u nás,taky utratím všechno vždy za děcka-ale dostala jsem penízky víš od drahého,tak proč ne?už mě to štve-naposledy jsem byla v květnu před porodem-a mám to moc odrostlé,je to hnusné.a chci změnu.asi si to nechám zkrátit a nějaké mikado-uvidíme,co vymyslíme.

andy2306
11. sep 2009

holky..u nás řádí pneumokok.ted jsem se to dozvěděla..už 14 dětí z koryčan je na jip ve špitále v těžkém stavu.tak mám z toho hrůzu..snad odjedu s děckama k našim...

korenka
autor
11. sep 2009

andy,dobre urobíš,treba si urobiť radosť,keď sa dáš skrášliť,daj to aj sem,nech to skrytizujeme 😉

m.o.n.i.k.a
11. sep 2009

No Andy napsala, ale spíš tomu koho by to zajímalo do ip, aby tu nešla třeba ségra a nečetla to 😅 😉
Taky jsem u holiče nebyla ani nepamatuju, a asi dlouho nepůjdu, jen se ostříhat. Zařizujem byteček, tak penízky jdou do něj. Do toho malý, potřebuje plno věcí na zimu a já taky 😖

mirenkam
11. sep 2009

Ahoj holky, já nevím, ale myslím si, že krátce po ovulaci to snad ani poznat nejde, že k otěhotnění došlo? NEbo jo? 😕

mscat
11. sep 2009

tak vidím holky že jsme na tom my maminky všechny stejně 😉 🙂 na holiče hold není čas a peníze 😝 🙂 😉 já byla naposled v červnu asi 🙂 😒 taky jsem odrostlá a konečky by to chtělo spravit 🙂 tak snad příště 🙂
ježiš andy pneumokok?? 😨 to bude asi lepší když odjedeš..bože to je děs co se všude šíří.. 😠

magua
11. sep 2009

mirenkam... priznaky sa zacinaju tesne pred ocakavanou mrskou. takze hned po styku to nie je mozne urcit , ci sa to podarilo alebo nie. ale su vraj baby, ktore to vedia hned, ale ide len o to,ze si to myslia, ze to citia... no neverim tomu velmi. lebo ja som si vsimla az pred MS,ze cosi je ine,ale aj tak to stale vyzeralo,ze pride mrcha, tak som to neriesila... tie priznaky su totiz velmi velmi podobne.

magua
11. sep 2009

andy... dakujem
a dodatocne ti gratulujem k druhemu krasnemu babaktu a prajem obidvom tvojim pokladikom, nech maju krasny stastny zivot v krasnej rodinke 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre