Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

veronika1417
9. sep 2011

@simik22 mna ani nenapadlo, ze by som mohla byt tehu takze si len rozpominam co tomu zisteniu predchadzalo 😉 u mna to bola hlavne ta nevysvetlitelne hnusna chut v ustach a vsetko mi tym padom chutilo divne 😖 dalej nechutenstvo, unava, zimnica,...

simik22
9. sep 2011

@mischako ak sa ti chce.. bola by si zlata

simik22
9. sep 2011

@veronika1417 jasne jasne, unava.. dnes a vcera to bola katastrofa.. ledva som na nohach stala... a tiez mi tak nechuti ako vzdy. ale to moze byt aj z choroby...

veronika1417
9. sep 2011

@simik22 tak ked Ti bude meskat menstruacia cca 2 dni sprav si test, dovtedy sa snaz vynechat lieky aby si zbytocne neohrozovala mimi ak by sa nahodou zadarilo 🙂

simik22
9. sep 2011

@veronika1417 lieky nepapam ziadne. no vies, ja mam menstruaciu dost nepravidelnu, ale urcite spravim ak bude meskat.

labanka
9. sep 2011

@zuzkag2 nie nerobim mojko a teraz by som podla vypoctov mala mat ovu...ale priatel je mimo SR tak mi je to nanic... ibaze by ma oplodnil nejaky čmeliak čo ich tolko lieta vonku 😀 😀 😀 😀

veronika1417
9. sep 2011

@simik22 ja som to urobila tak, ze ked mi meskala priblizne dva dni / tiez som nemala velmi pravidelnu/ spravila som si bezny test a boli tam dve ciarocky 😉 o par dni som si spravila ten co odhaduje v ktorom tyzdni som a tam my vyslo 5 a viac a ked to ratala gyna tiez mi to tak vychadzalo. Takze Ty si teraz priblizne rovnko ako som bola vtedy ja tak by Ti to mohlo vyst.

simik22
9. sep 2011

@veronika1417 dakuejm urcitw ai urobim. musim si ist lahnut a dakujem

veronika1417
9. sep 2011

@simik22 daj vediet 🙂 pa

mischako
9. sep 2011

@simik22 jednou 36,9 jedou 37,1....

misula.g
9. sep 2011

@mischako Já mám mikroskopický ovu test, teď sliním ostošest 😀 Zatím ale jen první cyklus, a mám před ovulkou, tak zatím jsem měla jen částečné kapradinky 🙂

mischako
9. sep 2011

@misula.g aha no já bych potřebovala odchytit někoho déle testujícího 😀 ,ale to nevadí.... takže zatím si spokojená????

misula.g
9. sep 2011

@mischako No, zatím se nedá říct... až mi ukáže ovu, budu spokojená 🙂

simik22
9. sep 2011

@mischako to by mohol byt priznak, nie? uz ti meska menzes? alebo si sa testovala?

simik22
9. sep 2011

@mischako mne vystupila na 38,3. to je uz primoc podla mna...

mischako
9. sep 2011

@simik22 no kdybych měla cyklus dlouhý jako při HA, tak bych to měla dostat po víkendu, takže sem se ještě ani netestovala, ale sem 1.měsíc bez HA, takže kdo ví, co mám za cyklus 😀.... no nevím, mě už to taky příjde dost, ale těžko říct...

mischako
9. sep 2011

@simik22 a teď už mám třeba jen 36,7...

vierkapierka
9. sep 2011

@zuzkag2 zajtra by som podla cyklu mala dostať ms, nevydržala som to a testla ☹ idem si na to ľahnúť, kiež by to bolo také jednoduché, však Zuzanka, som smutná, ale ms tu ešte nie je tak počkám, čo sa bude diať... papky 😲

viridie
10. sep 2011

Ahoj holky ! Mam vedeckou otazku....Mam vsechny ruzne nejiste symotomy jako strasna nevolnost, bolest zad, ktera mi jde do nohou, bricho boli jako PMS...Jsem zhruba 9 dni od ovulace, tetka z cerveneho kostelce ma prijet za 4 dny....a snad nedorazi..🙂 Test zatim negativni...Chci se zeptat...vcera v noci jsem mela fakt silnej asi 15 sekud trvajici pocit vibraci, lechtani a jakoby brneni v deloze...nikdy jsem to nemela...Zacinam uz mit pocit,ze si mozne tehotenstvi utvarim v hlave, tak se chci zeptat, zda nektera z vas mela tento "priznak". Jinak vsem drzim palce v zapekani na miminko !

ludka77
10. sep 2011

@vierkapierka ja keď som čakala malú tak som testla 1 deň pred očakávanou MS a negat. a deň po (teda keď neprišla) pozitívny!! tak držím päste aby mrcha neprišla

zuzkag2
10. sep 2011

@vierkapierka joj, Vierocka, nebud smutna...ale viem co citis, zlatko. Dufam, ze dnes to je lepsie, a ms este nedorazila, a ani nedorazi. Este nie je nic stratene, neboj.... 🙂
Ja som mala dnes strasnu noc, aj som si poplakala...mam ovulku, a strasne ma to bolelo, nespala som, a strasne mi prislo luto ako to vsetko je....kazdy mesiac strasne bolesti pri ms, kazdy mesiac strasne bolesti pri ovu....a uz pol roka a stale bez babatka...

zuzkag2
10. sep 2011

@labanka mojko, na cmeliacikov kaslat 🙂 tak mas asi mesiac pauzu, a uvidime buduci ... po mesiaci uzivania liecikov, ako to na teba zaposobi.

miriamm11
10. sep 2011

@zuzkag2 dnes 1DC 😒 😒 😒 a teplota 39°C som smutna, o to viac ze som si spravila mamatest a bol tam zas slaby duch vcera , v noci teploty , musela som nasadit tie ATB zinnat...a dnes takeho nemile prekvapenie....ale mozno je to takto lepsie ako zacat tehotenstvo silnym zapalom a antibiotikmy 😒 inak teraz viem ze sa nebudem testovat skor ako ked mi nebude meskat aspon 3dni...a to som dostala na 30DC....pritom moj cykusl je 34dnovy v priemere.... najskor dostanem vzdy na 32-33D, takze som bola naozaj zaskocena.....ale citim ze ATB zaberaju tak nech sa zbavim toho hnusneho zapalu... idem si lazkat, pa

simik22
10. sep 2011

@mischako no ja dnes uz nemam zvysenu teplotu.. neviem co to bolo za chvilkove haprovanie, fakt neviem.. no ved uvidis, po vikende 🙂

terioza1
10. sep 2011

hooooooooooooolky, pokrtila jsem wc... dneska poprve 😀 reknu vam, nic moc teda 😀

viva13
10. sep 2011

Ahoj, prosím chcela by som sa spýtať. posledná menštruácia mi meškala týždeň,ale nakoniec prišla,trvala kratšie ako inokedy len 4dni,mala som nevolnosti aj vracanie,menšie bolesti v podbušku,závraty,nízky tlak,teraz som 2týždne po a mám stále nevolnosti a všetko to čo som písala,točí sa mi hlava stále,robila som si test a vyšiel negatívny, jeden ked mi to meškalo a druhýpo menzese, stále mi napína na vracanie,nemožem mlieko a ani kávu, doteraz to bolo u mňa na každodennom poriadku a teraz mi je z toho zle.Poradí mi niekto?

terioza1
10. sep 2011

@viva13 poradim ti - ku jeste tt a udelek zase. pokud bude nega, zajdi k dr 🙂

viva13
10. sep 2011

@terioza1 a kedy asi si ho mám spraviť som 14 dni po menzese, ak by som bola tehotná, možem mať také nízke HCG že by mi to test neukázal? a mám zájsť ku gynekologovi alebo obvodnému?

terioza1
10. sep 2011

@viva13 no, nekomu se pozit. tt objevi az treba 3tydny po vynech ms, nekomu v den ms... je to ruzny, ale muze to byt i mimodelozko. asi bych teda zasla v pondeli na gyndu... ale udelej si jeste jeden tt...

viva13
10. sep 2011

@terioza1 a mimomaternicové ukáže test?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre