Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

malinka_02
26. sep 2011

@adele15 a nezačla si pít kontryhel? Já ho piju dva cykly a oba sem špinila a dostala to o pár dní dřív takže s ním končím.. A lepší o pár dní dřív než plané naděje 😔

@zuzkag2 já jsem dnes 1DC dostala sem to o pár dní dřív zase.. už sem to obrečela a začínám 11cyklus.. ☹

malinka_02
26. sep 2011

@zuzkag2 já to dostala dnes a v noci strašné bolesti bylo to jasné nemohla sem vubec spát ..strašný a dnes bolí hlava..

@labanka jejsem tě ani nepoznala 😀

daniwaugh
26. sep 2011

@miriamm11
cauky :o) ja by som mala NEdostat 2.10, ale u mna je problemze neviem aky cyklus mam, lebo som mala prvu ms teraz v septembri po asi 2r (mala som hak kde sa brala stale a ziadna ms) takze neocakavam zazraky.. testovat sa mozem teoreticky tak za cca 4dni..

zuzkag2
27. sep 2011

@daasenka85 Dasi...hej, viem, ze je to skor zazrak ked sa podari na prvy sup, alebo na druhy...ved tu chodim pol roka, a vidim,kto z nas uz je tehu, a ze vacsina sa tu stretavame dalsi a dalsi mesiac....ono to fakt neurychlime, aj ked sa snazime, citame, studujeme, cvicime, papame vitaminy....nic to nezmeni na tom, ze sa to stane vtedy ked sa to stat ma....
ale aj tak si myslim, ze na to aby to riesil nejakym sposobom lekar je hovadina cakat rok...si zober, ze po roku snazenia pojdes k dokimu, a zisti sa nieco, a este dalsieho pol roka bude treba liecba...na co bol potom ten rok dobry? na vystresovanie, na oslabenie psychiky...

zuzkag2
27. sep 2011

@malinka_02 zlatko, to uz je 11ty cyklus? ☹ moc ma to mrzi ze ms prisla, a este aj tie strasne bolesti...aj mne to vzdy pride tak strasne luto, ze na co je to vsetko trapenie dobre, ked aj tak stale nic...ale potom to prejde. aj ty sa pozviechas, a budes sa dalej snazit. ja verim, ze sa to coskoro otoci, a budes hlasit //. Hlavicku hore, moc na teba myslim.

zuzkag2
27. sep 2011

@katarinkam hm, takze si aj s doktorkou konzultovala..to je super, ze sa na teba pozrela aj ked sa snazite tak kratko...to podla mna nebude dlho trvat, a podari sa...

adele15
27. sep 2011

@malinka_02 ja berem babyplan druhy mesiac a zatial zostanem len pri tom...ale ked nebudem tehu tento mesiac, tak skusim ovulacne testy...ale myslim, ze s ovulkou nemam problem, teda aspon "ovulacny hlien" mam dostatocny a viem si teda aj pekne ovulku odsledovat...ale ked to nevyslo ani teraz, tak skusim testnut, ci dobre predpokladam, kedy mam ovulku 😀

adele15
27. sep 2011

@zuzkag2 zuzi ja mam pocit, ze na prvy sup sa to podari tym, ktorí vobec nic nestuduju a pomaly ani nevedia kedy by sa mali snazit 😀 ja mam taky ukazkovy pripad dvoch kolegov v praci - manzelov, ktorim sa to podarilo na druhykrat a ani sami nevedia, ze ako 😀

miriamm11
27. sep 2011

@zuzkag2 ahoj,inac ja si tiez myslim ze cakat rok aby ta zacal doktor riesit je dost dlhla doba, my sa sice snazime len 2 cyklus ale cas sa vlecie pomaly, na co cakat rok....ked niekedy sa da pomoct aj hned, doktori nas niekedy nechapu a drzia sa noriem .My ked sme sa rozhodli ze chceme baby ja som isla uz dopredu na hormonalny profil, aj kvoli tomu ze mam niekedy nepravidelny cyklus, ale vysledok bol OK z gyn.hladiska a vyskakoval tam jeden hormon ale to patrilo na endokrynlogiu a pre vysledky si idem dnes🙂 Ved mame na to pravo zistit si zdravotny stav po tejto stranke aj pred planovanim tehu no nie???? hlavne v dnesnej dobe ked sa tehu odklada na neskorsi vek netreba na nic vyckavat, pekny dnik 🙂

mishuu
27. sep 2011

@adele15 v tomto máš úplnú pravdu, nám, čo na to myslíme a máme všetko naštudované sa to na prvý ani druhý šup nepodarí...ja som príklad, mám pocity na ms, mám dostať v sobotu 1.10. a už niečo v brušku cítim a mám aj taký béžovo hnedkastý výtok ako pred ms, až na to, že to mávam len taký deň pred začatím ms... ach jaj ☹ takže na druhý šup nám to asi nevyšlo

daasenka85
27. sep 2011

@zuzkag2 s tím souhlasím... já asi taky nebudu mít problém s vyšetřením, když bude potřeba, protože doktor ví, jaké jsem měla problémy s cyklem po vysazení HA v říjnu 2009 (menstruaci jsem dostala až skoro po 8 měsících!), jenže to bylo ještě s bývalým a na studiích... kdyby bývale dítě chtěl tak jako já, tak už jsem asi dávno zase na hormonech 🙂 ale v tomto případě jsem ráda, že to mezi námi dopadlo, jak to dopadlo a že jsem se svým miláčkem, který po miminku touží též a rozumíme si asi 1 000 000 000krát víc, to se nedá srovnat 😀....
začali jsme tedy letos v únoru, březnový cyklus byl úspěšný, pak tři cykly pauza no a teď tři cykly nic.. já to asi začnu řešit na jaře, když nic nebude do té doby (ten březen/duben), ještě nevím, třeba mi hrábne už dřív 🙂 trochu mě žene dopředu, že už se jednou v uvozovkách zadařilo, jenže pořád se mi v hlavě skýtá otázka, co když aspoń jeden z nás má nekvalitní, teď se omlouvám za pojmenování 🙂, "genetiký materiál"?? asi to taky nebudu protahovat, přeci jen jsme měli anembryomolu (vyvíjel se jen gestační váček bez embryjka, to v děloze vůbec vidět nebylo, prostě dřív zaniklo než vzniklo)..

adele15
27. sep 2011

@mishuu ale ved to este nie je u teba nic stratene, ved spinenie moze byt...
ja som tiez mala vcera pocit akoby uz mala dojst ms, ale nastastie zatial nic 🙂 upenlivo sledujem toaletak na wc, az si sama pripadam uz smiesna 😀
tak uvidim, testy som vcera preistotu kupila, ms mam dostat vo stvrtok, tak uvidime...ale utesujem sa tym, ze posledne 3 cykly som mala 25 dnove a teraz zatial nic... 😵 ale bojim sa na to co i len pomysliet!!!

mishuu
27. sep 2011

@adele15 ja rovnako sledujem ten wc papier 😀 😀 normálne dobrodružná výprava na wc-ko zakaždým 😀
držím ti palce, nech ti už nepríde ms, ani mne by nemusela, ale neviem fakt netuším, cítim sa úplne normálne ako pred mrchou...až na to, že ten výtok som zvykla mať len deň pred začatím...

adele15
27. sep 2011

@mishuu aj ja silno drzim palce 😵 ja som mala taketo spinenie minuly mesiac nejake 2 dni a potom tusim za dalsie 4 dni prisla ms... tento mesiac nic, ale tiez sa citim normalne, nijak zvlast, jedine co som si odsledovala, ze bolo ine ako minuly mesiac (ked som sa tak upenlivo sledovala) je, ze som od ovulky mala taky velmi slaby vytok, tak raz-dvarazy za den som mala na toaletaku...

lenkadovolenka
27. sep 2011

@adele15 no takých párov poznám viac, ktorým sa to podarilo na prvý šup a nič nemali naštudované....tak dúfam, že aj mne s drahým ten prvý šup výjde 🙂 povedali sme si, že keď nie, tak sa už posnažíme normálne s plánovaním.....za tento mesiac som nasala toľko info do seba, že už sa mi to všetko pletie..... 😀
ale dohodli sme sa, že ani kvapka nepôjde mimo, či už to budú plodné, alebo neplodné dni 😀
samozrejme Vám všetkám držím palce kočky, ono aj to snaženie má predsa niečo do seba ;)

adele15
27. sep 2011

@lenkadovolenka no ja sa tiez velmi rada snazim, len uz by som aj nejake to ovocie z toho chcela mat 😀
my sme najprv chceli pockat ze az po svadbe, ale minuly mesiac sme sa nakoniec rozhodli, ze uz zacneme.

lenkadovolenka
27. sep 2011

@adele15 hm, to chapem 🙂 hej, netreba to odkladať, si myslím 🙂 a kolko sa už snažíte? my sme ešte nezačali 😀 len zatiaľ plánujeme.....ale včera ma môj drahý ,,vystrašil" svadbou, že on si ma chce najskôr vziať, aby som si aj ja tú svadbu užila....to bol vlastne môj sen, vydávať sa netehotná....ale čil už akosi od toho upúšťam 😝

adele15
27. sep 2011

@lenkadovolenka no moj drahy tiez najprv pockat na svadbu kvoli mne 😀 ale potom sme od toho upustili a hlavne drahy, ten uz teraz o inom nerozprava iba o tom, ze kedy uz budeme mat konecne babo 😀

lenkadovolenka
27. sep 2011

@adele15 tak to je paráda 🙂 máme super chlapov 😉 koľko ste spolu, ak sa môžem spýtať? my "iba" rok aj niečo 🙂

adele15
27. sep 2011

@lenkadovolenka juuj, no tak to my uz skoro 8 rokov 😀 my sme uz jak stari manzelia, byvame uz spolu davno, takze u nas je uz ten samotny akt manzelstva len formalita 😀

lenkadovolenka
27. sep 2011

@adele15 fiha, tak to gratulujem 🙂 ty, počuj, aké to je po ôsmich rokoch? som zvedavá, čo ma čaká 😀 no, my sme spolu bývali rok, lenže teraz drahý odišiel za prácou preč, tak sa vidíme cez víkendy :( sprvu to bol šok, takto to uťať, ale zvykám si už - som totiž tá žiarlivejšia a dalo mi to viac roboty 😀 preto plánujeme, ako plánujeme, lebo aj tak to budeme môcť robiť len cez víkend 😢 😀

daasenka85
27. sep 2011

Tak jsem to dostala, v tomto případě hurááááá 🙂 jsem zvědavá, jestli se takhle budu radovat i říští cyklus 😕

labanka
27. sep 2011

@zuzkag2 cau anjelik...tak ja menzes stale nemam...ale som sa rozhodla, ze test si nekupim, ani keby cigančata mali padat z neba 😀 😀 predsa by som neotehotnela po zobrati 10 tabletiek Glucophage...az take jednoduche to urcite nebude 😀 😀 to bude urcite len nejaky casovy posun....boli ma hlava ako po opici, a bradavky mam take citlive ze koniec.....ale to by nebol priznak naisto....neveriiiim 😉

labanka
27. sep 2011

@malinka_02 proč? 😀

mishuu
27. sep 2011

@adele15 aj ja som mala výtok, minulý týždeň, neviem presne kt. deň ale bolo to zhruba týždeň po ovulke, taký béžový a nejaké 2 dni to trvalo, potom nič a dnes toto, tak uvidíme 🙂

adele15
27. sep 2011

@labanka ty si aka sisina???!!!! 😀 my sme tu uz vsetky zvedave a ty si tu takto oznamujes, ze "isto" nie si tehu a pritom nam tu opisujes dost podstatne priznaky - bolest hlavy a citlive bradavky!!! no ja by som si tym az taka 100 % ista nebola na tvojom mieste!!!! 😀

labanka
27. sep 2011

@adele15 mojik ved je to len 5 dni meskajucej menzes.... 😅 jooooooooooj baby moje krasne milovaneeeee to neeeeneee neee urcite dostanem 😀

adele15
27. sep 2011

@lenkadovolenka no vies co - je to super 😀 stale len lepsie a lepsie 😵 my sme tiez nejaky cas museli "zit na dialku" - ked ja som skoncila skolu a drahy mal este 2 roky pred sebou, ale zvladli sme to a odkedy sme postavili domcek a prestahovali sme sa (pred cca rokom), je to uuuplne super 😎
takze sa mas na co tesit 😀

adele15
27. sep 2011

@labanka zlatko ale to nemozes vediet, kym netestnes!!! ze iba 5 dni?! ved to je uz dost veru!!!! predtym si mavala presne ms?

adele15
27. sep 2011

@mishuu najhorsie je na tom to neustale cakanie - najprv kym skonci ms, potom kym bude ovulka, potom neskutocne dlhy cas, kym zasa pride, resp. nepride ms... a furt len cakat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre