Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
20. okt 2011

@ktore ja tiez meriam v posve...

miriamm11
20. okt 2011

dievcata pekny vecer prajem 🙂 🙂 ako sa mame? ja stale niekde pred ovulkou ...tolko roboty mam ze nemam cas sa ani sledovat 😅 😅 😅 a zabudla som uzit femibion uz 2dni , take nieco sa mi este nestalo!!!!!! 😀 no co vam poviem ide to so mnou dole vodou...... 🙂

nativanativa
20. okt 2011

@miriamm11 dalsia opustena 😀 😀 😀 😀

miriamm11
20. okt 2011

@nativanativa musim sa zas nastartovat 😀 😀 😀 mas nejaky dobry tip alebo aj typ?

nativanativa
20. okt 2011

@miriamm11 dobre sa vyspat 😝 😝 😝

meyby
20. okt 2011

kocky meriate si bazalnu teplotu, ja ovulaciu citim bolestami, myslite ze meranie je spolahlivejsie?

nativanativa
20. okt 2011

@meyby ked citis tak je dobre , ja som raz takto citila a urobila som ovu test a boli tam // kolajnice ..., takze je to na tebe 😉

meyby
20. okt 2011

@nativanativa ano citim, a ked som si urobila ovu test tak podobne ako ty pozitivny... 😀 a trikrat po sebe som si to takto vyskusala aby som spoznala svoje telo...a trikrat po sebe v strede cyklu v case bolesti ovulacia...mna len zaujimalo ze co je spolahlivejsie...

nativanativa
20. okt 2011

@meyby ze vraj je najspolahlivejsia .... 🙂

daniwaugh
20. okt 2011

@nativanativa
no este jednu taku vetu ze mozes zabudnut tak tam dojdem a tak ti naplacam ze porad aj zabudnes ze si chcela zabudnut~!!!!!!!!

pejullka
20. okt 2011

ja poznala ovu podle hlenu, porad byl tuhy a v den ovu bilkovy a ten den jsem otehotnela a to vim jiste, protoze jiny den sex nebyl, az za par dnu

ktore
21. okt 2011

ahojte babusky.vecer som tu nebola tak idem co ste popisali.je toho dost.dnes som 9 DPO .@meybyja myslim ze ani ovulacny syndrom neni spolahlivy lebo ovulaciu mozes citit ale ktovie ci sa nevytvori folik.cysta co mam problem s tym aj ja.vsetko musis sledovat,ja som sa teraz tiez na vypocet a bolesti v strede cyklu spoliehala a neviem ako zistit ci sa vajicko uvolnilo alebo ostala cysta.ale dufam ze ovulacia bola....

labanka
21. okt 2011

@nativanativa no chaloooo s tebou co sa deje žena moja? myslela som ze si väcsia priebojnicka, lebo takym dojmom na mna posobis....tak hlavu hore babika a ideme dalej, ty to prekonas...neviem co ti poradit, ale mozno este - kamoska je lekarnicka a spominala mi, ze v lekarni su nejake vaginalne tampony, ktore su niecim napustene a liecia takyto problem.... a este ma napadlo, ci ty sexualne abstinujes ked sa liecis... lebo pri tom gynoflore by ste si mali dat pauzicku 😒

ktore
21. okt 2011

@nativanativa u dokt je plagat z nejakou vodickou na vyplachovanie a neviem ci sa nevola rosalgin.to nie na to co mas ty?nebud smutna.ja mam tiez tusaka ze s toho nic nebude tento mesiac,(vlastne aj tento mesiac). 😢 ty mas vecsiu sancu a vela mesiacov pred sebou.ja uz nemam vela.

nativanativa
21. okt 2011

baby ja som skusala uplne vsetko ..... , ale nevadi ideme dalej 😀 😀

ktore
21. okt 2011

@nativanativa a co ak si teraz v tom?ci ?

daniwaugh
21. okt 2011

@ktore
za to sa vsetci modlime!🙂

daniwaugh
21. okt 2011

Dnes je tu jak ticho :D

ktore
21. okt 2011

no je tu ticho,aj ja som navstivila zato inu stranku.dufam ze sa to rozbehne...zajtra tu nebudem mozno len chvilku nahliadnem.

daniwaugh
21. okt 2011

@ktore
aku stranku?🙂

ktore
21. okt 2011

@daniwaugh po lete 2011 zaciname

daniwaugh
21. okt 2011

@ktore
aj tam sa len snazia, nechcem zbyocne provokovat 🙂

nativanativa
21. okt 2011

@ktore nie urcite nie..... take stestie ja zas nemozem mat .... 😀 😀

ktore
21. okt 2011

@daniwaugh vsak to je dobre nech sa snazia.ved aj mi sa tu snazime.uffff nech je rychlo nedela.a dam testik zase. 😀

nativanativa
21. okt 2011

hej vy babizne , co ste tich o ???!!!! sak je piatok neeeeeee 🙂 🙂

ktore
21. okt 2011

@nativanativa piatok je a ticho je ja si popisujem na tej druhej stranke

daniwaugh
21. okt 2011

tak som si navarila za misu halusiek (poctivo nahadzane! PRVYKRAT v zivote) s kapustou a slaninkou (kedze bryndza je nesplneny sen:o)) boze to tehotenstvo mi dava! ja ked na daco dostanem chut, musim to mat! minulemi vecer o 10tej muz robil zemiakove placky!! :D

nativanativa
21. okt 2011

@daniwaugh co si chcela , to mas 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

ktore
21. okt 2011

mne chutila biela polievka...hmmmm vselijaka len aby bola mliecna

zuzkag2
21. okt 2011

srdiecka moje....co viete o liekoch na podporu ovulacie???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre