Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

alt
10. nov 2011

@golymetr jednou se to přece podařit musí.. 😠

blau
10. nov 2011

@alt to paradne, my sa snazime poriadne az tera, vtedy len fakt, ked som vedela ze mam ovulku a pred.
No a teraz som mm prikvacila, ze sa ide na to kazdy den...
ja tiez vykladam nohy a lezim ako zabita 😀
super, ze sa to podarilo velmi drzim palce

miriam, no teeeeeeeeeeeeeda, ze by rozbeh ms?? kurnik sopa, niekedy ked pises, si myslim, ze to pisem JA 😅
presne tieto priznaky okrem prs som mala aj ja. Ja neviem , ci je to tym, ze zrazu mame nechraneny sex, tak telo je z toho vyplasene, a nevie co s tou tekutinou navyse ma robit 😨 😕
v kazdom pripade, hlavu nevesaj, ak to ma byt tak to bude a ukaze neskor.
alt, vies, ja som ten pripad, ze my sme syna spravili pre ovu, ale drzim palce, nech je to hlavne zdravucke 😵

pejullka
10. nov 2011

Ahoj, tak jsem zpět s UTZ, podle poslední ms jsme 7+3, mimi odpovída 6+3, srdíčko tluče. Díky předchozí špatné genetice jsme předáni na pozorování a stoupá nám tlak. Minule jsem prodělala preeklamsii, takže snad to teď bude ok:(

rehotka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriamm11
10. nov 2011

dorazila mrcha 😠 😠 😠 😠 takze 1DC, nervyyyy!!!!! a zas si mozem zobrat len ponaucenie ze sa nemam testovat skoro!!! uz som pochopila preco... skoda penazi 😀 baby ide sa na dalsi mesiac, este to stihame do Vianoc 🙂

jaya
10. nov 2011

@miriamm11 njn, jenomze netestuj se, ze jo. Co ja jsem vydala prachu za testy! Stejne jsem otehotnela, az kdyz jsem prestala na otehotneni myslet. A stejne jsem se otestovala 23.den cyklu :D Holt je to jako zavislost. Nic si nevycitej. Pristi mesic se soustred na Vanoce, na darky a kasli na otehotneni ;) Uvidis, ze to vyjde. 😉

ktore
10. nov 2011

babenkyaake mena sa vam lubia.ja vobec neviem ,volekedy som vyberala a vyrala a nakoniec po mne.ale chlapca neviem ani za svet.su vslijake ale nejak sa mi nelubia ,ale mozno neskvor.

e.l.i
10. nov 2011

@alt tak ja som na tom podobnes s mmnozstvom testov, ale su stale nagativne...ziadnych duchov nevidim... ..Drahe ale ja mam dnes 32DC...a mrcha nikde. brusko ma len sem tam pichne .. prsia naliate . bradavky citlive.. brusko nafuknute... a mrcha nikde!!!!! no mam z tohto pkne nervy.. co ma takto natahuje... 😠 ..cem pozitivny test 😎

peggi
10. nov 2011

@tannia87 Ahoj ja mám dostať ms v sobotu. Zatiaľ som si žiadny test nerobila,aby som nebola zbytočne sklamaná.

tannia87
10. nov 2011

@peggi ja som si robila lebo v sobotu mame oslavu bojim sa ze co ak nechcem sa obmedzovat elebo 4 mesiace sa stale obmedzujem vo vsetkom na teste som po 2 min nevidela nic ale je pravd aze rano zalepene oci este slahôa som ho na stol medzi tym som telefonovala kuknem nan a tam slabulilinka ciaarka aj v tieni aj na svetle tak neviem etraz ale nechcem si robit nadeje moc 🙄 🙄 🙄 🙄

alt
11. nov 2011

@e.l.i a kolikátý jsi DPO? a testuješ doufám z ranní moče a 10tkou?

alt
11. nov 2011

@tannia87 to vypadá slibně, a máš nějaké příznaky?

jaya
11. nov 2011

@tannia87 No, myslim si v sobotu moc neprihnes 🙂 Ja mela taky ducha a uz spi ve vedlejsi pokoji :D Ad priznaky, ty jsem zacala mit az tak osmy tyden - hrozny hlad a vecerni nevolnost. Predtim jenom tri dny po ovulaci paleni zahy (coz me pak stihalo cele tehotenstvi).

peggi
11. nov 2011

@tannia87 No ja si myslím,že by z tej slabulinkej čiarky mohlo niečo byť,teda aby som bola presná - niekto. 😉 Inak ja idem v sobotu tiež na oslavu. Tak držím palčeky,aby zo slabulinkej čiarky bola hrubá čiarisko.

peggi
11. nov 2011

@jaya Si ma potešila a dala mi nádej s tými príznakmi až v 8. tt. Lebo ja zatiaľ okrem slabého pobolievania podbruška nemám žiadne príznaky. Ešte som mala v 23.DC hnedý výtok,čo by som pripísala možnému zahniezďovaniu vajíčka. Teraz som 30.DC, tak čakám, čo bude. 🙂

jaya
11. nov 2011

@peggi nekdo nema priznaky vubec zadne - jenom rostouci brich :D A jinak 23. jsem si uz delala test 🙂 Protoze jsem si puvodne myslela, ze jsem to dostala o pet dni driv. Kolegyne z prace mi rekla, ze jestli se to jeste uplne nerozjelo, nejaka nadeje tam je. Ja jsem testla (vecer po praci) a byl tam duch. Jo a mam pocit, ze se objevil az tak po trech minutach. Drzim pesti, holky, at jsou tam poradni dusi :D

tannia87
11. nov 2011

@alt nie nic dnes som robila zas test ale iny to som amal rped tym drahsi an nic uz takte andeje su fuc mala osm slabe spinenie rano je mi zle :(( cely den ale to skor zo stresu uz je toho na mna dost 😔 😔 😔

tannia87
11. nov 2011

@jaya ahoj noa le dnes bolo etst snehobiely som zmetena toto sa mi stalo rpvy krat je mi cely den an zvracanie ale to skor z nervov musim sa od toho odputat 😔

tannia87
11. nov 2011

@peggi ahoj dakujem no ako pisme aj kockam vyssie dne stam nic nebolo takze skusim este zajtra citim sa stale ako pred ms ak nepride do zajtra rana spravim este test nechapem preco ma takto stale osud natahuje boal som kludna a etraz som uplne mimo uz z toho vsetkeho 🤐

peggi
11. nov 2011

@tannia87 snaž sa upokojiť,ja viem,že je to ťažké,ale stres,žiaľ a nekľud nám nepomože. Musíme veriť,že to vyjde,keď nie teraz,tak určite budúci mesiac. 😉

e.l.i
11. nov 2011

dnes 33DC....a stale nic..testovala som dnes pred obedom cize to nebol ranny moc... ale ja neviem ci sa to mohlo podarit.. podstate ani neviem kedy bola ovulka...a snazili sme len sem tam....ach ja cem bud konecne pozitivny test abo mrchu....!!!!!!

gelinka75
11. nov 2011

@e.l.i a zvykne ti meskat mrcha? lebo ak ano tak to moze byt aj tym

tannia87
11. nov 2011

@peggi no wed som sa snazila cely mesiac nic som nesledovala a jedna slaba ciarka ma rozhodila hrozne ze aty si ako na tom kolko sa snazite

e.l.i
11. nov 2011

no mala som celkom pekne 29-30 dnove cykly, ...no minule uz sa mi posunul na 33....no ze by som bola teho tak tomu vobec neverim...len ma hneva toto predlzovanie..

peggi
12. nov 2011

Tak dnes som 31 DC, tak som si urobila tehu test a na moje veľké potešenie tam bola slabá čiarka. 🙂

@tannia87 my sme sa snažili 3 mesiace a teraz sme konečne trafili. Prajem ti,aby si si aj ty našla na teste čiaročku,keď to nevyjde tento mesiac,tak to vyjde na budúci. To som si hovorila ja,vždy keď som dostala a stalo sa.

alt
12. nov 2011

@peggi jupí jupí, tak jen ať sílí... super super, že se to povedlo.. já už jsem objednaná na gyndu jdu za necelých 14 dní, to budu 6+2tt, snad už bude i srdíčko

jaya
12. nov 2011

@tannia87 Testovala ses stejnym testem co vcera? Mne zafungoval Mamatest 10. Pak jsem si delala dalsi test s Rapid clear a ten me akorat vystresoval. Je divne, abys mela ducha a najednou ne. Ani duch se neukaze, pokud tam nezaznamena ten tehotenstky hormon. I kdyz... jestli jsi brala nejake hormony, tak muzou testy byt falesne pozitivni... Moc Ti preju, aby tam byla krasna nekompromisni cara 😉

tannia87
12. nov 2011

@peggi jeeeej tak gratulujem to si dobre vydrzala 31dc nie kao ja 🙂))) no a ja som dnes dostala ms taakze nic 😒

tannia87
12. nov 2011

@jaya testovaala som sa mama test 10 tiez bol to te kazetkovy a ptotom som si kupila tiez mamatest ale tie pasiky len no a dnes som dostala mrchu rano uvidim este v akom rozsahu ci bude slaba ci silna no ale tento emsiac bol cudnyy resla som z ob kyseliny listovej na femibion a aj am boleli dost prsia ais dva tyzdne takze cele cudne no nic pojdeme dalej 4 mes.to je este nic ide sa na 5

mayerka
12. nov 2011

ahoj, tak zázrak se nekoná, MS dorazila... Tak teď už jen to IUI... Držím vám ostatním palce! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre