Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

katarinkam
18. okt 2011

@pejullka a prečo posledné tehu? Už viac nechceš? 🙂

daniwaugh
18. okt 2011

@nativanativa
tentoraz sa musi, vsetky podmienky praiznive, konstalacia hviezd sedi, secko jak maaaa byt!

misula.g
18. okt 2011

Ahoj děvčata! V poslední době vás nestíhám číst. Je nějaká nová těhulka? Kdo je hezky po ovulaci a nečeká menzes, tomu držím palce!!!

nativanativa
18. okt 2011

@misula.g no ze sa aj ozves teda.... 😀

nativanativa
18. okt 2011

@daniwaugh no len aby ma zas nechytila mykoza , potom uz za seba nerucim 🙄 🙄

misula.g
18. okt 2011

@nativanativa No joooo 🙂 , já tu skoro týden nebyla, ale myslím na vás! 😉

nativanativa
18. okt 2011

@misula.g no pekne od teba , ale aj my budeme chciet pocut nieco pozitivne od teba , mna caka buduci tyzden ovu (dufam teda 😀 😀 😀 😀 ) po clostile a pregnyle , tak uvividme ci nieco vzklici alebo nie 😝 😅

zuziklc
18. okt 2011

ja by som tiez chcela byt tehotna,ibaze tie cysty sa mi nejak nechcu pustit a neviem ako dalej :(

nativanativa
18. okt 2011

@zuziklc kde mas cysty preboha ?? a kolko ?

misula.g
18. okt 2011

@pejullka Jůůů, testík! Moc gratuluju, vím, jaké jsi prožívala trable! Přeju, ať mimi krásně roste! Máme soukromou skupinu pro těhulky z tohoto fóra, jestli chceš, můžeš se k nám přidat 🙂

zuziklc
18. okt 2011

@nativanativa na vajecnikoch a najhorsie je,ze na oboch . . . .brala som antikoncepciu vyse 12 rokov a to Diane 35,lekar so mnou nic nerobil a teraz ked som od neho odisla tak mi zistili,malu maternicu a cysty

nativanativa
18. okt 2011

@zuziklc moze mi niekto vysvetlit , kto dava tymto doktorom akoze diplomy za uspesne vystudovanie preboha ???!!!! ak si brala diane , tak si po dietati uz ??
ja som brala 7 rokov a povedala som si ze uz nikdy viac ...... , tiez neviem ako to pojde dalej ak mi nezaberie clostil a pregnyl ......

zuziklc
18. okt 2011

@nativanativa ja este nemam dieta 😢 a uz chceme . . . . .clostil som brala aj ja a nic,dokonca mi picali kazdy mesiac olejovku cize vyvolavacku a aj tak nic. Stopali ma hormonmi a jedine co sa zmenilo bola moja vaha. Ved moj gynekolog mi nerobil ani pecenove testy,vobec nic! Tento novy co mam tak sa snazi lenze tolko rokov zameskanych neviem ci vobec budem niekedy mamou a toto ma stve najviac ☹ mozem sa opytat ako je to s tebou? mala si tiez cystu?

daniwaugh
18. okt 2011

@nativanativa
zaberie!

ktore
18. okt 2011

@nativanativa mne clostil a pregnyl nezabral ale mala som aj daco ine.napokon zabrala HAK na dva mesiace a bola som v tom ani som necakala a pravdepodobne aj ovulka bola neskvor.trochu som poblaznila hormony cilestom a basta.no ale teraz sa mi neda zase.a to po porode aj menzes mam presne aj plodne dni citim(len neni iste ci ovulujem)vajicko mi pekne dozrieva aj sliznica je ok len mam malo progesteronu.a na lapare mi nasli cystu.asi po ovulacii.takze som zufala ze zase cysty?????? 😝

ktore
18. okt 2011

@nativanativa ovulku si mala urcite?musis tomu verit,ale aj brat to tak sportovo.ja som uz chcela prestat,mala som toho akurat dost.tak som pytala aspon antikoncepciu na upravu cyklu a hormonov a vynechat a skusit.a sup bolo to.a nevedela som co mi je.uz som ani nedufala.

daniwaugh
18. okt 2011

@misula.g
Misi prosim Ta daj mi este raz link lebo mi padol pc a stratila som ho :D

nativanativa
18. okt 2011

@zuziklc jak takto mohol postupovat ??? no ja by som na neho podala TO-cko, bez ohladu na to ci sa mu to paci alebo nie za zanedbanie lekarskej starostlivosti ....
no ja mavam pravidelne zapal moc. ciest a mykozy a brala som duphaston 7 cyklov , no ten mi nepomohol , ale asi neovulujem - sice neviem uz ako dlho , ale to uz nezistim - tak beriem clostil a pregnyl a tiesz mi doki nasiel cystu , ale folikularnu , ta sa mi vstrebala

nativanativa
18. okt 2011

@ktore ja som tiez nad tym rozmyslala , ci nenasadim aspon na 3 mesiace znovu , ale tak doki mi pre zatial dal toto
no to neviem , ale asi nemala , aj ovu testy som si robila a iba duch a nic ine , zaujimave ze ja som pekne dlho nepocitovala uz ovu , mozno aj vyse roka ☹ ☹
predtym som ju aj citievala

nativanativa
18. okt 2011

BABYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY KATUS193 JE TEHUUUUUUUUUUUUUU !!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cvana
18. okt 2011

ahoj hlky prosím poradíte mi s grafem kdy mohla být ovulace?:( názory se liší a ja uz blazním:Ddíky http://www.womenzone.cz/uzivatelka/cvana/grafy....

ktore
18. okt 2011

@nativanativa ja myslim ze aj ty budes a budes patrit medzi junove baby....drzim palce.verim ze si a uuurrrciiiteeee buuuduuu silne dve ciarocky!!!// // // // // // // // // //

mishuu
18. okt 2011

@cvana ja som na tom s grafom dosť podobne ako ty 😉 ale nepomôžem ti, nevyznám sa v tom ešte poriadne, hrám sa s tým len prvý mesiac 🙂

daniwaugh
18. okt 2011

@nativanativa
neviem kto to je ale gratulujem :D

cvana
18. okt 2011

@mishuu SUPER🙂)ja tak y prvn ímesíc:Dmas graf?

nativanativa
18. okt 2011

@daniwaugh ale budes vediet , ona sa urcite dnes ozve 😉

vierkapierka
18. okt 2011

@nativanativa tak nech si dá červená prestávku láskavo 😉 nam akurát prebieha 4ty cyklus tak verím že úspešne, mám nafúknuté bruško od včera tak neviem o čo ide 🙂 ale kiež by cmukes

nativanativa
18. okt 2011

@vierkapierka No nezakriknime to teda , ja len hovorím že chcem v najbližších týždňoch počuť iba krásne a pozitávne správy !!!!!

daniwaugh
18. okt 2011

tak a uz je to tu. zacala som jest arasidove maslo lyzickou a urobila som si kolac z malych citronovych palaciniek, na ktore som natrela slivkovy lekvar a postriekala to slahackou. za tym sli pukance a kysla kapusta. to bude noc :D
a dneska som slamena vdova, muz je dakde na meetingu ci kde, tak aspon nebude trpiet :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre