Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

jarabica123
24. aug 2011

@malinka_02 Tak to je pravda, najhorsie je to sklamanie:( Tentoraz som sa aj ja tak tesila a aj to vyzeralo slubne a prisla mrcha:( Ale nevadi, musime sa snazit dalej a raz to pride, drzim palce

nemo1985
24. aug 2011

Holky dnes mám bolesti v podpříšku jako by měla mrcha dorazit, ted jsem četla že to může být jak se děloha připravuje a vazy napínají, nevíte ????

jarabica123
24. aug 2011

@nemo1985 Jasne ze to je jeden z priznakov tehotenstva, a robila si si testik?? Drzim palec 🙂

nemo1985
24. aug 2011

předevčírem a negativní byl, díky

labanka
24. aug 2011

@kaekole my tak cca 6 mesiacikov

labanka
24. aug 2011

@vierkapierka lepsi nez socialna siet FB nie? xixi

katarinkam
24. aug 2011

Baby tak ako aj ja čakám na víkend aj narodeniny budem mať 27.8. a bude to aj dúfam 32DC a testík si chcem ráno spraviť. Zatial sa držím a radšej na to nemyslím, ale podvedome si dávam viac pozor na seba 😀 aj chute mám trošku iné som dnes zistila že aj pohár mlieka zvládnem čo som pred tým nikdy len tak čisté nepila a aj čuch je akýsi iný hlavne v kuchyni pri varení 😝

kaekole
24. aug 2011

@zuzkag2 no je to ciste sialenstvo. Ja som si zatial nerobila ziadne ovulacne testy. Pockam na menses a dalsi cyklus zacnem. Tak drzim palce, aby ti to vyslo. Vy Sa ako dlho snazite?

malinka_02
24. aug 2011

@ivussska já právě pořád nevím jak to sledovat.. twplotu nezvládám protože sme na víkedny pořád pryč a vstávám jinak a hlen mám pocit že ani nemám, takov jak popisujetw sem snad nikdy neměla, jednou sem měla pocit že je to on ale až den po ovu..

@misula.g já taky pořád žeru, jenže těhu nejsem a přibrala sem za těch 9 měsíců 5 kg.. ☹
@zuzkag2 @kaekole já myslela taky že zezačátku je to největší psycho, ale řeknu vám holky čím dýl tím větší psycho 😢
@b.bardyova a jak dlouho se snažíte?

b.bardyova
24. aug 2011

@malinka_02 no chceli sme babo od aprila 2010 ale snazit sme sa zacali pred par mesiacmi🙂

malinka_02
24. aug 2011

@nemo1985 onoi je to těžké já minulý měsíc měla všechny příznaky, podbřišek mě bolel pořád každý den,m prsa taky ale tak ze strany a test negativní a přišla, prostě sem si to po tak dlouhé doibě už začla vsugerovávat..teď už si dávám pozor..

malinka_02
24. aug 2011

@b.bardyova no tak to se počítá jen snažení 😉 my kdyby sme neřešili hypoteku a bydlení tak sme taky začli dávno, teď mě to mrzí

vierkapierka
24. aug 2011

@labanka juj tak tomu ver fb mi neda to co MK baby ste uzasne

vierkapierka
24. aug 2011

@katarinkam vyzera to slubne tak drzim vsetkych desať 🙂

katka2011
25. aug 2011

@zuzkag2 tak uz iba jeden den a budes vediet na com si, ale ja verim, ze ked nemas ziadne priznaky, tak si tehu 🙂 moc ti to prajem. ako dlho sa snazite?

niveagirl
25. aug 2011

Ahojte snažilky moje! Konečne som späť 🙂
@zuzkag2 vidím aj ty si už po dovolenke a NE čakáš cez výkend ms... 🙂) Ja som na tom podobne. Bola som u lekára, lebo jedna známa mi poradila, nech si dám predpísať Clostilbegyt. Vraj tie čo to brali, skôr otehotneli. Lekár mi aj predpísal až na 3 mesiace aj Duphaston... Tak ja neviem.. to pacientka si má sama naordinovať lieky? 😒 Hrúúúza! No ale dúfam, že nám to víde 🙂)

zuzkag2
25. aug 2011

@kaekole Kati, no ja som ovu testik skusila len raz a to az teraz, siesty mesiac snazenia sa...len som si chcela overit ci fakt tu ovu mam...lebo ja ju citim...ale inak nerobim nic, nemeriam si BT, ani hlien nesledujem...(ja som z toho dilinko 😀 )
no hlavne treby mysliet optimisticky....aj ked sa to casto neda...
a beries aj nejake vitaminy? kyselinu listovu, alebo femibion, alebo pijes alchemilku?

zuzkag2
25. aug 2011

@malinka_02 hm, a kolko sa vy snazite? uz si to nepamatam...vies, lebo ja mam pocit, ze cim dlhsie to trva, tym menej verim, ze sa to podari...alebo, mozno az nie takto doslova...ale nejak som cim dalej tym menej "nazhavena", akoby nejaka apatia, alebo ako to mam povedat...

zuzkag2
25. aug 2011

@katka2011 Kati, dakujeeeeeeem....ved aj ja to tebe prajem, a vsetkym snazilkam, moc! snazime sa pol roka...zatial bez asistencie lekara, mame za sebou len vysetrenia na choroby 😀 ale idem dnes dokimu, a asi to chcem uz zacat trochu riesit....uvidim co povie, lebo je to moj novy lekar, kedze som sa prestahovala a nepoznam ho...

cecil36
25. aug 2011

@niveagirl preboha len neber clostil ak sa ti normalne tvoria folikuly a mas ovu. Clostil je len pre tie co tu ovu nemaju z hormonalnych pricin. Clostil je strasne svinstvo a moze sa brat tak max 6y za cely zivot a je dost karcinogenny. Ak mas ovu ani clostil ti nezabezpeci, ze otehotnies, je to naozaj len pre tie co ju nemaju alebo idu na ivf.

zuzkag2
25. aug 2011

@niveagirl no huraaaa....si bola dlho prec, ako ste sa mali?
no dufam, ze necakam cez vikend ms, necakam a necakam !! 😀
a k tym liekom, to si akoze prisla k lekarovi, ze pan doktor, toto mi predpiste, a on predpisal? a pridal este dalsie? koki, tak som zvedava, co povie dnes doki mne...

niveagirl
25. aug 2011

@cecil36 Lekár mi predpísal najmenšiu dávku teda 1 denne... aj mi povedal, že nech prídem na kontrolu o 2 mesiace, či sa mi nevytvorili cisty ...

cecil36
25. aug 2011

@niveagirl ci je davka mensia alebo väcsia zas az taky rozdiel nezohrava. Ty mas potvrdene od neho, ze nemas ovu? Ako samozrejme, je to na tvojom rozhodnuti ci ho budes brat alebo nie, ale ak ovu mas, je zbytocny a otehotniet nepomoze. Ak ju nemas, to uz je ina vec, ale aj tam treba hladat pricinu. Ja som ho brala, takze viem o com hovorim.

niveagirl
25. aug 2011

@zuzkag2 Ajoj! No malli sme sa celkom fajn, až nato, že nás bolo veľa.. S priateľom sme si aj na pár dní prišli od rodičov oddýchnuť ( samozrejme cez ovulku) a potom sme šli späť, nakoľko jeho mamina pricestovala len na pár dní. Ja som k leekárovi prišla s tým, že som mu len spomenula, že mám známu, ktorá brala tiež tie lieky. a som sa spýtala, aké či by neboli vhodné aj premna. A nakoľko som mala po prehliadke ok všetky výsledky, vraj skúsme ten Clostyl s tým, že o dva mesiace prídem na kontrolu. Aby som náhodou nemala od nich nejaké cisty.
A ty daj vedieť čo ti lekár povedal, budem myslieť na teba 🙂

niveagirl
25. aug 2011

@cecil36 Nemám potvrdené ale snád by mi ho nepredpísal keby to bolo také zlé. Aspoň dúfam... O 2 mesiace aj tak pojdem na kontrolu a uvidím, či mi to ublížilo, každé telo je iné.Ty si ho ako dlho brala?

cecil36
25. aug 2011

@niveagirl never tomu lekari dokazu predpisat cokolvek, dokonca i to, co pacientke uskodi, rozhodi cyklus a podobne. Ja si uz po skusenostiach co lekari dokazali predpisat a odporucit nerobim nadeje, ze ak by to bolo zle nepredpise mi to....hahahaha, Ja som brala clostil 2 mesiace (ale nie za sebou). Ako dlho sa snazite? Mas spraveny HP? Folikulometriu?

niveagirl
25. aug 2011

No neviem.. zatiaľ keď som mala hociaký problém a nasadil mi liečbu, bolo všetko ok.. Snažíme sa len 4-5 mesiacov, presne to nerátam.. Folikumetriu mi nerobili...

katka2011
25. aug 2011

@zuzkag2 tak daj vediet co povedal a aky mal postoj, vacsinou do jedneho roka nechcu vobec nic riesit ☹ aj mna takto odbil, tak skusime aspon spg asi...

cecil36
25. aug 2011

@niveagirl jezisi to je strasne malo mesiacov snazenia, vazne ho neber ak nemas ani potvrdene ci mas ovu. A doktora by som za tento postup nakopala do zadku. Pockaj este aspon dva tri mesiace, nacasuj si keksik pred ovu a v den ovu, skus mozno ovu testy. Medzitym nech ti spravi doky folikulometriu a HP a mm nech ide na spg. A az potom, podla vysledkov ak by bol problem s ovu nasad clostil. Clostilbegyt sa pouziva vlastne na vytvorenie folikulu (alebo viacerych, podla toho v ktory den cyklu je nasadeny). Ani to vsak nezarucuje ovulku a jeho prasknutie (moze byt problem v nizkej hladine LH), na to sa potom ku clostilu dava este aj pregnyl. Naozaj, clostil nie je zaruceny prostriedok na otehotnenie, ale na pomoc zenam, ktorym sa z nejakeho dovodu netvoria folikuly. P.S. Ale to by si videla aj na tom, ze tvoje cykly by boli anovulacne - extremne dlhe, bez dvojfazovej BT krivky.

misula.g
25. aug 2011

@cecil36
@niveagirl Je to pravda, že doktor předepíše léky, které jsou velké svin****, aniž by pacienta upozornil. Já jsem brala Norethisteron na oddálení MS a až po dobrání jsem se dočetla, co to vůbec je a obrečela jsem to, protože jsme se začli snažit hned potom o miminko. Teď očekávám, zda o víkendu (ne)přijde MS, protože se moje tělo chová naprosto jinak - buď to mohou být příznaky těhotenství, nebo stejně tak rozházený cyklus díky Noret.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre