Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

papucz
16. sep 2011

@zuzkag2 no ja som minuly tyzden mala bolesti tiez celeho podbruska, v podstate v krci cele brucho stale, nafuknuta som bola ako balon, cikat som chodila kazdu chvilu, a bolo to v case ked som mala dostat MS, testla som sa den po meskani a bol negativny, pred HAK som mala menzes pravidelny, testnem zajtra rano este ak bude negativny, tak pojdem k lekarovi. diky

zuzkag2
16. sep 2011

@papucz hm, vyzera to na tu ovulku, ale to by bolo fakt dost posunute....este je mozne ze sa ti vytvorila z vajka cysta, a preto sa nespustila ms...tak nevahaj s dokim, a daj vediet ako si dopadla. drzim palceky.

misula.g
16. sep 2011

@zuzkag2 Ahoj Zuzi, co ta tvoje chřipajzna, propukla? Mně se taky vrátila rýma ☹ Jinak u mne je vše ok, zatím nemám špinění a bolesti vaječníků, které jsem minulý měsíc měla od ovu až po ms. Ms by měla dorazit až za 7 dní.

papucz
16. sep 2011

@zuzkag2 a vstrede tych 5 dni zo mna vyslo nieco ako zelatina, dost vela, inak ak to bola ovulka a bude taka kazdy mesiac, tak si neviem predstavit ze by som pri tych bolestiach este mala sex ☹

zuzkag2
16. sep 2011

@misula.g joj Misicka, co chripka ale sadlo mi to asi na priedusky, nastastie ma pustili z prace, a zostala som doma. Len mam strasnu dilemu, neviem co si mozem dat ake lieky, ak by som nahodou bola tehula. Akurat sa zbieram do lekarne, snad mi nieco poradia. Mala som trochu aj teplotu, nastastie to nestuplo nad 37,5. A pijem len caj, citron, dzusy, a nedala som si este ani len kvapky od kaslu. Chudak moj "skoro mm", celu noc nespal, co som ho budila kaslom. Co si davas na tu nadchu? Ci da sa to zniest aj bez liekov?
Aj ja mam ms dostat za 7 dni a tiez ziadne spinenie, ale bolia ma prsia, a boli ma mierne brucho ako pred ms. A neviem, bojim sa uverit, ze by to vyslo, a najhorsie je, ze si nepamatam, ako som sa citila minuly mesiac po ovulke 😀 Ten nemec, Alzhemer je pekne drzy, ze mi takto vymazava spomienky 😀

zuzkag2
16. sep 2011

@papucz zlatko, tak to bola ovulka, a neboj, teraz je to uplne brutal pre teba, lebo je to nove, ale casom si zvyknes, a da sa pri tom aj milovat, aj ked to teda nie je sex, na ktory nezabudnes do konca zivota 😀 juj, uplne viem, ake to je takto po vysadeni HAK, no ja som bola prvy mesiac totalne na nervy, lebo som nevedela co sa to deje.
Inak, este ti poradim. Mesiac je stasne dlha doba, a buduci mesiac si uz nebudes pamatat co sa dialo. Pis si to vsetko, doporobna. Pomoze ti to 🙂

misula.g
16. sep 2011

@zuzkag2 Já jsem se právě cítila úplně jinak minulý měsíc, jak už jsem psala, bolesti a špinění, neustálý hlad. Teď nemám nic z toho. Měřím bt, mám ji hezky nahoře, ale nechávám tomu volný průběh, testovat nebudu. (Pravděpodobně! 😀) Já chřipku nemívám, to by možná chtělo léky ☹ A nachlažení už leta léčím lipovým čajem s medem a citronem. Tak hlavně, že jsi doma v teple a klidu. Brzy se uzdrav.

papucz
16. sep 2011

@zuzkag2 aj ja si myslim ze to bola ovulka, lebo celu dobu po poslednom MS som mala pocit ze sa moje telo neprebudilo, nic - ziadny vytok nic, az minuly tyzden a mam pocit ze hormony vybuchli, tak dufam ze buduci tyzden dojde aj MS, ze sa mi to len posunulo. bolo by fajn keby to vyslo hned 1.mesiac, ale budem rada pre zaciatok kym sa moje telo spamata. dakujem ti za rady moja. 😉

katka2011
16. sep 2011

@zuzkag2 a mamatest 10 neskusis? urcite by daco ukazal... alebo skus ovulacny test, ten ukaze skor ako tehotensky...

labanka
16. sep 2011

@zuzkag2 ......ahoj anjelik...tak som tu ........po tom co sa stalo, som na dalsi den zacala krvacat - jasnocervena krv, ktora sa menila do tmavsej...trvalo to asi 4 dni...a preslo to...asi to bolo tym šokom???? 😢 😢 😢 😢 😢

zuzkag2
16. sep 2011

@labanka srdiecko moje zlate, ano mohlo to byt tym sokom, ved to muselo byt strasne bolave, nieco take zazit....moc som na teba myslela, a myslim....
co sestra? ☹ milacik, je mi to tak moc luto....

gina1769
16. sep 2011

@petka296 Ahoj,ako si dnes dopadla u lekára? Aké sú výsledky krvi ?

zuzkag2
16. sep 2011

@katka2011 Katuska, kupila som si nejaky test, mamatest nemali, a tento je az 25, a je negativny. mam este nejake ovu testy tak skusim, ale uz nedavam tomu vobec ziadnu nadej...tak hlavne, ze to nie je choroba hned na zaciatku tehu, to by som sa asi zblaznila od strachu, ci bude mimi zdrave. asi to takto ma byt.

zuzkag2
16. sep 2011

@papucz mojko, ja viem, ze je to asi ten prvy mesiac, ked to nevyjde, najsmutnejsie, ale ja sama za seba teraz viem, ze naozaj trvalo asi aj 4 mesiace, kym som sa zacala citit dobre ( teda relativne dobre, lebo ovu aj ms boli, ale myslim celkovo, ziadne vykyvy nalad, a stresy z toho co sa deje....)
daj vediet ako sa citis, a co sa deje...hlas sa 🙂

zuzkag2
16. sep 2011

@misula.g joj, vidis, na lipovy caj som zabudla, ten pomaha veru, to mi vzdy mama varila. tak zavolam drahemu, nech este prikupi aj lipovy caj.
Inak, ja uz som aj testovala, som 7DPO, tak uz by aj mohlo nieco byt vidiet, ale nic, test je negativny, tak sa zrejme nemusim stresovat,a mozem sa naladovat aj liekmi, a nic sa nestane.

katka2011
16. sep 2011

@zuzkag2 zuzi urob si ten ovulacny test, ja som ho mala uz skoro uplne pozitivny 8 DPO, podla toho som tusila ze asi z toho daco bude... lebo je to fakt nebezpecne teraz brat akekolvek lieky... a nachladnutie je jeden z priznakov, aj ja som bola taka skapata ako keby daco na mna liezlo ked som bola cca 8 DPO... skus ten test, najlepsie teraz rano... a budes vediet na com si, ak tam bude nejaka ciarka tak bud opatrna a daj si max paralen...

katka2011
16. sep 2011

@zuzkag2 a ten 25kovy ti je nanic, ten mi 14 DPO ukazal ledva ducha a na mamateste 10 bola krasna ciarka...

labanka
16. sep 2011

@zuzkag2 smrt v priamom prenose...takze ine som ani necakala...strasne ma pocas toho boleli vajecniky, myslela som, ze mi vyskocia z podbruska....
sestra je na tom tak vselijako...este si to velmi asi neuvedomuje...je to tazke....
ty sa ako mas mojko? co nove? menzes nedosla dufam

zuzkag2
16. sep 2011

@labanka milacik moj ☹ joj, by som ta vyobjimala...zlatko, uvedom si, ze si musela byt silna, a podporovat sestru, a vsetok bôl a smutok si musela drzat v sebe. a zrovna tymi vajecnikmi sa to prejavilo, je to strasne narocne na organizmus, zvladnut vobec takyto stres....a este to potrva mojko, kym vobec sa naucite s tym zit. Mojko, neposobil svagor kedysi v nejakom folklornom subore?
No ja som chora, je toho aj na mna moc, ta nova robota, a cestovanie hodinu do prace, potom doma jeden kolotoc, postarat sa o vsetko ( lebo ja som psychopat, musi byt vsetko uplne tip top). mala som upne hroznu ovulaciu, 4 noci som nespala od bolesti. nejak sme sa s drahym dohodli, ze to fakt skusime nejak presne nacasovat, tak som merala ovulu ako blazon, a vydrzala som aj to tulenie cez tu bolest. A ako som uz pisala aj katke, mali v lekarni len 25tku tt, a ten je jasne negativny. skusim teda este spravit ovulacny test, ten by mi mohol ukazat ci, alebo nie....
inak milacik, ved mna teraz napadlo, ty beries tie lieciky...ako sa citis? nemohli byt tie vajecniky aj z nich? ze by sa ti nejak zvysila ich cinnost?

zuzkag2
16. sep 2011

@katka2011 no presne kati, 25tka je mi 7DPO na nic, to asi mas pravdu...tak skusim o chvilu ten ovu testik, a kym ms nedorazi, aj keby bol negativny, tak sa budem spravat ako by bol pozitivny.
Katusik, a ty sa ako citis, vsetko v pohodke?

katka2011
16. sep 2011

@zuzkag2 tak daj vediet ako dopadol testik, som zvedava 🙂 podla mna by tam mohla byt nejaka ta druha carecka 🙂 ja som uz lepsie, ale ked si spomeniem na minuly vikend tak sa cudujem ze som nezosedivela z toho... len stale mam problem sa sustredit v praci, najradsej by som bola doma. teraz cakam ci tento mesiac bude ovu alebo nie, ze by sme sa znovu posnazili, vraj je vysoka sanca ze sa hned moze zadarit....

labanka
16. sep 2011

@zuzkag2 anjelik..nie svagor neposobil v subore...on dlhe roky hraval futbal, najskor aj za Lokomotivu Kosice...ale to bolo davno... a teraz sa venoval len nam, podnikal...
tie bolesti boli urcite zo stresu...ja si myslim, ze keby som bola tehu, tak by som urcite potratila...tak mi bolo zle... z liekov to urcite nebolo, lebo som ich 5 dni nebrala, nakolko som nic nejedla a tie sa beru len pocas jedla.... ale vcera som uz zacala pekne brat, tak dufam, ze sa nam podari maly anjelik, ktory by bol pre nasu rodinu obrovskym pozehnanim a radostou... mozno mi moj svagrik posle z neba takeho maleho nezbednicka 😢 😢 😢
ovu test ti ukaze ci si tehu? tak som to pochopila?

petka296
16. sep 2011

@gina1769 volala som o vysledky a su negativne, meska mi to 8 dni a ak nedostanem mrchu cez vikend tak mam prist bud tyzden na vyvolavacku 😢

daniwaugh
16. sep 2011

@zuzkag2
cau Zuzi, vcera vecer sme sa vratili, tak hadam sa zadarilo. ty uz budes vediet zajtra???????

zuzkag2
16. sep 2011

@katka2011 Kati, aj ovu test je negativny...no, co uz...naivne ale budem davat pozor a lieky si nedam, mam len nejaky homeopaticky sirup pre tehule, tak nech mi aspon ten kasel prejde.
Ti verim, ze sa ti neda sustredit, ale keby si bola sama, zas by si bola upriamena len na jedno...takto sa aspon trosku rozptylis...

zuzkag2
16. sep 2011

@daniwaugh 🙂 jeej, a ake boli Benatky? romantickeee?🙂 🙂 🙂
ja som zatial 7DPO, a akurat tu riesim s babami, ze som chora, aneviem co robit, tak som testovala, ale mala som len 25tkovy test,a ten je neg, tak mi Katka poradila ovu test, aj ten ukaze tehu, a aj ten je neg. Tak neviem, bud je skoro na testovanie, alebo to proste zas nevyslo. Ale asi aj tak dam pozor, a nebudem si davat ziadne lieky...

zuzkag2
16. sep 2011

@labanka ach mojko, ty si vobec nepapala, co ... ☹ snad sa ti podari sa co najskor nejak pozviechat, nech sa vam zadari to male pozehnanie...neboj, isto ti svagor takeho maleho nezbednika posle z nebicka...
hej, ovu test vraj ukaze tehu, uz som aj testovala, a nic...

labanka
16. sep 2011

@zuzkag2 este je skoro, ked som citala ze cakas menzes 23-tieho...a preco si nekupila mamatest 10-tku?

zuzkag2
16. sep 2011

@labanka zlatko nemali...ja mam do BA do lekarne dost daleko,a tu na dedine su take !lekarne"...

labanka
16. sep 2011

@zuzkag2 ahaaa a ty coze si domka? mas dovolenku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre