Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

katka2011
23. sep 2011

@misula.g gratulujem moc 🙂 sen o tehotenstve som mala aj ja, rano som testla a bola druha ciarka 🙂 tak testuj dalej pekne kazdy druhy den minimalne ci ciarky silneju... drzim palce 🙂 po kolkych mesiacoch snazenia si tehu?

zuzkag2
23. sep 2011

@katka2011 pockaj pockaj...som to pochopila, ci nepochopila...to sa ti snivalo, ze si mala dve ciarkz, ci je to realita?????????????????????????????

daniwaugh
23. sep 2011

@zuzkag2
nuz, teraz moja zlata nemas inu moznost ako dve ciarky 🙂 ked uz sa nam ten den tak pekne zacal, pekne ho aj dokoncime 🙂 a budete s miuslou v rovnakom stadiu tehotenstva, to bude super!!🙂)) xxx ja to citim v kostiach ze tentoraz je to ano! ja som akurat 5dpo cize od teraz sa mi teoreticky moze zacat uhniezdovat vajicko (len nech sa pekne uhniezduje, ha!) no neviem co ja budem robit do oktobra..akoze fakt.. asi zacnem strikovat. alebo co!!!

zuzkag2
23. sep 2011

baby, ja vam musim napisat jednu srandu...ako si moj drahy robi prcu s tych nasich vyrazov...ze uhniezdovanie vajicka...od kedy to pocul, tak vzdy ked si lahne, tak sa smeje, a hovori mi, pockaj, este nemozem spat, musim si uhniezdit vajicka ;-D

misula.g
23. sep 2011

@sweetlemon Děkuji 🙂 Já jsem špinila tři dny 9.+10.+11. DPO. Nyní jsem 14. DPO a je tam teprve slabší čárka. Moc držím palečky, ať se vám zadaří

labanka
23. sep 2011

@misula.g Miska, gratulujem aj k slabej ciarocke, urcite zosilnie...daj vediet, je to supeeeeeeeer !!!

labanka
23. sep 2011

@zuzkag2 tak len nech uhniezdi poriadne aby nieco neuletelo :D Zuziii ta chod kupit test abo ja ti poslem z Kosic s UPSkom ked nepojdes !!!! sak mas 38 stupnov ta ty si jak láva :D
ja si myslim, ze budes ked uz aj misula.g je tehulka
babyyyyyyyyy ja mam podla vypoctov dostat tiez dnes, kedze tamto bolo len spinenie..tak ani ja nemam dnes kramy 😀 😀 😀 😀

misula.g
23. sep 2011

@katka2011 Kati, moc děkuji. Podařilo se nám to v druhém měsíci, a věřím, že i díky radám a podpoře skvělých děvčat zde na fóru. To mne se poslední týden zdály sny o měření teploty, protože mi vždy jeden den klesla a druhý stoupla a pořád dokola. Tak se mi zdálo, že jsem naměřila jen 36,00 a pak jsem byla ráda, že jsem se probudila. Ale asi měřit přestanu, celkově mne dost stresovalo, budila jsem se už před budíkem a čekala, až zazvoní, abych si mohla změřit teplotu.

misula.g
23. sep 2011

@labanka Jupí, no to je skvělé, tak snad už nepřijde! A září bude úroda těhulek 🙂 Děkuji, taky doufám, že bude sílit... Bojím bojím

labanka
23. sep 2011

@misula.g teraz len pekne relaxuj a mysli na vsetko krasne co bude nasledovat...psychika robi vela.... strasne ti prajem babenko 🙂
cmuky cmuk

misula.g
23. sep 2011

@labanka Jsi zlatíčko 🙂 Mám ale docela stresovou práci, tak s tím budu muset něco udělat ☹

labanka
23. sep 2011

@misula.g teraz je prvorade tvoje zdravie a zdravy vyvin tej malej bublinky, co v tebe urcite rastie... beries Femibion ?

misula.g
23. sep 2011

@labanka Nene, jen listovku a obcas Babyplan

labanka
23. sep 2011

@misula.g tak to je super, to staci...Babyplan je ako Femibion ...tak budte zdravucke 😉

andrejka_86
23. sep 2011

Ahoj holky.. 🙂 Můžu se k Vám přidat? 🙂

adele15
23. sep 2011

@misula.g hlavne sa setri a uz tie dva tyzdne vydrzis!!! juuj, strasne sa tesim s tebou 😵

andrejka_86
23. sep 2011

vidím, že v téhle skupině se daří otěhotnět 🙂 my s manželem se snžíme už 2,5 měsíce a zatím nic.. předevčírem jsem naklusala do lékárny, koupila si ovoulační testy a kontryhelový čaj a jdeme nato 🙂 Předtím jsem se snažili jen tak.. zda to přijde a viditelně tomu musíme nějak pomoci 🙂

misula.g
23. sep 2011

@adele15 Adi, však s Tebou se budeme taky brzo radovat 🙂 Ten vaječník ale dost bolí, už jsem si všimla ve středu, když jsem umývala podlahu. No, uplynulé dva týdny jsem se vůbec nechovala moc vzorně :-/

misula.g
23. sep 2011

@andrejka_86 Já jsem hlavně měřila bazální teplotu, hodně mi to napovědělo. Kromě kontryhele jsem ještě popíjela čaj z maliníku a grepovou šťávu na plodný hlen 🙂 Hodně štěstíčka přeju

sweetlemon
23. sep 2011

@misula.g no super, to musi byt prekvapko, ked si cakala uz mrchu 🙂 ja som prvykrat mala len jemne ruzovy hlien 9dpo. potom 10dpo som zacala spinit. dnes je 11dpo a stale jemne spinim. ale picha ma cele podbrusko stale.
no, ako pisu ostatne baby, vela relaxuj a kasli na robotu 🙂

adele15
23. sep 2011

@misula.g no tak odteraz sa uz len setrit a setrit!!! no ja sa aj teraz tesim za teba, ale samozrejme, ze by som sa uz rada teskala aj z vlastneho pozitivneho testiku...ale nemam ziadne priznaky tento mesiac...a nejaky divny "vytok" mam - od ovulky, ani nie vytok, len mam stale taky "mokry" pocit dolu, ale na toaletaku nemam vytok, alewbo len velmi malo...tak neviem co sa zasa deje...
minuly mesiac ked som sa tak upenlivo sledovala, som od ovulky az do ms nemala ziadny vytok...

adele15
23. sep 2011

@andrejka_86 to si vravim aj ja, ze ked to nevyslo ani tento mesiac, tak uz tomu trosku pomozeme a kupim ovu testiky

andrejka_86
23. sep 2011

@misula.g jé, super, děkuji za radu 🙂

andrejka_86
23. sep 2011

@adele15 a jak dlouho se snažíte?

adele15
23. sep 2011

@andrejka_86 iba druhy mesiac 😀

andrejka_86
23. sep 2011

@adele15 😀 tak to jsme na tom stejně... tak držím palce ať to vyjde! Já měla první měsíc takové divné pocity, že už jo, pak přišla menstruace a tak to bylo i další měsíc.. tak si říkám, že jsem si to asi vsugerovala a teď se už nesnážím se tak nepozorovat 😎

daniwaugh
23. sep 2011

@labanka
drzime palce! kedy budeme vediet naisto??
@andrejka_86 samozrejme ze mozes 🙂
a jak to vyzera? kedy mas ovu?🙂

misula.g
23. sep 2011

@adele15 Já mám kromě toho třídenního špinění každý den slaboučký nažloutlý výtok a pocit mokra taky od ovulace 🙂 Ten jsem taky minulý měsíc neměla 🙂
@sweetlemon A párkrát jsem cítila takové silné píchnutí "dole", ale podbřišek necítím, jen ten vaječník

adele15
23. sep 2011

@andrejka_86 u mna je to to iste - minuly mesiac som si vsugerovala tolko roznych priznakov 😀 tento mesiac je to uz so sledovanim lepsie, ale asi sa uplne prestat sledovat neda 😀 tak uvidim buduci tyzden v piatok, ked mam dostat ms...
aj ja drzim palceky, nech to vyjde 😉

andrejka_86
23. sep 2011

jak jsem už psala, nakoupila jsem ovu testy, se kterými se teprve seznamuj a dopuju se kontryhelovým čajem a dle rady od misula.g asi ještě nakoupím grepovou šťávu a budu prokláda čajem z maliníku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre