Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
1. okt 2011

@petulak1988 a mas ultron este v zasobe ?

petulak1988
1. okt 2011

@nativanativa mam ale pres nej to nedostanu

jania023
1. okt 2011

@mochenkaa ovulujem sama tam problem nueje mam cikly ukazkove 30dnove ale chyby mi sliznica aked ta nieje tak mic...uz som aj skusala utrogestan po ovulke a ani to nejak nereaguje..no ved uvidime 😉 a co sa tyka mojej malej tak to bol asi len taky maly zazrak a panbozko sa nado mnou zlutoval a dal mi aspon jedno babo 😅 teraz len dufam ze mala nebude jedinacik lebo uz teraz si pyta sestricku a dava otazky typu a preco ona ma sestricku-braceka a ja nie? 😒

mochenkaa
1. okt 2011

@jania023 upřímně jsi mě moc nepotěšila. mám to dost podobné, ovu mám, cyklus se mi třídá 29-30 pravidelně, ms nula nula nic - teď 2 dny. Ale léky jsem ještě nezkoušela, jen tu alchemilku.
chuďátko malé, že proč nemá sourozence 🙂 držím pěsti ať se jí / vám to brzo splní. Mě bohatě stačí že na mě vyzývavě čumí kocour když jsou někde děti, pohled ve smyslu aj já chcu 😀 ale aspoň se neptá proč oni jo a my ne 😀

lenkadovolenka
1. okt 2011

@mochenkaa kocour jako manžel alebo zviera? 😀 ak zviera, ta palec hore - má rozvinutú neverbálnu komunikáciu 😉 😀

mochenkaa
1. okt 2011

@lenkadovolenka zviera 😀 no to teda má, a mozek (doufám že se nikdo teď nenaštve) jako cca 1,5 - 2 roky staré dieťa. Nedávno nám zavřel jinou kočku do skříně protože lítala jak splašená kolem něho a ON chtěl spát 😀 nebo mají jeden celkem pružný pelech (takový košík na velkém škrabadle) a spala mu tam jiná kočka (ta co ji zavřel) tak přišel k ní, packou napružil pelech a pustil 😀 . Uplně schválně ji vypinkl 😀 😀 takže mimčo pak bude mít s kým lumpačit 😉

daniwaugh
1. okt 2011

@mochenkaa
@miriamm11
@jania023
caute babizne, no ved ja zatial neskacem dva metre, mozno tam uz zajtra nic nebude..bohvie.. asi pockam s dalsim testom do pondelka (zajta by som NE-mala dostat ms)..
neivem kedy presne som mala ovu ale teoreticky 17teho..

lenkadovolenka
1. okt 2011

@mochenkaa pecka kocúr! 😀 no ja mám podobnú andulku....rozpráva všeličo, človeka kľudne pošle do p*** a normálne sa vie uraziť! to by jeden neveril 😀 zvieratá mám strašne rada 😉 no, ti poviem, len ja by som sa bála asi mať mačku - kvôli tomu, čo sa hovorí o tých chorobách a plodnosti u žien ohľadom mačiek.....ale kto vie ako to je 🙂

daniwaugh
1. okt 2011

@petulak1988
nechce ma to pustit ked sa nezaregistrujem na modrykonik.cz...

jania023
1. okt 2011

@mochenkaa ale ja som nakonic otehu cez obycvajne vitaminy hlavny bol vit.E co sa pamatam a prvykrat v zivote som mala aj tet bielkovy hlien pred ovu a vetdy som ostala aj tehu ale vobec som to necakala lebo sme sa ani nesnazili proste sme to uz po 10rokoch vzdali 😅

zuzkag2
1. okt 2011

@petulak1988 hej Peti, pozerala som, nieco tam je, aj ked je to cez fotku slabo viditelne, ale je...

mochenkaa
1. okt 2011

@jania023 fíha, 10 let? tak to musela být obrovská radost. tak já mám bílkový hlen fakt krásný a i sám od sebe.
@lenkadovolenka teda andulka je super 😀 ono to s tou toxoplasmosou není tak horké. pokud nebudu jíst jejich 2 dny staré výkaly 😝 tak je to v klidu. navíc jsou to posteláci, čímž nehrozí žádné hnusy z venku. ale ani nikdo neví že se snažíme a stejně se ptají co uděláme s kočkama. Akorát jim chceme zakázat přístup k postýlce ať mi nespouští falešně monitor dechu. jinak pohoda. Navíc všechni 3 milují děti 😉

daniwaugh
1. okt 2011

baby ale aj 25ka mi ukazuje ducha.. ci to nic neznamena?
dva rozne testy dvaja rozni vyrobci..

daniwaugh
1. okt 2011

@petulak1988
ja tam tiez cosik vidim.. na tom tvojom teste.. to su 25ky?

nativanativa
1. okt 2011

@daniwaugh noooo , osobne si myslim , ze treba skusat , podla mna je to na beton , pfuj pfuj , poplujem ta 😉

jania023
1. okt 2011

@daniwaugh skus odfotit a dat to tu obidve testy

nativanativa
1. okt 2011

baby , myslite si , ze antimykotika mozu potlacit alebo ovplyvnit ovulaciu ? robila som si test v utorok , dol tam duch a od utorka dalsie dva testy a nic ☹ , od stredy beriem antimykotika

lenkadovolenka
1. okt 2011

@mochenkaa hah, tak v tehotenstve sú rôzne chute, ale tak snáď na výkaly nedostaneš chuť 😀 😀 jasné, ja moc neviem, ako to s mačkami je 🙂 ale vidí sa mi rozumné nepúšťať ich k postielke 🙂 🙂 ale pre deti je dobré keď si zvykajú na zvieratá z viacerých dôvodov, a ešte keď mačence majú rady deti, je to super 🙂

jania023
1. okt 2011

@mochenkaa no pre mna to bol najpr sok lebo som si mylsela ze ma chripku a nie ze som tehu testik som si robila 4dni pred ms a ovu som malal na 17dc takze som bola 12DPO a na 25kovom teste uz bola krasne ciarka

mochenkaa
1. okt 2011

@lenkadovolenka hej, taky si vravím že takové chutě mít nebudu 😀
2 kočky máme z chovné stanice a majitelka má 2 roky klučinu a ten vyrostl s 11 dospělýma kočkama + koťata a jak se má čile k světu 😀
a nejúžasnější je, že toto plemeno je splachovací

nativanativa
1. okt 2011

@petulak1988 hm , nuz ked nie , tak treba ist podla pravidiel , drzim palce

lenkadovolenka
1. okt 2011

@mochenkaa splachovací?? akože si po sebe spláchne na WC? 😀 😀

daniwaugh
1. okt 2011

@nativanativa
dakujem dakujem dakujem.. dufam aj ja. ale ked som si citala ze to moze aj byt nic, tak som si povedala ze skusim 25 a ukazala aj tu..
zelene je 25. na fotke to az tak nevidno ale nazivo mam celkom jasneho ducha :D

petulak1988
1. okt 2011

@daniwaugh jj 25🙂

nativanativa
1. okt 2011

@daniwaugh no ja to tam vidim celkom jasne 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

daniwaugh
1. okt 2011

@petulak1988
tak vidis! cize co teraz, na 25 mas daco-to co my vidime, tak vyckame do zajtra a ideme zasa na to-testovanie?
@nativanativa
no, fotka zalezi aj od svetla ale fakt tam je duch.. teraz uz len nedostat zajtra mrchu a hadam budeme v tom! 😀

nativanativa
1. okt 2011

@daniwaugh na betooooooooooon aby to bolo tak !!!! urcite nedojde , tomu ver juchuchuuuuuuuuuu 😀

mochenkaa
1. okt 2011

@lenkadovolenka no to zkoušel sedět na zavřeném wc a mačkat tlačítko 😀 naštěstí byl tehdy ještě celkem malý a neměl dostatečnou sílu, kdyby to zkusil teď tak se nedoplatíme za vodu 😎 , a po jeho potřebě chodí do koupelny, sedne do vany a mňaučí pusť mi vodu 😀 (ví, že po wc se chodí umývat ruky tak se taky chodí cabrat).
Ale myslela jsem že ho hrozně naštveš a on hned (během minuty, dvou) dojde že se chce mazlit.

mochenkaa
1. okt 2011

@jania023 tak to je krásné 😵 . Já jdu na 11 DPO na gyndu tak buď mi řekne že se něco děje a vezme mi krev nebo mi zhatí všechny naděje 🙂

petulak1988
1. okt 2011

@daniwaugh ja nemam testik ty testuj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre