Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
6. sep 2011

@labanka no akoze zlatko moje...ved sme obidve mirke pisali to iste, takmer 🙂

e.l.i
6. sep 2011

ahojte ..tak hlasim ze dnes mala dorazit mrcha..a nedorazila...tak neviem..je mozne ze mi na 14-ty den od ovu neukazalo druhu ciarku???...hmm asi nie..co...no ja este mam taku malu nadej,,ze mozno este z toho moze byt...
no ak nedorazi do piatka skusim este testnut...

vierkapierka
6. sep 2011

ahojte baby ako sa máte?

daasenka85
7. sep 2011

Dobré ranko, kočky!
Vzhledem k tomu, že většina z nás má "kolem plodných dní", se chci zeptat naprosto otevřeně: Máte během plodných dní chuť se více tulit, jak se říká? Já možná právě naopak. Asi to je tím, že o nich vím.. Ne, že by chuť nebyla, ta je pořád 🙂 ale je to takové jiné, no. Možná tím, že se člověk pozoruje, protože ví, že by dny a chuť měl mít?? 🙂

jucuska
7. sep 2011

Čaute baby, vidím že tu vo veľkom diškurujete...tak sa k vám pridám...Aj my sa snažíme o mimi a vidím, že tu nie som sama, čo by si robila test každý deň :D od prvého nechráneného milovania som 10 dní a aod posledného 4.Test som si robila dnes aj včera a nič...no moja dilema je, že mám ísť na rentgen a tam tehulky nemôžu, tak by som mala vyčkať asi cca 10 ty deň po poslednom oplodnení aby som si bola 100 % istá a neuškodila náhodou bábu, ak nejaké je...
Inak, čo si myslíte vy, kedy sú spermie najrýchlejšie? alebo za aký čas dozrejú? Niekde som počula že by sa malo každý deň, inde, že raz za 2-3 dni...tak ako? INáč vám všetjým babulkám držím palce, nech nám to výjde...

daasenka85
7. sep 2011

@jucuska Ahojík, kdybych znala odpověď na Tvé otázky.... 😀 taky si je pokládám.. My se teď tulíme každý den (ne nijak násilně,akorát přiznám se, že včera jsem to trochu vyhecovala díky nepodloženému domnění, že bych mohla mít začátek plodných dní 🙂 ), ale osobně si myslím, že stačí obden, obdva... taky jsem to tu řešila - ono totiž záleží, jestli ten Tvůj má rychlé spermijky, které ale vydrží málo, nebo naopak pomalejší a vytrvalejší... V prvním případě je lepší tulit se každý den, ve druhém případě obden, obdva.. Já mám chuť třeba každý den po pauze na menstruaci, ale jinak se přiznám, že mi víc vyhovuje četnost obden, to je pro mě tak akorát 🙂 každý den bych to asi celý cyklus nezvládla, sice jsme spolu s přítelem relativně krátce a baví nás to spolu, ale... Ty časy, kdy jsme se tulili dvakrát třikrát denně už přeci jen malinko pominuly 😀 P.S. Poprvé jsem (neúspěšně) otěhotněla okolo 10. března a bylo to plus mínus obden... měli jsme tehdy ještě jiné starosti, tak každý den to rozhodně nebylo 😉

backorka
7. sep 2011

@jucuska ahoj, je fajn ze ste sa tolko snazili, ale dolezite je kedy mas ovulaciu, lebo test ti ukaze najskor po 10tich dnoch od ovulacie, aj to len vo vynimocnych pripadoch... kedze si pocas cyklu plodna len 1-2 dni, tak sa treba trafit... trafili ste sa? inak staci kazdy druhy den, aby stihli byciky dorast 😀

labanka
7. sep 2011

caute baby a Zuzka moja @zuzkag2 tak bola som u svojho gynekologa, tehotna nie som - to spinenie znamenalo anovulacny cyklus... a z toho co mi povedal je zaver taky, ze ja som tu ovulaciu ani nemala ci uz to bol menzes len ako spinenie alebo aj ako krv... Lekar mi povedal, ze aj ked ma zena menzes normalny a na den pravidelny, ani vtedy nemusi prebehnut ovulacia....v mojom pripade mi povedal, ze nevie kedy som naposledy mohla mat ovulaciu ...ze som ju mohla mat aj velmi kratko po menzese, alebo pred menzesom, ale aj napriek tomu ked vajicka praskli mohli byt prazdne 😝
takze nasadil mi take lieciky, ktore maju najlepsi ucinok po 4 mesiacoch ale ak v priebehu nich vynecha menzes alebo bude meskat tak budem tehu 😎 ak po pol roku po vybrati liekov nebudem tehu tak skontroluje aj mojho priatela.... a este nezabudol dodat, ze kedze sa snazime od aprila, t.j. 5 mesiacov tak je to veeelmi kratka doba 😀 takze hlavu hore babenky mame cas 😉
som aspon kludnejsia ked viem na com som... ale ovu testy si kupim, ved ani on nemusi byt neomylny 😝

daasenka85
7. sep 2011

@labanka Tak jste alespoň "v řešení" 🙂 je to těžké, no, vím... ale od apríla - to je šestý cyklus, takže to jde 😉 a navíc jsi tu z nás nejmladší 😉
právě řeším, jak mám těhotnět a nepozorovat se, kdy mám ovulku... včera jsem myslela, že mám začátek plodných dní, bylo i tulení, ale dnes si připadám taková "suchá", takže možná anovulační cyklus?? grep piji už od pátka, ale mám dost problémy a pletí, tak se bojím, aby mi nezhoršil džus akné, je přeci jen agresivní ☹ příští cyklus zkusím spíš maliník... může se s kontryhelem?? aby se to nevylučovalo... řeším tu přesně věci, které jsem nikdy řešit nechtěla ☹ :-P

labanka
7. sep 2011

@daasenka85 to ze mas problem s pletou je hormonalny problem, najmä akne na brade ma suvis s hormonami.... skus si kupit ovulacny test a zistis ci mas ovulaciu, alebo skoc k lekarovi a on ti to z ultrazvuku povie... neviem ci to grepovy dzus moze zhorsit plet, v tom pripade by som skusila cistu stavu z grepu alebo si daj len samotny grep. ... kontryhel sa pije od menstruacie az po ovulaciu. a ved ty tiez mas len o rok viac ako ja...tiez si mladucka...ako dlho sa snazite?

misula.g
7. sep 2011

Ahoj holky zlaté! Neměla jsem na vás teď moc času, a ten letí. Jak u Zuzky a Dášky, tak i mne se schyluje k ovulaci 🙂 Dnes jsem 13 DC, břicho mě bolí už třetí den, ráno ovulační test ještě neukázal ani ducha, ale tester ze slin už ukázal, že se něco děje, začínají se mi tvořit kapradinky 🙂 A teplotu mám nízkou. Takže ovu proběhne možná zítra. Zajímalo by mne, jak rychle ovu přichází - může přijít třeba dnes, když ráno mi ovu test ještě nic neukázal? Nebo má pomalejší nástup?

daasenka85
7. sep 2011

@labanka Akné může značit hormonální problém, ale nemusí.. může to vlastně značit úplně všechno 🙂 my se snažili od února, v březnu jsem otěhotněla a po revizi (duben) jsme se snažili teprve 2 cykly (červenec, srpen)... ovulaci nevím, jestli mám, ale po kontryheli cítím změny, tak asi ano... nicméně ˇvčera jsem si myslela, že mi začínají plodné dny, ale dnes jsem pro zkoušku (normálně to nedělám) zkusila hlen a polohu čípku (krček) a podle znaků mám dny absolutně neplodné :-/ jsem si říkala, že na to kašlu a přestávám cokoliv sledovat...
co se akné týče, taky jsem si myslela, že budu mít problémy - po vysazení antiko v říjnu 2009 půl roku klid (ovšem bez menstruace) a pak akné všude... nicméně cykly se mi přirozeně ustálily na 35 dnech přesně, teď po kontryheli jsem postupně dosáhla 28.. teď už je lepší, ale v březnu, když jsem otěhotněla, jsem ho měla ještě dost.. někomu se to fakt úplně srovná až po dětech, tak snad...

momamo
7. sep 2011

Ahojte, tak po dalsej ovulke som zase tuuu a spolu s vami budem cakat ci pride mrcha alebo nieee!!! (co by sme boli samozrejme radsej)... Co sa tu zmenilo, ktore su tie stastne?? 🙂

miriamm11
7. sep 2011

dnes 27DC, dnes som testovala a nic 😒 vcera mi mamatest ukazal ducha a dnes mamates nemali a kupila som nejaky rapid a nic tam nebolo, len jedna ciarka.......je po nalade 😒 😒 😒 co odporucate? asi by som to mala nechat tak a vyckat co?? a neviem aky dlhy cyklus budem mat tento mesiac mozem mat az do 37 dni 😒 to bolo moje maximum, ale priemer je tak 32-35dni....nervy mam 😒

zuzkag2
7. sep 2011

@misula.g ahoj Misinka...aj ja som 13DC, a od 11DC si robim testiky...a druhy den po sebe mam na ovu testiku len ducha....takze moze to trvat aj viac ako 2-3 dni, ale aj viac, kym od zaciatku plodnych dni zacne ovulacia.
Co sa tyka ovulacnych testov, tak by sa nemali robit rano skor ako o 10tej...a minimalne dve hodiny pred testovanim by si nemala pit...aby mal moc vyssiu koncentraciu. Tak sa zajtra skus testovat az vecer. A zo slin testovanie nerobim, do toho ti nemozem kecat 😀...
Aj mna uz treti den boli brusko, a mam ho plne, akoby som zjedla vagon...alebo aj dva 😀

zuzkag2
7. sep 2011

@labanka Adenka moja zlatucka, tak sa tesim ze si bola u toho doktora, a ze to je "len" anovulacny cyklus. Ktovie inak co ho sposobuje, preco to vajko nepraskne...to ti doki nepovedal? Tak si dostala lieciky na podporu ovulacie, hej? Mojko, uvidis, ty budes o mesiac uz tehu, lebo vraj to mooooc pomaha.

zuzkag2
7. sep 2011

@miriamm11 Miri no aj ja mam nervy, s tebou 🙂 Nechapem, preco v lekarnach nemavaju tehu testy...a dokonca aj ovu testy je problem zohnat...vrrrrr....
Je mozne ze ti iny test ukaze negativny vysledok, lebo hladina HCG je u teba este nizka...ale netusila som, alebo zabudla...ze mas dlhsi cyklus...tak sa nenervuj, a pockaj den dva, lebo to fakt este nemusi ukazat...a podla mna by si sa mala spravat ako buduca mamina... 😝

zuzkag2
7. sep 2011

Mile zienky...asi to nebude velmi k teme, ale neda mi aby som nenapisala o tom co sa dnes stalo...zrutilo sa lietadlo, s mnohymi uzasnymi ludmi na palube, medzi nimi bol aj Palo Demitra, trencan, clovek, ktoreho som poznala...☹ Chcela som len povedat, ze sa deju na svete mnohe tragedie, ktore su nenavratne, a bez sance na zmenu. My vsetky, co sa tu stretavame, mnoho krat placeme, lebo sa nam nezadarilo dalsi mesiac, ale stale mame sance na dalsi pokus...preto, len...nevesajme hlavicky, ked sa nam nezadari. Mame vzdy sancu zacat znova, a hlavne, zijeme...

miriamm11
7. sep 2011

@zuzkag2 joooooj dakujem za podporu si zlata 🙂 ked ja vsetko robim unahlene, a moja polovicka povedal ze na tom vcerajsom NIC nevidi??!!!! 😒 ale ja to tam vidim!!!! 😖 a zajtra si kupujem ten isty , ho zozeniem aj keby som mala vsetky lekarne pobehat, som mala mamatest taky velky umely s ruckou !!!!! ten mi musi ukazat minimalne rovnaky vysledok ako vcera.....bola blbost ze som porovnavala vysledok testom inej znacky 😒 ja mozem byt tak 6-9 dni po ovulke, ja si ju netestujem ale citim kedy mam...a tiez skusame len prvy mesiac 🙂 hovorim stale ze ja som blazon 😀 a pravdu mas ..sanca je vzdy!!!!!

zuzkag2
7. sep 2011

@miriamm11 😀 Miri, polovicke kup brile 😀 ale nie....mojko, hlavne sa trosku schlad, aby si nahodou nebola sklamana, a zozen si mamatest 10, ten je najcitlivejsi. ked si 6-9 dni po ovulke, iny ako mamatest 10 ti to neukaze...a ked tu ovulku citis...od kedy si myslis, ze mas ovulku? lebo zacinajuca ovulacia boli, alebo je ju citit, to je fakt, ale poviem ti priklad na mne....ja citim ovulaciu, som teraz 13DC, od 11DC ma boli brusko, a robim si aj ovu testy, a 11DC nic, 12DC a 13DC len duch...takze ovulaciu este nemam, len sa zacina.
Ale fakt sa zatial spravaj ako mamina, a davaj si na seba pozor...nechcem ta strasit, ale vies nieco o biochemickom tehu?

miriamm11
7. sep 2011

@zuzkag2 biochemicke tehu? neviem presne co je to...niekde som uz citala, sa telo sprava akoby bolo tehotne a neni ze ? alebo ze ten plodovy obal je prazdy alebo tak nieco?

zuzkag2
7. sep 2011

@miriamm11 no obcas sa stane, ze je zena tehotna, ale nakoniec tehotna nezostane...plod, alebo zarodok sa ani neuhniezdi, a odide s menstruacnou krvou...stava sa to, ale zena na to pride fakt len vtedy, ked ako my, snazilky, robi tehu testy este pred vynechanim ms...lebo ti par dni pred terminom ms test ukaze tehu ( slabu ciarku) a kedze sa vajicko neuhniezdi, hladina HCG sa nezvysuje, oplodnene vajicko potom odide s krvou prec, a tehu test je opat negativny.

miriamm11
7. sep 2011

@miriamm11 a ovulku som citila tod 29.8. a kedy prisla naozaj realne mozno aj za 5 dni, ale skusali sme prave tieto dni...uz pred ovulkou sme skusali a prakticky doteraz skusame 🙂

miriamm11
7. sep 2011

@zuzkag2 tak to biochemicke nemam zaujem skusat 😀 😀 😀 ..ale nie, dakujem za info, uz som sa trochu schladila a vratila sa mi moja pozitivna nalada a usmev...hlavne menej stresovat to chce a netlacit 🙂 inak to keby som vedela tak sa netestujem tak skoro, naozaj je to skoro....ale ked som uz tento mesiac zacala takto zbrklo tak zajtra si ten test kupim....POSLEDNY!!! 🙂 a potom az ked nedostanem 🙂

kaekole
7. sep 2011

@miriamm11 mne ukazal test dve vyrazne ciarky v den meskajucej menstruacie. mám 29-30 dnovy cyklus a tak som aj testovala. testovala som aj par dni pred tým a vobec nic, ani naznak. a potom o 5 dni neskor som mala v krvi hCG 2500. hormon prudko narasta, ked sa zacne tvorit. tak ešte pockaj par dni, ked mas dlhsi cyklus.
ja som teraz v 5tt a dnes som bola na sone a videla malinke. tak sa vytesujem 🙂

zuzkag2
7. sep 2011

@miriamm11 jaj, ty si zlatusik...dobre, neskusaj ho...🙂 to asi nechce ani jedna. tak si davaj na seba pozor, a uz sa testuj kedy len chces, najlepsie by bolo, aby si ani nedostala... 😝

miriamm11
7. sep 2011

ja ocakavam ms dnom od 11.9. kludne az dnom 16.9...dovtedy stihnem aj druhy .krat ovulovat 😀 😀 😀 ale sledujem na sebe ze ma bolia , ani to neni taka bolest , skor len ze mam citlive prsia, co ja nemavam nikdy 🙂 no sama neviem co mam ocakavat 🙂 boze ja strasne spadnem na prdel ked dostanem 😒 hadam aj rozbijem nieco doma, okno alebo tak ..... 😉 😀 telku....neviem kde budem v tej chvili sa pohybovat 😎 zajtra sa vam hlasim ako som dopadla s testom 😝 uz sa nebojim nicoho, papa

ivussska
7. sep 2011

Ahoj holky, MS mi mešká 2 dny, jsem 13 DPO a testy jsem dělala a bylo sněhobílo, myslíte, že je ještě šance, že by se ukázaly //?

misula.g
7. sep 2011

@zuzkag2 Zuzu, já testovala ráno v 6 ☹ Nevěděla jsem, že se nemá tak brzy testovat... Jinak, taky se mnou otřáslo to neštěstí, dnes jsme byli v centru Prahy na pietním místě :,-( Strašné

jarabica123
7. sep 2011

ahojte babulky, tak aj my sme sa zacali snazit, minuly mesiac to nevyslo, z coho som bola sklamana, ale ideme dalej, len mam taky problem, ze som pskoro rok uzivala HA. Teraz som dva mesiace po vysadeni a nejak nepocitujem priznaky ovu, ktore som pred uzivanim HA mala vyrazne:(( Neviem, ci je to sposobene tou HA este, no uvidim, tento cyklus sa mi aj zdalo, ze ovu je, ale nejak sa mi to zdalo rychlo po MS, cize uz na treti den, Moze to byt?? Neviem, v tom obdobi sme sa teda snazilkovali, tak uvidime, co z toho bude🙂 Zajtra idem ku gynekologovi tak som zvedava. Babulky drzim Vam vsetkym palceky, nech sme coskoro vsetky stastne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre