Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

hankamamka
8. okt 2011

@nativanativa ha ha ha :D

samantha543
8. okt 2011

@daniwaugh dakujem testen asi v pondelok to tam dufam uz bude nieco vidiet ja som tak strasne nedockava 😉

misula.g
8. okt 2011

@hankamamka Ahojky, i já jsem špinila slabě při uhnizďování - 9, 10 a 11 DPO. Graf máš krásný...

marteska
8. okt 2011

@daniwaugh Určitě vydržím 🙂 Mám jen malýho Vojtu. 2. těhu nedopadlo dobře. Ven bych ho vzala, ale asi na mě přenesl nějakýho bacila chřipkovýho. Už jsme zavřený doma 4. den. Malej byl nemocnej a já myslela pořád jen to , jeslti se nám nazadařilo, proto jsem se a potřebovala odreagovat a proto ten úklid 🙂 Vám se zadařilo po jaké době? A mělas nějaký příznaky před vynecháním MS nebo vůbec žádné?

hankamamka
8. okt 2011

@misula.g ďakujem ... len sa obávam, že u mňa bolo špinenie príliš skoro, už cca 6 deň po ovu ... tak neviem

misula.g
8. okt 2011

@hankamamka Cituji: "Uhnízdění začíná 6. až 7. den po oplodnění a končí 12. den."
Myslím si, že klidně může být 😉

aadulik2110
8. okt 2011

@hankamamka ja som vtedy nešpinila, len som pociťovala takú mierne pichľavú bolesť v podbrušku...

sisisi
8. okt 2011

@samantha543 ahoj!ja som si dnes robila test 10 DPO a tiez nic, z ranneho mocu.

misula.g
8. okt 2011

@sisisi To ještě nic neznamená. Je to moc brzy 😉

samantha543
8. okt 2011

@sisisi ahoooj ja planujem robit na 12DPO s citlivostou 10 tak dufam ze uz tam nieco bude a aky test si mala?

daniwaugh
8. okt 2011

@marteska
no nam sa zadarilo hned na prvykrat ako sme naplanovali, v auguste sme prestali brat tabletky a v septembri sme otehotneli, ale mali sme to super naplanovane a milovali sme sa kazdy den 5dni pred ovu pocas a potom aj po, takze tam bola velmi mala sanca neotehotniet..(aj ked som mala v juli kolkoskopiu a nejak sme ani nedufali, ale tak ocividne to neovplyvnilo nijak fertilitu)

sisisi
8. okt 2011

@samantha543 @misula.g viem ze vsetko moze byt inak, ale aspon slaby duch byt mohol 🙂 bol to woman secret baby citlivost 10.

misula.g
8. okt 2011

@sisisi Mne neukázal ted 10 DPO nic. Taky jsem měla citlivost 10. Až 14 DPO byl duch. Neboj, pokud ti nepřišla ms, máš naději 🙂

sisisi
8. okt 2011

@misula.g a ty si tehula?ja cakam MS az v stredu, stvrtok rano.

misula.g
8. okt 2011

@sisisi Ano, jsem 🙂 7. tt. Když jsem před měsícem špinila, tak jsem to obrečela, protože jsem měla špinění vždy před ms. A proto jsem si dělala ten test, který byl negativní. A druhý test jsem dělala v den, kdy měla přijít ms, a byl tam duch 🙂 Tak držím palce, aby nedorazila

sisisi
8. okt 2011

@misula.g gratulujem! my sa ani nesnazilkujeme, len tento mesiac to nejako bolo, ze daj do mna a dal 🙂 tak uvidime, ale ,,snazili,, sme sa dva dni pred ovulkou a v den ovulky, tak uvidime. ked nie, tak sa nic nestane.

fliacik
8. okt 2011

@misula.g A Ty si nemala ziadne priznaky, ze duch bol na teste az tak neskoro? Nic divne si necitila?

marteska
8. okt 2011

@daniwaugh No to je super ! ! ! ! !
Dáváš mi naději 🙂 Taky jsme to zkoušeli asi bez jednoho dne denně. Někde jsem četla, že to snižuje kvalitu, množství a rychlost spermií, když se to zkouší bez pauzy, tak uvidíme 🙂

daniwaugh
8. okt 2011

@marteska
to je sice mozne, ale nase spermie dorazili :D ja som dala prednost kvantite pred kvalitou a vyslo to :D

marteska
8. okt 2011

@daniwaugh 😀 😀 😀 A měla jsi nějaké příznaky? Tušila jsi to?

strihalka
8. okt 2011

@hankamamka tak to gratulace, ja spinila cca 10dpo...🙂)wauw, aj teplotky super http://www.fertilityfriend.com/home/353109

hankamamka
8. okt 2011

@strihalka ďakujem, kiež by si mala pravdu, len sa vobec tehotne necítím ... ten jeden deň som špinila, aj prsia som mala citlivejšie, teraz už nič .... žiadne príznaky.

a ako ty? videla som tvoju bublinku, je krásna! inak, tuším si písala, že skúsiš merať BT v tehotenstve ... to by ma zaujímalo, je teplota výrazne vyššia, či už si približne rovnako? 🙂

strihalka
8. okt 2011

@hankamamka jeste jsem nezacala, zacni az od 4mesice a to je pristi tyden v utery🙂
Jinak ani ja se necitila jako tehotna na azacatku, jen jsem mela porad pocit ze musim porad chdoit na zachod, ze mrcha uz je tu a anic stale neprisla, ale to uz jsme mela ducha n teste a bylo to v dobe, jkdy opravdu mela prijit...

hankamamka
8. okt 2011

@strihalka juj, velmi ti to prajem a tesim sa na dalsie fotky pipika/pipinky 🙂

strihalka
8. okt 2011

@hankamamka a tobe kdy ma NE-dojit?

hankamamka
8. okt 2011

@strihalka až na budúci týždeň (vo štvrtok/piatok), toto čakanie je najhoršie ...

e.l.i
8. okt 2011

takze dnes som to nevydrzala testla som mamatest s citl 10... a test neukazal ziadnu novinku /iba jednu palicku/...no som to ocakavala.... 😒 t no nevadi.. tak nech uz dojde ta hnusna mrcha... a uz ju na druhy mesiac nechcem ani vidiet... 😠

nativanativa
8. okt 2011

@e.l.i ale nezuuufaj draha , sme tu viacere a hlavne je , ze si neni v tom sama , nebooj ty , ja budem vrazdit o 10 dni , ked mi dojde ruda armada 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daniwaugh
8. okt 2011

@e.l.i
a uz meska ta opacha? a preco ti ukazuje jednu palicku?nie je to pokazene??

momamo
8. okt 2011

kocky myslite si ze 30-32 dnovy cyklus je nejako vyrazne nepravidelny??? 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre