Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

betka20
19. nov 2011

@nikol_bl tak to by bylo super 🙂 ale bohuzel to spis vidim na tu chripku no :(

nikol_bl
19. nov 2011

@betka20 No však uvidíš...papkej vitamíny, třeba se to ještě vybere ( myslím tu chřipku 😉

pehavcek
19. nov 2011

dievcata ja prave cakam kedy dorazi/nedorazi mrcha, ale vsetko nasvecuje tomu, ze dorazi ☹

nativanativa
19. nov 2011

@pehavcek ja neviem , kde su vsetky koceny ????

pehavcek
19. nov 2011

@nativanativa no niektore sa tu veru uz dlho neobjavili. A ty mas co nove?

nativanativa
19. nov 2011

@pehavcek ale ja ?? nestoji to za rec , nic , som pred ovu ----- dufam , bazalku meriam a uvidim ci mi pride aj bez stimulantov , ale niet sa cim chvalit

pehavcek
19. nov 2011

@nativanativa a neobmedzuje ta to meranie teploty? Ja si neviem predstavit ze by som pocas volnych dni kvoli tomu liezla z postele.

nativanativa
19. nov 2011

praveze vobec nie .. kazde rano budik na 5.45 , teplomerik pekne pri sebe a potom ak nevstavam , tak si polezkam este

pehavcek
19. nov 2011

@nativanativa No ja tomu dam este par mesiacov takto navolno a potom s do toho asi aj ja pustim. Aj ked by som tak velmi chcela aby ta mrcha teraz nedosla 😉

betka20
19. nov 2011

@nikol_bl ok 🙂 diky

zuzkag2
21. nov 2011

@nativanativa ahoj Slavi...ako sa mi mas...dlho som tu nebola...a vidim, ze si tusim stale medzi snazilkami...stale beries lieciky? co nove u teba?

betka20
21. nov 2011

Holky jen tak orientacne, kdy ma cenu jit doktorovi po zjisteni pozitivniho vysledku? 🙂 diky

ktore
21. nov 2011

@betka20 ahoj no pockaj take dva tyzdne

ktore
21. nov 2011

ahojte baby ja som velmiiii smutnaaaa pozrite na moj hlupy graf a uz mi ciciky idu prasknut takze je to uz uz tu http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

ktore
21. nov 2011

@betka20 a kolko je ta teplota a od kedy?

betka20
21. nov 2011

@ktore ahoj, uz zadna neni, byla 37 a to v sobotu a dneska // 🙂

ktore
21. nov 2011

@betka20 akoto ze nemas teplotu?ci uz si nemerala?gratulujem k // 🙂

kikusik88
21. nov 2011

viete mi v skratke popisat aka ma byt teplota? pred ovu, cez ovu a po ovu...a teda pred mrchou a ked ste tehotne? 😀

momamo
21. nov 2011

Kocky mam otazocku, v stredu idem k lekarovi na sono aby sme kukli ako je na tom moja prichadzajuca ovulka a zajtra by sme sa chceli s drahym posnazit, mozem nie....???

ktore
21. nov 2011

@momamo jasne ze mozes

ktore
21. nov 2011

@kikusik88 pred ovu je dost nizka aj 36.1 som mala,po ovu na druhy den by mala byt o dost vyssia aj 36.8-36.9-aj 37.2 moze byt.potom sa drzi tak medzi asi 36.8 a ked by mala byt teho tak sa moze trochu zvysit a drzat sa hore ale kazda mame inu teplotu podla toho kedy merias rano

kikusik88
21. nov 2011

@ktore co znamena trocha zvysit? este viac ako 37,2???

ktore
21. nov 2011

@kikusik88 ak mas napr.cez ovu 37.0-37.2 potom klesne na asi36.8 a potom moze vyjst o jeden stupen ci dva ci tri a drzat sa .ale to nemusi byt.a ked sa bude pohybovat omedzi 37.0 -37.1-37.2 to navadi.moze aj skakat.pred menzesom ma byt len 36.6 asi tak nejak,ale hovorim ze u kazdeho inak.ty si si nemerala ani raz?aku mas?

ktore
21. nov 2011

@kikusik88 tukni si na moj graf,ja meriam rano o siestej tehotna nie som inak by sa mi teplota drzala vyssie aspon o dva tri stupniky.pozri http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

ktore
21. nov 2011

@kikusik88 tazko je to vysvetlit.aku mas ty teplotu potom viem poradit

nativanativa
21. nov 2011

@zuzkag2 no ja sem uz tiez nechodim ... nie je nejak cas ,ale bazalku si meriam , piej alchemilku a papam lanove semiacka
🙂 🙂 🙂

kikusik88
22. nov 2011

@ktore meriam asi len tyzden, mam 36,8 a cca cez vikend mam dostat MS...

turandotta
22. nov 2011

baby, asi sa spytam blbost, ale ked si len tak teraz odmeriam teplotu pod pazuchou, mozem z toho nieco vycitat?

ktore
22. nov 2011

@kikusik88 ok.tak to je dobra teplota.o kolkej merias?

ktore
22. nov 2011

@turandotta nie to s tym nic nema len v posve mozes,konecniku,alebo v ustach.ale ak zacnes jednym tak stale len tam.najlepsie je v posve.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre