Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
15. nov 2009

xena 😀 😀 dobrá dobrá...klidně 😉 😉 ale já si tak nějak myslím že vy vypadáte nadějně ted...ale já eče nee 🙂

michalag
15. nov 2009

prisla som vas na chvilku kuk, kym som este sama doma ...

michalag
15. nov 2009

hodila som zopar foto bruska (teda ako vykuklo od zaciatku), tak ak chcete mozete kuk

baby, viete co je najlepsi liek na tehu ... nemysliet nato a urcite to vyjde 😉 ... aspon u nas to tak fungovalo 🙂

xena1
15. nov 2009

anie...asi som si uz za ten rok zvykla a ja mam pracu kde by som sa zblaznila keby som furt nato myslela,robim s gynekologmi...a denne vidim mamky s bruskami...urob to co citis,kazda to citime a prezivame inak...
mscat...uvidime kam az siaha ta nadej...
miska...my sme sa uz dlhsie nesnazili,preto som zasla aj k dokimu ze to nejde ani tak ani tak...bola som tento mesiac aj na folikulom.ale milovali sme sa ked sme mali chut,a tak raz za 3_4dni...tak uvidime...ale mas pravdu dobry liek ej nemysliet len je to tazke,kedze dieta je zodpovednost a vacsinou s aplanuje...skor mysliet nato realne,bude-nebude...ak nie podnikneme nieco aby bolo...

mscat
15. nov 2009

ahoj miška:já na to taky nemyslím...my keksíkujem stejnak když je můj doma jednou za časa je chut 🙂 ...ale ted když byla ta ovulka...tak si říkám co kdyby 🙂 ale jinak v poho. 😉

kuknu na foto 🙂

xena: 😉

xena1
15. nov 2009

pekne fotky...miska...

mscat
15. nov 2009

miška...bříško roste pěkně..máš ho zatím malinké 😉

michalag
15. nov 2009

dakujem 🙂
brusko je fotene rano, takze to tak nevidiet, ale ked sme po obede tak sa este zvacsi o dost

anieanne
15. nov 2009

mscat:
Keksíkujem 😀

mscat
15. nov 2009

anieanne:co? 🙂 to je napsané správně 😀

anieanne
15. nov 2009

Přijde mi to vtipný 🙂

mscat
15. nov 2009

aha...já že si myslela že jsem to napsala špatně 😀 no to se to tu tak říká 😉

evkasto
15. nov 2009

baby, otázka k téme - existujú nejaké príznaky, podľa ktorých by sa dalo poznať že som v tom?

sonidlov
15. nov 2009

ahojte, Xeni ja si myslím, že ti to vyšlo 🙂

xena1
15. nov 2009

ahoj soni,aj ty si tu???dakujem,no uvidime....snad zajtra....
a ty ako sa citis???

mscat
15. nov 2009

soni ahoj...a co ty?jak je?
taky si myslím že ji to vyšlo. 🙂

evkasto:příznaky můžou být..ale nepoznáš jistě k čemu jsou to příznaky.asi první jediný příznak by bylo vynechání menstruace.jinak tě může bolet podbřišek,prsa,...ale to bývá i k ms.takže asi hlavní je že ms nedorazí 😉

xena1
15. nov 2009

presne tak moja a ked nedorazi,testnem.... 😀
soni ty si este testovala???

evkasto
15. nov 2009

mscat - tak v tomto prípade by to platilo, lebo podbruško ma bolelo a posledné 3 dni aj prsia, mám citlivé a boľavé bradavky, čo normálne pre ms nemávam a ani podbruško ma nezvykne bolieť
podľas tohto - môžem dúfať?
už len počkať či ms dorazí alebo nie

xena1
15. nov 2009

evka kolky DC si???

anieanne
15. nov 2009

Chjo, holky, padla na mě nějaká blbá nálada 😒 Příťulka se mě snažil nějak rozveselit, a byla jsem na něj tak kyselá, že radši odešel pařit něco na PC... To mě mrzííí ☹

evkasto
15. nov 2009

xena1 - DC myslíš deň cyklu? no od poslednej ms to je 28. deň, ale keďže mám nepravidelný cyklus tak 30-34 dní, tak je to ťažko odhadnúť

xena1
15. nov 2009

anie...neboj somnou maju obca sdoma vsetci svatu trpezlivost ale dnes som kludas...

evkasto
15. nov 2009

no ja ešte nejako nepanikárim, ale podľa toho, čo som tu už čítala v inej diskusii, tak príznaky by možno aj sedeli
najhoršie je to čakanie a vydržať nejako až do testovania a ustáť to s nervami
xena1 - ty si na tom ako?

xena1
15. nov 2009

podla toho kedy si mala ovulku,mozno by ti uz aj test nieco ukazal...
ja som 26DC a mam take zmiesane citaky tento mesiac ze aj hej,ale vsetko sa uvidi ke dtestnem...

evkasto
15. nov 2009

xena1 kedy testuješ?

mscat
15. nov 2009

evkasto: 😉 nooo...může to být těhu proč by ne 😉 ále...mě taky ted dost často poslední dny bolelo břicho,prsa mám natlakované a citilivé...u mě též vuuubec není zvykem...to vážně neznám.a ted mě děsně bolí.
plus zvýšená tělesná teplota,stále hlad...a vidíš...a asi zžejmě tehotná nejsem.

takže ty příznaky...no nevím.může to být vážně různé...asi opravdu nejlépe počkat na ms.

monaberuska1
15. nov 2009

ahojky holky 🙂

evkasto
15. nov 2009

no tak či tak, počkám do budúcej nedele a potom hodíme testík

monaberuska1
15. nov 2009

evkasto:mas podezreni ze jsi tehgu?dneska je mam dostat porad nic no nevim test mi ukazuje ze ne ale kramy se nechcou objevit

evkasto
15. nov 2009

noooooooooo podozernie mám, pracujeme na tom síce ešte len druhý mesiac, ale vieš ako to je , keď pán boh dá aj motyka vytrelí, takže kľudne môže byť
lebo pred ms mi obvykle nebýva zle od žalúdka ani ma nebolievajú bradavky
a ako sa tu už písalo, trochu ma bolelo aj podbruško

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre