Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
16. nov 2009

andy 🙂jak viš ze vcera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jojo u maly jsme problem nemela, vysadila jsme prasky a bylo to hned 😀 😀 😀 😀 to zas je pravda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to mi dr rikala ze to nebude hned 😀 😀 kazdej jsme jenom lidi a muze se zmylit kdokoliv 😀 😀 😀 😀 😀

a ty obchodaky jsme si to cetla az ted, tak to je kolikrat prave hruza, ja jsme mela darky pokoupit uz v lete 😀 😀 a bylo by, te duz to zacina totiz byt narvany vsue 😀 😲

andy2306
16. nov 2009

korenka-to nevadí,že neni raní-já taky netestovala jen ráno.kéž by ti to vyšlo-jsem moc zvědavá..tak ti to přeju.kdybys to přece jen nevydržela st estíkama,tak napiš jestli jsi tam tu druhou čárku našla... 😉

monaberuska 😀 😀 😀 😀 to fakt nevím-to jsem jen tak tipla 😀 😀 ale asi to vyšlo,có? 😀 😀 😀
no to se tomu nevyhneš-já už i některý dárky obědnala přes net....to je naprosto nejlepší nakupování.

mscat
16. nov 2009

andy:jj..být ale v jiné situace než jsme ted tak bych se určitě víc těšila,to rozhodně.jenže majitel se furt dokola ptá jestli už jsmě něco sehnali ale není to tak jednoduché.doprčic..a zrovna jako v prosinci se stěhovat ne.řit mi može políbit magor!! 😠 😀 dáváme mu dost hergot..co by ještě blbec chtěl.me se...re! 😝 😅 🙄
jemu 10 500 na vesnicu nestačí hnup. 😖 🤐 chtěl by gabat víc....prdím na něj nepujdu odtud dokud nic mít nebudem.on nás nemůže vyhodit na ulicu stejnak.ale říkall že počká ale nechápu...10 500 a jemu to přijde málo!!

andy2306
16. nov 2009

co???????????????????????????????????????????????????????no to je hnus tolik peněz?prosimtě-jak velký máte byt?

lenkaaninka
16. nov 2009

ahoj mscat 🙂
ako pokračuješ?

mscat
16. nov 2009

andy:my máme barák velký pronajatý sice...3+1..100 m čtverečných.dvur,podnávratí.ale to je fuk...i tak jsme na vesnici.a není tu všechno nové.

lenkaaninka:já nijak 😝...36,75 dnes očekávám ms.
a co ty??? 🙂

lenkaaninka
16. nov 2009

no ja som dnes robila test a je pozitivny takže u mna je to isté asi už 🙂

stále ma tam dole všetko bolí ako fras aj vaječníky
včera mi prišlo zle a som vracala ale to asi z tých acidiek a zakysaniek čo som vypila a na to štavu z červenej repy

no to mi je luto že nijak...ale dokial tu nieje tak je dobre... 😉

anieanne
16. nov 2009

Teda, člověk tu půldne není a zase už nesvládám pročítat vše zpět 😀 Já dneska byla z práce vyslána na evidenčku pro jedno auto, a je to teda šílenost.. Člověk aby si vzal dovolenou, když jde něco vyřídit. Tak mě to teda neva, zase změna oproci nudě v práci, ale dělat to pro sebe v době volna.. Brrr. A navíc, jakým stylem to ty úřednice braly ? Číslo 41, pak 74, nato 42-56, pak 100 - 105, pak 60... No mazec, docela jsem koukala. Naštěstí přítel měl odpolední, tak tam byl se mnou.
Jinááč - včera jsem si konečně zamluvila kytííí 🙂 Sedm bílých růží a nějaký to zelený k tomu. Je upa super, tak se těšte na fotky =)

mscat:
Neklesej na mysli, příťulka přijede, rozšťastní, obšťastní, vše bude ok 😉

andy:
Netestuju, protože jak říká mscat, je dost možný, že jsem měla opožděnou ovu, navíc je tu možnost, že tělo blbne po vysazení HA - a včera byl negativní. Tak proto 🙂

mscat
16. nov 2009

lenkaaninka:dej testík do albumu...a gratuluji teda!!! 😉 😉
já bych raději už tu ms at vím že i sliznice už je ok. 🙂

anieanne:tak aspon že tam s tebou byl přítel-budoucí manžel 😉 😀
to já ted dělám miláčkovi než přijede vývar s knedličkama..miluje ode mě 😀 a zapékané brambory...tak bude rád 🙂
to si řekla dobře..rozštastní,obštastní 😀 však v pohodě to beru 🙂 hlavní je že byla konečně ovu a doufám že budou i další teda... 🙂

lenkaaninka
16. nov 2009

už je tam 🙂

mscat
16. nov 2009

super...tak mooc gratuluji! 😉 😉

a vlastně..jak dlouho jste se snažili? 🙂

lenkaaninka
16. nov 2009

vieš čo to bola náhoda ako tretie sme chceli ale náhodou sme to chceli robiť a mala som presne v ten den ovulku ale nemali sme ochranu tak bud alebo ...takže na 1x 🙂

ale ja som mala pravidelné cykly aj pravidelnu ovulku a ani pri prvých dvoch nebol problém s otehotnením
teraz skôr na to som dávala dôraz aby to bol chlapec
výpočty
oplod. počas ovulky
a tak tak uvidíme či to bolo k niečomu dobré 😉
alebo sme na prírodu krátky 😅

mscat
16. nov 2009

lenkaaninka:tak super..to se poštestí málokomu tak naráz 😉 😉

andy2306
16. nov 2009

lenkaaninka-já jsem to samé.obě holky byli na poprvní-loni v záři jsme měli jediný sex-zrovna v plodné dny (jak jinak)a hned těhu 😉 i ta první byla hned,jak jsem chtěla.i moje mamina nás měla hned na první krát-mě i bráchu-máme to asi v rodině.kéž by to tak šlo u všech.některá,co děti ani nechce-tak je těhotná raz dva-a vy co byste tak rády-tak to nejde-někdy je to fakt nespravedlivé.

andy2306
16. nov 2009

mscat-to máte pěkné bývání,ale má jednu chybu,že?neni vaše...doufám,že brzy najdete něco nového a nebudete se muset stěhovat před svátkama.

sonidlov
16. nov 2009

lenkaninka gratulujem moc moc 🙂

anieanne
16. nov 2009

lenkaaninka:
Supeer, gratulace 🙂

mscat:
Já chci taky knedlíčkovou 😀 Já jsem poslední tři dny jak utržená, v sobotu jsem u tchýně doslova sežrala mísu okurkovýho salátu, v něděli asi půl flašky nakládaček a k večeři tři utopence 😀 A dala bych si dalšího 😝

lenkaaninka
16. nov 2009

sonidlov díky moc...teším sa aj ked mi začína byť nevolno pomaly ale iste...
🙂

mscat
16. nov 2009

anieanne: 🙂 😉 si dojet 😀
já miluju okurkový salát,zavařené okruky taky... 🙂

andy:děkuji..před svátkama určitě nikam se stěhovat nebudu 😅

možná na mě leze ms 😅 ale doufám že až zítra ..dneska si chci užívat cééééloou noc 😀 😵 😵

sonidlov
16. nov 2009

xeni si tu?

lenkaaninka
16. nov 2009

anieanne aj u mna to tak začínalo 🙂
všetko kysele ale totalne ...
ešte si netestovala?? či už hej?? nečítala som dozadu

mscat
16. nov 2009

ide na mě ms..tak se směju 😀 ale zároven 😠 až zítra prosíííím ☹ ☹
hernajs...to si fakt vybírá teda..miláček po 14ti dnech dojede na týden.a já budu týden mrchovat ne! 😠 😠

ale na druhou stranu se raduji..od srpna radost že se vše dává dohromady asi 🙂

magua
16. nov 2009

lenkaaninka GRATULUJEEEEEEEMMMM a prajem, nech je vsetko OK 🙂 🙂 🙂 😉 😉

mscat
16. nov 2009

Holkyyy...mám menstruaci 😀 😀 😀 a pořádnou..od srpna...to je mazec nééé? 😀 asi se mi to dalo do kupy...bo ještě dává..supeeer 😀

lenkaaninka
16. nov 2009

🙂 tak mscat super tak sa ti lahko potom určí ovulka a lepšia cesta k tehu...paráda
až na to teda že miláček nebude asi nejako nadšený ale čo už 😉

xena1
16. nov 2009

ahojte koculky......
mscat gratulujem k mrche............. 😀 som ti slubila ziadna lutost..xixi
lenkaaninka....tesim sa stebou a teraz je na rade sonicka................drzim moooooooooooooc palceky vsetkym..............

mscat
16. nov 2009

lenkaaninka:doufám 😵 miláček asi nebude mít radost..ale já nemám radost ted z toho že měl dnes dojet a nedojel a nedojede ani.a já navařila jak magor...a létala uklízela.no co už..dojede zítra dopoledne no 😅 ale i tak mě to se...re! 😀 😝

xena:děkuji moc!! 😀 😵 jasné..jen gratulace chci...protože ovu po půl roce,menstruace po třech měsících...a pak těhu 😀

mscat
16. nov 2009

no a co ty teda????už se to dozvíme?? 😀 🙄

korenka
autor
16. nov 2009

soni,netestovala si dnes?
ja som už predsa neodolala,ale poobede som testla,no,zbytočne,nebolo tam vôbec nič a tom 31DC,takže začínam rozmýšľať,čo sa zase pos....,ak nepríde do týždňa,tak pôjdem k dr.
mohlo to ovplyvniť aj lieky,čo beriem tretí týždeň na štítnu žľazu? ( euthyrox ),niekde som dokonca čítala,že pomohli k tehu... 😨
idem do kina na 2012,trochu sa odreagujem
zajtra testnem ráno,ak nedojde,potom napíšem,pa

xena1
16. nov 2009

mscat,prepac skoro som vam zabuidla podat infosky....riesime s mm vazne veci ohladom jeho byvalej a syna,robia nam velke problemy,tak som aj zabudla....rano prisla mrcha...proste som zvyknuta ze priznaky sa z hodiny na hodinu zvrtnu na mrchu...preto netestujem kym nemeska poriadne...ale som v pohode,kludna,mozno je to tym ze mame ine problemy ale aj tym,ze nas caka riesenie v podobe IUI,takze som sa dnes objednala na pondelok -utorok na folikulometriu a nasledne ma objedna na IUI tanto cyklus....tak uvidime,a co mi vyhovuje,ze sa absolutne nemusim stresovat so snazenim,nacasuju mi IUI,zavedu spermie a po 14dnoch urobia odber na HCG....takze absolutna pohodka,aj ked viem ze to nemusi vyjst,tak budeme hladat riesenie ine...vlastne si psychicky oddychneme od snazenia a bude sa to riesit inou cestou....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre