Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
10. jan 2010

miška ano došli moc děkuji jen mi ide poomalu koník 😒 😝

venyska:neboj budem na tebe myslet!!
a co manžel?jak ten se cítí??jak to bere a snáší?doufám že nevadí že se tak pt

mscat
10. jan 2010

ptám?

venyska
10. jan 2010

Mě jde taky pomalu konik.Manžel je ok,alespoň doufám.Kolem Vánoc se to vracelo do starých pohodových kolejích.Sám se rozhodl pro dárce.

mscat
10. jan 2010

venyska:a bylo to asi dost těžké že?pro něj teda i pro vás pro oba.mluvili jste spolu o tom nebo jste měli trošku krizi kvuli tomu nebo ok. 😅

konečně testíky z dneška v albumu..miška děkuji 😉

michalag
10. jan 2010

mirka, aj nabuduce 😉 🙂

mscat
10. jan 2010

super dokud nebudu mít spravený svuj pc tak tu budu pořád s tím otravovat 😀 😅 😝
už jsem si i chtěla opravit albumík..pro druhé mimi zvlášt.. 😅 no ale pak jsem si uvědomila že leda tak prd můžu 🙄 😅 ..tak až dojede starý 😀

mscat
10. jan 2010

miška kočárek už máš vybraný nebo jako tip aspon? 🙂

venyska
10. jan 2010

Toto je těžké podle mě pro každého komu se to stane.Musíme žít dál

mscat
10. jan 2010

venyska:jasné...určitě držím pěsti!na ivf

michalag
10. jan 2010

mirka, my budeme mat stary po Samkovi, velmi sa mi nepaci 😅 , racsej by som brala novy ale nie je najhorsi a je dost priestranny co budem potrebovat hlavne v zime 😉

mscat
10. jan 2010

miška aha...však jasné..když ho máte ještě zachovalí proč ne.ten náš je už v dezolátním stavu.adrianek je divoch 😀 😝
a taky teda jsme měli ten velmi prostorný veliký mohutný kočár 🙂 malý mi tam usínal ještě nedávno..no než jsme se přestěhovali.takže super...ted ty trojkolky třeba..tam se mimi vleze tak do 6 měsíce max.hodně maminek mi už říkalo že je to parádní pohodlné na jezdění ale že na prd že malinké.někomu se tam mimi sotva nacpe ve 4 měsících.a pak shánějí starší kočár třeba z bazaru na zimu 😅

no ale u mě asi vyhrává tento..jsem s ním už jezdila teda a i video jsem viděla a paráda..akorát ta cena je o něco menší paráda!! 😅 😝

http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-101279-kom...

mscat
10. jan 2010

ale minus jsou tam ty malinká kolečka ve předu...když třeba budem bydlet dál na vesnici..tak si říkám že do sněhu...to by se mi asi jelo hodně špatně ne? 😅 😝 jinak ale je fakt suprovní má ho jedna tady odtud od nás.a parádn ě se sním jezdí..ten kočár jezdí sám 🙂 ještě nedávno se mi takový kočár nelíbil ale ted mě to nějak chytlo..a asi si na něj ale našetřím teda 😀 😅

michalag
10. jan 2010

mne sa moc tieto nove nepacia 😅 ... mne sa strasne pacil X-lander odpruzeny ale uz ho nevyrabaju a este bexa B3 http://www.e-kociky.sk/?64,bexa-b3 ale co som pocula od znamych tak vravia ze sa im zoparkrat stalo ze sa im kocik prevratil 🤐 ...

michalag
10. jan 2010

idem uz do hajan, bruuu nocku 😔

michalag
11. jan 2010

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,

mscat
11. jan 2010

dobré ráno miška 🙂
včera už jsem taky zalehla aniž bych už napsala 😅 🤐

jakpak je těhulo? 😀

hele prosímtě 🙂 kdy ti začli nevolnosti..no teda pokud si vlastně vůbec nějaké měla 🙂 😠 😀 ..já už si to nepamatuju vůbec kdy mě to začlo..no ale vím že to stálo teda za to 😝 😅 🙄

michalag
11. jan 2010

mirka, 😀
mne nezacali nevolnosti, nastastie nemali ktore 🙂 a bolo to tak pri Samkovi aj teraz, ale obcas mi byvalo blbo od zaludku ale az okolo 8-9tt

michalag
11. jan 2010

a co testik?

mscat
11. jan 2010

miška 😠 😠 😀 ..ty si teda..máš opravdu velké štestí 🙂 ..

testík jsem ještě nepočůrala čekám až se synátor vzbudí 🙂 tak mě už začíná lehká nevolnost po ránu kvůli hladu..v noci jsem si musela jít vzít banán 😅 😝 a ráno už jsem taková vyklepená tak se budu asi muset jít najest 😅
ale jako ještě je mi fajn. 😅

zítra jdu teda k dr. 13.20.
áá synáček je vzhuru...miška prosímtě tak můžu ti pak poslat foto 🙂 teda dvě fota..já bych si tam chtěla ještě dát malého jsem ho včera ofikala tak je taký chuligoš a pěkně mu jdou ted vidět trčící ouška 🙂 😅

michalag
11. jan 2010

mirka, prepac vesala som pradlo ... jasne posli mi to 😉 ale prosim ta cez tu druhu stranku

mscat
11. jan 2010

miška 🙂 jasné ta druhá je lepší 😵 tak za chvilku ju?až se vybarví testík 🙂

mscat
11. jan 2010

miška už to je poslané 🙂 ale malý se nechtěl mrchavec vyfotit 😅 😝 tak jen testíky...no snad se dnešní testík už b ude líbit 😵 😀

cambina
11. jan 2010

ahoj 😉
mscat..pořád na tebe myslím...u dr. možná by bylo lepšejší, kdyby ti napsal na začátek utroš...ten ti neublíží a raději po tom svinstvu, co jsi brala.....
miško...jak si užíváš těhotenství?...vždycky na vás na těhulkách si uvědomím, jak ten čas rychle letí

michalag
11. jan 2010

mirka uz som ti to konecne poslala, nejako mi blbol net 😠 ... a testiky? ved ten dnesny je prekrasny 😵 😵 😵 , krasne silnie a to je dolezite 🙂 😵

michalag
11. jan 2010

mirka a zajtra na teba budem mysliet 😉 🙂

cambi, my sa mame dobre, dnes ideme na 3D 🙂 🙂 🙂 😵 ... ty sa pochval ako sa mate???

mscat
11. jan 2010

ahojky cambi...děkuji 😵 ...no uvidíme co na to poví a jak to bude vypadat.určitě se o tom zmíním že jsem špinila či mi něco raději nenapíše když jsem měla tu nízkou sliznici.zázrak že jsem se po tom svinstvu dala plus minus dokupy 😅

miška děkuji moc..už je to tam 😵
můžete kuk do albumíku

a miška...to ještě stále tmavne. 😵 .to bylo focené ještě za mokra..dnes je uplně krásná 😵 mám radost

no a to by teda bylo už něco aby ju můj ani tentokrát ještě neviděl!!! 😅 😠

no cambi...a jak se daří povídej??

cambina
11. jan 2010

jé..miško...dneska jdete na 3D 😵 ...na to se strašně těším (někdy)...to je nádhernéééé...
u malého jsi taky měla 3D?
u nás, Miško, žádná změna...chci se objednat k nové dr., teda ona ordinuje ve stejné ordinaci, jak můj gyndař...sestra moje si ji hodně chválila, tak chci k ní jít...akorát, ted už dost lítám po doktorech (neurologie, rehabky, praktrický, gastro) a mám ted zas hodně učení tzn. nervy, tak jsem gyndu, chtěla posunout, ale objednám se hned...

mscat
11. jan 2010

jej miška dnes na 3D...na paráda tak se budu těšit na info či to bude holčička nebo chlapeček 😵 😀

monaberuska1
11. jan 2010

hezké dopoledne holky 🙂tak jak je těhulkám??a jak pak tobě?? mscat?????už sme dala svoje duchy do albicku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michalag
11. jan 2010

cambi, tak snad nic vazneho ked tam behas po doktoroch ... tak dufam ze budes s novou gyn spokojna a konecne sa vam potom podari otehu 😉 🙂 a neboj skusky dopadnu na vybornu, ty si sikulka 🙂 ....... nie pri Samkovi som nebola na 3D a kedze zatial dalsie neplanujeme tak si to chcem aj poriadne vychutnat 🙂 , aj ked nikdy nehovor nikdy 😀 , okrem toho mame teraz starosti z bytom potrebujeme vacsi a u nas (v nasej casti mesta) je strasne malo bytov na predaj, teda co chceme my tak ziadny ☹ tak riesime co ak ostaneme v tom nasom 1-izbaciku, lebo cas sa krati

Ak bude malicke spolupracovat tak potom hodim fotocky a video 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre