Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cmeliatko
27. okt 2011

@ktore mam kamosku ktora robi vo farmaceuticku priemysle a sama tvrdi ze ona neberie nic ;) z tych doplnkov je male percento vitaminov ktore tam naozaj su - ostatne cisto chemicke latky aby udrzali vitaminy pokope.
ja sa drzim hesla: zdravy pohyb, dobre vztahy (psychika), pravidelny dobry sex :D, poriadna pravidelna strava, co najmenej polotovarov. a od kedy sa tohto drzim tak som nebola ani poriadne chora. antibiotika odmietam lebo ma s nimi kedysi predavkovali tusim 🙂 tabletky proti bolesti tak isto odmietam lebo maju latku ktora vyvolava dalsie bolesti (pharma-biznis). a to som inak vyrastala prosim pekne v nemocnici takze zeby som mala od malicka zdravie nemozem povedat.

daniwaugh
27. okt 2011

@labanka
no aspon ti to zistili a liecia to. kolko to bude trvat???

nativanativa
27. okt 2011

@ktore mojej kamoske tiez odstranovali laparkou a prepalili jej tenke crevo , skoro umrela , prisla na pohotovost v poslednej chvili

labanka
27. okt 2011

@daniwaugh po 4 mesiacoch by mala nastat ovulka a vraj ma pripady, kedy ostali zeny po 4 mesiacoch tehu 🙂

ktore
27. okt 2011

@cmeliatko ano spravne pises,no niektore sme ine,nemame zdravy pohyb,nemame bezstresovy zivot,atd.mozno uz nemozme cakat a tak radsej sa spoliehame na vitaminy a lieky.a kazdy ak z niecim robi ten tomu nedoveruje.to je normalne.my nemame na vyber podaktory.ja ostavam uz len pri tomto postupe lebo druhy je zdlhavy.keby sme zili tak ako spominas tak by sme nemali take problemysi myslim.co uz.ked uz mamae take diagnozi co nam pomozu len lieky.

cmeliatko
27. okt 2011

@ktore dolezita je psychika! nauc sa vnutorne drzat si kludny postoj a urcite veci neber prilis osobne. fakt to robi vela. neda sa to vzdy, ale da sa naucit sa nezosypat z toho. viem o com hovorim 😉 iba na lieky sa nespoliehaj.
nezabudni sa radovat z malickosti. ak to nejde tak je to zaciatocna depresia uz pomaly.

ktore
27. okt 2011

@nativanativa oni nemozu rizkovat ak sa nieco neda alebo to neni vazne.aj mne nechali vajickovod tak prirasteny aby nahodou neposkodili.kto vie co mala ona a jej to asi museli ked to mala pri tenkom creve

daniwaugh
27. okt 2011

@labanka
no,hadam je to lepsie ako dratom do oka, ale nepotesi aj tak,, mrzi ma ze musis tolko cakat zlatko :((

labanka
27. okt 2011

@daniwaugh na dobre veci sa caka a ja si na svoje babo pockam ak je to potrebne a ak je mi to tak sudene ☹

vierkapierka
27. okt 2011

pekný deň baby, mala som nevoľnosti v buse, no hrôza

ktore
27. okt 2011

@nativanativa moja zlata neboj nic.len nech teplotka pekne stupne a nech sa drzi a potom nech stupne a drzi sa celych devat mesiacov

nativanativa
27. okt 2011

@ktore ale ja som sa teraz vobec nesnazila , nemala som tu polovicku a snazili sme sa po cervenej , takze z toho nic nebude ☹

ktore
27. okt 2011

@nativanativa a teraz kedy pride?aj ja mam ten prblem ze neni moj doma len na vykend ...to je smola pre nas...

nativanativa
27. okt 2011

@ktore no zajtra odchadzam domov na vikend , tak budeme spolu 😵 😵
ved doki povedal ze by to malo byt teraz cez vikend ... , ale ved vidis graf .... tak asi nebude 😠 😠

ktore
27. okt 2011

@nativanativa ten graf je dobry teraz.to stupne len zrazu.z jedneho dna na druhy.teraz mozes mat 36.5 a zajtra 36.8-36.9 ci aj 37

jarmila82
27. okt 2011

Ahojte.Neviem či si pamatáte.ale ešte včera som tu písala,že začiatkom oktobra som vysadila HAT a robila som si od 11 dňa ovu testy a včera som bola v 19 dno cyklu a ovulka stále nič.A dnes ,prídem domov a na ovu teste dve čiarky!!!a to sme sa s manželom ráno milovali a budeme sa teda aj zajtra.xixi

jarmila82
27. okt 2011
nativanativa
27. okt 2011

@jarmila82 noooo treba to rychlo vyuzit 😉

jarmila82
27. okt 2011

myslíte že tie raňajšie spermie uz možu byt teda použitelné?

ktore
27. okt 2011

@jarmila82 na sto percent

jarmila82
27. okt 2011

Teším tešim

nativanativa
27. okt 2011

@jarmila82 ale jisteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 , dufajme len ze si najdu svoju cestu na vrchol

moni
27. okt 2011

@jarmila82
nevidim to dobre z fotky (nepoznam ten ovu test) ale si si ista ze je pozitivny?
spermie vedia prezit aj niekolko dni 😉

jarmila82
27. okt 2011

@moni nie je to na foto asi dobre vidiet aleboli dve.jedna silnejšia a jedna slabšia ale dobre viditelná.

moni
27. okt 2011

@jarmila82
podstatne je ktora je silnejsia. lebo ak kontrolna tak to neznamena ze ides ovulovat....testovacia ciarka musi byt minimalne taka ista alebo silnejsia ako kontrolna.

ktore
27. okt 2011

@jarmila82 neboj my to vidime pekne....len sexikujte...

simik22
27. okt 2011

@gina1769 no bola som si uz aj kupit iny test tak som si ho urobila tak neviem, neviem.... skusim pockat par dni a urobim z ranneho mocu

ktore
27. okt 2011

@moni a ked je slabsia to co znamena?

jarmila82
27. okt 2011

@moni predtým so mala na teste len čiarku na konci.teraz je na konci stále tá istá čiarka/to je tá slabšia/ a pred ňou je na začiatku silnejšia.ktorá je testovacia a ktorá kontrolná?

moni
27. okt 2011

@ktore
znamena to len to ze je pritomny luteinizacny hormon, treba par dni pockat pretoze pred ovulaciou je jeho hladina najvyssia, preto je dolezita ta intenzita.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre