Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

juliett7
5. aug 2009

Bola som dnes u mojej gyn a mi robila preventívu a strasne ma teraz boli v podbrusku. Som 6 DPO tak sa pytam, nemohlo to uskodit pripadnemu uhniezdovaniu?

mscat
5. aug 2009

monky:malý je taky rozumný ted pozoruju,že všechno pochopí když něco chce tak to obkecám vysvětlím a kupodivu je klid a pochopí to 🙂 ale jinak je divoch..ale ted si myslím,že si to spolu nejvíc užíváme,to jak mluví je někdy prča 🙂 a celkově je v pohodě ted 🙂 tak ale to zase přijde..i když někdy to furt kvičí a neřekne nic normálně jen se vztekáním,to je někdy na zabití 😝 🙂 malý má 92 cm a 12kg.a je tak normal velký jak tříletí kamoši tak si myslím,že asi akorát.malá má kolik teda? 🙂 a jak papá.malý byl vždycky jedlík,ale ted je to s nim děs a běs..nic pořádně nesní 😒

karolina23
5. aug 2009

tak ta bolest v podbrusku je normalne mna ked prehliadal doktor z vnutra ma vsetko bolelo som sa citila ako znasilnena ja mam vzdy taky pocit po prehliadke a neviem ci to mohlo uskodit zahniezdeniu si myslim asi nie 😅

mscat
5. aug 2009

juliet:já si taky myslím,že to uškodit nemohlo 😉 a jinak ty prohlídky jsou nepříjemné 😝 já vždycky trpím

karolina23
5. aug 2009

to je fakt pravda je to neprijemne ale co uz musime to postupovat ked chceme mat babo aby bolo vsetko v poriadku a tak 🙂

monky1
5. aug 2009

mscat, tak hana ma 15.5 kg a ma 94 cm - je to velka zena 😀 😀 😀 😀
...niekedy aj my mame take fantiky - hovori ako keby s placom, ale vtedy jej poviem, ze jej nerozumiem, ze to musi pekne povedat...ale uz vie povedat "r" - v niektorych slovach nie, ale snazi sa, tak sa s drahym vytesujeme 😵 😵
...a tiez sme sa pohorsili v papani - stale by jedla len nieco fajne (sladkosti a somarinky) 😠

mscat
5. aug 2009

monky:tak to je veliká 🙂 to malý je teda asi drobec 🙂 jo malý taky mlvuí jak když knučí a tak mu nerozumím tak mu vždy říkám at mluví normálně a pomalu že jinak se ním nebudu mluvit dokud on nebude normiš 🙂 joo tak to malý ani ty sladkosti moc nemusí ale zase když už mu dám zeleninku nebo ovoce to papá ..čokoládu vubec nejí .tak aspon že tak 🙂 a jinak ve slově traktor se mi taky zdá že mu to tam trošku hupsá.. 🙂a mamka že kde by tam nabral "r" taký malý 🙂

monika0001
5. aug 2009

ako kde ste zasa všetky?
😠

mscat
5. aug 2009

já tu

monika0001
5. aug 2009

že ja som ta asi mysliekami dotiahla sem....
ahooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!
moja najkrajšia..... ako bolo... nechce sa mi to citat,je toho vela za tri dni.. 😅 .

simib
5. aug 2009

Ahojte.Aj ja som už tu.To bol teda deň.Doobeda varenie a pranie.Potom 2hod.spánok a potom vypratanie komplet malej izbu,skrine no debordelizácia.Strašné.A teraz som si dala zaslúženú zeleninovú polievočku a jogurt višňový s hroznom.To je gombinácia???A vy ste čo robkali? 😎

monika0001
5. aug 2009

miri? hnevas sa?

monika0001
5. aug 2009

ja v práci... od 9 do 17.. bleee.... a potom net? 😀

simib
5. aug 2009

No pekne.Tak to ti nezávidím.Inak pozerám že aj ty si z BA a dokonca sme sa skoro rovnako tu registrovali. 😀

monika0001
5. aug 2009

a dokocna si tusimaj chodila zo zaciatku na AKo otehotniet a zaroven... ze?

simib
5. aug 2009

No je to možné.Ja som chodila do viacerých. 🙂

monika0001
5. aug 2009

urcite si tam bola.. pametam si tvoje meno...aj foto.. tusim.. mas ju od zaciatku ze?

monika0001
5. aug 2009

no kočky nerada ale musim vas opustit.. rano skoro vstavam, idem na krv (auuuuuuuuu) ci bola ovulka (drzte palce) a potom do 17 -tej zas v robote... bleee... a ešte teraz musim neičo urobit...
tak prajem lrásnu nocku..
papap

groka
5. aug 2009

ahojte baby,tak ja neviem,ci mam tak skoro priznaky ,kazdopadne sa snazime a ovu som mala cca pred 5 dnami,ale,beriem lieky Macmiror a dnes uz ma neznesitelne boli brusko ako na ovu,mrchu alebo k comu to mam pripisat a picha vo vajecniku a prsia ani nevravim,strasne moc,moze to byt sposobene tymi liekmi?alebo to moze byt co?

dakujem

mscat
5. aug 2009

moni nee nehněvám 🙂 jen jsem tu zase nebyla tak držím pěstičky zítra na krvi a já tu budu pořádně až zítra večer jedem se podívat na pejsky a na byty 🙂 takže nebudem ani moc doma..tak pa

andy2306
6. aug 2009

ahoj holky..lucinko..gratuluju.!!!
mcsat..vdávat se je krásné,dojemné..byl to nejhezčí den mého života a to jsem v té době měli 15 měsíční haničku už a byli jsme v té době už spolu 8 let.doporučuju .....svatbou se nic nezmění,to nečekej,ale ten den stojí za to..jak si ho uděláš,takový ho budeš mít.

monky1
6. aug 2009

dobre ranko, zienky,

...co nove? u nas nic 😖....cakam do nedele 😀

andy, aj my mame Haničku 😵

kessy11
6. aug 2009

ahojte babulky, tak sa hlasim z dovolenky, bolo super, Tatry sú krasne aj ked už sme tam moc toho nepochodili kedze fučim jak lokomotíva tak sme prevádzkovali autoturistiku ale bolo to tiež fajn 😀 😀 😀
co tu máme nové, nejaké nové tehulky????? 😉
Ahoj andy ako sa máte, Terezka je este stále také zlatíčko???? dufam, že ano, a ty už si ok??????
Cambi, miška, Fly, Korenka??????ahooooooooojte 😀 😀 😀

lucinka1104
6. aug 2009

ahojky dnes ssom etstla opäť a presne ako včera o nič silnejšie no nič mrcha mi nedorazí v nedelu ( teda dúfam 😀 ) tak testnem ešťe v pondelok vraj hcg stupa každé dva dni tak asi je topravda krásny deň a veľa šťastia

monky1
6. aug 2009

lucinka, po kolkych dnoch po sa ti ukazali 2 //?

alzbeta.hod
6. aug 2009

ahojky všem.... má někdo zkušenost testu s // a zároveň menstruovat? Jen se ptám kdyby náhodou do budoucna se něco podobného stalo. Já těhu nejsem.... ale nevadí. Už druhý cyklus mám po 28, jsem moc ráda.

monky1
6. aug 2009

alzbetka, ahoj, ja nemam taku skusenost....ani neviem o nikom v mojom okoli 😒

alzbeta.hod
6. aug 2009

já jen aby jsem nemusela pochybovat když to dostanu.... moc díky za odpověď

lucinka1104
6. aug 2009

monky po 10

sonicc
6. aug 2009

Ahojte , pridavam sa k vam. Som 5DPO a cakam a cakam.....
lucinka po 10 dnoch planujem aj ja testnut 😀 ja som nedockava strasne.
a ak tam mas aspon slabunky tienik si urcite tehu a tmavnut moze zacat az za par dni...neboj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre