Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
21. sep 2009

ahojte holky.
no kunknite na ten můj úžasně divný graf...:
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

je teda fakt,že ty víkendové teploty jsou naměřené po fakt blbém naroušovaném spánku,ale tak měnit je nebudu..ale včera jsem měřila o dvě hodky dřív a pak znovu po třech hod.ješte spánku tak byla bt 36,8.ale to už taky nebudu přepisovat.nevím co to má znamenat takový výkyvy tam. 😒

monika0001
21. sep 2009

joooj Miri... 😉

monika0001
21. sep 2009

ahojte...............

monika0001
21. sep 2009

som vas pozdravila.. ideme s hfanom von... papapa 😀 😝

andy2306
21. sep 2009

DUŠIČKA SE MÁ KESSY DOBŘE: I MALÝ dominiček,ale už sem nechodí-prý už nepotřebuje těhotnět 😉
a hrdulka má ted trošku ubečeného malého,tak má asi práce nad hlavu...

mscat
21. sep 2009

moni:no přesně ..joj 🙂 jestli to není mým nachlazením nevím jestli to má na to vliv..škoda že tu není fly..třeba by to věděla ☹

kessy11
21. sep 2009

...tak jo, tak ich pekne pozdravuj a nech sa im darí a hrdulke, že nech to malinkého prejde a nech je z neho slniečko čo ma úsmev na perách🙂))ona bude vedieť🙂)))

alžbeta.hod som si kukla do mojho zápisniku a mne test ukázal // 27DC, 12DPO, tak este minimálne 4 dni počkaj, ale tiež si pamätám, že som nahánala tieniky na testoch strasne skoro 😀 držím palce

mscat
21. sep 2009

holky je zajímavé jak já sem teda jaksik v klidu..i vzhledem k tomu,že mi teda není dobře 🙂 😝
jako myslím to,že malý mě ani nedokáže rozčílit když se třeba vzteká nebo začne řvát..kupodivu vždy sem na něj zahučela nebo něco mě to štvalo že se furt vzteká nebo že zlobí.. 🙂 ale ted když se vzteká tak mu dám spíš pusinku a řeknu mu to v klidu..i když zlobí a kope do všeho 😝 😅 tak několikrát mu to řeknu v klidu nebo plácnu po zadku ..mimochodem stejně mě má jaksik na háku chlapec 🙂 😝
ale fakt celý víkend jsme si spolu užívali doma v pokojíku,hrajem si kukáme na tv 🙂 ...
já vím čím to bude...nemám doma chlapa na rozčilování 😀 😀

mscat
21. sep 2009

ježiš a ted jsem si toho mojeho chlapečka dala na klín a on si uprcl...no fuj teda 😀 😀 to je to jeho plácání páté před deváté 🙂

jane86
21. sep 2009

Ahojky, asi je to v háji. Dnes jsem si koupila 2 testy jménem RapiClear. Mají mít citlivost 10. A ani po hodině tam nebyl ani náznak druhé čárky. Takž ez toho asi nic nebude. Dnes večer dobírám utrogestan a do 3 dnů by měla MS přijít, ale minule přišla až fakt ten třetí den to bude ve čtvrtek.

mscat
21. sep 2009

jane ☹ ještě nevěš hlavu..vidíš..a právě proto se nemá testovat dřív ale já tě chápu naprosto

jane86
21. sep 2009

Já vím, že nemá....., ale člověk si neporučí. Myslím, že ty testy před tím byly nějaký špatný. 😢 😢 😢 😢 😢

mscat
21. sep 2009

ješte vydrž ješte nemáš ms 😉

jane86
21. sep 2009

Já vím, ale na tomhle testu píšou , že je funkční již od 6 dne po oplodnění. Nechápu proč tam na těch čárka byla,.

andy2306
21. sep 2009

čím citlivější test,tím větší šmejd,tak to prostě je......spolehlivý jsou jen ty v den vynechání co se mají dělat..a to je mamatest,tak počkej na den vynechání a testni.

mscat
21. sep 2009

jane:ted nevím..ty si děláš graf?
dívala jsi se na ten můj jak mě dnes překvapil.. 😝 😅

jane86
21. sep 2009

Já teď taky nechápu 🙂 proč graf?
aNDY - budu ti věřit

andy2306
21. sep 2009

jane.....když je test moc citlivý tak je to fakt na nic.to už jsem četla mockrát-jsou nespolehlivé..

mscat
21. sep 2009

já jsem jen ted nevěděla jestli si měříš bazální teplotu víš 🙂

jane86
21. sep 2009

No a ty testy co mám v albumu měli citlivost 20 a mamatest má 25......
nene teplotu si neměřím, ikdyž kamarádka mi řekla ať si jí teď změřim a od sobotu jsem měla každý den ráno 37,2-3
Už aby byl čtvrtek,ale bojím se , že budu akorát naštvaná a zklamaná

andy2306
21. sep 2009

jane...já taky neměřila nikdy teplotu,až pět dnů před termínem ms..a měla jsem každý den ráno 37.3 37,2 stejně jako ty.
držím palce

jane86
21. sep 2009

Takže malinká naděje je, ale už tomu nevěřím.

andy2306
21. sep 2009

a na testech tvých vidím taky druhou čárku-na všech co jsi tam dala.taky jsem měla také slabounké....a mám dvě děti 😉 a kamarádka měla taky také slabé už 5dnů před termínem ms......věřím,že těhu jsi..ale radši si počkejme,čtvrtek je tu coby dup.

andy2306
21. sep 2009

radši věř tomu horšímu a bud mile překvapená,než se ted těšit a byt zklamaná

jane86
21. sep 2009

Klame mě, že nějaký test vyšel a nějaký ne.....A taky mě zaráží, že druhá čárka tam byla až dlouho po limitu.

alzbeta.hod
21. sep 2009

kessy11: děkuji za odpověď....snad už se nám poštěstí... tenhle cyklus jsme se fakt fest snažili, teda pokud byla možnost.

xena323
21. sep 2009

jane,ak ti to pomoze nie si sama,ja tiez cakam mrchu v stredu/stvrtok...

dzou
21. sep 2009

ahoj xena ako sa mavas? tak citam ze si na cakacke ze co bude tak ako sa citis? ja som dnes 5dpo tak uz to pomaly zacne bty napinave 😝

xena323
21. sep 2009

dzou,som na cakacke,som dnes 24DC a 9DPO,citim sa v pohode,obcas precitlivela...no uz to je napinave,aj ked ja som momentalne skor v strachu co bude ak nedostanem..koli finan.situacii....a ty ako sa citis?

dzou
21. sep 2009

jaaj hej sak si uz spominala... no ja zatial dobre tak este nerozhodne... ale mam taku cudny dobry pocit i ked sa to moze veelmi rychlo zmenit..uz som raz v prvom cykle daco take mala a aj tak prisla mrcha ale pozitivum je ze ma zatial prsia nebolia co ma uz v tomto obdovi pred mrchou zacinaju tak neviem... no budem mudrejsia o par dni...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre