Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
16. júl 2009

Holky tady je o tom něco napsané, tak nějak mě to uklidnilo.Přečtěte si o tom.
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

m.o.n.i.k.a
16. júl 2009

i tady 😉 Ale nechci už na to myslet 😉
http://www.porodnice.cz/node/37539

dzou
16. júl 2009

no tak vidis vacsinou to dopadne dobre tak dufajme, ze aj u teba 😉 a teda radsej na to nemysli ale to je asi zase tak ako ked nemas mysliet pocas snazilkovania na snazilkovanie 😒

mscat
16. júl 2009

dzou:přerušovaný styk jsem to tak měla i já 🙂 asi od 16ti do necelých 19ti.a pak už tak přerušovaný nebyl 🙂 a v 19ti jsem otěhotněla 😉 no a že jsem normálně měla přítele asi ze tři 🙂 a vidíš..ani jednou se nestalo že by jim to ujelo a já otěhotněla 😎 tak tehdy jsem si už taky myslela že je to divné že přece stačí i kapka 😀 tak jsem to pak moc neřešila a přece jen jsem plodná 😀

mscat
16. júl 2009

noo ale ted už bych nezvládla mít přerušovaný styk 🙂 mám přítele se kterým jsme vždy "hotový"zároven 😎 😵 což je naprosto úžasné a kdybych musela zeskočit.. 😀 to by nebylo ono..a prý to vlastně chlap cítí intenzivněji kyž nemusí ven 😎

dzou
16. júl 2009

mscat je viem,ze je to bezne ze zena neotehotnie takym sposobom ja si myslim, ze tie statistiky to pisu o takych ludoch ze si asi mysleli, ze mali prerusovany styk ale asi si to len mysleli 😀 poznam aj take pripady ze chlap sa chcel zenit 😨 a tak sa tvaril ze prerusil ale vlastne vooooooooooobec nie alebo su to nemehla co sexuju vacsinou so svojou rukou(nechcem byt vulgarna, ale je to tak 😉) a potom nevedia ze co a ako, to je aspon moj nazor tak neviem

dzou
16. júl 2009

hej? tak to a toho mojho musim opytat 🙂 len akurat minule som mu hovorila, ze ci sa tesi ze sa snazime a co mi na to povedal? najlepsie je ze ON nemusi is von 😀 no proste chlapi 😎

mscat
16. júl 2009

😀 😀 😀 no jasné...že to mají intenzivnější..proto je lepší když má žena antinu když nechce otěhotnět a chlap se může do ní 🙂 pro něj je to lepší a prý o dost.i můj to říkal a vlastně každý snad 😀
hej a ta žena co chlap předstíral že přerušil to nepoznala 😎však když se chlap udělá 🙂 tak to cuká to jde poznat takže mě by muj neobkecal 😀

mscat
16. júl 2009

moničko:vidíš...hlavně zkus odpočívat to je asi důležité...dopadne to dobře 😉 😉

dzou
16. júl 2009

ako ja som si 100% ista ze pri sexe on na to ze ci sa to tentokrat podari, alebo nie vooooobec nemysli myslim, ze tak je to asi u vacsini chlapov keby my zeny sme mali taky dar 😒 ja si to uzivam, vsetko super tak jak predtym,len proste tam vzadu v mojej hlave je furt ten chrobak ze co ak prave teraz?a to to robi take ine ale ako orgazmus je vsetko v poho len proste aj tak na to myslim, lebo zase nikde inde som citala(ja citam strasne vela som taka chodiaca encyklopedia niekedy aj ked teda o tej injekcii som nevedela 😉 )ze teda orgazmus tomu pomaha a najlepsie je ked ho ma zena tesne pred muzom ze potom sa vagina nejak stahuje a tym pomaha spermikamsa dostat dalej no neviem co je na tom pravdy takze este aj pri TOM na to myslim no hruuuuuuuuuza 🤐

dzou
16. júl 2009

no ona ta zenska mala vtedy 17 rokov a neviem ci to nebol jej prvy chlap tak nemala take skusenosti ja by som to tiez spoznala si myslim

mscat
16. júl 2009

😀 😀 tak já si myslím,že první orgazmus chytá mě a pak už to chytne aj mojeho tak snad 😀 taky někde v pozadí v hlavě myslím na to,že co třeba ted ,že se třeba zadařilo 🙂 ale užívám si to protože po devíti dnech abstinence a náročnosti s dítětem 🙂 je to taková úleva že konečně jsem aj žena a ne matka a služka v domácnosti 😀 chápeš 🙂

dzou
16. júl 2009

jj chapem ako aj ja si to uzivam, no len ten chrobak tam je no ale to neva 😉 aspon ze on na to nemysli 😅 a si viem predstavit ake to bude po tej abstinencii to ked moj bol uz tu a ja este ne a potom ked sme boli spolu po 3 mesiach tak bol ako vcielka pichol a zdochol 😀 😀 😀 ale tak potom uz to bolo ine kafe 😝

dzou
16. júl 2009

a teraz ma napadlo, ze to som necitala, ale videla v tom dokumente lidske telo a tam vlastne aj hovorili, ze zensky orgamzus napomaha k oplodneniu 😀 takze to asi bude pravda a aj tam hovorili, ze ako sa vagina stahuje pri orgazme tak krcok maternice sa 'namaca' do spermii v rytme tepu a tak sa lepsie dostanu tam kde maju 😀 teda dufam, ze nekecam blbosti ale este si presne pametam ako to tam bolo ukazane ako sa to tam namaca takze zeny hura na sex ale hlavne kopec orgazmov 😎

dzou
16. júl 2009

ta co zeny som tu ostala sama?

dzou
16. júl 2009

tak aj aj odchadzam na dnes viem ze vecer budete kecat, ale zajtra ma aj moj drahy dovcu tak asi sa dnes niekam pojdeme prejst s nasim hafanom, inac ze je krasny? nie je ho moc vidiet na tej fotke,ale tak predsa zatial je on moje baby 😀

mscat
16. júl 2009

dzou:že kopec orgasmou 😀 😀

martinka2000
16. júl 2009

ahoj holky moni drzim palecky aby bylo vse co nejdrive v poradku jinak dnes jsem byla na gynde rekl mi ze hcg je na hranici ze se mohlo stat ze tam neco bylo ale neudrzelo se to ale ja jsem mu rekla ze jsem ms nedostala ze mi bral krev 32dc a ze carky na testech jsou videt lip a lip tak mi rekl ze to tedy budeme brat jako pocinajici tehotenstvi a za 14 dnu na utz ze uz by tam melo byt neco videt ze mi ale nemuze zarucit ze bude vse v poradku ale to pry zadne tuhuli tak snad to bude dobre

lucinka1104
16. júl 2009

monika neboj to bude dobré, nemusíš sa báť hlavne kľud a vieru 😉

martinka2000
16. júl 2009

venyska no to byl muj pripad teda ja mam kazdy mesic jine predmenstruacni stavy boleni jen bradavek zadne bolesti celych prsou ale tenhle mesic me bolely bradavky teda dost brzy pred ms prsa ne to az kdyz mela ms prijit a byl to priznak tehu takze nic neni nemozne

martinka2000
16. júl 2009

a je to bolest teda pekna

mscat
16. júl 2009

ahojte holky..je tu někdo 🙂

monika0001
16. júl 2009

ahoj.. som tu poslusne hlasim..

mscat
16. júl 2009

tak jak bylo dnes? 🙂

monika0001
16. júl 2009

no ani sa nepytaj.. fuj.. tky menzes som dostala...

mscat
16. júl 2009

chudato 😝 ☹

martinka2000
16. júl 2009

holky vcera jste tu parili a dneska jste nejake mrtve 😀

monika0001
16. júl 2009

unavena som.. vcera som bola hore do pol 3 .. 😅
a dnes na sliecku zas... unavilo ma to... a ktomu tie hnusne odorne krámy... 😎

mscat
16. júl 2009

no právě 🙂 já spala jen 4hodiny v noci 😝 a dnes to vidím nastejno ☹

monika0001
16. júl 2009

ja nee-- máme tu konečne ventilátor... dnes sa bude spať...oooch... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre