Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monika0001
18. júl 2009

juj idem si sa troška k môjmu miláčikovi pritúliť už keď snažilkovať nemôžme.... 😠
Tak s aspoň pomojkáme a troška si pospinkáme....
Majte sa zatiaľ krásnučko.....
Papapa

mscat
18. júl 2009

no my asi nebudem uklizet me se neeejak nechce 😝 🙂 asi zas žehlit 😒 🙂 chystáme se potom upravit malému pokojik...aj sem mu objednala látkový domeček..teda spíš jsout to hasiči: 🙂 http://www.mimidekor.cz/detail.php?zbozi=912420
tak musíme povyházet přebytečné hračky nemá v tom vubec přehled a je tam borčus pořád 🙂 😖 trošku mu to zútulnit 😉

mscat
18. júl 2009

moni:jéé tak se pěkně pomuchlinkujte 😉 a odpočívej..zatím papa 😵

mscat
18. júl 2009

tak čtu na netu že bolest v podbřišku může být při ovulaci i silnější bolest,plus i to špinění ale ne krvácení,já teda nekrvácím ale při styku ano.malinko .četla jsem že je to smíchání hlenu plus krve,proto to špinění při ovulce.že i můžou být takové bolesti při ovu,že to vyžaduje hospitalizaci..zajímavé to jsem vubec netušila.

monika0001
18. júl 2009

jaj tak dufam, že to nebude nič vážne...

a drzim palceky aby pokojíček vyzeral čo najútulnejšie.. 😉

mscat
18. júl 2009

moni: 😉
ne já takové bolesti nemám 😉 jen že se může stát že i žena kvuli tomu skončí v nemocnici což sme nevěděli že? 🙂 😕

monika0001
18. júl 2009

nooo.. nevedeli.. pekne,.... 😠

monika0001
18. júl 2009

keby som nemala menzes taký silný tak si myslím že som tehu...zajedala som syrový pagáč melónom a teraz tlačím sójovú tyčinku... 😀

mscat
18. júl 2009

no moni:tak já jsem taky tak rozež.aná 😀 😝 to já zase pro změnu u časopisu tlačila kvašáky mnam 😀 ,pak párky,lentilky,korbáčky,celů ořechovů čokoládu,sýrové sušenky,joo a ješte tousty... 😀 😀 😀 takže na mou hnusnou rozežranost nemáš 😝 😀 😎 a pak se můžu na sebe podívat do zrcadla a zkuhrám jak vypadám 😝 🙂
jo a jinak já se opět rozkrvácela takže ovulka se opět nekoná a to už je během měsíce třetí menstruace! 😠 😠 😠 😠 😠

michalag
18. júl 2009

Aaaaahooojteeeee 🙂 🙂 🙂 ,

mscat
18. júl 2009

no čau miška..tak jak bylo:?

michalag
18. júl 2009

mscat, perfektne 😵 , cely den sme niekde boli, vo stvrtok sme isli poobede do mesta, vcera doobeda na zahrade poobede sme isli na salas a dnes sme sa doobeda vybrali na plavaren a poobede sme isli domov 🙂 ... takze sme sa nenudili, ale straaasne rychlo to ubehlo ☹

mscat
18. júl 2009

miška:tak to jo to je super 😉 tak to na mě ted dolehla parádní depka 😝 😅 můj mi to nevěřil,protože jsem tu první létala po baráku jak divá zvěř v kleci,ale smála se,jen funěla jak tygr 🙂 ale já to myslela vážně..po třetí do měsíce krvácím a já se tak těšila na naše snažilkování! ☹ 😒 fakt jsem si dělala náděj že už už se něco bude dít a muj je zrovna delší dobu doma...a ono zase nic a já opět krvácím po 14ti dnech 😠 tak už to ted na mě dopadlo bohužel!do toho se přežírám a nic nedělám 😠 ☹

mscat
18. júl 2009

tak jsem se nakonec stejně svalila do postele a brečela 😝 😝 😝 😒

mscat
18. júl 2009

ale aby to nevypadalo že jsem taková cíta 😝 😅 to nee...ale jsem naštvaná na sebe za tu injekci že jsem si ju kdy nechala dát,potom že nejsem v pořádku,když už mám přítele se kterým si přeji miminko a pro adrianka sourozence tak je zas pro změnu všechno v prčicích 😝 ☹ jen díky mé hlouposti.. 😠 😒

monika0001
18. júl 2009

baby dnes sme sa asi druhý krát narodili...

michalag
18. júl 2009

ahoj monika, precooo 😕 ?

monika0001
18. júl 2009

dnes sme sa mali vrátiť z dovolenky z talianska (na ktorú sme nešli, lebo môj manžel havaroval a krstný syn ochorel) a keby sme boli šli, tak už sa domov nevrátime...

mscat
18. júl 2009

moni jakto?

monika0001
18. júl 2009

msact chod kuk do temy Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť... tam je to rozpísané... ☹

m.o.n.i.k.a
18. júl 2009

Ahoj holky,
Moni, četla jsem to, fakt jste měli štěstí 😵 Ještě, že jste nejeli 🙂
mscat, neboj určitě se vše dá brzy dopořádku a zadaří se i miminko. Každý si nějak musí vytrpět a pak se to zase v dobré obrátí 😉 Zajdi si k dr., že pořád krvácíš.

monika0001
18. júl 2009

MONIKA _ konečne... ako moja krásna?

monika0001
18. júl 2009

tááák moc na Teba myslím!!!!
aj Mirka aj všetky...

m.o.n.i.k.a
18. júl 2009

No já zatím v pohodě, musím zaklepat, ale ten strach je a bude než ten hematon zmizí, jestli vůbec 😠 😉
Snažím se být hodně v klidu 😒
A co vy? Co ty Moňa? Jak se daří?

michalag
18. júl 2009

baby, ja normalne rozmyslam ze zajtra skusim jeden testik 😅 🤐 🤐 🤐

monika0001
18. júl 2009

skús... a potom aj tak k lekárovi...

malalady
18. júl 2009

aojte 😀

monika0001
18. júl 2009

Moni - taký meznes mám jak sviňa...musim to tak napísať...

michalag
18. júl 2009

malalady ahoj 🙂 😉

mscat
18. júl 2009

moni no čauvec tak jak?? 😵 jak se máš co nové?vše ok?? 🙂 určitě zmizí sivucha jedna neboj se nic 😉 😉 myslíme na tebe takže to jinak než dobré být nemůže 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre