Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

venyska
21. júl 2009

Začínám být z toho fakt nešťastná!!!Proč se to plno lidem podaří hned,a ostatní musí čekat?!!!Už mě hrabe z těch testů,nedá mi to si je nekoupit,nejradši bych testovala každý den,jsem jak cvok,který si ubližuje sám!!!

venyska
21. júl 2009

Doslova mě vytáčí jak si nedokážu pořád nic spočítat!První menses 19.5.a ten další 20.6.ani vlastně nedokážu sama sobě odpovědět jak mám dlouhý cyklus,jelikož ten první po vysazení byl 31 dní 😠

venyska
21. júl 2009

A teď jen čekat jak budou ostatní dlouhý.Duch na testu je vždy vidět až po úplném zaschnutí,takže je blbost že bych byla těhu ☹

venyska
21. júl 2009

je tu někdo prosímmmmmmmm 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

venyska
21. júl 2009

Není tady nikdo,ach jo 😖 ☹ 😢 pa

alzbeta.hod
21. júl 2009

ahojky koukám že už tu nikdo není...

monika0001
21. júl 2009

čaute...
kde ste všetky zasa? 😠

alzbeta.hod
21. júl 2009

já sem tu i jinde... nerada čekám až někdo odepíše a tak bloudím po diskuzích. Jak se máš???

poupe
21. júl 2009

venyska tak to dej do tabulky treba na Baby Web a spocita ti to a prvni ditko slo bez problemu?

zlata2
21. júl 2009

ahojte, tema je vystizna ..mam par dni po ovulacii a uz mam priznaky..byva mi nevolno a pobolieva ma podbrusko akoby som mala kamene v bruchu..a na druhy den po mojkani som schytala taky herpes, ze este dnes sa mi hoji..tak dufam ze to bude priznak ze prileti bocian.. 🙂

monika0001
21. júl 2009

Bety - už som to napísala tam..do tej témy 😉

monika0001
21. júl 2009

zlata - tak ti držím palčeky aby to tak bolo... 😉

alzbeta.hod
21. júl 2009

zatím se mějte, padá mi net a tak se raději rozloučím. Ukážu se tu zase zítra dopoledne. Tak pa pa pa

dzou
21. júl 2009

Caute kocky, tak aj ja som tu nebola od piatku to tak dovolenkove obdobie 😎 no ja som si robila ovu test 13DC neg, 14DC pozit 😀 tak sme sa snazilkovali piatok aj sobotu..teda aj v nedelu 😅 no tak uvidime, ale teda neviete ako to ma byt s tym bielym vytokom? Ma byt pred, cez alebo po ovu, lebo teda podla toho testu ja mam biely vytok od 2-3 dna po ovu, myslela som ze ma byt cez. No nechapem, ale teda neviem zatial nemam pocit ze by sa to podarilo 😒 no a ked budem mat testovat ak teda ideme campovat takze tu vobec nebudem a nebudem sa mocy s vami radit ☹

mscat
21. júl 2009

ahojte holky
my teprve ted dosli dom...malý stejně vstával o pul4 takže ješte bude chvíli ponocovat 🙂 😝 ale je aj hodný takže se té dá ..stejně co by jsmě dělali v tv nic nejde tak blbnem s malým 🙂
a co vy jinak?
venyska:nestresuj se tak prosím...fakt si představ to,že některé čekají několik x let,než se zadaří a těch ženských je hodně...vy se snažíte fakt teprve chvíli.a pokud budeš už takto na začátku stresovat bude to horší věř mi.bud v pohodě užívej si každého dne..myslím že každá si tady přeje aby se už zadařilo,ale musíme být silné.i mě už to štve jaké mám pořád problémy a ovulace čtvrtý měsíc nikde! ☹ tak ty máš aspon tu ovulaci,u mě je to uplně na bodu mrazu! ☹ 😒 držím pěstičky ju?

mscat
21. júl 2009

dzou:no tak snad se zadařilo 😉 😉

mscat
21. júl 2009

moni:a co ty?jaký byl dnes den? 🙂
a martinka se opět ztratila a monička druhá taky .holky naše maminy jak jste na tom?? 🙂 😕

dzou
21. júl 2009

ahoj mscat a co som to citala ty mas MS? Sak sme mali mat spolu 😒

dzou
21. júl 2009

no tak dufam, ze sa zadarilo, ale tak neviem nechcem si nic namyslat, niezeby som na sebe nenasla nejake tehu priznaky 😉 to hej ale tak si sama sebe hovorim ze si to len namyslam, aby som potom nebola sklamana sak aj tak je moc skoro, ale ked dakto uz mal aj takto skoro nejake tie priznaky...ale tak nechcem sa navnadit, radsej sa potom budem viac tesit 🙂 dufam

mscat
21. júl 2009

dzou..ano mám! 😠 😠 ☹ ☹ tak přítel dojel a my poctivě začali snažit přes víkend..nooo ahned v sobotu mi začla ms po 14ti dnech!jako chápeš to! ☹ ☹ 😠 už potřetí do měsíce..tak jsem z toho neštastná...ted jsem brečela..ješte kvuli tomu že mi pořád váha stoupá nahoru já to už nechápu.já vždycky taková vyžlička ☹ ☹ tak už mám z toho depky..do ničeho svou prdel nenacpu.fakt nechápu proč furt přibírám čím dál víc i když se necpu ..teda sice ted jsem posledních pár dní měla žravou 😝 ale jinak ne.ale už neže.u!ráno mrkev,oběd mrkev,banán jabko,svačina to stejné a hotovo...ach jo.. ☹ vždycky jsem mohla po večerech sníst cokoliv aj v noci bramburky čokolády všechno a nepřibírala jsem.ted s tím mám problémy ☹

michalag
21. júl 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
mscat, a uz si volala svojmu Dr.?

dzou
21. júl 2009

aj ja, ale ja aj kvoli tomu ze som pred casom prestala fajcit, ale je to hruza viem co prezivas ja uz tiez nic neobleciem, tak som si kupila nove veci a aspon z toho mam radost, a neviem nechcem teraz drzat nejaku drasticku dietu ked sa snazilkujeme neviem zi by to pomohlo a ja som vlastne bola doooost chuda, vsetci mi hovoria ze mi to teraz velmi pristane 😖 tak mozno je to aj tak lepsie no a stym tvojim cyklom chudatko moje a co Dr na to?

mscat
21. júl 2009

dzou:no mě to prý taky sluší,že jsem konečně kus baby ale mě to nepřijde teda,navíc nejsem na to zvyklá a dost mi trpí nohy i záda 😝 a to že si pořád dokola kupuji větší a větší věci mě taky už štve,ještě k tomu,když kolem mě všichni hubnou 😒 asi je to pro někoho blbost trápit s ekvuli váze,ale já jsem kvuli tomu neštastná.ješte když po porodu jsem měla o 18kg mín než mám ted!tož to mě štve ze všeho nejvíc že v těhotenství jsem měla jen bříško a nikde žádný tuk! 😒 a ted?tss ani do těhotenských kalhot co mám bych se beztak nevlezla ☹
já se teda na tu drastickou dietu vrhnu snad to vydržím 🙂 ☹

miška ahoj: 🙂 nee vykašlala jsem se na to.po této ms 14DC si vezmu ty prášky po dobu deseti dnu a měla by mi ms pak dorazit do 4dnu.takže na 28dc.tak by se mě to mělo spravit.měla jsem začít dnes brát jakože 17dc,ale když už čtvrtý den mám ms tak jako nechápu.tak jsem si to vypočítala tak aby nestihla za 14dnu ms přijít a aby přišla na 28dc.tak uvidíme.a když to bude blbnout ješte dál tak už k němu zajdu..teed to kašlu a nebo to nechám přírodně bez nějakých léků..at do sebe něco pořád necpu to taky není dobře.
a miška a ty jak?co ms?

michalag
21. júl 2009

ale ak ti to bude blbnut, tak pre istotu k Dr chod 😉 ... mne zatial nedorazila 🙂 🤐 , ale nechcem to zakriknut 🤐 🤐 🤐 🤐 😉

mscat
21. júl 2009

miška:jo to určitě bych zašla... 🙂 😒 zatím to kašlu...
takdržím mooooc pěstičky! 😉

michalag
21. júl 2009

dakujeeeem 😉 🙂

martinka2000
21. júl 2009

mscat prd na diety hlavne ze se libis tomu svemu to je důlezite pokud jsi stastna tak zadnou vahu neres vetsinou to je tak ze kdyz je clovek spokojeny tak jde vaha nahoru poznavam to i na sobe a na tom mym taky delal kulturistiku vyhral treti misto mel snad 70kilo a byl hroznej ted ma bricho nejaky ten spicek ale je to zlaticko driv mu na tom jak vypada taky moc zalezelo ted ne rika ze ma me rodinu a je stastny a na tom jaky je mu az tolik nezalezi pokud to nevadi me a me to nevadi protoze kdyz ma nejake to kilo nahore je konecne normalni je spokojeny a neni protivny jako driv a cim jsem starsi taky poznavam ze nejake to kilo navic nehraje roli Misko drzim palecky aby to dopadlo dobre a ms nedorazila 😉

monika0001
21. júl 2009

Miri - no dnešný deň? som rada, že je za nami.. straaaašne zlý bol..... ble

zistila som okrem iného, že už tento piatok idem do práce a to som mala mať ešte dovolenku.. A najlepšie na to je, že keby som nešla do práce kuk tak ani neviem, že v piatok robím... tak som im povedala, že nabudúce nech aspoň hubu otvoria a nie že mi budú rušiť dovolenku ako sa im zachce...

Šla som tam i preto, že si napíšem zmeny na Ďalší mesiac a oni už hotové... bez môjho vedomia.... nik sa ma nepýtal či chcem alebo nechcem v ten alebo v ten deň robiť. proste mi pán vedúci napísal zmeny ako sa jemu páčilo a bolo... 12. a 13.8. sa ide na splav a mňa sa nik nespýta, že či chcem ísť.. všetci idú a ja mám ranné zmeny... lenže hold pán vedúci má smolu. 13.8. idem na vyšetrenie, na ktoré čakám už dva mesiace a ďalší termín by bol o ďalšie dva mesiace.. a to ja čakať nebudem bo to vyšetrenie je pre mňa dôležité....

08.08. máme 1. výročie svadby a on dá na 9.8. meeting o 7 hod. ráno... a vieš čo môžem celý meeting? Ideme na chatu oslavovať.... no nie?

Okrem toho všetkého to jej jediný voľný víkend, ktorý som dostala do daru na mesiac august... 😠
Čo som ja niekomu otrokom? To iste!

monika0001
21. júl 2009

jééj a pozerala som tvoje albumíky.. pekne si to urobila.... 😉

mscat
21. júl 2009

martinka:jo to líbím,to mi říká furt.ale já se nelíbím vubec sama sobě už.a to mě děká neštastnou.necítím se dobře,ani atraktivní s velkým zadkem a špekatým břichem..vadí mi to hrozně,nejsem na to zvyklá ☹ jsem z toho zoufalá a dost se to odvíjí na mé náladě.jsem protivná,do mého rýpu at si najde vychrtlinku s pevnýma prsama a tak dále.že stejně po nich slintá.já jsem hold taková..urýpaná a tak.a když on mi řekne že jsem nej,tak já to neberu,nechci to slyšet protože mu nevěřím..mám to už v hlavě ☹ 😒 mám pocit že každá mamina a mladá holka je hubenější jak já..že jsem už ta nejtlustší ☹
je pravda že jsem ve vztahu a celkově spokojená proto asi ty kila navíc.člověk papká,raduje se z každého dne a tak... 😝

monička:to je děs teda 😠 to naštve fakt.jasné,jen běž na to vyšetření..mají se tě zeptat..no jo hold tak to chodí 😠 😝 a na jaké to jdeš vyšetření?no a jasné..roční výročí se oslavit musí! 😵 😉 a co děláš za práci?teda to je na zabití 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre