Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monika0001
23. júl 2009

no neviem či sa mám tešiť, či plakať.. či brať to ako znamenie... hm...
čítaj o stránku späť.... som sa bolo informovat na IUI

mscat
23. júl 2009

čauvec holky.já jen kuknu a zas jdu lenošit k tv a dát si něco dobrého 🙂
dzou:tak doufám že se zadařilo 😉
monička:tak supr,budete se snažilkovat,muchlinkovat 😀 😉 a když by se nee,tak se na to vrhnete příští měsíc 😉 😵
my byly od jedné hod do sedmi na koupáku.malý odpoledne nespal...a o čtvrt na 9 vytuhl a spí jak budulínek..takže paráda my oddychujem konečně 🙂 ale bylo to supr,malý nadšený,pištěl,řehtal se,koupila jsem mu rukávky krtečka,byl nadšený ..plaval 🙂 mám z něj radost byl hodný 😀 😉 a jak jsme jeli dom tak už na oči neviděl..to by ho tak chtělo unavit každý den 😎 ale jako měla jsem šok 😝 tak za malého 35kč.no děs..a dospělý 50.já když jsem tam chodila ve 13 🙂 tak za mě 20.a ted už jen za tak malé dítě 35..vyděrači hnusný 😝 😝 😠 že se nestydí za tak malé děti 😠

mscat
23. júl 2009

aj nás spovídal policajt 🙂 uplné drama 🙂 tak poprvní jsem byla vyslícháná tak dobré..zážitek 😀

monika0001
23. júl 2009

ahoj... tak to si mala zazitok.. lepsi ako ja... hm..
ale tak aspon ze folikul tam rastie.. uvidime ci nieco z toho bude..

m.o.n.i.k.a
23. júl 2009

Ahojky 🙂
Mscat malý už taky chrápe, byl hotový a usínal v autosed.jsem se vždycky snažila ho nějak zabavovat aby neusnul.
Fakt? U nás mají ted akci, že když mám dítě do 6ti let tak vstup 60,- jinak bylo min. rok 90,- , ale dítě tam má do 6ti let zdarma 😉

m.o.n.i.k.a
23. júl 2009

a jaktože Tě vyslíchali, co jsi provedla ? 😀

monika0001
23. júl 2009

moni - ahoj... konecen som ta stretla.. ako micka moja... citala som co sa deje.. drzim palceky nech to nic nie je.. fuj, fuj zle prec od moniky... tak 😉 🙂 😀 😀 😀 😀

dzou
23. júl 2009

joooooooooj tak vam zavidim chodit na kupko 😒 ja uz by som si konecne mala kupit dazdnik dnes dokonca aj svietilo slnko a prsalo neviem kedy bude pekne ☹

mscat
23. júl 2009

monika0001:určitě z toho něco bude 😉
m.o.n.i.k.a:no malý taky po sprše,při oblékání uplně hotový.a hned pak zaspal behem minuty dvou,tak by to mohlo být furt 🙂 dnes jsem si chovala 5měsíční miminko 🙂 jaj to bylo zlatunké..jen se na mě řehtal to byl taký nezvyk po takové době..já už mám chlapáka doma 😝 😀 a taky jsem potkala bývalů spolužačku.v září čeká holčičku tak sme pokecali trochu..má pěkné bendžo už 🙂

no vyslíchali ..já nic 😀v tom jsem nevině 🙂kousek od nás ukradli dvěma holkám věci peněžku,mobil a tak podobně.jestli jsme ty holky viděli a nekoho si tam všimli.a tak 🙂holek jsem si všimla byly hned kousek za náma..ale jinak jsme byly spíš pryč než na dece takže nic jsem neviděla..

jinak moni0001:moc krásné fotografie..to ty?tak to jsi moc šikovná a nadaná 🙂 nezkukla jsem všechny ale mám to uložené v záložkách a určitě to ješte projdu.fakt moc krásné 😵

monika0001
23. júl 2009

hej to su moje vytvory.. raz sa tým budem živiť... 😉

m.o.n.i.k.a
23. júl 2009

Moničko, já zatím v pohodě, tak nějak i nevolnosti dneska ustáli 🙂
Četla jsem zpětně něco málo o Tobě a Vašem snažilkování, tak tfuj, tfuj, tfuj- ať se povede!!! 😵
No vždyt já pořád říkám, že má nadherné album 😵 😵 😵 🙂
mscat aha, dneska u nás taky kradli u plavčíkárny jsem viděli tak 5 polcajtů jak jsem se šli vždycky čvachtat do velké. Jo jo věci si hlídat, protože někteří spoluobčané jsou až moc chytří a ty se jen otočíš na sekundu a všci fuč 😠 😠

m.o.n.i.k.a
23. júl 2009

věci teda píšu zase jak tatar, jsem už ko, tak půjdu pomalu do hajan.
Holky, mějte se hezky. A kdo se dneska snažílkuje tak přeji úspěšné! 🙂
Dobrou

monika0001
23. júl 2009

ešte dobre, že ma nevidíte.. ako sa červenám... 😅

žienky moje milované.. opúčťam vás... asi na dlho.. lebo také smeny aké som ja dostala to som za trast asi dostala... len neviem za čo....
7 dní v kuse robím, dva dni volno... a to cely mesiac.. bože, prečo ma tak trestáš?
Tak papa niekedy... neviem kedy....

velký cmuk vám posielam...a myslim na vas vsetky!!!

herbie
24. júl 2009

ahoj holky, na konika uz chodim rok a pul nejdrive jsem si prohlizela jenom alba fotek a ted si rada ctu diskuze tak doufam, ze vam to nebude vadit rada bych se k vam pridala a poklabosila s vami o tech vsech starostech a radostech 😉 antikoncepci jsem vynechala pred dvouma a pul mesicema po skoro dvou letech uzivani a v pondeli jsem zjistila ze jsem tehotna nejspis udelala jsem test a carka druha tam byla sice slaba, ale byla tam nechala jsem to bejt a dneska ve ctvrtek jsem testovala znova a druha carka je silnejsi dobre vyditelna jsem moc stastna pritel dneska odjel na par dni pryc pracovne jeste o tom nevi ale baby jsi moc prejem oba dva....tak jsem zvedava az bude volat hned mu to povim budu jeste testovat do soboty kazdej den jeden test nebo chci videt tu rudou carku poradne 🙂 a v pondeli se objednam k doktorovi....nemuzem tomu uverit, ale zatim se moc neraduju a nebo mam strach vim, ze ty prvni dva az tri mesice jsou takovi vselijaky tak holky mejte se moc krasne a vsem vam drzim palce at se vam zadari... 🙂

dzou
24. júl 2009

Bre ranko kocky ako dnes? Mat zase teplo? Ja som akurat dala prat nech mi to rychlo vyschn kedze poobede ma zase prsat ☹ A co opet idete na kupko? Joooooooooooj aj ja chcem
mscat este stale mas MS?

dzou
24. júl 2009

herbie no vidim, ze si ani spat nemohla 😀 tak drzime palceky aby to bolo ono, vzdy nas potesi ked je tu nejaka nova tehulka aspon na nas prenesies nejake tie tehu vyrusky 🙂

martinka2000
24. júl 2009

dobre ranko holcicky tak co noveho u vas????jak se mate????

dzou
24. júl 2009

ahoj a ty? nejake ranne nevolnosti ci ani nie? ak hej myslim, ze to su jedine nevolnosti ktore ti iny aj trosku zavidia- v dobrom samozrejme 🙂

mscat
24. júl 2009

ahojky
herbie:tak gratuluji 😉
dzou:v noci tu byla dost kruta bourka dnes je sice taky pekne ale nejdem na koupak.jen večer vezem malého babičce a jdem do letnáku na madagaskar2 🙂 ms už nemám od úterý.
martinka:no čauvec 🙂 u mě nic.no a co u tebe teda?jak to vypadá? 🙂 a co manžel?ani nevím jestli jsem se ptala co on na to?a co na to holky? 😉

dzou
24. júl 2009

mscat tak len aby nebola burka ked pojdete do to letnaku 😖 to by asi nedopadlo dobre tak a jak to vlastne s tebou je? Brala si nejake tabletky? To ti teraz akoze zacal novy cyklus?

dzou
24. júl 2009

a babenky teraz vazne, vazne fakt sa nijak neda zistit ci som tehu pred MS? Ja to uz ten tyzden nevydrzim 😠 ako mam od ovu taky biely vytok a trochu ma bolia bradavky ale tak viem ze to moze byt aj nemusi....preco nevymyslia nejaky test ktory by to zistil skorej?

dzou
24. júl 2009

jaaaaaaj a vcera som sa pytala ze ako zitim, ze aku mam dlhu LF a nikto neodpisal, tak este raz sa pytam 😉

mscat
24. júl 2009

dzou:no právě..ted tady hlásí dost bouřky 😝 😖
ani nevím jak to se mnou je 🙂 zatím to nějak neřeším..vidím že to mám všechno dost rozházené ty hormony,plus nekojím přes dva roky a ještě plno mléka v prsou 😝 tak to neřeším jen si měřím tu BT jestli se tam náhodou už něco neděje.a zatím nic už celý měsíc žádná ovulka 😝 tak to nechávám tak,nebudu do sebe cpát všechny možné léky,to taky není dobře,asi nový cyklus začal jo 🙂 jen jsem měla v uterý podle minulé ms začít brát prášky..ale nevzala jsem si je.zkusím si je vzít ted na 14dc aby se mi nestihla znovu spustit ms a aby dorazila na 28dc tím bych si to snad měla spravit.

mscat
24. júl 2009

LF-no tak od ovulky do prvního dne ms..kolik spočítáš dní.

mscat
24. júl 2009

dzou:http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
vidíš..od 24dc.já tam mám jen pět dní LF..ale u mě je to samozřejmě blbost ta ovulka nebyla.

mscat
24. júl 2009

ježiš já tam dala jiné grafy no nic ☹ nejde mi to

dzou
24. júl 2009

mscat kukala som fotky ako si si urobila to mimca jak budu vyzerat? Sla som na tu stranku dala download free a nic ☹

dzou
24. júl 2009

a teda viem, ze som asi idiot, ale tiez by som tu chcela dat ten ticker aj som si ho urobila, ale kde vytvorim album na konikovi?

dzou
24. júl 2009

jeeeeeeezis uz som to nasla sorry ja dylinko 😅

cambina
24. júl 2009

ahoj 😉
nedočetla jsem vás komplet...bylo by to na další minimálně hodinu
takže.. monice gratuluji k 7tt
dušičce k miminku a Dominičkovi vše nej v životě
a nám ostatním, když už nám to monika pěkně rozjela, tak okamžitě ji musíme následovat...tak hups na to 😉
pokud mi něco uniklo, tak se omlouvám

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre