Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
25. okt 2011

@golymetr no ved skusam jak besna 😀 😀 , ale je tam iba duch zatial ... ale myslim si ze to budem citit 😉

ktore
25. okt 2011

@nativanativa xi to je dobra novinkaaa uz len aby sa uvolnili urcite.a nech su spermijky sikovne....mam s teba normalne radost...takze mas uz skusat...takze do toho aspon kazdy druhy den 😀 ak tolko vydrzite 😀

golymetr
25. okt 2011

@nativanativa dyštak ale testni a vyfot at mam mustr

nativanativa
25. okt 2011

@ktore no neboj , budem jak byk 😀 😀

nativanativa
25. okt 2011

@miriamm11 micka a pre teba jedna infoska .... aby si si nemyslela ze spermosky vydrzia v tele 5 dni, tak vydrzia iba 2 😒 😒 😒 😒 , to mi povedal doki , ze pekne sup sup kazdy druhy den 😉
takze asi ani ty nemas vedla seba takych vytrvalcov (alebo v sebe) 😀 😀 😀

nativanativa
25. okt 2011

@golymetr urcite , len aby som to neprepasla ....

golymetr
25. okt 2011

@nativanativa já budu mít ovu až příští čtvrtek nebo pátek tak už budem ale snažit už ted o víkendu a pokračovat ve středu 😀

nativanativa
25. okt 2011

@golymetr nonstop 😀

golymetr
25. okt 2011

@nativanativa 😀 😀 to by bylo aby se něco neuchytilo,se prolejvám litrem alchemilky každý den 😅

nativanativa
25. okt 2011

@golymetr jezis aj ja by som mala teraz ... mozno az do piatka 😝

golymetr
25. okt 2011

@nativanativa ty se ted prolejvej grepovým džusíkem na ten plodný hleník

kvetinka6
25. okt 2011

Foceno před chviličkou mamatest 10 co myslíte holky jsem slepá nebo tam duch opravdu je?

golymetr
25. okt 2011

@nativanativa hlavně se pořádně milovat duch svatej do tebe nevstoupí 😀 😀 jedině že by nám chlapy vždy odsypali spermijky a my se vždy sami............ 😅

mishuu
25. okt 2011

@kvetinka6 vyzerá to, že je to tam 😉 🙂 to je riadny dušisko 😉

kvetinka6
25. okt 2011

Ta čárka se oběvila hned a je tam pořád!!! Jsem dneska přesně 25DC

nativanativa
25. okt 2011

@kvetinka6 duch jak hovadoooooooooooo , vitaj v klubeeeeeeeee

ktore
25. okt 2011

@kvetinka6 vyborne a je to tam....

kvetinka6
25. okt 2011

holky já jsem šťastná jako blázen - snažíme se od června takže přesně jako u prvního mimča (teď už tříleté slečny) se to snad povedlo po 4.měsících... 😅

miriamm11
25. okt 2011

@nativanativa gratulujem k velkym vajcaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!! supeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 len tak dalej 😉 😉 Vianoce sa blizia, treba darceky 😵 😵 😵 🙂

miriamm11
25. okt 2011

@nativanativa len dva dni? vydrzia?? no nic teda...budem zas premyslat o inom 😀 😀 😀 😀 ale dik za infosku 😉 😉 budem to mat na pameti 😅 😅

nativanativa
25. okt 2011

@miriamm11 no takze neostava ti ine , len sa zahrat na copperfielda 😀 😀

rehotka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriamm11
25. okt 2011

@rehotka25 nejdem zatial na nic, ale som rozmyslala som ze zacnem doktora otravovat , lebo doteraz som neriesila este nic....lebo vzdy bolo vsetko OK, ale teraz ked po 3mesiiacoch neni tehu, tak zacnem riesit, nebudem cakat rok aby ma pozrell ci je vsetko ok nie? 🙂 🙂 🙂

miriamm11
25. okt 2011

@nativanativa copperfield 😀 😀 😀 tento mesiac si zaplatim na jeho vystupenie asi listok, nech sa priucim nejakym carom...ak este vystupuje 😀 😀 😀 ale vies co som rozmyslala zas??? ze si idem kupit ovutest 😵 😵 vsak moze ovu dojst aj na 17,18DC no nie? a potom by som este stihala 😝

nativanativa
25. okt 2011

@miriamm11 ale jasne , netreba zaspavat na vavrinoch 😀 😀 😀 , vyzera to tak ze budeme spolu ovulovat 😀 😀 , cize nie 14 , ale 17-18dc 😝 😝

monika2712
25. okt 2011

@nativanativa to s tym prezitim spermii 2 dni to je ako vseobecne pre vsetkych co ti povedal doktor? lebo mne sa to nezda. nam vydrzali spermijky prve tehu (neuspesne) 4 dni.. v nedelu sme sexovali a vo stvrtok bola ovulka. max v stredu mohla byt..

nativanativa
25. okt 2011

@monika2712 no ved to zavisi od toho akych silnych bojovnikov ma polovicka 😝 😝
zdravy rodokmen je zaklad 😀 😀

monika2712
25. okt 2011

@nativanativa aha ok, ja som sa len zlakla, ze ci to ti to doktor nepovedal ako vseobecnu informaciu, ze by teda vyvratil to co sa pise na nete, ze spermije preziju dlhsie..

daniwaugh
25. okt 2011

@kvetinka6
to neni duch to je ovela viac - to je slaba ciarka, to je uplne jasne!!!! huraaaa. gratulujeme 🙂

nativanativa
25. okt 2011

@monika2712 povedat povedal ... ale myslel to asi vo vseobecnosti , podla mna to povedal preto tak , aby sme sa kazdy druhy den snazili

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre