Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

katy1979
17. aug 2009

monika nepoznam ta sice ale hlavu hore holka. nevzdavaj to. raz to musi prist. teraz si na dne ale za par dni ci týždnov to budes chciet znova. zregeneruj sa a treba skusat.

monika0001
17. aug 2009

po troch neuspechoch sa to ned uz.. nechapem ako to mozu vydrzat baby co o to viac krat prisli. aj ja chcem take odhodlanie...
Ale dakujem....

jaruska8
17. aug 2009

Monika, naozaj, hlavu hore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja viem, mne sa to ľahko píše, každý sme iný, niekto problémy znáša ľahko, niekto horšie. 😒 Ale ja verím, že sa to podarí, nezúfaj!!!!

katy1979
17. aug 2009

monika viem psychike to velmi neprida ale nekasli na to. ak sa to podari budes ten najstastnejsi clovek na svete. stoji to za pokus mat dieta. aj ked ta cesta je u teba dost tazka.

jaruska8
17. aug 2009

Presne, psychika robí veľa, o tom som sa presvedčila minulý mesiac. 😒

monika0001
17. aug 2009

ja sa nedokážem ak ľahko zdať. to sú len mje silné slová, ktoré úplným odchodom mrchy zas odídu.... teraz je to už a zasa moc boľavé... tri krát je tri krát.. veľmi to bolí, ale ja sa nevzdávam tak ľahko.. veeeľmi, veeeľmi túžim po tom drobcovi.. Chceme 4 deti... a raz ich budeme mať...... a vieš ako sa bude volať náš prvý chlapček? Sebastiánko.... Teraz plačem, ale ja viem, že raz sa budem smiať....

Ďakujem vám babuľky..... ste veľmi zlatučké.....

jaruska8
17. aug 2009

Krásne meno!!!! Najhoršie je, že keď som mala minulý mesiac ten mikropotrat, tak som mala vybraté meno Filip a toto meno ja už nikdy synovi nedám. ☹ ☹ Dievčenské mená-nad nimi som ani neuvažovala-divné...

katy1979
17. aug 2009

monika budes sa smiat na porodnej sale ked prvykrat uvidis svoje vytuzene a vymodlene dieta. tomu ver. a 4 deti to si trufas holka. ja chcem tri. tie by mi stacili.
len bacha sebastiankov je uz vela, tiez som myslela ze ich je malo a na kazdom ihrisku nejakeho stretnem. ale krasne meno to je.

monika0001
17. aug 2009

je to krásne meno... aj keby sa tak kazdy druhy volal ja budem mat Sebiho doma. 😉
Dievčatko je každú chvíľu Bianca alebo Stella. Ale skôr sa k tej Stelle prikláňam keďže chcem aby mali rovnaké iniciály... 😎

mscat
17. aug 2009

monička:hlavu vzhůru ano??si statečná ženská a já v to věřím,že miminko brzy příjde..neboj!někdo se snaží i pět let..a konečně se jim zadaří..aj jkdyby na čtrvtý pokus třeba na ivf..ale zadaří..uvidíš!i vám...moc držím pěstičky to zvládneš!neboj se nic...ono to příjde...jen to nevzdávej! 😉 😉 😉 A Sebastianko?Krásné jméno....to byl kandidát číslo 2 u adrianka.Tak neboj..jednou ten Sebastianek bude..aj dva třeba 😉 😉 myslím na tebe!

zuzana1971
17. aug 2009

monicka nevzdavaj to, ja som to nevzdala ani po 9 rokoch a to uz vsetci okolo mna ma odpisali nadobro, ale ja som sa nevzdala, sebastianko je nadherne meno...mna drzali nad vodou pozitivne veci ako vyber mena, aj kociky som na internete dokola pozerala, a myslim, ze to vsetko mi pomohlo, viem, ze ti je teraz tazko, vsetky to vieme, drz sa moja, treba verit

zuzana1971
17. aug 2009

moni a pre dievcatko som za tu Stellku 😉

monika0001
17. aug 2009

Baby dakujem vam...
idem si lahnut na chvilu.vecer sa objavim asi urcite..
ešte raz dakujem moc!!!!!

m.o.n.i.k.a
17. aug 2009

Zuzi, já slyšela srdíčko jak jsem byla 6+1 tt, ale každá těhule to má jinak, někdo třeba později, co si dopisuju s holkama, tak slyšeli třeba až v 8tt. Je to fakt různé, tak neboj tedka už uslyšíš 😵
Moničko, nesmutni. Když se to nepodaří takhle, tak jinak, ale hlavně , že se podaří. Moje kamarádka, taky měla různé problémy, dr. jí říkal, že nebude moct mít děti, že si musí adoptovat ☹ A ono po 8 letech mají tedka měsičního Patrička, tak neboj, bude to boj, ale bude stát za to !!! 😵

dzou
17. aug 2009

Caute babule... tak ja vobec neviem ako som na tom 😒 som 17DC medzi 12DC a 16DC som robila ovu testy a nic stale negativne.... a posledny cyklus som mala 28DC, predtym 30DC... takze v dlzke cyklu by nemal byt problem... ja nechapem ci som neovulovala, alebo bola predtym ? Dnes sa mi ako nezda ze by bola... takze tento mesiac vobec nedufam, ze sa to podari ☹

dzou
17. aug 2009

no zaujiave akurat som bola na tejto stranke a tam mi vypocitalo, ze plodne dni v tomto mesiaci som mala 8.9.10.11 😉 takze ak by to bola pravda tak by to bolo super, lebo vtedy sme urcite sexikovali... 😀 😀 😀

alzbeta.hod
18. aug 2009

ahojky všem....

monky1
18. aug 2009

...ahojte zase raz po dlhsej dobe - vikendovali sme mimo domu
v sobotu som stretla kamosku s kočíkom, o kt. som vedela, ze uz niekolko rokov velmi tuzi po babatku...pytala som sa jej, cie babo kocikuje a ona ze :"moje". Baby, skoro som odpadla od stastia, ze sa im to nakoniec podarilo, aj som ju vystiskala, vybozkavala ...skakala som od radosti okolo nej ako koza - 6 a pol roka sa snazili, chodila po lieceniach, aj 2x potratila a ked sa vraj na to vykaslala - vraj ze sa teraz kvoli tomu nezblazni, ze uz na to nechce ani len pomysliet, ze si asi kupia psa....tak o 2 mesiace otehotnela a maju naaaadherne dievcatko

...takze monicka, nech je aj toto pre teba akymsi povzbudenim... ono vsetko ma svoj cas...podla fotky sudim, ze si este mlada....tak nezufaj, raz sa to urcite podari.......ja viem, mozno si pomyslis, co ty o tom vies, ked uz jedno dieta mas .....ak je to tak, nechcem sa ta dotknut, ani nikoho z vas, len vam - nam vsetkym drzim prstiky 😉

andy2306
18. aug 2009

holky...já když vás tak čtu,jak moc se snažíte....a nejde to..a tak moc toužíte po miminku,tak mi vjedou slzy do očí.zvlášt když se podívám do postýlky a vidím tam toho mojeho drobečka..a tu tříletou roštačku sedět u pohádky,která mě umí vytočit až až....uvědomuju si,že ač je toho někdy moc a ne každý den je super,tak mám hrozné štěstí,že je mám. a přeju vám z celého srdce,at to máte brzo taky doma.....a přesně jak píše monky....i ty beznadějné případy nakonec se miminka dočkají.taky takový v rodině jeden máme.....beznadějný...a ated mají dva syny..12 a 10 let.holky...držte se.štěstí se na vás usměje....jen se musíte na ten svět usmívat i vy..ač to někdy nejde tak lehko.ono ta psichyka dělá svoje..a právě ve chvíli,kdy to už člověk vzdává a nemyslí na to a najde si radši nový smysl v životě,tak zrovna tedhy se zadaří..je to ironie,jale je to tak.psychika je svina zrádná. já o snažení o mimi vím houby...to jef akt.řeknete se..co nám ta husa tady radí.ale vcítit se do vás umím....věřte mi.

juliett7
18. aug 2009

dzou, niekedy sa stava, ze cyklus mozes mat aj anovulacky, mne sa to stalo, ked sme sa stahovali z Irska na Slovensko, lebo som mala vela stresov a tak

juliett7
18. aug 2009

andy, vdaka za povzbudive slova 🙂

juliett7
18. aug 2009

MOnky, tak ako s tou bazalkou? Merias, alebo ani nie? 😉

cambina
18. aug 2009

ahoj holky
po dlouhé době se hlásím... zatím jsem vás vůbec nedočetla, tak nevím, co nového či starého...
v nové práci jsem moc spokojená.... a MS jsem opět dostala, takže to čím dál víc vypadá, že se to nepovede

monky1
18. aug 2009

juliet, meriam, ale je to asi prd platne, lebo teplomer sa totalne zblaznil, tak uz ani neviem, ci pokracovat v tomto cykle al. nie - asi je slaba baterka-v podpazusi mi ukazuje 32.4 😨 ....vcera som si len pre srandu zmerala, ze kolko mi ukaze pri normalnom merani 😠 a tak to dopadlo......inak je to cim dalej, tym horsie...vikendovali sme u svokrovcov - bola opekacka, spala som minimum, hoci som si isla lahnut, ale haninka sa rozhodla, ze spat nebude, takze ani ten spanok a odpocinok nestal za vela a tiez raz som hore od stvrtej, inokedy od siestej....akosi nemozem spavat
...zajtra sa chystam do lekarne kupit si novy teplomer, mam uz vybraty konkretny typ, tak ho idem pohladat - do tohto stareho dnes kupime baterku a uvidim, ci budem mat teplotu ako clovek 😀

juliett7
18. aug 2009

No sa zajtra chystam do Prahy za manzelom, ideme si urobit romatikus a neviem, ci budem merat, asi nie,lebo tam toho vela nenaspim 😀

mscat
18. aug 2009

ahojte holky...
bohužel zpětně taky ted nedočítám...není časík můj brble že furt kukám do pc 😝 🙂 myslím na vás holky a držím všem pěstičky.
cambi:to je mi moc líto...zkus to nějak řešit.... 😉 tě obdivuju že to ješte zvládáš.nebo si dáš chvíli pauzu.?
m.o.n.i.k.a:kukala jsem na fotečky..moc pěkné a tvůj pupík už se zakulacuje že? 😉
já mám taky spoustu nových fotek ale zas než bych to sem dala to jsem uplně líná 😅 😝 snad příště.jinak dnes jsem se byla fotit na novou občanku..tož celkem tam aj ujdu 😀 jsem se pracně upravovala dala jsem si záležet 😀 ale vubec bych se tam teda nepoznala.přijdu si tam starší celkem.noo..tak asi už jsem stará koza 😀 😝
a kdybych nevěděla,že nemám ovulaci,tak si myslím,že jsem těhotná 🙂 včera v obchodě jediné po čem jsem najednouš šáhla,byly zavařené okurky,potom takový salát kyselý,a ješte kyselé zelí.no jako...a ted už mám pulku sklenice salátu vyjezenou a dnes se mi totálně zvedl žaludek při přičuchnutí k obědu 😝 😝 byly jsme si tady pro oběd..ale to bude určitě tím že tam byl vařený hrášek a zelenina a to je u mě bléé.ale jak se mě navalilo,muj musel jít nandat místo mě malému 😀 ještě mi říkal že nejsem normální,proč šklébím na to 😀 ale těhu fakt nejsem to vím jistě..jen asi můj rozfrfněný nosánek 🙂nesnáším vařenou zeleninu v ničem. ale zítra ráno si zkusím změřit BT 🙂

monky1
18. aug 2009

juliett, to je super, ze odchadzas za manzelom...tak ti teda prajem krasne dnicky, starosti hod za hlavu, uzite si ten romantikus 😵 a nech sa uz zadari 😉 😉 😉 ...na kolko dni ides?

mscat
18. aug 2009

juliett:tvůj manžel pracuje v praze bo jak? 🙂

zuzana1971
19. aug 2009

dobre ranko, tu ta 38 rocna 😀

posielam moje fotecky, ako povzbudenie pre dlhsie cakajuce snazilky, ze treba verit a raz sa to podari

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

terezka25
19. aug 2009

avojte holky...
snazila som sa precitat si vsetky vase prispevky, ale neda sa to...🙂ste ako vcelicky. je tu toho hodne... prosim, chcela by som sa s vami poradit...
cez ovu som mala 2 dni take to spinenie, a teraz mi zas meskaju kramy. uz su to 4 dni a stale nic..robila som si aj baby test s nadejou, ze tentokrat to vyjde uz pozitivne, ale opak bol pravdou. zas nic ☹ prosim, neviete, co by toto mohlo znamenat? zacinam byt z toho uz tak trosku nervozna...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre