Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

venyska
22. aug 2009

Ahoj kočandy.......

m.o.n.i.k.a
22. aug 2009

Ahojky Venys 🙂

venyska
22. aug 2009

Ahoj těhulinko krásná

m.o.n.i.k.a
22. aug 2009

Venysko, jak se máš? Dloho jsem Tě tady nezastihla, jak se Ti daří? 🙂

terezaz
22. aug 2009

Ahoj holky, jsem tu nová...mohu se k vám přidat?

m.o.n.i.k.a
22. aug 2009

Terez vítej 🙂
Já už musím jít do hajan, nějak jsem se tady zažrala do koníka a to už je hodin 😅
Tak papa zítra sem kouknu 🙂

terezaz
22. aug 2009

tak dobrou...snad mi to zítra vyjde 🙂

martinka2000
22. aug 2009

jeste ne shanela jsem jineho gynekologa a ju k nemu ve stredu tak jsem zvedava jestli ji dostanu taky uz
a jak se jinak mate dlouho jsem tu nebyla je neco noveho???

korenka
autor
23. aug 2009

ahojte,chcem sa vás opýtať,či môžem popri braní clostíku aj piť alchemilkový čaj???
už beriem 3 deň clostík,no,prvý deň som mala strašné bolesti...aj silné krámy...ale dnes je to už o.k.
o týždeň idem na folikometriu,tak uvidíme,či zabral
baby,ďakujem,že mi tak prajete,je milé to čítať... 🙂

afrika
23. aug 2009

korenka alchymelku môžeš piť aj pri clostile, ja to tak robievam. ale len do nejakého 12 dňa cyklu ju pi. nevieš náhodou aký má byť krčok v tehu? ja ho mám 7 deň po inseminácii tvrdý a vysoko. pri dvoch IUI dozadu som ho vždy mala tvrdý a nízko. znamená to, že to opäť nevyšlo?

korenka
autor
23. aug 2009

tuším,keď je tvrddý a vysoko,tak to je tehu príznak,ale vydrž na testík o pár dní,držím palce!!!

dzou
24. aug 2009

Halo to dnes tu nikto nebol? Je tu volajako mrtvo, kde je mscat a monika01 a julliet... ako sa mate?

mscat
24. aug 2009

ahoj dzou...
já nemám moc co psát,tak vždy jen nakuknu co holky probrali a zas jdu 🙂 jak se daří?
já akorát ted se cítím divně...bolí mě bradavky.ne moc ale na dotek trošku ano.u mě toto není vůbec zvykem.nikdy mě nebolí prsa ani bradavky ani při ms.tak nevím.ale těhu určitě nejsem to vím jistě.ovulaci prostě nemám 😝

dzou
24. aug 2009

ahoj jaj no ved tento cyklus som asi ani ja nemala 😒 podla testu sak som pisala... tak teraz som 24DC ale zase ziadne PMS tak uz nechapem...

mscat
24. aug 2009

nevěřím teda vůbec tomu,že bych mohla být těhu,to fakt vylučuji 🙂 ale kdyby náááhodou...tak víte někdo,jestli popřípadě 4 dny po možném oplodnění můžou bolet bradavky??ale jinak zítra se to rozhřeší..to si změřím BT 🙂 ale je sice pravda teda že 21.8 to jsem měl BT 36,5..u mě teda uplně nejnižší jinak byla nejníž 36,6...a dva dny předtím jakésik hleny ,moc se v tom nevyznám.no..ale nemyslím že to byla ovu to je blbost

mscat
24. aug 2009

dzou:uvidíš..to se spraví.. 😉

mscat
24. aug 2009

to já jsem se rozhodla že ted miminko nechci.jdu si už konečně dělat řidičák,dnes jsem si byla pro papíry na vyplnění.a rozhodla jsem se,že si seženu nějakou brigádu..doma mě to už nebaví.zjištuji,že mi to leze dost na mozek.ta mateřská mě už vážně nebaví.stále to stejné dokola.jsem z toho už trošku otrávená a odnáší to mí nejbližší.chci pracovat a pracovat.a být někde jined než furt doma mezi prádlem,jídlem,vařením,vytíráním,zametáním,dítětem...fakt už je to otrava.pořád dokola bordel doma a já nedělám nic jiného... 😝 😉

dzou
24. aug 2009

ten vodicak ta zamestna... uvidis...a aj napad s brigadou je dobry... moja segra ma 2 synov a doma je uz 7 rokov lebo prechadzala z jednej materskej do druhej. a musi povedat, ze to v podstate pre mna nie je ten isty clovek ako predtym... musi to ist na mozog byt furt doma... tu je materska len 9 mesiacov ale potom chcem robit len nejakych 16-20hod do tyzdna... tu je takych robot vela

mscat
24. aug 2009

já vím a těším se až konečně vypadnu chvíli z toho stereotipu.fakt to leze na mozek.tady ale jinak s prací je to na štíru tak nevím no.ale kamoška dělá v dětském oblečení 🙂 teda spíš v miminkovském..jsou tam přeb.pulty,postýlky,všechno možné no 🙂 a dnes jsem se s ní bavila,že chce na čtvrtky a pátky někoho místo ní,tak jsem řekla at popřípadě počítá se mnou že bych šla mooc ráda.tak že jo že dá vědět jak se domluví se šéfovou 🙂 to by mě bavilo prodávat a v dětském 🙂 tak to tvojí ségře nezávidím..ono je to super,že to má ráz a ráz 🙂 a pak už klídek a do práce.ale já jsem zjistila,že mě to teda zatím asi stačí 🙂 fakt víš,dokola bordel,malý má hrozně moc hraček,a oblečení a máme to tu sice velké ale já už nevím kam to skladovat.teta mu ted dovezla 7 plných kabel oblečení a bot po dvojčatech,potom zase hafo hraček,aut,traktorů....všude se válí hadry nebo hračky.plus dokola prát a pak zase žehlit...a jako mě už to deptá fakt.nikam nechodím.už půl roku jsem se nebyla pobavit...a teda ted po výplatě určitě půjdu.k holičce a někam na discu.si říkám,že jsem ješte mladá a pořád trčím doma.fakt už mě to znudilo 🙂 😝 a určitě to už potřebuji..přijít chvíli na jiné myšlenky.a jak říkáš...sestra ti už přijde jako jiný člověk.já jsem se taky strašně změnila.byla jsem usměvavejší,víc v pohodě,byla se mnou stále sranda ráda jsem se pobavila,popila, 🙂 samozřejmě v míře,s každým jsem se ráda viděla pokecala...a ted?jsem věčně protivná,podrážděná,všechno mě štve,nejsem vůbec milá,s nikým se ani bavit nechci,...nic se mi nechce...hmm...je to divné a mě samotné se to už takto nelíbí.ještě mě pak kvuli tomu opustí chlap ,protože na něj jen štěkám 🙂 😝 😝 kvůli každé hlouposti...noo..tak to musím nějak změnit. 🙂

dzou
24. aug 2009

neboj bude dobre 😉 raz sa to obrati

dzou
24. aug 2009

zabavit sa chod to treba 😀 😀 😀 a teda ta robota to by bavilo aj mna 😉 joj len nesmut fakt ved bude dobre, skoda ze ten tvoj nie je doma, by si potrebovala viac casu sama na seba

m.o.n.i.k.a
24. aug 2009

Ahoj holky 🙂
Jdu Vás pozdravit, vidím, že se tu moc už nechodí 😉 Téda mscat, Tebe to tak změnilo, myslím k horšímu ? 😕
Mě naopak k lepšímu- aspoň to všichni říkaj 🙂 Já si teda užívám s malým skvěle, ale to bude asi tím, že mám kolem sebe kamarádky a supér lidi, z kterýma furt něco podnikáme 😉
Jak se jinak mááte?

m.o.n.i.k.a
24. aug 2009

a jak psala dzou, určitě někam vyraž za zábavou a vypni. Třeba Ti to pomůže a příjdeš na jiné myšlenky 🙂

juliett7
24. aug 2009

ahoj dzou, no ja som dorazila k compu az teraz. A co, to si mala anovulacny cyklus?

juliett7
24. aug 2009

mam teraz manzelika doma, tak sa snazime, hihihi a nemam cas. Sa mi zda,ze mam akurat plodne dni 😉

mscat
24. aug 2009

moni:jojo změnilo a hodně.jsem stále jen s malým a s nikým se ani nescházím,pořád jen s ním doma,nebo sami někde venku a tak dokola.já si to moc neužívám teda..nevím proč.jako zbožnuju svého synáčka..jsem s ním ráda,ale někdy mě to vůbec nebaví.ale to i proto,jak říkáš,nemám s kým se ani scházet ,a když už tak stejně to stojí za prd.však už plno kamarádů mi napsalo i přes icq,že se se mnou nedá už pomalu ani bavit.že jsem uplně jiná..je to pravda.jsem tak trošku zahořklá vůči všemu.ale to je prostě tím,že mám špatné zkušenosti..mě to taky netěší a jsem z toho otrávená už.ale když já nenarazila na normální kamarády nebo jsem fakt už divná.ale kolem mě jsou jen samý podrazáci a falešní "kamarádi"o to já vůbec nestojím.,to se radši nebudu bavit s nikým.tady fakt nikdo za kamarádství nestojí.

dzou:viz nahoře 😉 určitě vyrazím...dnes jsem si udělala radost.koupila jsem si větší tašku..takovou zeleno bílou..fešáckou 😀 ze 700 byla slevněná na 500 🙂 dlouho jsem ji chtěla ale pořád jsem to odkládala kvůli financím at neutrácím 🙂 a je parádní.nacpu tam plno věcí,což je super a nemusím se tahat třeba k mamce pořád s malým s kočárkem.neměla jsem mu vždy kam dát pití,a na převlečení věci,jídlo a tak podobně 🙂 tak jsem tahala vždy kočár.tak mám radost.

jinak jsem dala fotit malého,je tam focený s medvídkem,no fakt se fotky povedly je tam opravdu krásně,akorát to vyvolali černobílé takže ve středu budou barevné.a paní fotografka se mě ptala jestli fotečku může dát do výlohy tak mě potěšila ale opravdu je tam krásně..i tam hodil úsměv a tak zasněně se tváří..to fešáček můj 🙂 mám z něj jinak radost.je ted takový důležitý pořád 🙂 a vůbec ho neokecám,všechno ví...no jde vidět že už mu tahne na ten třetí rok.je to už takový rozumný kluk a chuligán 😀 a dostal od babičky mluvící sekačku Mika 🙂 tak pořád doma seká koberec 🙂

mscat
24. aug 2009

jo a ve středu ráno mám teda ten soud... 😝 😝 😝 😠 😒

mscat
24. aug 2009

a zítra po obědě můj zase odjíždí a malý jede večer spát k babičce.protože ráno bych ho neměla kam dát,tak tu zustanu zítra večer sama...no to bude něco zas.se tu budu bát 😝 😝 😒 ach jo...a ješte navíc nervozní z té středy...hmm..supr ☹

m.o.n.i.k.a
25. aug 2009

Ahoj holky 🙂 🙂 🙂 Hezké ránko přeji!
Mscat, to tak neber, běž se sem tam pobavit a budeš se pak už cítit lépe 😉
Tak si užívej ještě miláčka, mě ten můj přijede v neděli a už se nemůžu dočkat, protože nás čeká neděle, pondělí stěhování a v úterý jdeme s malým do školky 😵 Už ted mi je smutno, beztak budu bulet 😅 😖

m.o.n.i.k.a
25. aug 2009

Teda v sobotu (přijede) 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre