Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
21. sep 2009

dzou..no kde ty vězíš..?já vím..v grafech 13 že?? 😠 😀 😀

hej,no vidím,že ta finanční situace trápí víc lidí,jak tak sleduju..my jsme též celkem v pr....
a to nemluvím o tom,že nemáme jít kam bydlet zatím.. 😝
a ten můj graf mě pěkně štve 😠

xena323
21. sep 2009

ved prave ja uz sa radsej ani nesnazim vnimat nieco ako priznak,lebo uz som mala vsetko a vzdy mrcha prisla...vsetko presuvam do PMS... 😉 vydrzis s testovanim?

dzou
21. sep 2009

joj mscat ked jeden cas tu bolo tak nejak mrtvo... 😉 tak sorry 🙂 😀
noooo chcem teda chcela by som vydrzat azo 30dc to budem 15dpo a lf mam asi 14 tak ak bude ma 30dc teplota hore tak testnem...ale ci to dovtedy vydrzim a ci nahodou nepride mrcha to neviem 😕

xena323
21. sep 2009

to tvoje snazenie uz muselo stat zato....snad to vyjde...je to asi dlhsi tyzden ako pred vyplatou.. 😀

mscat
21. sep 2009

dzou: 🙂 no to jo,to tu bylo pěkně mrtvo...a stejnak.ani miška už sem nechodí co je těhu,což mě mrzí ☹ ani nepíše jak se cítí,co nové ☹ škoda...ráda bych aby si s náma zase popsala..
a cambi jo a taky lucinka..co je těhu tak tu taky vubec už nebyla ☹ což je škoda když jsme s nima prožívali úspěchy neúspěchy ☹

já taky přešla do grafů protože jsem chtěla kecat atu málo kdo byl... 🙂 😝

dzou
21. sep 2009

no sak tu pomaly nikto nebol 😒
no xena kazdy mi to pise 😀 ale tak to este nestaciiii ale duuufam ze sa to podariii a teda je fakt dlhsi jak pred vyplatou.... ja tu dostavam vyplatu kazdy tyzden 😀 😀 😀

mscat
21. sep 2009

dzou:já kdybych dostávala výplatu každý týden tak je hned v prčicích 🙂

xena323
21. sep 2009

dzou tak to sa mas,s tou vyplatou... 😀
zacina sa mi driemat tak zajtra zas....krasne sny a zajtra pekne teplotky aj tebe aj mscat...ja meriam len od ovu,zatial 37 alebo 36,9 skoro rovnake kazdy den...

dzou
21. sep 2009

xeni tak bru nocku a pa zajtra
no je to inac vyhodnejsie s tou vyplatou 😀 sa to tak zda ako keby sme mali viac penazi 😀 ale iba zda 😀

xena323
21. sep 2009

urcite je to vyhodnejsie.....ked mas ray za mesiac viac,skor sa to minie...
tak zajtra papapapa

dzou
21. sep 2009

tak tak ... tak su stale nejake prachy na ucte 😉

andy2306
22. sep 2009

ahoj holky..tak kdo dnes testoval?
jane-doufám,že ty ne 😉 že počkáš do čtvrtku.

mscat-ahojky.máš pravdu,micha na nás uplně kašle,že?
já mám dnes haničku doma-prý už i ve školce pneumokok řádí-takže tam nepůjde,dokud mi ji učitelka nenaočkuje a dokud to nebude už učinkovat.a to nevím kdy bude ...

mscat
22. sep 2009

ahoj andy:
já netestovala... 🙂 ale je mi total blbě..na zvracení...strašně mi pořád kručí v žaludku,hlady se ale netrápím 🙂 je mi blbě od hladu ted sem musela normálně vylézt z postele a dát si banán což u mě není vůbec zvykem.fuj teda 😝 neříkám že jsem těhu to by byla ted tak brzy blbost...tak třeba je to nachlazením ale že mi je blbě teda 😒 ruce se mi pěkně třepou 😝
fuj teda já ten banán ani nesním no paráda teda ☹

jojo micha sem vůbec už nechodí a fakt mě to mrzí ráda bych věděla co a jak.myslím si,že ten čas má.však malý chodí dopoledne do školky a miška je zřejmě doma.ale i kdyby ne tak večer přece chviličku má. ☹ škoda...to mě fakt moc mrzí.jen napsala že je těhu a tot vše ☹

ježiš vám to tam tak řádí 😕 tak to teda je strašné ale.a kde to bydlíte?no nic.já to už asi taky nechám malému radši... 😒

andy2306
22. sep 2009

mscat--KORYČANY.
já už jsem rozhodlá...a tohle mi odpověděl doktor přes pneumokoky na slovensku:Prevenar je vysoko účinný v rozmedzí, ktoré je udávané (ochrana pred 7 najzávažnejšími sérotypmi pneumokoka - tie spôsobujú ochorenia, ktoré môžu ohroziť život - hnisavý zápal mozgových blán (meningitídu), otravu krvi (sepsu), nežiaduce účinky sú málo významné a prechodné (jedná sa hlavne o zvýšenie teploty, bolesť v mieste vpichu). Vhodné je zaočkovať hlavne mladšiu dcérku, lebo najťažšie ochorenia sú práve v prvom roku, resp. prvých 2 rokoch života. Význam má očkovanie samozrejme aj neskôr, hlavne keď dieťa chorí do kolektívneho zariadenia, v tomto prípade je to ochrana hlavne proti zápalom stredného ucha, zápalom pľúc a iným infekciám dýchacích ciest (tu už pôsobí viac sérotypov pneumokoka, tak ochrana nie je úplná, napriek tomu očkovanie sa jednoznačne odporúča). V Českej republike je všetko pripravené na zaradenie do povinného očkovania, plne hradeného, potrebuje to však posledný politický krok, ktorý sa v terajšej nestabilnej politickej situácii nedarí presadiť. Očkovaním proti pneumokokom rozhodne deťom neublížite, sú indikované pre obe, osobne by som radil zaočkovať hlavne mladšiu, u nej je riziko závažnej infekcie omnoho vyššie ako u staršej.

mscat
22. sep 2009

kolik že to stojí pro tu starší..?to stačí jedna že tuším si říkala

andy2306
22. sep 2009

mscat,a kolik dní chybí ti do menstruace?

andy2306
22. sep 2009

pro obě to stojí stejně....1650kč jedna vakcína.
akorát že terinka potřebuje 3 a čtvrtou ve dvou letech.a hanička už jen jednu

mscat
22. sep 2009

andy:asi 5-6 dní do ms.

andy2306
22. sep 2009

tak uvidíš co to je-bud to je předmenstruační syndrom..a nebooooo 😉

mscat
22. sep 2009

andy:no myslím si že to bude leda tak prd 😝 😝 ☹
nebudu si dělat naději že po 10ti měsících proběhla konečně ovu..i holky v grafech13 mi řekli,že to spíš na ovu nevypadá,teda že je to možné ale že nic moc...tak radši počítám s tím že mi to rozhodily léky 😒

m.o.n.i.k.a
22. sep 2009

Dobré ránko holky. Tak jsem konečně doma o půl 7 jsme byli venku, ale malý je ted ve školce, tak mám klídek 😵
Taky jsem hodně o tom prevenaru četla a nejrizikovější jsou děti do 2 nebo 3 let, Ti starší mají už větší imunitu.
Já malého předtím taky chtěla nechat naočkovat prevenarem, ale dr. říkala, že netrpí na uši, tak je to zbytečné, tak jsme se domlouvali na meningokoka nebo jak to je ještě jsme tam ani nebyli. Tak možná se tam půjdem zeptat. Nejvíc ho chci přes zimu naočkovat proti klíštatům, z toho mám strach nejvíc.

mscat
22. sep 2009

ahoj mony:tak odpočívej pěkně když máš klídek 🙂
mě je blbě tak snad to rozdýchám 🙂 ani ten banán sem nemohla pozřít....tak se mi tak akorát navaluje 😝
no já se ted musím na to taky poptat když nastává období hnusných bacilů zas 😝 😅

m.o.n.i.k.a
22. sep 2009

mscat, zatím odpočívám, ale budu muset za chvíli jít do banky a pak do Protonu se podívat na jednu pračku a pak jaký bude čas tak pro malého do školky.
No bacilů je dost, ale pokud nechodíš mezi cizí děti s malým, tak bych byla v klidu, ale poptej se a uvidíš co Ti nabídne za očkování 🙂
Tak si taky lehni jak Ti není dobře 😉

mscat
22. sep 2009

🙂 malý vstával v 9 takže u nás je ted živo 🙂 pujdu si s ním lehnout po obědě 🙂
no my chodíme ted 2x týdne do mateřského centra..

andy2306
22. sep 2009

moni..ahojky.to neni pravda,že kdo netrpí na uši,tak to nechytne..a je to zbytečné.ale je pravda je,že čím menší dítě,tim víc ohrožené.
proti kláštatům musíš dat očkovat každý rok.to jáb ych radši si koupila repelend,jako že ho teda kupujem 😉
mscat--já taky moc dobře nesnáším banány. 😉

m.o.n.i.k.a
22. sep 2009

mscat, my vstávali o půl 7 😖 nebo něco před, letěla jsem ke gyndařce na krev -trippl testy, pak se obj. na srdíčko a s malým do školky.
To mateřské centrum je supér, to tam chod, malý se aspon naučí být v kolektivu dětí a pak jak půjde do školky nebude snad plakat. Aspon u nás to tak je, my chodili hodně do m. centra, tak si vždy vyblbnul vyhrál a ted je ve školce jak doma, nebojí se, je hodný a ták 🙂
Andy, já poslouchám dr. ta určitě ví co mi radí a co dělá 😉 Stěma klíštama mi to vůbec nevadí i kdybychom měli chodit 3x do roka 🙂 Od kamarádky malý, stím skončil v nemocnici a byl na tom vážně a tak se toho moc bojím, klíštata - to není sranda a repelendy kašlu. Navíc jezdíme po horách, chceme zajet příští rok i na chatu, takže nebudu určitě litovat.

andy2306
22. sep 2009

já ti to nevymlouvám...jen píšu jak to beru já.já bych si taky nenechala svoje vymluvit 😉
akorát že já jsem se o těch pneumokocích zajímala ted hodně a ptala se jak doktorky děcek,tak mojí..doktorky v hodoníně..a ještě iv poradně na netu...a každý mi říká to stejné....že se doporučuje očkovat všechny děti,i ty mín nemocné,proč by jinak ve státech EU povině očkovali všechny a zadarmo,kdyby to byla taká sranda..tak to zas beru já.a ti naši pitomco nahoře beztak to za chvíli taky schválí...a já ted budu platit,ale neva--hlavně že ochráním děcka

m.o.n.i.k.a
22. sep 2009

Jo Andy vždyt to je Tvá věc, jak chceš, tak je naočkuj, nám řekla to co jsem psala a já jí věřím 😉
Takže to neřeším. 🙂 Každý chce to co chce, tak ať si to udělá po svém 😉

mscat
22. sep 2009

moni:no právě..on snad ani nebude pak plakat ve školce..on je strašně ostřílený jak tak sleduju,nikde nemá problém.a včera tam pěkně úřadoval teda 😀 až se zkrotit zas nedal se předváděl..jsem ráda že není tak moc citlivý..ale tak když ho jako chytne blbá tak jo 😀 to se lepí na maminku a nepustí 🙂

m.o.n.i.k.a
22. sep 2009

Neboj, bude zvyklí, tak snad i v té školce pak bude otrkanější a nebude za Tebou plakat 🙂
Idu, tak papapa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre