Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

pipi1211
28. sep 2009

pockaj nie sekla som sa... som z toho uz popletena 😀 minuly tyzden vo stvrtok nam ubehlo a to som mala aj tu ovulku, aspon myslim, neviem to na 100% len co som si pozistovala tak z toho som to vydedukovala 🙂

andy2306
29. sep 2009

ahoj holky..
mscat-tak se ozvi,jak jsi dopadla u doktora,myslím na tebe. 😉

m.o.n.i.k.a
29. sep 2009

Ahoj holky, jé mscat ty máš dnes dr. tak to jsem zvědavá co Ti řekne, držím pěsti 🙂

andy2306
29. sep 2009

ahoj moni...jaká?

m.o.n.i.k.a
29. sep 2009

Andy ahoj 🙂
No unavená, ale dá se to. Ted mě čeká úklid, ale nechce se mi. 😀
Jsem jákasik zhnilá. A co vy? Co holky, už jsou v pohodě?

andy2306
29. sep 2009

no...myslela jsem si že ano,ale ne.terinka je pořád po te vakcíně přešlá,neji zas.snad ji ty další dvě dávky už nedám.uvidím.....hanička je ve školce a za chvili dojde kamoška na kafe...

m.o.n.i.k.a
29. sep 2009

Jéj to jsou takové hnusné reakce? ☹ Tak snad jí to přejde brzy a bude zase papat .... No taky bych měla strach jí dávat tu druhou a třetí, ale možná, že už to bude lepší né? 😒

andy2306
29. sep 2009

to já právě nevím..taky si říkám,že když už to v sobě má,tak že už to nebude pro tot ělíčko taký šok a zvládne to líp.ale co když ještě hůř?nonevím....

andy2306
29. sep 2009

doufám mscat,že se vrátíš s tím,že jsi v jiném stavu..a nebo minimálně že jsi zdravá a schopná otěhotnět hned další měsíc 😉

juliett7
29. sep 2009

pipi tak pockaj este par dni a potom testni a uvidis 🙂

pipi1211
29. sep 2009

juliet dnes vecer testnem 🙂 som zvedava co ukaze test lebo pri malej som v piatom tyzdni mala negativny 😅 ale aj tak som objednana na buduci tyzden ku dr tak ta mi uz snad povie presne 🙂

m.o.n.i.k.a
29. sep 2009

Andy no právě, tak si porad s dr. a uvidíš co Ti řekne. Byla bych teda dost na váškách 😒 Ale snad to příště líp snese, pokud se rozhodneš.

andy2306
29. sep 2009

psala jsem moji doktorce býv.co měla v péči haničku dřív..a ještě jednomu doktorovi na netu...a ještě se poradím zitra v poradně s terezčinou doktorkou.ale mám tendence se na to vykašlat,fakt!chudinka malá....a jestli aj nemáme něco se střevama,protože ji bolí bříško po každém jídle...i v noci se kroutí!tak to neni jen kolika co je běžná u miminek-no já fakt nevím.hlavně at je všechno brzo o.k.nebo mě už trefí 😉 a taky je ted taková hodně chovavá od té doby,co ji naočkovali.tak ono děcku když něco je,tak se chce vždycky víc chovat a mazlit...no terezka bude asi větší cíta oproti haničce,ta mi všechny očkování snášela a snáší bez problémů.a přitom na hexavakcínu neměla terinka vůbec žádnou reakci,ani nebla protivná,nic takového...

andy2306
29. sep 2009

mscat-no kde vězíš? 😠

mscat
29. sep 2009

ahojte holky
moni andy..no už jsem tu ,ty mě tu tak náháníš 🙂 😉děkuji vám,že na mě tak myslíte.

ale jinak ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠
pan dr.mě mooc nepotěšil teda.Holky..žádná změna.Sliznice stále velmi nízká,pan doktor se nad tím pěkně ppozastavil,i nad tím,že mi nepřišla ms a to jsem brala ty prášky.a i nad tím že mi ms chodila a to bez prášků.tak usoudil,že na mě léčba reaguje uplně jinak než by měla.vejcovody prý vypadají v pořádku,jen ta sliznice na prd.škrábal se stále na hlavě..přidala jsem mu pěkně vrásky asi..že ted otázka jak pokračovat dále.Vůbec nevěděl...řekl,že zřejmě stále působí injekce depoprovera,bohužel jsem ten případ komu dýl.Tak následně...necháme tomu ted volný průběh,já si počkám na ms..-ehm,pokud nějaká vubec dorazí.že?A jak dorazí tak druhý,třetí den během ms si zajdu brzy ráno k němu na krev na zjištění hormonů..jsem mu řekla i o tom mléku že 2 roky nekojím a stále mám tlaky v prsou a tvoří se mi mléko.Tak řekl že to taky může být i tím a uvidíme..pak bychom kdyžtak nasadili léky na vyvolání ovulace..a tak dále.. 😝 supr skvělý úžasný.!!! ☹ ☹ ☹
jsem fááákt nadšená.a když ms nedorazí asi měsíc tak mám přijít i tak.rovnou mě může odstřelit ne? 😝 😝 😅
tak když nechci aby ms chodila-když chodila každých 14 dnů,tak chodila..a když má chodit tak zase nechodí..no chápete to?já už teda ne .tak už at se hergot zase spustí a nesere mě 😠 😠 😅
😅

andy2306
29. sep 2009

mscat--je mi to líto.škoda-doufám,že tě dá pan doktor do pořádku a bude jen fajn.chudino....ty si taky zkusíš.a pak že když má ženská už jedno dítě,tak že může mít i druhé že?jak tu holky psali..nesmysl.drž se beruš..bude to dobré

mscat
29. sep 2009

andy:jasné to je uplná blbost..že když už mám dítě,tak mám jistotu ,že budu mít i druhé.to se tak vůbec nemůže brát.to je individuální prostě..jak to v té ženě vypadá a tak dále.jaké má problémy.

děkuji moc :-*
já věřím,že to dá do pořádku 😉 dřív nebo později určitě.naprosto v to věřím.jen zjistit prostě příčinu a vyčkat no...bereme to jako,že se snažíme necelého půl roku po ukončení prášků.tak pan doktor říkal,že dává se tomu většinou rok,což víme že ano 🙂 takže budu v klidu a ono to přijde jednou vím to 🙂 aspon vím na čem ted jsem a těším se na další léčbu a tak no.co už 😅 😝
jen já jsem strašně nedočkavá..chci mít všechno hned 🙂 😝 ale to si myslím,že je nás víc takových 😅

m.o.n.i.k.a
29. sep 2009

Andy, tak držím palečky aby byla co nejdřív v pořádku.
Mscat, taky je mi to líto, ale neboj, vše se za chvíli zpraví a bude klid. Ty jsi byla jinak v pořádku né? Tak Ti to všechno zdupala ta zasraná injekce-antikoncepce. To je svinstvo. Neboj za chvííli vše bude v pořádku a ani se nenaděješ a budeš těhu 😵

cambina
29. sep 2009

ahoj 😉

mscat
29. sep 2009

cambi:no ahojky.jakpak se máš?

moni:děkuji..určitě ta injekce,ano 😠 svinstvo totální.a já blbá a líná brát prášky .. 😠 tak snad se postupem času dá všechno do kupy když do sebe nebudu cpát už žádné svinstva.! 😒 jaj kéž by to tak bylo že ani se nenaděju a budu těhu.. 🙂 to pochybuju ale nevadí..uvidíme no ☹ 😉

m.o.n.i.k.a
29. sep 2009

Ahoj Cam, jak se Vám daří? 🙂
Mscat neboj, vše se dá dokupy 😉

andy2306
29. sep 2009

jasné..brat prášky-to je vždycky na prd,at jsou to jakékoliv.ale když už antikoncepci,tak bych upřednosnovala tabletky-jejich nevýhoda je,že na to musíš myslet denně.ale výhoda je,že když vysadíš-okamžitě můžeš těhotnět.neni už pravda jak se říkalo,že se hned musíš očistit-nene.já otěhotněla hned po vysazení.a žándé škody to na plodu nenechalo!tak ti držím pěsti.
cambi..ahojky

mscat
29. sep 2009

andy:no ono to někomu blbne i po vysazení prášku delší dobu..
děkuji..tak uvidím..teda já jsem jakási unavená 😝 oči mě štípou.hlava třeští zase...od včerejška pořád někde běhám a mě to tak nebaví 😝 🙂 zítra zase dopoledne musím s malým na úřad..asi jsem si zapoměla vyřídit peníze...ale zítra je 30 tak pokud je to do konce měsíce tak by to mělo být ok.tak snad 😝 😝 taky by měly ta papíry hergot posílat,kdo si to má pamatovat kdy se to přesně vyřizuje.poprvní jsem to vubec nevěděla a překvapilo mě že mi nedošly peníze no to byla sranda.ale ted by to teda sranda vážně nebyla 😒

já prášky nikdy nesnesla..proto jsem zvolila tu injekci..hm a ta mi sedla ješte mín no tak si potom vyber 😝 asi teda dvacet dětí zřejmě 😀 😕

cambina
29. sep 2009

ahoj holky...
u mě nic moc... valí se na mě potíže 😒 😠 ☹
krom toho...dnes se snažím tady přidat příspěvek a celý den mi to nešlo...až ted 😒
no a krom toho... měla bych ted někdyprávě prožívat ovu 😅
no a krom toho...jsem vás nestihla vůbec dočíst 😅

mscat
29. sep 2009

cambi... 😅 😅
ovu: 😉 super
žes nás nestihla dočíst:nevadí 😉
s tím příspěvkem 😠

a ty potíže ☹ 😠 😖
ale třeba tě potěší že nejsi sama 😉

m.o.n.i.k.a
29. sep 2009

Cam, neboj, bude líp, vše se jednou v dobré obrátí 🙂
Se někdy ozvy a zajdem na kafe. I když stím Tvým časem, když ted pracuješ, to nevypadá dobře co? ☹

pipi1211
29. sep 2009

juliet tak test mi dnes vysiel negativny, ale to aj pri malej tak tomu moc neverim uvidim co mi povie dr, ale ku veceru ma zacalo pobolievat podrucko je to asi podobna bolest ako pri kramoch no neviem 😅

korenka
autor
29. sep 2009

tak ahojte babuľky moje,tak včera som bola na endokrinológii,všetko je o.k.,ale pre istotu ma poslal dr. na sono št.žľazy,termnín mám až 28.1.,a na gynde som nepochodila,bola som len 11DC,takže idem znovu vo štvrtok ráno,to už budem 14DC,takže tak...

andy2306
30. sep 2009

no co je..tady nikdo neni?korenka.....ahojky 😉 až v lednu tě obědnali?jakto?

cambina
30. sep 2009

ahoj 😉
korenko nic se neboj...do ledna budeš už těhulka 😉
andy...ahoj...konečně jsem si prohlídla tvé fotky...moc krásné 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre