Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

xena323
11. okt 2009

mscat tak ti parjem nech je to ten spravny doktor pre tvoje problemy....ak si spominas ked som ti este upln ena zaciatku pisala ze si myslim na zaklade tvojej tvorby mlieka ze mas problemy s prolaktinom,mala som to iste a maly mal 6rokov a zvyseny prolaktin ovplyvnuje cyklus,a zaroven problemy s pocatim....ja som nastavena na liecbu a citim sa lepsie,som menej nervozna depresivna a nebolieva ma tak hlava a samozrejme vysledky mam pekne....urcite by ti aml urobit ako zaklad hormonalny profil...
Fly, neboj urcite to nebude tak vazne....bud je to ranka alebo skrateny cyklus....

mscat
11. okt 2009

fly:tak at je to hlavně v pořádku.

kessy:Všechno nej nej k Tvým dnešním krásným narozeninkám,pěkně to oslavte..a at máš brzy chlapečka při sobě 😉 ne v sobě 😀

alzbeta.hod
11. okt 2009

ahojky když už je tohle téma tak pojmenované... ví vlastně někdo jak brzo se dá vycítit těhu???

xena323
11. okt 2009

alzbeta,kazda z nas by to pochopitelne chcela vediet o najskor,ale smerodatne je az vynechanie MS a pozit.test a samozrejme potvrdenie z krvi....ale je pravda ze vela zien to vyciti hodne skor,aj ke dsi myslim ze su to vacsinou zeny ktore to neplanovali...pretoze s tym nerataju a zrazu sa citia inak...neexistuje nic iste....a lahko sa to da zmylit s PMS...kiezby niekto nieco vynasiel ako to zistit...ale zatial bohuzial...

alzbeta.hod
11. okt 2009

no myslela jsem si to... když do ms mám ještě tááááááááááák daleko ☹

flyangel
11. okt 2009

noo co uz andy...stale sa nieco deje...az sa mi tazko verilo ze uz 3 mes.som nemala gyn problemy..a zas je to tu 🙄

xena323
11. okt 2009

fly,nemala si stresy?????
alzbeta, rozumiem ti,2tyz pred moznou MS su tie najdlhsie...a ver ze su este dlhsie ked sa sledujes a ratas dni...ale chapem to,tuzba po mimi je silnejsia....kolky si DC?

lucinka1104
11. okt 2009

alzbeta 8 dní po oplodnení

xena323
11. okt 2009

luci odvazne tvrdenie...zavidim ti...

kessy11
11. okt 2009

fly, mscat dakujem 🙂 som si na chvilu stihla aj zdriemnut a idem na to chystanie, tak sa ukázem až večer, papa

mscat
11. okt 2009

moni:mě to hlavně nesedlo..on dr.říkal že hold někomu to sedne bezvadně a někomu-jako mě to nesedne vůbec.on hlavěn ten muj bývalý dr.blbec neměl pokračovat s picháním těch dalších injekcí.neměl to do mě cpát když už poprvní jsem měla problémy.to jsem se dočetla na netu.že když se při ní krvácí tak je problém a já ze tří měsíců dva krvácela.

xena:jojo je to možné...když jsem to dr řekla ta on hned že i to může být problém a potom hned následně řekl..že až dorazí ms.pokud dorazí mám dojít na krev..že mám řádně doházené hormony.takže myslím..že to bude dobrý doktor a nenechá to jen tak 😉 😒 doufám.protože první řekl že tomu necháme volný průběh a až jak sem řekla že mám dost toho mléka tak hned mu bliklo že vezmem krev konečně na hormony 🙂
tak to je dobře,že máš výsledky pěkné.... 😉

lucinka:ahoj ty si tu strááášně dlouho nebyla...od té doby co jsi těhu..jak se cítíš a jak je?? 😉

xena323
11. okt 2009

tak to som rada mscat za teba....nech ti to pomoze a nech mate konecne vytuzene babo....myslim ze tebe aj tie hormonalne vykyvy mozu sposobovat podrazdenia a depresie ako si to kedysi opisovala...drzim palceky nech sa to upravi a najdes svoj pokoj v dusi...

flyangel
11. okt 2009

xena mala som stresy ale to len take mensie...mscat tak to dufam ze nebude nic vazne...a budeme uz konecne v poriadku 😉

xena323
11. okt 2009

fly,myslim ze si silna zena a to co je pre inych nezvladnutelne je pre teba lahky stres,ale vplyv to moze mat rovnaky na tvoj cyklus....inak ako si na tom dnes, stale spinis???

mscat
11. okt 2009

xena:děkuju moc.hlavně aby vám se zadařilo miminko 😉 😉
noo..víš já mám malého celkem dost divokého a ted i pěkně neposlušného 🙂 😝 😅 dává mi to zabrat být s ním teřba 10dní v kuse sama na to všechno tady.a tak celkově no to vyčerpává ...když třeba ten chlap není po ruce a nevezme si ho na chvilku at vydechnu a nadechnu a jedu dál.každá známá mamina,kterou tady potkávám říká,že teda mě obdivuje jak já pořád letám všude s malým sama..honím se na autobusy,zvládám jeho nervové záchvaty a já nevím všechno možné 🙂 😝 😝 ale tak nebudu si tady stěžovat ale sranda to není.já prostě potřebuji aspon chvilinku pauzu aspon na to osprchování.. 😀 někdy mě z toho už hrabe nebudu dělat že jsem dokonalá a že mateřská je parádní dovolená 😀
myslím že každá normální mamina mi potvrdí že to prča není 🙂

mě by stačilo aspon mít konečně už to auto a řidičák at se všude nehoním jak blbec už 😝 😝

mscat
11. okt 2009

fly: 😉 😉 doufejme

co my ženy musíme všechno vytrpět a podstoupit že 🙂 😝 😝

xena323
11. okt 2009

mscat,tak to ti naozaj nezavidim...a viem ta pochopit ked si neodychnes nemas mat odkial silu....nemate tam niekde u vas nejake materske centrum,kde sa da nachvilu dieta postrazit???a co rodicia??a ked je mm tak casto pres, mohol by ti dat nejake korunky a treba raz za tyzden bz si si mohla najst nejaku studentku na hlidani...skus si pomoct takto...ja som to zazila a dokonca s dvoma hyperaktivnymi detmi do roka...porozmyslaj ake mas moznosti vo svojom okoli...potrebujes klud a cas aj sama pre seba a tym budes aj kludnejsia a odychnutejsia pre svoje dieta...

flyangel
11. okt 2009

xena ano este spinim...ale iba trosku a na toal.papieri uz len...vies to uz len ta krv co nevysla tak vychadza uz len vo forme spinenia...

xena323
11. okt 2009

je to zvlastne....mne sa takto rozbiehaju kramy,hocikedy aj dva dni len potroske a potom riadne a tiez som to takto nemala....fly ty si sestricka na gynde, vsak?a moyem vediet v ktorom meste?

andy2306
11. okt 2009

fly- tak to teda je fakt smůla,ele pan doktor tě vyléčí-a až budou lepší okolnosti-po škole a tak,tak se vám zadaří a budeš štastná mamina 😉 a co to ted máš vlastně za školu?kromě konzervatoře 🙂
kessy-tak co oslava?a tchyně dobrý-nedopadlo to jak minule doufám.cambi-a jak u vás?
my jsme se byli rodinka krásně vyvenčit u přehrady-hanička krmila ryby-ale bála se žraloka,tak stála patřičně daleko od břehu.ted se hrajem...půjdem koupat,papat. a fandit superstar.kéž by takých krásných dnů jak dnes bylo víc,ale podzim asi už je fakt za dveřma ☹ nesnáším to.

korenka
autor
11. okt 2009

ahojte moje babuľky!!! 🙂
v prvom rade chcem aj ja popriať všetko naj k narodeninám mojej kessynke,nech si hlavne zdravá,aj Samko,aj manželík,nech sa šoskoro tešíte z krásneho anjelika,z jeho vône,oddanosti k rodičom,nech je pôrod ako prdnutie 😀
andy,aj ja neznášam toto obdobie,keď sa stále viac blíži zima,tento výkend bol fakt hnusný,stále pršalo,brrrrrrrr 😒
no,ja som dnes 24DC,takže čaká ma týždeň napätia,ale necítim nič zatiaľ,len by som spala,ale to je tým počasím
fly,ako ste na tom s bytom,už vybratý,aj kúpený?alebo už nebodaj zariaďujete? 😕

xena323
11. okt 2009

ahoj Korenka, som bosorka, asi som ta sem privolala,myslela som dnes na teba,cosi sa mi marilo ze ta to caka kazdu chvilu,len som nevedela ktory DC si.....

mscat
11. okt 2009

xena:děkuju...někdo to pochopit nedokáže,myslí si třeba že vidím vše složitě.ale kdo to nezažívá neví jak to dokáže být těžké..někdy.neříkám že furt někdy si to s malým dokážem užít víc než když je tatka doma 😉 😀 ale není to často..malý je protiva on se ani nechce přitulit pomazlit ani pusinku mi nedá on je taký morous 😝 😝 🙂

my chodíme do materského centra 2x týdně.ale je to pro maminky s dětma.stejně tam musím malého ještě víc napomínat než doma 😒 🙂 pozor,nebacej neber mu to pozor mimino a ták 😝 ale tak pohraje si tam i hezky a já pokecám trošičku 🙂 no a moje mamka to už jsem tu psala 🙂 má ješte šestiletou malou která ted začla chodit do školy a na starosti ješte postiženého bráchu takže tu moc nechci zatěžovat má toho na starosti víc jak já..ale ted hlídává no chodím do autoškoly zítra odpoledne bude hlídat,v uterý taky to jdu konečně po 4 měsících ke kadeřnici.. 🙂 jsem si řekla že už taky musím trošku vypadat..konečně jsem si koupila i ryfle a vyprdla se chvíli na věci pro malého 😀 a ve středu dojede můj tak to bude hlídat zase on.už to chci změnit trošku..malý už je větší..nemá problém s tím být beze mě..kde že,ten si na maminku ani nevzpomene když je pryč 😝 😅

a já se o něj jinak hrozně bojím takže asi nějaké studentce bych jo nesvěřila..vlastně vůbec cizímu člověku 🙂 😒

andy2306
11. okt 2009

korenka-ahojík...myslím na tebe a čekám na 18 tého-to budeš testovat,ne?dřív to rardši nezkoušíš že? 😉 držím palečky..a doufám,že pozitivní na tomto podzimu bude tvůj test 🙂 a věřím,že ty bys klid a pohodu a moře času vyměnila ráda za honičku kolem dětí,že? 🙂 moc ti to přeju.a když už sluníčko nesvítí na nás-že je hnusně,tak snad na tebe se za pár dnů usměje....tuk tuk tuk

mscat
11. okt 2009

teda vlastně koupila jsem mu dvě frajerské čepičky a hračky no jo a talířek s hrníčkem 😀

a jinak ted jsem bez něj už od čtvrt na 5.jak jsem se zařekla že nebude chodit na hlídání k rodině od přítele..tak jo..dnes jsem povolila a napsala jestli si ho nechcou vzít 🙂 na 2-3 hodky. 😉 máme od pátku tak 3 týdenní kotátko takže to je uplné miminko..tak pečuju 🙂

xena323
11. okt 2009

mscat...moja zasada nepresviedacm nikoho,kto chce nech pochopi kto nie,neriesim ho....kazda sme ina a kazda veci prezivame inak...niektora to dusi v sebe ina potrebuje o tom hovorit...myslim ze si dobbra matka,len si na vsetko sama..skus si aspon tie chvilky ked ho niekto hlida vychutnat a neviem kolko ma maly rokov myslim ze onedlho pojde do skolky a ty budes mat troska cas aj na seba....priatelovi sa asi neda chodit domov castejsie, vsak?

xena323
11. okt 2009

babule kde ste zmizli

kessy11
11. okt 2009

Táááááááááááák už sú všetci preč, bolo to v pohode, svokrovci troška odmeraní ale neva, inak pohoda, malý myslím sestrin bol strašne zlatý, sa ma pýtal: "Kakeja sa nebojíš že ti to brucho praskne a ten Samko ti odtial vypadne"????? lebo mi hladkal bruško a pýtal sa ma prečo mám kožu takú napnutú a páčil sa mu môj vystupeny pupček 😉 a vedel že on tam pláva vo vodičke, a pojdem k lekárovi a babatko mi z bruška vyberu a ukazoval aky je Samko veľky, a ako bude rásť a pretriedil mi vecičky čo máme po nom, čo bude Samkovi dobre a čo mu bude asi malé,lebo mi to meral na bruchu-bol zlatý 😀 😀 😀 😀
Korenka dakujem, dakujem všetkým ste zlaté a moc to poteší 😉 😉 😉 😉 😉
Idem spratať a hýbať sa troška lebo ozaj prasknem 😀 😀 😀 😀 😀

mscat
11. okt 2009

já som tu 😉 ale malý mi za chvíli dojede 🙂

přesně tak jak píšeš..kdo chce nech pochopí kdo ne tak co už.každý to prožívá fakt jinak..já spíš většinou vše dusím v sobě.to jen tady píšu různé věci.jinak s nikým jiným se o ničem nebavím.
a děkuji...celkově od začátku jsem na to byla sama když nepočítám mamku takže jsem do toho tak pěkně padla..a myslím,že jsem to zvládla a zvládám fajn...jen je to o nervy někdy 😝 😉 ale ne vážně upřímně...já jsem na sebe pyšná možná to někomu přijde divné že si myslím ale ne...já prostě vím jak jsem to všechno měla a že jsem to zvládla ¨,hlavně psychicky to lehké nebylo.ale tak už dobré. 🙂
malý pujde příští rok v září.teda snad ho vezmou..má rok a půl.a já mám mateřskou na 4 roky.ale chci si najít nějakou prácičku kdyžtak.
jo ted jsem si užila když byl u babiček 🙂 koupila jsem si dobroty a čučela na komedii 😉 super pocit chvíli nic nedělat 🙂

nee no přítel pracuje v té praze on to má různé ty směny.většinou 9 dní tam pět dní doma.nebo i dýl je tam a šest dní doma.ale je to na prd no 😝

andy2306
11. okt 2009

KESSYNKO-NO tak tchyně- to se dalo čekat.ale furt lepší odměřená než rýpavá,že? 😀 ta moje včera při našich oslavách byla v pohodě 😉 já mám vcelku dobrou tchyni.mi vůbec jsme vesměs dobrá rodina-scházíme se všichni-tetičky,strýčkové-babičky,bratranci a sestřenice s rodinama-a je fajn.Mám ráda oslavy,sešlosti-zvlášt ty rodinné...mám ráda akci a málo klidu-a to fakt 😀 😀 ale ani klid neuškodí chvíli,že?zvlášt ve tvém stavu.tak si oddychni....a pošli sms....číslo máš,kdyby si to Samko rozhodl vylézt ještě dnes na tvoje narozeniny 😉
to je zlatý tent vůj malý....že se tak zajímal o tvé bříško a měřil oblečení k bříšku..to jsi mě rozesmála... 😀 jdu uložit berušky...a pak koukat na TV.dobrou noc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre