Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

bettyna84
19. jún 2009

Jinak jsem doma právě spálila motor vysavače...

cambina
19. jún 2009

bettynko... je fajn, že jsi mezi námi...
já jsem taky ráda, že zkoušky dnešním dnem už mám za sebou 😝 a hurá do dalšího ročníku

mscat...já jsem taky vždycky měla slabou // na ovutestu (jen jednou jsem měla krásně pozitivní) a ovu proběhla

venyska...včera na II nějaká holčina šupla odkaz na téma těhotenské testy
každopádně...já už bych ted mazala pro mamatest (už bych měla od neděle obrovskou sbírku testů 😅 )

venyska
19. jún 2009

bettyna:Já taky neříkám že ji věřim...já už jen tak teď testům věřit nebudu.S dcerou to bylo jiné,měla jsem 13 dní zpoždění,a čárky jeli obě.Během pár vteřin.Meškám 5 dnů,ale když sem naposled vysadila,neměla jsem to měsíc

cambina
19. jún 2009

betty 😉 šikovná
jsem taky pro mamatest
venysko... jsem zvědavá jaká tam bude čárka
mscat...žádné kokina a mňamíčka...zeleninu a ovoce a hlavně pít vodu
ale taky je zaručená dieta, jak napsala venyska
já bych zase potřebovala trochu přibrat a hlavně zpevnit tělo

venyska
19. jún 2009

cambina:Ano,ale ta holka tam chválila testy ale v konci věty napsala:jeden druh testu je debilní,a přidávám i unimark test

cambina
19. jún 2009

mscat...jo a cvičit (třeba jen doma)

cambina
19. jún 2009

nika251 • 1d, 36tt • Včera o 18:13

Misanda- kazda sme ina. Mne ukazoval // pravidelne. Slabucke ale ukazal. Takze som ho zo svojho pohladu zhodnotila ako menej spolahlivy. Ale je to podla mna aj o koncentracii mocu a ano, Best uznavam aj ja za debilny plus pridavam Unimark

mscat
19. jún 2009

ano...já jsem měla první čárku u malého 😉 až hoodně po limitu..ukázala se až večer od rána 😀

mscat
19. jún 2009

venyska:noo takže kafe ani nepiju 🙂 jen 3v1 ale to je jen na chut,cigáro nekouřím 😀 ,a stres..hmmm ten ani nemám 🙂 tak jsem v prd.... 🙂 ☹

mscat
19. jún 2009

cambi: 😀 😝 tak zeleninou a ovocem se cpu 🙂 hmm a cvicit to uz sem si rikala taky...ale kdyz ja mam hodne pohybu za cely den furt nekde s malym letam ..ale zas můžu říct že já mám pevný zadek a nohy-stehna 🙂 to já cítím jak furt chodím ty procházky skoro každý den 2km k babičce a 2km zpátky.že to mám pevné jak mi to pracuje 🙂 ale shodit chci tak já se pokusím 😉 děkuji za rady 🙂

venyska
19. jún 2009

cambi:Takže jsem to pochopila dobře že?best uznává i ona v té diskuzi za debilní,plus přidává unimark

cambina
19. jún 2009

venyska...ano...zkus ještě mamatest

mscat
19. jún 2009

tak zatím papa holky...dnes má ségra rozlučku se školkou 😉 tak se jdu mrknout 🙂 papap

michalag
19. jún 2009

cambi, gratulujeeem ku skuskam 😉 🙂 😵

venyska
19. jún 2009

papa,taky běžím,pěkný zbytek dne

cambina
19. jún 2009

miško...děkuji..jsem ráda, že už mám po
co teplota?

michalag
19. jún 2009

cambi, stale rovnaka

cambina
19. jún 2009

to máš super...dobrá teplota

cambina
19. jún 2009

a zkoušela jsi test?

m.o.n.i.k.a
19. jún 2009

Cambi, mooooc, moooc gratuluji 😵 Se máš, a jaké byli těžké? 🙂
Když už se bavíte o těch testech, tak já jsem taky měla kdysi jeden, cambi si mě pamatuje jak jsem tu psala, že druhá čárka je slabá a jde vidět, ale byl to poplach. Taky jsem meškala ms myslím, že 3 dny a tak jsem byla štastná, že to konečně vyšlo no a ejhle na druhý den od testu, se dostavila mrcha 😠
Takže testy si už nedělám, at se nestresuju a zbytečně se netěším. Pokud mi bude meškat ms víc jak týden, to se mi nikdy nestalo, tak zajdu k dr. 😉

cambina
19. jún 2009

moni...nějak ve škole přituhuje...jsem zvědavá, co mě čeká v dalším ročníku 😝
jojo..tenkrát jsem si myslela, že už ti to vyšlo, ale jak jsem se dívala do tvého alba a nic nového tam nebylo 😒 😖 tak jsem si říkala, že asi nic...ach jo

m.o.n.i.k.a
19. jún 2009

Cam, jak to myslíš přituhuje? 😅 Neděs mě... 😉
No v tu chvíli jsem byla dost odrovnaná kvůli tomu, tak jsem na koníkovy nebyla snad měsíc. Pak jak jsem se z toho trošku vzpamatovala, tak jsem psala 🙂 Ale asi né tady 🙂
To je počasí co? ☹

korenka
autor
19. jún 2009

no,cambi,tak aj ja sa pridávam ku gratuláciám,máš voľno,teraz sa teš z leta!!! 😎
ja sa už tak teším na dovolenku,máme tam aj welnes služby,aj kúpele,vnútorný bazén.............AI........ 😔

cambina
19. jún 2009

moni...já jsem slabé // měla na všech testech a na některých jsem měla pěkné výrazné // v listopadu...testovala jsem několik dní před termínem MS, MS nepřišla, všichni už věděli, že jsem těhu a za 3 dny jsem dostala periodu...to byl šok

korenko...děkuji...mám volno měsíc...v srpnu nastupuji do nové práce, budu dělat dvanáctky...to už pak nebude moc času

afrika
19. jún 2009

ahojte, som po IUI a od 4 dňa mám bolesti v podbrušku. neviete čím to môže byť? 😖

m.o.n.i.k.a
19. jún 2009

Cam, tak proto já už nezkouším žádné testy 🙂 Zbytečně se těšit, nechávám to tak, jak nedorazí, počkám, bude to dlouho zajdu k dr. Poznám to i díky příznakům atd., alel testy už kašlu 😉
Jak si to myslela stou školou?
Dvanáctky úúúf, tak to budeš mít nejspíš doma pak co dělat 😅 Tak hlavně ať jsi brzy těhule a užíváš si to doma s prckem a miminkem v bříšku 🙂 😉

cambina
19. jún 2009

holky nenarazily jste někde na netu předlohy vyrábění z papíru? (myslím, jak se třeba dělají ty zvířatka atd.)

m.o.n.i.k.a
19. jún 2009

Cam, my máme doma předlohu z papíru na zed a taky jsem hledala postup nikde nic jsem nenašla 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre