Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lyzenka
3. nov 2009

halooooooo

lyzenka
3. nov 2009

no kde ste všetky?

mscat
3. nov 2009

ahojky lyzenka
hmm...nooo 🙂 😉
vypadá to jako že jo...že je to pozitivní 🙂 ale i jde trochu vidět že je to rozpité...ale čárečka je pěkně fialová takže myslím,že těhu budeš zkus večer nebo zítra ráno ještě a dej vědět 😉 😉

mscat
3. nov 2009

po kolika minutách se začala objevovat čárečka..aspon náznak?? 😉

lyzenka
3. nov 2009

no asi po tých 10 - tich...a potom sa to začalo pomaličky rozpíjať...myslím tým že tam bolo veľa tej "tekutiny".... ....no ale takto mi to teda nikdy neukázalo.....(to minule čo som písala pred mesiacom bol slabý odvar tohto..).. 😉

tak držte palce

lyzenka
3. nov 2009

ono to čo to tam na tej fotke je rozpité...už to tam samozrejme teraz nie je...iba čiarka zostala... 😉

simib
3. nov 2009

Tak odfoť aj teraz.

lyzenka
3. nov 2009

no teraz to je takto....čiarka trošku nakrivo ale je tam...no uvidím o dva dni...to bude istejšie... 😉

simib
3. nov 2009

No ja by som hneď letela pre druhý test.Nech si to potvrdím.

lyzenka
3. nov 2009

no veď aj ja by som letela... 😀 😀 to by si videla ten šprint..hihi....len malý spí....a muž príde až večer.... (musím mu povedať, že musím ísť volačo kúpiť, čo doma chýba....nejaký chleba, mlieko alebo tak...)...lebo ak by to bola pravda, tak ho chcem jasné prekvapiť....

lyzenka
3. nov 2009

no a ešte k tomu sme chorí....tak teraz neviem ako to spravím....on mi povie, že šak on pôjde nakúpiť...hmmm....

simib
3. nov 2009

Niečo vymysli a daj vedieť potom.

lyzenka
3. nov 2009

keď tak zajtra možno volačo vymyslím.....nachvílu by som ho zababušila.....a odskočila pre testy.... (len teraz aj tak keď sa zobudí...tak tu kúsok čo je lekáreň už bude zavtvorená).....to už jeden deň vydržím....potom dám vedieť... 🙂
a ty ako s bábätkom?

simib
3. nov 2009

No ja idem dnes akurát na krv o 19tej.ale myslím že bude 0,ale chcem aspoň kludne čakať na mrchu,lebo ona ma vždy naťahuje.Snažíme sa už 10 mesiacov a sme obaja OK,takže nechápeme.Jedno už mám.má 7 rokov.

lyzenka
3. nov 2009

hmmm....my sme sa o prvé snažili rok aj pol.......a teraz už je tomu trištvrte roka... 😖

simib
3. nov 2009

A ste OK?či?

lyzenka
3. nov 2009

no jasné, sme OK....

lyzenka
3. nov 2009

takže je to vo hviezdach...

lyzenka
3. nov 2009

tak držím palce na tú krvičku...

simib
3. nov 2009

Jak je to možné,že keď sú obaja OK.Aj sa trafia do OVU aj všetko,že aj tak nič.No a za tú krv dík,ale fakt nečakám nič iné okrem 0.

korenka
autor
3. nov 2009

ahojte,nemám žiadne novinky,zato nepíšem,ale čítam vás poctivo.
zajtra idem ráno na krv,potom na 4dc mám ísť zase na krv a potom uvidím........ale tento rok sa nič nebude konať 😖

andy2306
3. nov 2009

lyzenka-super zpráva,mám velkou radost-potichu gratuluju! 😉
korenka,my na tebe myslím,ač tu enjsi moc často.. 😉

andy2306
3. nov 2009

akorát nikde nevidím vyfocené tvoje testíky...

mscat
3. nov 2009

lyzenka...tak zítra dej vědět 😉 😉

lyzenka
4. nov 2009

hlásim správu - iba / palička.. ☹

mscat
4. nov 2009

lyzenka:to snad ale není možné...vždyt to byla krásně fialová čárka ta druhá.fakticky tam není ani náznak čárky!!?? 😠 ☹ ☹ 🙄
nechápu..jaký test sis koupila... ☹

flamenga
4. nov 2009

lyzanka nedáš testy do albumu? ☹ však to nie je možné, aby jeden deň bol pozitívny a na ďalší už negatívny 😠 😒

flyangel
5. nov 2009

cautee...kessy moja sa veelmi tesim ze sa mas supeeer...a aj maly je zlatunky...veelmi som na teba myslela 😀 😀

martinka2000
5. nov 2009

kessy mooooooooccccccccccc gratuluji k miminku 😉
tak devcatka nam se to povedlo a cekame KLUkA tak jsem rada 😀

flyangel
5. nov 2009

ahooj matka...noo tak blahozelam 😀 😀 😀 supeeer som rada...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre