Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
10. nov 2009

teda ale nevím...ten můj jakože "drahý hodný milovaný chlapeček" už asi hodinu vyvádí takově věci že ho asi zapleštím 😠 😠
řve a řve..protože mu ty pytlovinky slušně řečeno 🙂 zakazuju.a jakmile to zakážu on hned jde a poruší to...mě trefí..takže hlasivky dnes K.O!!hlava se mi asi rozletí brzo....a ufff teda.
😅 😝 😝 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nemůže to zustat stále miminkem a jen sem tam zaplakat? 😀 😅 protože u nás je to ted kdo z koho jako...pořád a pořád...já 10x aspon zopakuji jednu větu..např.neházej to tam..adrianku neházej to tam prosím..adrianku nedělej to řekla maminka...,prosím nech toho!!hmm pak už jako soptím ...a chuděry mé hlasivky ☹ ☹ 😠

mscat
10. nov 2009

lenkaaninka:ty si tuším psala..že už máš děti že dvě 🙂
obdivuji..že jdeš ještě do třetího 😀 🙄

já teda jsem taky nadšená z toho že mám malého a chci další..ale někdy si říkám..nebud blbá... 😀 vždyt je to o nervy což teda u nás rozhodně je-většinou 😅 🙂

anieanne
10. nov 2009

mscat:
Bleee, já nemiluju svíčkovou 🤐
Jinak jj, mrcha měla přijít včera, ale z toho, že nepřišla, si nic neslibuju.

sonidlov
10. nov 2009

cambi ja neviem presne či mám ovulku ja len podla hlienu. Strašne ma bolia kríže a podbruško.Dúfam, že to nebude niečo vážne. A čo ty ? Ako si na tom? A čo škola ? Robota ?

sonidlov
10. nov 2009

mscat ja nemám rada sviečkovú :( 😒

andy2306
10. nov 2009

mscat-nesnáším svíčkovou--fuj fuj 😝
přeju,at je testík pozitivní....a ten hlad v těhu znám-hrůza.první týdny jsem měla hlad,aj když jsem před deseti minutama jedla,přesně jak píšeš.je to hnus.... 😝 😀

mscat
10. nov 2009

¨tééda to čučím...kolik vás nemá rádo svíčkovou 😀
ále ..já ju mám ráda jen od maminky protože ta je v tom přebornice..někdo ju neumí vařit vůbec..to jo..to pak je spíš mrkvová např než svíčková..už sem jedla takový hnus jakože podobný svíčkové 😀 😝

nevíte co je dobré 😀 😉

andy:děkuju...uvidíme.
no jak píšeš.....já se najím a stále mám hlad...kdyby jen za deset minut 😀 😝
ale tak stejně...to by bylo brzy na takové příznaky podle mě..já toto měla u malého taky že sem furt jedla pořád dokola...ale to už jsem ti tuším psala..to až tak v 6tt. 🙂
takže asi mám nějaků tasemnicu bo co 😀

m.o.n.i.k.a
10. nov 2009

Ahoj
mscat nějaké novinky? Nedočítám není času 😉

anieanne
10. nov 2009

No to mě neštvěte, to jako nebudu mít mimi, že nemám hlad, jo ☹ 😢

mscat
10. nov 2009

anieanne: 🙂 to nee... 😀
dyt říkám..že já u malého měla hlad až v 6tt. 😀 😉
takže to není zaručený příznak prosímtě 🙂
ale moc se na to neupínej abys nebyla pak zklamaná. 😝

moni:ahojky 🙂 nene žádné novinky 🙂 eče je brzy...až ve čtvrtek bo pátek... 😉

anieanne
10. nov 2009

mscat:
Já se neupínám ( teda snažím se ), to byl jen takový výkřik do tmy... 😅

m.o.n.i.k.a
10. nov 2009

mscat, tak hlavně at tam ta druhá čárečka je 😵
Od zítřka řeším bydleníčko, jdu podepsat smlouvu, tak musím kolem něj lítat a v pátek dojede miláček, tak nebudu mít čas sem od pátku kouknout zítra a čtvrtek nakuknu večer, tak at tady jsou samé dobré zprávičky 😉

mscat
10. nov 2009

anieanne:a tys vůbec ještě nezkoušela testík?? 😵

moni:děkuji... 🙂 tak to ti závidím..v dobrém ale závidím...já už chcit takyyy ☹
u násje to zatím na prd totálně 😝

m.o.n.i.k.a
10. nov 2009

mscat neboj taky se dočkáš.
A na nějaký už jste se dívali, nebo něco? A kdy se musíte vystěhovat od tama?
No já jsem moc štastná, je to náš vánoční dáreček 😵

andy2306
10. nov 2009

no můj svíčkovou miluje-já nenávidím,tudíž mu ji nevařím,ale uvařit ji umím.kuchyně je moje silná stránka 😉 ale co se svíčkové týká,tak je mu moje kulinářské umění na houby 😀 😀
mscat-přeju ti,abyste brzy bydlení našli.my jsme hledali rok,než jsme koupili byt.ted bydlíme dva roky 1.12-a je to skvělé byt sami,ve svém-nestěhovat se furt po podnájmech,prostě být doma 😉 určitě brzy něconajdete.
taky jsem mívala hlad a bylo mi zle až v 6týdnu těhu

mscat
10. nov 2009

moni:do konce prosince...ale bohužel s tím at nepočítá..já se nehodlám stěhovat jako přes svátky a nový rok.takže tipuju spíš leden-únor.on počká když nic nebudem mít a já mu to taky řeknu že hodláme mít vánoce a ne že budem někde cestovat 😝 😅
bohužel ani peníze myslím nebudem mít vyřízené tak brzy 😅 😝
a před svátkama určitě ne..letos stejně bude mít dárky jen malý a my tak možná nějakou maličkost...já nic nechci na to ted nejsou financ zbytečně takže já to letos oželím 😀 ..příští rok už to bude lepčejší 🙂

andy:no však jasné..my jsme ted poprvní v nájmu -rok...a stačí...už toho mám tady plné zuby..už to chci podle svého..to mě pak bude bavit udržovat to i uklizené plus minus 😀 tady když vytřu tak hovno z toho 😅 😝 na prd na prd na prd i když je to tu jako velké i tak jako pěkné ale svoje je svoje 🙂

a děkuju...já doufám že už brzy se nám bude dařit líp..hmm ale to si ještě musíme počkat 😒

m.o.n.i.k.a
10. nov 2009

mscat chápu. Taky bych to tak udělala a snad to i pochopí je blbost se přes svátky někam stěhovat i hypošku pokud si berete nebude tak rychle vyřízená, ted je to strašně přísné v bankách.
My si pod stromeček nadělujeme novou kuchynskou linku 😵
Už mám vybranou a kamarád toho mýho nám jí udělá ještě s kolegou, tak budu ted lítat ohledně zařizování 😀
A už se těším, protože vím, že je to už do našeho, hlavně se vyblbnu od malého na pokojíčku 🙂
Tak se koukejte na bytečky a vyřizujte at můžete po novém roce do svého 😵 Bude to o něčem jíném to jo.

lenkaaninka
10. nov 2009

mscat hej že 10x všetko opakovať tak to sa každy rok znásobuje ja už niekedy aj 20x 😀 a 21 už mlčím
teraz jedna sa stále uraža v poslednej dobe že ona je šef a druhá tá sa chce zasa stále niečo učiť ta je v poho.

ja sviečkovu milujem ja nemusím ani maso stačí mi vela vela omáčky a kopa knediel 😅

anieanne
10. nov 2009

mscat:
Zkoušela, v pátek. To bylo tři dny před MS ( teda předpokládanou, nevím přesně, jak se to počítá, tak jsem to vzala podle prášků - jednadvacet dní )..

mscat
10. nov 2009

tak počítá se to od prvního dne ms.... 😉 tak si to spočítej kolikátý den ted jsi

anieanne
10. nov 2009

Noo, . den MS byl 14.10., takžeee... 27 dní ? Akorát nevím, co z toho vyplývá :D

mscat
10. nov 2009

anieanne:jakto že to nevíš?? 🙂 vyplívá z toho to..jak dlouhý máš cyklus!než dostaneš další ms 😉
a 28DC teda jsi.i ten první den kdy dorazí ms musíš počítat.

ty sis nikdy nehlídala po kolika dnech ti chodí ms 🙂

kessy11
10. nov 2009

Ahojte babulky,

tak už mi troška lepšie, mi zabrali lieky, tak dúfam, že už budem zdravá.
Samko poslúcha je to zlatíčko, teraz sa uspávaju s tatinom tak som zvedavá ako dlho bude spinkať.
pridala som fotečky tak ak chcete kuk.
všetkých zdravím a držím palčeky, pa pa

mscat
10. nov 2009

kessy:krásnučký zlatunký 😵 😵 😉 uplně na spapání 🙂
a jak ti spinká na rameni...úžasná fotka...užívej si to dokud ti neodmlouvá a jen tak krásně hajá a papá a kaká 😀 😉

to je dobře že už je ti líp.... 🙂

sonidlov
10. nov 2009

kessy Samko je prekrásny

anieanne
10. nov 2009

mscat:
Ne, nikdy... 😅 Já posledních pár let brala prášky, takže jsem věděla, že si vezmu 21 bobulí a pak přijde... Takže vlastně ani nevím ( a to se teda stydím ), jak dlouhej je normálně cyklus. To vlastně v tom případě ani nevím, jestli jsem to toho devátýho fakt měla dostat...

mscat
10. nov 2009

anieanne:hmm..prosímtě kdys přestala brát prášky?a to se teda styd 🙂 přece normální cyklus 28-30 dní... 😅

anieanne
10. nov 2009

Poslední prášek jsem si vzala 10.10... A stydím ☹

korenka
autor
10. nov 2009

ahojte,tak v tomto sa viaceré zhodneme,ani ja neznášam sviečkovú,ani ju zatiaľ nevarím,keď mm chuť,tak ide ku svokrovcom,aj na držky,toto ja variť zatiaľ nemusím... 😲
ja som dnes 25DC,ale nič necítim,čiže v nedeľu príde ms zase ako švajč.hodinky

mscat
10. nov 2009

anieanne:hmm takže to je před měsícem...
noo...já tě nechci nějak zklamat ..ale ty čekáš že budeš hned těhu 🙂 😕
tak většinou to bývá tak..že po dobrání prášků nenabíhá hned ani ovulace a kolikrát nedorazí ani menstruace.může to trvat i půl roku.samozřejmě jak u koho.může se stát že se otěhotní hned v prvním cyklu ale většinou to je náhoda teda. 🙂

dobrala si prášky a menstruace byla jo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre