Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

michalag
14. nov 2009

ospravedlnujem sa myslela som teba ..... to uz ta tehu demencia 😅 😀

xena1
14. nov 2009

miska 😀
mscat...nebudu dam tam neco lepsiho 😀
ty ma zachvilu donutis aj testovat....asi sa tu do utorka neukazem...xixi

korenka
autor
14. nov 2009

ahoj Miška,ako sa cítiš?
xena,nie,nebola som na IUI,písala som asi pred dvoma t,že som bola u lekára iného a ten mi z papierov oznámil,že mám asi len jeden vajcovod nepriechodný,no a aby si bol vo všetkom istý,tak ma poposielal na úplne všetky vyšetrenia,citol.,serolog,výtery,odberi krvi,horm.profil a ešte raz mi spraví priefuk vajcovodov... 😝

michalag
14. nov 2009

poslala som ti IP, ci ti neprisla?
My sa mame dobre babo sa ma hadam oki, vo stvrtok ideme na triplle testy, tak uz teraz mam strach aby dopadli ok, aj ked viem ze dost casto vychadzaju zle vysledky

mscat
14. nov 2009

že těhu demencia 😀 😀 😀 chudato 😵

já jsem si to myslela.. 🙂 tak jsem kukla soni do albumua raděj se zeptala at nejsem za blba 😀

a děkuji...je pravda že tam trošku něco vidět jde...ne stín ale slabá čárečka...ale..ted nevím jestli to nebyl best 2?? 😝 uvidím...myslím že budu testit až až...podle teplotky...ted na to nebudu spěchat nemá to stejnak cenu luštit pořád testy 😝 🙂

michalag
14. nov 2009

xeni, tu to tak chodi 😝 😀
korenka, snad vam tie vysetrenia pomozu aby sa vam potom konecne podarilo miminko .... silno vam drzim palceky 😵

xena1
14. nov 2009

korenka,drzim palceky....

monaberuska1
14. nov 2009

ahojky 🙂muzu se kvam pridat do diskuze??mi se snazime o druhe ditko🙂

michalag
14. nov 2009

mscat, idem kuk tvoj graf ...

mscat
14. nov 2009

miška jojo přišla..neboj vše dobře dopadne.mě při malém dopadly teda blbě 😝 ale je naštestí zdravý!tobě taky dopadnou ok 😉 😉

xena:heeej. nenavnaduj jo. 😀 😝 já se těším až tam něco lepšího dám v pondělí po 15ti dnech!! 😅 😵 juj... 😀

a to si piš že se tu ukážeš!! 😉 co bys kde jinde prosímtě dělala... 😉

michalag
14. nov 2009

mona, jasne 😉 🙂

mscat
14. nov 2009

mona:určitě 😉

miška...a kde ho najdeš? 🙂
jen kukni a řekni..kdy myslíš že byla ovu?

korenka taky držím pěstičky!!

mona:jak dlouho se snažíte?

holky na chvíli vás opustím malý jaksik řve 😝 😝 a nechce spát 🙂 musíme se pomazlinkovat..tak zatím papapap 😉

xena1
14. nov 2009

neboooooooooj.....neodidem..uz som zavisla.... 😀

michalag
14. nov 2009

aj ja tu este chvilku budem

monaberuska1
14. nov 2009

oukám, že už jste těhotný🙂jak dlouho jste se snazili??mi teprve od rijna ale nejak porad nic,

monaberuska1
14. nov 2009

mscat- snazime se od rijna, je to kratka doba a jak vy dlouho??koukam ze uz mas take jedno ditko🙂

korenka
autor
14. nov 2009

dík baby,ste zalté,aj ja vám držím palce,vlastne sme teraz väčšina pred ms,ja mám zajtra dostať,aj dostanem,chodia mi ako švajč.hodinky presne 😀
a zajtra budem mať asi svalovku po korčulovaní 😀

xena1
14. nov 2009

mona:a jak si na tom??merias BT,aky si DC a tak,napis nech sa orientujeme... 😉

monaberuska1
14. nov 2009

wena1 : ted nevim co to je merias BT a DC??co to znamená???

anieanne
14. nov 2009

BT - bazální teplota a DC - den cyklu 😉

xena1
14. nov 2009

anieanne...diky..... 😀

anieanne
14. nov 2009

Jasná věc, xen 🙂

monaberuska1
14. nov 2009

popravde o te bazalni teplote jsme uz slysela ale nemerila jsme si ji protoze nevim jak ma byt vysoka nic ☹ a den cyklu myslis kdy mam dostat menstruaci??tu bych mela dostat 15.11

xena1
14. nov 2009

tak to je zajtra....kocky co sa viac vyznaju do BT ti urcite poradia....a ako sa teda citis,nejake tehu alebo predmenstruacne priznaky????a co tehu test???
anie....ako?????

anieanne
14. nov 2009

Cyklus se počítá od prvního dne poslední menstruace ( mscat, sleduješ, jak machruju, jo 😀 ). Bazálka http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cislocl...

anieanne
14. nov 2009

xen:
Já co ? 🙂

xena1
14. nov 2009

ty brdo....anie... 😀

monaberuska1
14. nov 2009

xena1 dekji 🙂ja teda nekam zkusim mrknout 🙂na BT 😉 no prave se nejak necitim na |MS bolelo me v podbrisku ale to sem mela vzdy pred menstruaci takze nic neobvyklyho a tehu test jsme si delal vcera vecer teda a nic

monaberuska1
14. nov 2009

anieanne. mos dekuji ja kouknu :_) 🙂

xena1
14. nov 2009

este pockaj kym ti bude meskat,niekedy test nezachyti HCG hned.....ak nepride mrcha,tak testni znova...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre