Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
15. nov 2009

xena:tak držím pěstičky at nedorazí 😉

moni:děkuju 🙂

xena1
15. nov 2009

kujeeeeeeeeeeeeemmm....
a tebe aj ostatnym cakatelkam....drzim moooooooc palceky

mscat
15. nov 2009

xena:děkuji...

zatím mizím holky..dnes tu nemůžu zase trčet celý den. 🙂 zítra dojede miláček...a tady opět zas a znova padla bomba.ale povím vám jedno teda...už mě to vážně nebaví dokola uklízet jak magor.vždyt to nejde vůbec poznat.malý dojde...podrobí,pošlape,pomatle.. 🙂 pak kočka udělá taky bordel a já pom nich jen chodím a zametám vysávám sbírám..ooo booože 😝 😅

určitě to znáte každá co máte dětátka azvířátka taky.joo a to nemluvím o králíkovi..ježiš kolik pylin vykope mrcha ven na koberec... 😝 😝 😖 🙂

hmm...a jak to tak píšu tak malý nadrobil na koberec celou tyčinku kočičce...hehe 😅 😝 takže asi po stopadesáté budu vysávat 🙂 já věděla proč si koupit ten ruční vysavač 😀

xena1
15. nov 2009

mscat...kludne si priprav bytik na milacika....aj ja odbieham k vareniu,praniu a pisaniu domacich uloh....a samozrejme do chladnicky... 😀

mscat
15. nov 2009

jojo...prát taky musím a žehlit 😝 🙂
tak se pěkně napapkej 😉

já mizím zatím papapap

anieanne
15. nov 2009

mscat:
Jojo, tři potkani a kocour, to je taky radosti 😀

xen:
Copak vaříš dobrého ? My jedeme dneska na obídek k tchýni - hurá, nevařím 😀

Jináč, mě dneska to bříško tak bolí, že si říkám, že to chci dostat.. Protože jestli tohle patří k těhu, tak to pak přece nemůže být nejkrásnější období 😒

xena1
15. nov 2009

anie:varime bravcove s ryzou...
ja si dnes zatukam-klop klop-brusko nic,ale to sa kludne moze zvrtnut...len mam nejaku dlhu LF
tak to ti zavidim ze nemusis varit ja to neznasam....

mscat
15. nov 2009

anieanne:těhu plus minus není nejkrásnější období.. 🙂 to je ženě tak blbě..teda aspon mě bylo tak blbě...že by mi stačil na těhu měsíc,to mi věř 😝 😀
v 6tt...když jsem dodělávala školu a létala každý den na autobus po 80ti schodech 😀 tak jsem měla takové bolesti v podbřišku až jsem nakonec došla na autobus téměř v dřepu jaké to byly bolesti.a jelikož to pro mě nebylo zrovna jednoduché období...tak mamka pořád šílela jestli já náhodou nepotrácím.a dr naštestí potvrdila že to je tím roztahováním.ale že to teda bolelo.

od 3 měsíce do 6 mě bylo blbě.zvracela jsem.potom mě stále trápila zácpa..to bylo šílené.jsem pořád brečela na záchodě 😝 cpala do sebe nálevy...pak je zase pro změnu vyzvracela.takže u mě...hrůůůza!blééé 😀 😝
fakt je to jiný stav totálně.

já taky nevařím 🙂 dojede mi oběd od maminky.... 🙂

mscat
15. nov 2009

xena:taky mě nebaví vařit..to už musí být když ěm to chytne.naopak...můj kdyby byl doma tak by klidně vařl 🙂

a zase tu trčím 😝 😀

michalag
15. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂

flamenga
15. nov 2009

súhlasím s mscat 😀 som na začiatku, ale už nevládzem... je to fakt šialené 😠 😖

xena1
15. nov 2009

my nastastie varime spolu alebo vacsinou mm...
asi ti je tu dobre....jedna kocka mi tu povedala ze podla LF by som mala dostat najneskor zajtra mrchu...ozi,ako sa pocita LF??mne doki povedal ze ovulku som mala 31.10

michalag
15. nov 2009

xeni, silno drzim palceky ale vyzera to nadejne 🙂

mscat, uvidis zajtra podla teploty, ale uz to je super ze mas ovu, no nie 🙂

flamenga
15. nov 2009

xena ak bola ovu 31.10., tak dnes si 15dpo (deň po ovu)... LF sa počíta od ovulácie 🙂

xena1
15. nov 2009

miska...dakujem.....uvidime zajtra....ci nedojde mrcha...
flam dakujem...tak nejak som si aj myslela len som si chcela byt ista....a teda podla dlzky LF pride mrcha???kolko trva LF??

flamenga
15. nov 2009

xena no min. by mala trvať aspoň 10 dní, aby malo vajko šancu a čas uhniezdiť sa... a max.? No neviem... videla som už aj 17 dní, ale to je skôr rarita 🙂 väčšinou tých 13-15.

A áno, ak máš odsledovaný cyklus a vieš, akú máš dlhú LF (tá je spravidla každý cyklus rovnaká - mala by byť), tak potom ti stačí vedieť kedy bola ovu, k tomu pripočítaš dĺžku svojej LF a vieš, kedy máš očakávať mrchu 🙂

mscat
15. nov 2009

miška ahojky 😉 jj je super že byla ovu..ale buh ví kdy bude další 😅 😕

flam:a to máš vše ještě před sebou 😉 😉 ale třeba ti to v tom třetím měsíci ustane.u mě to bylo naopak...mě to tak začlo 😅 😝

xena:teda ale vážně to vyzerá nadějně...
holky..hmm...sledujete jako..já jsem už pěkně nakažená slovenštinou..aj doma hovorím. 😀 takto.mojemu do telefonu 😀 a mě se to líbí ale 🙂 kolikrát nevím jak se to řekne po našem.

michalag
15. nov 2009

flam, ako sa mate?
xeni, ja verim ze neklesne a presne ako pise flam, ak vies aku mas LF tak uz treba len cakat .... zajtra budem na teba silno mysliet 😉

flamenga
15. nov 2009

mscat najhoršie je, že k tým neuveriteľným nevoľnostiam sa mi ešte pridali strašné bolesti bedrových kĺbov... tak neviem, či sa rozťahujem, rozpadujem alebo som chytila brutálnu reumu 🙄 ... ani nevládzem chodiť....

mscat
15. nov 2009

flam: ☹ 🙄 ..to je stav úžasný co..když se k tomu přidá ještě něco dalšího. 🙄 ☹

tak běž ležet odpočívat,spát 😉

holky..tak mě už asi zmizel čípek trošku nahoru...tak neva...někdy jindy.to vyjde snad 🙂

xena1
15. nov 2009

flam dakujem....uz budem len cakat co sa z toho vykluje.....
mscat....ja sa musim ovladat aby som ti neodpovedala po cesky...uz som to zazila ked sa stretnem s kamosmi z Nedveda tak snim rikam.... 😀 je to chytlave...a ja som sa narodila v Ceskych Budejoviciach

mscat
15. nov 2009

xena: 😀 je to hrozěn chytlavé...já uplně blbnu už. 🙂
a ted už vážně mizím..moc toho nepopište at vás zvládnu dočíst pa 🙂

anieanne
15. nov 2009

Jéé, a to já vařím ráda, ale málokdy mě napadne co, takže se u nás často střídají špagety, řízky a ptáčky 😀

xena1
15. nov 2009

to znamena ze mame talent na jazyky...vsak ty sem este prides co by dup....

mscat
15. nov 2009

xena 😀 😀 😀 😀 😠
jj talent..to áno 😀

anieanne:tak u nás taky špagety,zapékané brambory,čína,vývar.... 😀 a samozřejmě něco lepšího pro malého jako rajská,brambr,guláš třeba..takové rychlovky většinou 🙂

andy2306
15. nov 2009

jojo-těhotenství nádherný stav.flamenca-taky jsem už to nemohla vydržet první tři měsíce,měla jsem deprese-bylo mi hrozně zle od rána do večera,bečívala jsem mojemu,že už nemůžu....naštěstí to po třetím měsící ustalo,takže ještě tak 2týdny vydrž a mělo by byt líp.ono to stejně stojí za to vydržet.a říká se,že to znamená,že je všechno v pořádku,když je ženě špatně....jsme ženské,musíme něco vydržet 😀
mscat-ten uklid taky řešíme neustále.sotva vygruntuju celý byt,projde jim můj s haničkou-a nepoznáš to.a pak když vybuchnu,tak mi zahlásí co pořád máš?a to už jsem fakt na dně... 😀 😀
já vařím taky ráda.baví mě to,když je čas.u nás se zas střídá čína,zapečené těstoviny,maso na štávě s bramborama,špagety,roštěnka,rajská,francouzské špagety,sladké knedle,kuře s rýžou... 😀 😀 😀

xena-držím palečky,at mrcha nedorazí a na testíku krásné //

xena1
15. nov 2009

mscat....pozerala som tvoj album ohladom testiku,a nasla som tam aj tvoju fotku,ty mas tetovanie???

mscat
15. nov 2009

andy:přesně..když už se rozčiluju tak mi muj řekne..tak neuklízej,nevšímej si toho..hmm jasné! 😝 😠

flamenga
15. nov 2009

andy 😀 hej hej počula som už aj také, že "kto vracá, nepotráca".... 🙂 a tieto stavy si mala pri obidvoch? Lebo ja som sa už zaprisahala, že druhé ani omylom 😀

andy2306
15. nov 2009

mscat-ani to nevyslovuj!!!!!na tohle jsem alergická... 😀 😀 a kdopak to uklidí,že?když ne my.... 😀 kdybych čekala,až to udělá můj,tak nám z toho bordelu tady už aj něco vyklíčí 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre