Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
28. nov 2009

už idu papap krásnu nocku 😉

sonidlov
29. nov 2009

tak baby došla mrcha :(

andy2306
29. nov 2009

soni-to neni možné,vypadalo to tak nadějne,ach jo....je mi to líto. ☹ ☹

korenka-bude líp,neboj se... 😉

micha-myslím na tebe ve středu 🙂

u nás vše o.k.terezka to nechytla od haničky,a hanička už je v pohodě-teplota už neni ani zvýšená.ale do školky ju dám nejdřív v pátek,mají ve školce mikulášskou besídku.a v sobotu k nám přijedou naši-a tatka udělá mikuláše a brácha čerta-tak se těšíme,co ta hanše hanička na to řekne-zda strachy neprchne...ale strašit ju nebudem.to ne...
jinak už mě zaplavil vánoční uklid-umyla jsem si okna,oprala záclony,vyčistila komplet celou kuchyn ve skříních....tak ta nejhorší práce je hotová.pak už jen upect cukrovi,nákup-a pak tradiční uklid jako každý den skoro-umyt zem,wc-koupelku-vysát,utřít prach...a vánoce můžou začít..... 😀 😀 😀 😀
dárky už máme prod ěcka všechny-a bude jich hafl tento rok teda....jsem je včear balila u slavíka...OPĚT VYHRÁL MŮJ MILOVANÝ KÁJA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andysok
29. nov 2009

viete nad cim si lamem hlavu? embryologicka pri transfere povedala ze ki vlozili jedno dvoj a jedno trojbunkove embryio......od kedy existuje trojbunkove embyo, manzel aj potom volalz embryologoma ten mu tiez povedal to iste ...jedno dvoja jedno troj.....neviete mi to niekto vysvetlit? dakuejm

sonidlov
29. nov 2009

andy nevadí nabudúce

andysok
29. nov 2009

🙂 mam to uz vysvetlene dakujem 🙂 je to vlastne medzi level

mscat
29. nov 2009

andysok:já netušila 😅

andysok
29. nov 2009

🙂 😉

xena1
29. nov 2009

ahojte....
andysok....tak ty sa chystas na dvojicky??? 🙂 ja sa ich obavam 😀 mam dva dominantne folikuly... 😀
soni.....stalo sa,neboj priznakov som aj ja uz mala habadej...teraz to vezmi do svojich ruk a sup sup lekari,vysetrenia,pripadne nejake centrum...zahod smutok a depku a pekne si naplanuj dalsie kroky nech to ma scim skor...drzim palceky a ke dbudem vediet rada ti poradim a aj baby na fore...
mscat zijes moja...?ako ovulka?a co stahovanie??

andysok
29. nov 2009

xeni ja by som bola stastna keby to boli dvojicky nehovoriac ze chlapec a dievca ..... 🙂 ale je mala pravdepodobnost ......tak mozno zatial v mojej predstave .... 😎

mscat
29. nov 2009

xena ahojky..žiju ale momentálně mám takovou migrénu že snad poletím i na záchod jak je mi zle... 😝 😝 🙄 😢 😢
ovulka ještě čekám 😉 doufám že přijde přes víkend 😀 to bude zrovna drahý na necelé 3 dny doma.v sobotu pujdem na mikulášské trhy.. 🙂 bude se tam zpívat,budou tam stánky,dobrůtky a pak až se setmí tak se všichni shromáždíme kolem stromku ,pustí se hudba a bum..a rozsvítí se 😵 minulý rok to bylo moc krásné ale letos to bude určitě ještě hezčí a to proto.že tam s námi bude i tatka.jsem ráda že to vyšlo tak že akorát dojede 😵 těším se moooc. 😵

a stěhování...noo blíží se 😝 😅

xena1
29. nov 2009

andysok...tak to by bolo idealne dve naraz...tak nech sa zadaria...ozaj zabudla som,ako vznikaju dvojicky??
mscat......mam rada tie vase ceske tradicie,moze to byt nadherne,uzi si to a potom budete uz len plodit a stahovat sa....ja som tiez este nemala ovulku,podla folikov ma prist zajtra vecer...

mscat
29. nov 2009

xenka..ještě jsem zapoměla...áá jak se rozsvítí stromek a bude hrát hudba..a uvidím jak malému budou zářit očička tak to opět obulím 😝 😝 😀 jsem vždy moc dojatá co ho mám 🙂minulý rok taky..jsme s mamkou tam stáli a buleli jak želvy 😀 juj..a tedkom s tatkou.já se tak těším.konečně něco prožijem spolu všichni.. 😵

u vás se nic takového neděje?a děkuji..nafotím foto a pak přidám do albumíku 🙂
tak na to šupnite a at se zadaří mimi 😉 😉

xena1
29. nov 2009

u nas byvaju trhy ale nema to tu cesku atmosferu...
tesim sa na fotku...
ja som sa dnes dozvedela ze an vianoce budem sama,lebo mm ma sluzbu...a deti pridu az vecer od ex..

mscat
29. nov 2009

xena.jejda...a co tvuj manžel má za práci 😒
tak nás bude plný barák.. 🙂

xena1
29. nov 2009

u mna je mm priatel mozno buduci manzel ale to mm tak dobre znie a je policajt...ja si budem doma vegetit pri telke a so psom a snad bude niekto an konovi

andy2306
30. nov 2009

xeni...to je smutné...přece nebudeš sama?a proč děti nebudou radši s tebou než s bývalým?neboa spon ke svým rodičům nemůžeš do večera jít?
my zase pečeme dneska další perníkové čerty-pro celou haniččinu třídu.... 😉 😉 😉 včera jsme si nazdobili větvičky-a udělali adventní věnec.....pov+ěsili další svíčky do okna....hanička celá jen září.už je zdravá-do školky půjde ve čtvrtek-a v pátek zanesem ty čertíky 😉 a v sobotu k nám dojde čert.
mscat-tak to je paráda,že vám dojede tatínek 🙂 no vidíš.a to sis myslela,že ho neuvidíš tři týdny.a on se zrovna trefí do ovulky?to by bylo docela fajn...ne?
my tu máme zase 20.12 zpívání u vánočního stromu na náměstí-zpívají tam děcka ze základky koledy,taky to bývá docela fajn.

andy2306
30. nov 2009

čertíky jsme si aj dali do albumu.....aby jsme insipirovali 🙂 😀

kessy11
30. nov 2009

ahojte babulky, som vas prisla pozdraviť, nejako stále nestiham, malinky je ok, len nam začali troška koliky a aj režim sa mu troška zmenil, už nám nespinká tolko ako predtým 😀 😀 😀 😀 ale stále je to v pohode akuráta ja už tolko nestiham chodiť na konika ale sem tam prídem a prečítam ale nestihnem popísať, myslím na vás 😉 😉

cambina
30. nov 2009

ahoj 🙂
andy...máte šikovné holčičky...Terezka je šikovný bucláček..malý taky měl takové hezké líčka...
my už s malým plánujeme, že budeme v pátek nebo v sobotu strojit stromeček...kamarád mi nabídl, že by přišel jako čert...má asi 180kg, je dost tmavý s černýma fousama....čert jak vyšitý a to se nemusí ani převlíkat 😀

mscat...a výjde to na ovulku?

mscat
30. nov 2009

ahojte holky

cambi:už zdobit stromeček? 🙂 zdobíte tak brzy?

nevím cambi jestlit o výjde na ovulku 😅 já tak jen doufám..nemám tušení kdy dorazí,snad ale ne zase na 67DC 😠 😝
přemýšlím jestli nemám skočit k dr.aby kuknul a popřípadě pichnul hmm nevím jak se tomu nadává aby dorazila ovulka tuším pregnyl??

andy:pěkné..jste šikovní.já takové věci nedělám neumím to.ani mě to nebaví.malý by to asi uvítal ale já neumím nic vytvářet nemám představivost.tak jsem koupila akorát sněhuláka za okno na postavení to je celý můj výtvor 😀 😝

no andy:dojede jen na víkend a pak až do 16 pryč 😝 ale možná dojede dřív jsem mu řekla že já se přece sama neodstěhuju jak to mám všechno udělat odtahat složit a podobně.mu musí dát volno když se stěhujem taky hernajs 😖
no kéž by jsme se trefili do ovulky..můžu s jistotou ale říct že se budem poctivě snažit od pátku až do pondělního rána 😀 a už se na to veeelmi těším 😵 a to domluvím aj na neděli malého k jeho rodičům at můžem juchat.. 😀 ale hlavně semusíme taky užít,dokud bydlíme sami..pak bude utrum 😅
to bude teda pro mě v tomto směru hodně těžké 😅 😝

andy2306
30. nov 2009

cambi....díky moc 😉 vy už budete zdobit stromeček?teda-tob ude mít malý čerta-to mě připadá hanička ještě moc malá..brácha bude sice čert,ale jen stát vpozadí.nechci,aby se lekla....a měla strach.

mscat-hlavně že se užijete,bez ovu nebo s ovu...však ono to jednou vyjít musí....neboj 😉

andy2306
30. nov 2009

tak,už máme deset čertů,ještě pět zbývá upect....a je to.snad se děckám ve školce budou líbit 🙂

andy2306
30. nov 2009

dala jsem terezku normálně na koníka v obyváku-šla jsem na záchod-a při příchodu byla u okna-ona čoveče leze-pak jsem ji vrátilaa dívala se jak to dělá-a plazí se pozpátku..... 🙂 😀 😀 😀 😀 to je docela sranda pozorovat....můj brácha taky lozil po zpátku...to bude mit radost,že má po něm manévr 😀 😀 😀 😀

mscat.....po desátém se stěhuješ?a to už pak zůstane tvůj doma přes svátky?

andy2306
30. nov 2009

kessy-ahojík...to neva,že nestíháš.hlavně že jste zdarví a oba v pořádku.....

mscat
30. nov 2009

andy:jo slyšela jsem že hodně děti začína pozpátku 🙂 malý se taky tak šůpal 🙂

jj no po desátém.jo můj pak zustane ale do 5tého doma nebo tak nějak ani nevím 😝
k nám ani čert nepřijde..mi potkáme venku v tu sobotu..takže tak 🙂

andy2306
30. nov 2009

mscat-jo.tak tvůj je kor na to ještě malý,aby ho přišli strašit domů-my jsme loni taky ještě nikoho nezvali...
tak to se s tvojím užijete..to je fajn...mám radost za tebe.
taky jsem slyšela-že první děti hážou zpátečku.....zařadí a vpřed vystarují pozdějc 😀 😀

mscat
30. nov 2009

andy:děkuji 🙂 taky se těším..ale těšila bych se víc kdyby jsme byly sami víš..jako mít ten svuj klid..ale tak co se dá dělat..snad příští rok 😵 🙂
ale taky se těším k naší mamce..mamka má 19tého narozeniny 55 let 🙂 tak ji musím uvázat veelkou kytici 🙂a dát nějaký pěkný dáreček. 🙂a těším se i na ty svátky tam..ale je pravda že mám z toho obavy.z toho jak se bude chovat hlavně malý a Sabina...možná to bude celkem masakr s nima noo..
ale tak..v lednu bych měla dostat pokud vím na Adrianka zpětně nějakých x tisíc korun 😀 tak doufám že už šetří 😅 a pak by to už mělo jít vše líp.. a v únoru začneme hledat bydleníčko...našetříme a velmi nám to pomůže.

andy2306
30. nov 2009

ted jsem nafotila fotky s holkama u větvičky-a ona mi to převrhla... 😀 😀

no to si zaslouží nějaký pěkný dárek na takové polokulatiny 🙂 svátky budou krásné-uvidíš-když budete s maminou.a ti dva raubířy to taky zvládnou.

mscat
30. nov 2009

😀 máš taky ráda modrou?jaký míváte stromeček..barvu.
tak doufám že to zvládnem.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre