Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

michalag
27. dec 2009

mscat 😀
xeni, tak toto vam zavidim nas sa dalo len vtedy ked maly spal a my sme mali istotu ze naozaj spi 😝 😀

michalag
27. dec 2009

xeni, prepac ze sa tak blbo pytam a kolko mate deti?

xena1
27. dec 2009

miska v poho...ja mam dve a priatel jedno co k nam chodi na vikendy
mscat...chalani su uz velki....vyhraju sa,a su samostatni...

michalag
27. dec 2009

tak to mas dobre ze su uz velky, ten nas sa sam nezahra co pred tym bolo super ze sa vedel, aspon teraz ma take obdobie ze nie a ked sa s nim niekto nehra tak robi iba hovadiny 😅 😒

michalag
27. dec 2009

baby objednavala z vas niektora z tadeto? http://www.mimibazar.sk/

xena1
27. dec 2009

ja osobne nie ale poznam ludi co si odtial objednavaju...
zahraju sa sice sami,ale zas je to narocne z inej stranky,skola,treningy,skoro puberta...

mirip
27. dec 2009

ja som objednávala

michalag
27. dec 2009

mirip a bola si spokojna?

xeni, tak to obdobie puberty, pomoooc 😅 to ti nezavidim

xena1
27. dec 2009

babulky idem este tulkat s mm a spat a zajtra si pozriem grafik mscat
sladke sny vsetkym...

michalag
27. dec 2009

xeni, aj tebe bruuu nocku ... 🙂

mscat
27. dec 2009

xenka:joo tak kluci tvoji se už vyhrajou... 😉 a můžu jen tak..jste při tom potichu..nebo musíte se tišit?? 😀 aby náhodou něco nezaslechli? 🙂

miška:tak to aj my jen když malý zaspal zaspí..byly výjimky že i po obědě třeba když došla chut 😅 ale to málo..většinou až v noci.ted taky byl jen jeden sexík..tak snad stačil 😅 🙂

tak náš malý ten se neumí vůbec hrát sám..nebo někdy ho to chytí chvilinku že si jezdí s autama po garáží...ale to hodně málo.on potřebuje stále pozornost věnovat se mu,hrát si s ním,pořád si něco prohlížet..on není moc samostatný teda.

no ale ted co ho pochytilo..od té doby jak byl nemocný nedávno...tak začal jen maminka maminka.fakt všechno já musím...a když nejdu já tak začne uplně parádně natahovat pištour jak mimino to je síla 😅 🙂 dneska furt házel oblouk..ohrnoval spodní ret..já že no co to na mě nacvičuješ... 🙂 a on taký uplakaný..aj má mamka že jestli je mimino 😀 nevím co ho to pochytilo..je lítostivý,chce jen maminku,věší se po mě...
a dnes jsem ho nachystala mojemu ven že půjdou na procházku a já poklidím...ježiš no to jste neviděli co ten dělal..pořád brečel držel se mě zuby nehty,že aj maminka pujde,furt opakoval.že nikam nepude že aj maminka pude.no a dopadlo to tak že 15 minut brečel a nakonec fakt nikam s tatkou nešel. 😅 😝
no samozřejmě matka komentář...že to jestli je problém se obléct a jít s klukem ven když chce aj mě..tak jsem se rozčílila že jako jestli se mám rozkrojit...budto budu uklízet co mi řekla že mám udělat..nebo nevím jako.už to začíná..proč nejdu s klukem ven,proč sedím u pc,proč neuklidím..proč ho nechám brečet jestli mi ho není líto,...jaj jaj....však vím snad co sním mám dělat.taky ji neříkám že sabinu má měsíc zavřenou doma že už by s ní mohla vylézt ven.my s malým chodíme pořád.

xenka:dobrou 😉

mscat
27. dec 2009

miška:jj já objednávala 😉 malému kostým na karneval..a ted na vánoce gumové hopsadlo.

michalag
27. dec 2009

mscat, ked nam stacil jeden keksik a je z toho malicky zazrak v brusku, co som vtedy ani len nedufala ze by sa to z jedneho mohlo podarit, tak staci len jeden ale musi byt v spravnej dobe 🙂
... maly je na teba naviazany ked je stale len s tebou tak sa mu necuduj 😉

mscat
27. dec 2009

miška:no já si myslím..že spíš má ted takové jakési období že jen maminka.vůbec takový nebyl..byl v pohodě..i když šel jen s tatkou ven tak se přímo ven hrnul..ale ted azčne řvát jak tur že ven prostě nepujde a bez maminky už vubec ne 😅 tak nunisek ted. 😝 🙂 začne kopat utíkat lehat si na zem a schovávat se všude možně že ven prostě nepujde.mu šibe 😀

jj právě ta správná doba je důležitá 😅 no my ho měli přesně na přelomu 40Dc a 41 DC 🙂 nevím ve který den byla ovu..bud to nebo to. 😅 ale tak snad by se aj mohlo 🙂 byl to sexík po třech dnech půstu tak snad spermijky byly čilé 😀

michalag
27. dec 2009

mscat, tymto obdobim sme presli aj my a teraz mu vobec nechybam ku stastiu mu staci len tatino, ale zase ked ma vidi ze som pre neho prisla tak s ami hodi okolo krku ... uvidime ako to bude vnimat ked bude surodenec uz na svete

mscat
27. dec 2009

miška:tak snad ho to období taky brzy přejde 🙂 ..taky jsem říkala jak je to v pohodě,na to že je furt se mnou,že mu nechybím že mu stačí i jen tatka...no a bum...a už jen maminka mu dá napít,dá vyčůrat,dá do pyžama..no všechno 😅
tak snad to bdue vnímat dobře 😉
jé vy máte termín 30 dubna 🙂 malého mám 26.dubna 😉 tak třeba se vaše mimi taky ukáže v ten den 😵 🙂 to máte super že budete mít mimi na jaro..to je nejlepší období na porození miminka.

michalag
27. dec 2009

aj Samko mal byt v aprili, ale chcelo sa mu o 5 dni skor tak este stihol marec ... je to super ked je babo jarne, lebo uz sa da byt vonku dlhsie da sa ja sediet niekede na lavicke a citat a nemusis ho tolko obliekat 🙂

mscat
28. dec 2009

ahojte

miška:tak super..ty budeš mít obě na jaro..jaj to ti závidím teda..přesně tak je to nejlepší.sedneš si už někde na lavičku.Samko si pohraje na dětském hřišti a miminko krsáně bude spinkat v kočárku a ty budeš tak relaxovat.krása.

jinak já dnes takto 😵 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

michalag
28. dec 2009

Ahojte 🙂
mscat, supeeeer, tak to vyzera ze ta ovu naozaj bola, gratulujeeeem 🙂 🙂 🙂
no pekna idylka, ale velmi tomu neverim, lebo Samko je dost zivy hlavne v kolektive, ale ked bude v skolke, tak sa to bude dat 🙂

mscat
28. dec 2009

miška děkuji..asi teda hej byla 😎 😵

jasné..zní to jako pěkná idylka.. 🙂 i já bych tomu moc nevěřila teda u sebe.když by miminko spalo.malý by otravoval pořád 😅 on taky mezi děckama to je čidlo..jen se mydlí ty děti o hračky však víš 😉 😝 neumí si to ještě spolu pohrát v tomto věku.
tak ted už zbývá jen čekat co se z toho grafu vyklube...ale v zázrak druhý moc nevřím teda. 😅

anieanne
28. dec 2009

Ahoj holčiny.

Tak jsem ráno byla u dr., napsal mi Calcium s Cčkem a Paralen. Vzal mi moč a dvě zkumavky krve - málem to tam se mnou seklo, což jsem docela koukala, nikdy se mi to při odběru nestalo. No a zítra si mám zavolat na výsledky, tak uvidíme. Jináč, tu krev prý pošle i na těhu test, aby jsme měli jistotu =)

mscat
28. dec 2009

anieanne:tak super..a budeš už vědět 😉 😉

xena1
28. dec 2009

mscat...tak sa tesim z tvojej ovulky....ja som tu svoju citila vcera....tak nie sme tak daleko od seba 😀
a este k tomu sexiku,jasne ze sa ovladame....alebo ideme do kupelne a pustime vodu... 😀

mscat
28. dec 2009

xenka:ahojky 🙂
děkuji 😵 aj já a velmi 😵
aj předtím sme byli spolu téměř na den tuším s mrchou 😅

a ktomu sexíku 😀 myslíš že nic kluci netuší?? 😀 děcka jsou v dnešní době koumáci..si můžou šuškat...beztak co tam mamka ted dělá 😀
tak to já mám strašný problém s tím se ovládat 😅 teda ehm hlavně být potichu..a u nás tady jsme měli zatím jeden sexík jen a povím ti že to byla hruuuza!!byla jsem z toho uplně naštvaná a otrávená.člověk jen furt potichu ticho opatrně šustí moc duchna a tak podobně.no děs fakt 🙄
tady totiž furt někdo chodí na záchod mamčin přítel ten spí hned za rožkem u televize a je vzhuru aspon do jedné do rána.a tak dokola.na prd no 😝 takže tu jsou na to bojové podmínky fakt. 😅 😝

xena1
28. dec 2009

mirka...
ano mrchovat sme zacali spolu len ja stuham dve kym ty jednu ale nakoniec sa stejne zladime.. 😀
tak to ti verim,ja tiez pri tom potrebujem sukromie...ale ked sme pod perinkou zavreti v izbe chalani nam tam nejdu...ale vacsinou to riesime ked zaspia,a ked nejde vydrzat tak sa nam da zamknut kupelka...

mscat
28. dec 2009

xena: 🙂
jinak já za chvíli přidám fotečky z vánoc a z dnešního setkání s Moničkou!! 😉
(monika0001 nebo jak to má) 😵 tak jsme se už poznali osobně a jsem moc ráda. 🙂

m.o.n.i.k.a
28. dec 2009

Ahojky 🙂
Mscat, vy už bydlíte u mamči? A jak se Vám bydlí? Musíš to nějak vydržet a pak bude dobře kočko 😵

mscat
28. dec 2009

ahojky moni...
jj od 22.12.
no bydlí se celkem fajn...ale dnes no asi před hodkou už bylo zle.jsem musela jít rozdýchávat do pokoje.
tak jako nenechám si od sabiny mlátit děcko když jí nic nedělá hérečka rozmazlená.
jako chápeš..matka ji ani nepleskne a holka div rodiče v 6ti letech do pr nepošle.jako dělá si co chce..jen na aadriana ječí a matka ju furt brání zuby nehty.tak jsem řekla že je to rozmazlený fagan a že ji to holčička potom pěkně vrátí.
jako fakt mě se...e.teda vážně.malý samozřejmě je taky divoch ale je ještě malý.to ho sice neomlouvá když ju třeba pleští tak já hned jdu a dám mu třeba po ruce nebo lehce po řiti a to nemá tři roky.a ona ju ani nešvihne za to že mu vrazí facku kvuli tomu že si malý chce něco pučit.tak tady jsou takové rozbroje no už ted.tak jsem matce řekla že at se z ní nepotentí a že vnuka vubec nevnímá jako vnuka ale jako vetřelce pro chuděrku sabinku.!
tak dnes už jsem vážně nakrklá no.fakticky ale...uplně pění když sabince vezme sponky do vlasů,když si pučí konika..no to je babka milující jako.?mě štve...co štve...horší slovo.ale zítra už zase budu klidnější jen dnes už asi nesmím vylézt z pokoje. 😅

a co vy?jak je?? 🙂

snow.angell
28. dec 2009

Ahojky tak dnešní test ukázal opět ducha a v lékárně mi řekla že pokud je tam duch tam mazat k doktorovy že se několikrát stalo že i duch který se objevil i pozděj tak ukazoval těhu. No mě se to zdá jako blbina 🙂

m.o.n.i.k.a
28. dec 2009

mscat, tak to je mazéc no. Ale znám to, taky jsme bydleli u mamky chvíli a to byl taky konec, být tam ještě doted, tak nejspíš už rodím 😀 Ale ted máme supér vztah, tam nás bylo dost a každý zvyklí na svůj klid i jiný režim. Hlavně se nerozčiluj a říkej si, že za chvíli budete pryč 😉 Je to těžké, ale určo to zvládneš a kdy si budete vyřizovat bydlení?'
Jinak jsem dala do alba 3D uzt Nelinky, tak jukni jestli chceš, fotila jsem to tak nějak jsem se snažila tak snad jde něco vidět 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre