Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
9. jan 2010

mscat a ty bydlis u svych rodicu??nebo u tchyne???aha tak proto ty jsi mela aji ty dlouhe cykly jo???tak snad uz to mas dobry 🙂ale urcite to bude dobry 🙂uvidis 🙂 🙂 🙂 🙂

sonidlov
9. jan 2010

mscat neboj všetko bude ok držím palce u doktora a prajem ti dobrú noc

mscat
9. jan 2010

mona:nee proto asi nebyly dlouhé cykly...já to mám na dlouho ted nemám čas to psát 😅 😝 já jsem ted měla druhou ovulaci teprve po roce víš 😅 a takto to dopadlo 😵

bydlím u mamky jsme tu od 22.12. 😝 a doufám že maximálně jen na tři měsíce než si vyřídíme hypotéku a tak podobně 😅

soni:moc děkuji já doufám že ano.taky ti přeju hezkou dobrou noc

holky jinak mě z toho mého chlapa prostě trefí!prostě mě uplně naštval!!
jak mi může ten pošuk říct že tam stále nic na tom testu nevidí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????
jsem mu položila telefon tak je už uplně blbý nebo co jako? 😠
as i by vážně měl jít k očnímu on je fakt snad slepý asi.!!!!!!prý se musel hioooodně moc zadívat aby něco vůbec viděl!jako je trefený fakt.mě uplně vytočil!!! 😅 🙄

martinka2000
9. jan 2010

ahoj holky tak jak se mate???mscat gratuluji a uz jsi byla u doktora??

xena1
9. jan 2010

mscat..mozno uveri az ked uvidi brusko... 😀
soni si tu este ???ako sa mas???snazilkujes???

mscat
9. jan 2010

xenka:no jsem mu řekla že mu to ukážu hned po porodu že třeba pak už něco uvidí magor!!! 😀 😠 😠 😠
ale fakt tak jako můžeš mi vysvětlit jak to nemůže vidět?já vím že to není extra silné ta čárka ale jako vždyt jde už hezky vidět!on je trefený.wrrrrrr 😠 😖 ..mě to teda uplně dostalo. 🙄

martinka:no ahoooj 🙂 už 31tt?no tý brdo.tak jak je?co mimi jak se máte???
děkuji 🙂 nene jdu v pondělí ráno 🙂

martinka2000
9. jan 2010

tak to jsem zvedava to dej hned vedet jak to dopadlo a rano sem hned hod testik!no mame taky problemy mame tu manzelovu dceru od silvestra vypada to ze uz tu s nami zustane takze ted to bude perny ctyri deti! 😝 jo jo utika to jak voda za chvilku bude klucina venku tak jsem zvedava jeste dokupuji co je potreba a pak uz musim zehlit a vse narovnat do skrine pripravit si tasku a tak a jak to ze bydlis u mamky?co se stalo??????????

xena1
9. jan 2010

tak to ti mirka nevysvetlim...ale chlapi su slepi hlavne co sa tyka nas... 😉 nechaj ho nech nic nevidi...staci ak bude platit 😀
som zasa mm donutila vysetrit mi cipok,vraj je ako vcera,nevidi rozdiel...len povedal ze nie je tvrdy ako skala...ja ani sama neviem aky tvrdy ma byt...ty ho mas aky???

mscat
9. jan 2010

xenka:no jo no 😝 🙂 😠

tak studuje mm poctivě ju? 😀 i lukáš mi párkrát skontroloval a víš co jsem se vždycky dozvěděla...uplně prd.že neví. 😠 😅 tak co s ním? 😀
xenka:nevím jaký ho ted mám..nešahám si tam jak špiním.už od čtvrtka jsem nezkoušela jaký je.nechci tam moc štourat víš. 😅 😒

martinka:jasné dám určitě 🙂 no s tím testíkem to bude složitější první musím někoho tady sehnat kdo mi ho zmenší.to je hrůza mám příteluv notas... a on to má tady uplně jinak a nevyznám se v tom. 😝
já doufám že testík b ude v pořádku!!
aha..takže taky máte teda veselo! 😝 😅 no tak jen chystej chystej už 😉

no marti:skončil nám nájem tak ted se pokusíme vyřídit si hypotéku a něco koupit víš.tak je to jen přechodné doufám že ne na dlouho!! 😖

xena1
9. jan 2010

ja viem a aky si ho mala vo ked si skusala naposledy???neviem sa v tom mojom zorientovat...tvrdy ako skala nie je... 😀
pockaj az mm pride bude ta nosit na rukach

mscat
9. jan 2010

xenka:noo takže v první řadě musím říct že se mi přes den dost měnil.jednou byl hned dole..pak zase o dost výš že jsem dost těžko nahmatala.jednou byl měkčí pak zase naprosto tvrdý no jak kamen.a mám ho jakýsi popraskaný či co...no hnus na dotek 😅 😝
ale jinak nebyl uplně dole nacpaný..byl tak středně hůř jsem ho dočahla-proto jsem si i myslela že to těhu určo není.jednou byl měkčí no asi jak prst...a pak zase jak kámen,takže fakt se měnil.několikrát denně jsem zkoušela.

xena1
9. jan 2010

mirka asi sa uz nejdem tym zaoberat,,,stejne mam pocit ze pride...

xena1
9. jan 2010

idem buvat..rano citam tvoj testik...ja sa chystam rano zmerat...dobru nocku.. 😉

mscat
10. jan 2010

čaute 🙂

xenka:ale zaobíráš se tím 😉 😉 😀 nedá ti 😀 a teplotka je pěkná.kdy ti chodí ms??

xena1
10. jan 2010

mirka,mas pravdu neda mi to 😠 sama seba neoklamem 😉 ms mi chodi 27-29DC podla ovu..
a ty si mala rano aky testik???uz nespinis???

mscat
10. jan 2010

xenka:nee zatím nešpiním už 🙂 😵 testík pěkný o málinko tmavší zas než včera ale ještě uplně neuschnul...takto jsem to měla i při malém ...pět dní jsem si dělala testy...a čárka pomalu tmavla. 😅 myslím a doufám že to bude v pořádku. a zítra se těším k dr 😵 až mu to povím ten bude čubrnět 😀

takže dnes si kolik?28DC?no téda držím vážně moc pěsti!! 😵

alzbeta.hod
10. jan 2010

ahojky holky i á čekám na zítřejší ms. Kéž by nepřišla.... teplota zatím nedělá nic, prsa bolý jako čert. Ve čvrtek jsem 1 den špinila.

xena1
10. jan 2010

mirka.tak daj vediet co zajtra povie doki...ten krcok mi neda som si tam bola zase sprtat,mam tam straasne mokro a a ako som si hmatala mala som ruzovkavy kusok hlienu ale malinko...
😒
alzbeta tak ideme spolu,ale ja som asi jasna mrcha...

alzbeta.hod
10. jan 2010

taky mám takový dojem

xena1
10. jan 2010

teplotku sice mam 37,1 aj mi nic nie je ,ale krcok ma matie...
a testovala si??

sonidlov
10. jan 2010

ahoj xeni, včera so už spala. hej snažilkujeme osto šesť práve mám ovu dni uvidíme
a ty ako si na tom?kolko si dpo?

alzbeta.hod
10. jan 2010

já netestovala, a jaký by měl být ten krček?

xena1
10. jan 2010

jeej soni som rada ze si tu,co neprides castejsie????sice aj mne od zajtra zacina praca...
tak sa riadne posnazte,hore mozky,a tak...a co dokina??zmenila si ju??urobila ti uz nejake vysetrenia???
ja som dnes 28DC a 13-14DPO,BT 37,1,ale krcok sa mi zda vysoko a nie ako skala 😒 tak neviem...

alzbeta.hod
10. jan 2010

a před ms by měl být teda jaký?

xena1
10. jan 2010

alzbetka,neviem,ja som si ho sledovala len od 12DPO

michalag
10. jan 2010

ahojte 🙂
pozeram ze rozoberate aky ma byt krcok ...

xena1
10. jan 2010

ahoj miska,a co ty na to???aky si mala ty???

michalag
10. jan 2010

krcok by mal byt pocas ovu makky a vyssie (cize tazsie dotiahnuteplny) a po ovu by sa mal vratit spat a byt nizsie cize lahko ho najdes a pokial si tehu tak by mal ostat takto a ked sa blizi mrcha tak by mal makknut a byt vyssie .... 😉 🙂

dufam ze som to napisala a pochopite

soni ahoj, len sa snazte a dufam ze sa aj vy konecne dockate vitazstva s // 🙂

xena1
10. jan 2010

ano miska je to jasne a aj to ze som jasna na mrchu...

michalag
10. jan 2010

nikdy nevies, najlepsie je ho sledovat niekolko mesiacov a popravde ja som sa v tom nejako extra nevedela orientovat ... aj pri tomto tehu sa mi zdalo ze krcok je hore a vidis ... cakame drobceka 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre