Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
11. jan 2010

no né....alzbet 😵 ...ten nový rok krásně začíná 😵 ...gratuluji

andy2306
11. jan 2010

cambi-nádhera stav-těhulkovství že? 😀 😀
monaberuška-no užila,ale nebudu ze sebe dělat chudinku,takových nás je.....no jejda.a fakt bych už to potřetí zažít nechtěla.a myslím,že dvě děti budou stačit.mě to sice občas chytá,ale to proto,že terinka je velice hhodné miminko- ZATIM.ALE ono až se rozleze a rozmluví-a bude papulovat jako její starší sestra,tak mě to v momentě přejde určitě. 😀 😀
alzbeta-no nádhera teda.to je dnes super den-moc moc moc gratuluju.taky jsi se načekala,že?dej do albumu testík....fakt krása holky,jen tak dál.
ted už jen počkáme na korenku,na soničku,na xeničku.na cambinku-a bude to v pohodě všechno..

no a abych nezapoměla: ahoj Martičko,jak se máš,co nového?nezapoměla jsem na tebe a je mi líto,že se ti to stalo už znovu.myslím na tebe...a klidně sem mezi nás přijdi,vím že nás čteš.tady je vítaný každý......vše nej do nového roku přeju.

alzbeta.hod
11. jan 2010

já jsem tak ráda ale bojím se že to nedopadne dobře

m.o.n.i.k.a
11. jan 2010

alzbeta.hod , gratulujíííííííííííííí 😵 😵 😵 No to jsou supr zprávy, za chvíli tu budou všechny těhule , paráda 😵

andy2306
11. jan 2010

alzbeta a proč by nemělo?nedělej si hlavu dopředu.dokud se nic neděje-a věřím,že ani dít nic zlého nebude,tak si to užívej.těhulka má byt v pohodě... 😉 🙂

alzbeta.hod
11. jan 2010

děkuju všem, jj počkali jsme si taky dost dlouho teda aspoň mě to dlouhé připadalo... tak ať i vám všem to vyjde

mscat
11. jan 2010

holky děkuji moc

nedočítám zpět co jste psali nemám čas bohužel 😒

moni:krásný kočárek máte pro Nelinku 😵

alzbeta moc gratuluji to je super 😵 už jsme další 3 těhule 😵

andy jojo zítra jdu.

holky jsem ted strašně rozčilená ani nemůžu psát.budem už ted v lednu žádat o hypotéku.takto to nevydržím
nemám se rozčilovat a je mi uplně zle jak se celá klepu!!! 😢
musíme si pučit aspon 10 tisíc od lukášove babky...a jdem pryč.rychle se po něčem budu dívat a končím se svou matkou.to říkám na rovinu!!až ted poznávám jak je falešná!končím prostě tady.a to dodržím protože jsem přísahala na svou smrt že už se nikdy neuvidíme a to já musím dodržet protože já nikdy nepřísahám!!nikdy 😅 nebo bych umřela a to přece nechci..i kdybych měla být sebevíc vyčerpaná ze dvou dětí a to že budu stále sama na vše...pomoc nechci .

miška:noo zatím nijak ještě říkal že si to tak neuvědomuje..nebo uvědomuje ale dokud nebude se mnou nebo dokud neuvidí obrázek. 🙂 jako je rád ale tu čárku on tam pošuk ještě neviděl 😅
a je nas...nej..že musíme být tady víš..pak se myslím začnem těšit na plno.tady ho to totálně štve.a vadí mu to.

andy2306
11. jan 2010

mscat-co se stalo?jinak jsem na icq kdybys potřebovala beruško

mscat
11. jan 2010

andy 😢 😢 😢 .....

andy2306
11. jan 2010

jsem na icq-----čekám tě tam chudinko..a snaž se uklidnit.musíš....myslí na dítě

monaberuska1
11. jan 2010

mscat- jejda co se deje ☹ ☹ teda ty mas ted nejake zle obdobi vid?? ☹ ☹ mylsi ted predevsim na sebe a na to male 🙂 bud v klidku lehce se to rika ze??ale zkus to 🙂drzim pesticky at vse je dobre🙂

alzbetka moc moc gratuluji 🙂teda to jsou krasne nove zpravy 🙂

m.o.n.i.k.a
11. jan 2010

Mscat , děkuji 🙂 Je to můj vysněný kočík, tak jsem ráda, že jsme ho sehnali 😵
Neboj, to bude dobrý, nerozčiluj se, mysli ted jen na sebe s vou rodinku a na prdolku v bříšku, vykašli se na mamku, nestojí za to aby ses rozčilovala , pokud Ti zase něco provedla. Vyřídíte si co nejdřív tu hypošku a půjdeš odtama pryč a budeš mít zase klid a hezké jiné starosti 🙂

alzbeta.hod
11. jan 2010

díky všem... udělali jste mi radost moc

alzbeta.hod
11. jan 2010

jukněte do albumu, mám tam foto

monaberuska1
11. jan 2010

no krásný // .-)teda gratulace ještě jendou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alzbeta.hod
11. jan 2010

jen nevím jak přesvědčit manžela aby tomu věřil. Říkal že jak to není od dr tak to nemusí být pravda

monaberuska1
11. jan 2010

alzbetko 🙂tak brnkni dr. a vem ho sseboou a bude mit jistotu raz dva 🙂a nebo si udelej treba jeste dva testy a 3x by se test nezmylil:-d 😀 😀 😀 a manzel si to taky rekne 😉 😉 😉

michalag
11. jan 2010

azbetka, gratulujeeeem ale len potichucku aj ked testik je jasny 😉 😵

michalag
11. jan 2010

moni a ty si este nerobila test?

monaberuska1
11. jan 2010

delala sem si test v patek ráno a pak druhý test v sobotu odpoledne a ted si ho budu delat az mi ho manža doveze 😀

alzbeta.hod
11. jan 2010

děkuju, chci testnout ještě ve středu ráno a pak tam kdyžtak zajet. Jdu na kontrolu se stehama tak to spojím.

monaberuska1
11. jan 2010

alzbetko tak dej vedet .-) 🙂 🙂 to bude vše oukej 😉 😉 🙂 🙂

michalag
11. jan 2010

tak ja idem zatial sa majte 😉 🙂

alzbeta.hod
11. jan 2010

jj dám... jdu si lehnout, mám za sebou těžký dopoledne

monaberuska1
11. jan 2010

holky vy tady porad mluvite o jasnem testu jako jasne // ale když sem byla těhule s mojí malopu ted ji sou 2 roky tak sem mela porad slabe carky a kdyz sem si ho jen tak udelalal v polovine tehotenstvi carku sem nkdy nemela jasnou 😀 😀 mela sem ji porad svetlou zadna jasotina 😀 kazda jsme jina me zesilila nejic jak mam v albu u me prvni dcerky a vic sem ji cervenou nemela 😀 😀

monaberuska1
11. jan 2010

jo a abych to dopovedela tedy dokonce kdyz se teda mrknete na ten muj testik u me dcerky 🙂tak to sem byla prosim v 8tt 😀 😀 😀 a zadna silna cara 😀 😀 😀 😀

andy2306
11. jan 2010

alzbet-moc hezká čárečka....gratuluju ještě jednou

sonidlov
11. jan 2010

ahojte,🙂

alžbetka gratulujem 🙂)) tak si sa dočkala super
mscat nechápem 3 tehulky kto?
ty , alžbetka a ???

sonidlov
11. jan 2010

andy bodaj by si mala pravdu jáááj si zlatá 🙂

andy2306
11. jan 2010

soni-monaberuška 😉 a snad xenka taky 😉
micha tak jak na 3D...byl tam pindík nebo nebyl? 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre