Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

dzou
11. jan 2010

aj ja vidim pindurka 😵

michalag
11. jan 2010

napinam vas ako gumu v gatiach 😀 😀 😀

dzou
11. jan 2010

noooooo sak uz poveeeeeeeeeeeeeedz

mscat
12. jan 2010

ahojte
no miškaaa!!!jakto,že nás až tak napínáš!!!ty jedna !!! 😠 😅 😝

andy2306
12. jan 2010

ahojík
já tam nevidim nic micha...kde si?
mscat jak je?test dělalas?

mscat
12. jan 2010

andy ahoj
já už od 7 bambuřím...kolem mě se ještě chrní 😅 ..večer jsu brzy ko ted a ráno zase těžká nespavost nějak.. 🙂

nee ještě jsem netestila čekám až se tu vzbudí at nechodím pořád sem tam 🙂

monaberuska1
12. jan 2010

ahojky holky .)krásný rano :_)🙂tak ranni test za seboua??? pozitivní krasny // 🙂krasne sou videt 🙂hodim foto urcite vecer 🙂

mscat
12. jan 2010

mona-super tak moc gratuluji 🙂
a jaké máš pocity?já už ted takové smíšené...spíš převládaj obavy ted 😅 😝 tvá malá má dva roky nebojíš se jak to přijme ? 🙂 můj malý je sice starší když se to narodí bude mít už 3 a půl..ale i tak mám hrůzu. 😅

michalag
12. jan 2010

ahoj dievcata 🙂

kessy11
12. jan 2010

ahoj, tak miška čo to je???ja myslím tiež že chlapček, ale už nam to povedz, ja sa sem už asi dneska nedostanem

andy2306
12. jan 2010

micha§ty jsi teda ale---to si nezasloužíme takhle napínat.... ☹ byla jsem na 3D už třikrát,ale teda fakt tamnic nevidím.a na které fotce že to má byt vidět? 😀

mscat
12. jan 2010

miška teda už to ale trvá dlouho to tvé napínání!!to beztak bude holka když nás tak schválně napínáš!!! 🙂 michaluša a honem já pak jedu k dr.to nám nemůžeš toto dělat se s tebů nebudu bavit abys věděla!! 😢 😢

michalag
12. jan 2010

andy mam tam uz len jednu foto 😅 😀

michalag
12. jan 2010

za chvilku pridem a potom vam to poviem 😉

andy2306
12. jan 2010

mscat-tak žárlit budou děti asi určitě,i ty nejvíc otrlé.hanička nedělala scény,neubližovala terezce,ale divně se namě dívala když jsem třeba kojila,nebo za nama nechtěla jit...ale spíš se jen uměla škaredě podívat.ale to trvalo jen chvíli a hned byla v pohodě a dneska?nedá na ni dopustit.když jen ze srandy začnu terezce brblat,tak ona hned začne bečet,že je ještě malá apod.a ráno u ní musí byt první.nebojte-bude to o.k. ono ani maji ti vaši prvorození na výběr?nemají-tak si hold zvyknout musí.a zvyknou.

andy2306
12. jan 2010

ježíš-no už to vidím-JE TO NAPROSTO STOPROCENTNĚ CHLAPEČEK 😉 😉 micha gratuluju.máš radost?a tvůj?a co malý-těší se na bratříčka? 😉

michalag
12. jan 2010

tak tie co ste tipovali chlapceka tak eeee 😝 , doktor povedal ze to "vyzera" dievcatko!! ale nie na 100% kedze ani on nemal iny nahlad ako my, takze este to moze byt kludne chlapcek 😉 .... tatino sa velmi tesil lebo tentokrat si viac prial dievcatko a ja zase chlapceka, ale mne to je v podstate jedno hlavne aby bolo malicke zdrave 🙂 😉 ... a ked sme vcera cakali na to 3D a videli ako sestricky nosia deti z novorodeneckeho tak sme si zaspominali aky bol Samko pred nedavnom a uz bude mat 4 roky

mscat
12. jan 2010

miška beztak..já tam toho pindoura vidím mezi nožkama 😵 😀
andy no jasné...tak snad malý to přijme on je fakt takový nezbedník vzteklý 😅 😝 ..ale vážně vážně na mě spíš dolehly obavy ze všeho.asi bych měla menší kdyby jsme ted na tom byly jinak než jak jsme.

andy2306
12. jan 2010

micha-dyt já tam vidím normálně pindoura,fakt?já mám video z 3D a holka vypadá teda jinak.no nevím no....myslíš,že ti to třeba potvrdí tvůj gyndař až budeš mít utz?hlavně že je mimi zdarvé.takže vlastně je to stále překvapení,co to bude.....nevadí,máš to aspon napínavější.
jo neboj-přijme.jsi ted v blbé situaci,ale musíš se nad to povznést,co nejdřív zařídit nové bydlení a budeš klidná.jako matka musíš vědět,že co otěhotníš,se budeš bát každý den.a s narozením mimina snad ještě víc.je to krásné mít děti,ale ten strach je někdy ubíjející o ně.

andy2306
12. jan 2010

micha.ale přeju ti,abyste měli spíš tu holčičku,aj když už kluka doma máš a tvůj si ji přeje.... 😉 a zdraví pro vás všechny. 🙂

michalag
12. jan 2010

andy a nemas foto? skusim este raz urobit foto ... vcera ked sme Samkovi povedali ze to bude sestricka tak bol sklamany lebo si zelal braceka 😅 , ale ved este nie je nic stratene 🙂

andy2306
12. jan 2010

micha-bohužel fotku nemám.mám jen video......jedině že až by došel můj z práce.a udělal by z toho fotku,jestli to jde..uvidíme. 🙂 ale dle utz mám pocit,že se samko bratříčka dočká.ale tak bůhví co my vidíme-v každém pahilku pindura.....doktor by to snad měl vědět líp,navíc když je to 3D-no uvidíme uvidíme...aj kdyby to kluk nebyl,tak nebude zklamaný.mě připadá,že naše hanička umí řádit jak kluk....je to naprosto jedno-jestli holka nebo kluk-blbnou děcka stejně.tak se nemusí malý bát,že si nebude mit s kým hrát... 🙂

andy2306
12. jan 2010

tak tady koukám se nic neděje..micha už jsi tam dala tu novou fotečku?
mscat-půjdete už tedy vyřizovat hypotéku?

andy2306
12. jan 2010

holky-já jsem taká kráááááááááááááva že to svět neviděl.tak jsem si řekla,že budu hubnout-společně s mým tatkou do července kdo shodí nejvíc.a tak jsem se dala zároven i do cvičení-no a dopadlo to tak,že ted se nemůžu hýbat.všechno mě bolí-svaly (ani jsem doted nevěděla,že nějaká mám na svém těle 😀 😀 😀 ) a tak volám mojemu,aby došel dom...no anemožu se mu do práce dovolat...ach jo..... ☹ takže až se některá pustíte do hubnutí,tak pozvolna 😒 😅

andy2306
12. jan 2010

a taky jsem si oprala rifle,ve kterých jsem měla v kapsy 200 kč-a představte si-ony to přežili jako by se ani nepraly-no hurá..... 😀 😀

michalag
12. jan 2010

andy, dnes trpis samomluvou 😝 😀 ... jeeej co mas svalovku, tak to ti nezavidim

uz su tam fotky, ale nedalo sa mi to lepsie spravit

mirka, myslim na teba, potom nam daj hned ako budes moct vediet ako si dopadla 😉 🙂

andy2306
12. jan 2010

no taky jsemsi všimla že tu na mě každý dlabe 😠
jdu mrknout
mscat-taky na tebe myslím

andy2306
12. jan 2010

micha-to už jsi tam měla,ne?ale to pohlaví jsem myslela jestli nejde na jiné fotce víc vidět

michalag
12. jan 2010

pohlavie nejde lepsie odfotit

andy2306
12. jan 2010

tak to nevadí...necháme se překvapit... 🙂
na kdy tam ta miruš šla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre