Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy55
19. jan 2010

No lekár my nasadil antibiotiká, ako som mala zvýšenú teplotu, nemám ešte nič potvrdené tak som ich začala brať, ale počula som že zo začiatku to nie je ešte také nebezpečné. Tak neviem. Podľa vás ich mám radšej vysadiť?

andy2306
19. jan 2010

andy55-od mamky od jeji kolegy dcera-brala antibiotika v těhu,protože ještě nevěděla,že je-a mimi to vyloženě zežralo-je to fakt hrozné,ale takto to diagnostikoval doktor-řekl ji to tak jak já tady to píšu.takže opravdu to vysad,pokud máš podezření že bys těhotná byt mohla.

andy2306
19. jan 2010

ale neboj se-aj kdybyst ěhu byla,tak mimi bude na 99% procent v pořádku,protože prvních 21 dnů se vyvíjí nezávisle na těle matky-takže ho nemůžeš poškodit.až pak.....

andy55
19. jan 2010

Tak to je hrozné! ☹ Tak ja to radšej fakt vysadím, veď už sa aj tak necítim byť chorá! Bude to asi istejšie, človek nikdy nevie!

andy2306
19. jan 2010

andy55-nechtěla jsem tě vystrašit-jen varovat.ale věřím,že i když bys těhu byla,tak to nevadí....takhle brzy ty antibiotika.ale radši vysad-je to jistota.

andy55
19. jan 2010

Dám na tvoje rady a od dnes už prestanem brať! Podľa teba by my už test môhol ukázať pravdivý výsledok?

andy2306
19. jan 2010

kolik dnů jsi před menstruací?

andy55
19. jan 2010

3 dni

andy2306
19. jan 2010

no-mohlo by,ale nemusí.u první dcery jsem měla pozitivní test až mi týden mrcha meškala-záleží kdy je ovu.já ji měla až 22dc-takže plod byl mladší-a na test bylo brzy
u druhé dcery mi ukázal den před ms slaboulinku čárku-ale dva dny před ní ještě vůbec nic.

andy55
19. jan 2010

Počkám ja radšej do piatku čo bude a keby že nič v sobotu testujem. Bude to tak asi istejšie. Kedy si začala mať tie ozajstné prvé príznaky. Ako ja počítam keby že som tehu mmôhlo by to byť 2. - 3. týždeň. 🙂

andy2306
19. jan 2010

no-já jsem měla první příznaky týden před mrchou.bolení v podbřišku jak kdyby už měla dojít mrcha-píchání občas,rozšířené zorničky,časté chodění na wc-a taky mi nechutnala káva,což je u mě nenormální.jak mi přestala chutnat,tak mi to bylo hned jasné,protože aj u první holky jsem to tak měla....dej vědět,až uděláš test....

michalag
19. jan 2010

tak som volala koli vysledkom oGTT a su v poriadku, takze ziadna dieta nam nehrozi 🙂 😉 😵

andy2306
19. jan 2010

micha-super-výborné- 😉 😉 u nás se to dělá na počkání.ráno vypiješ tu sra..čku....a za dvě hodiny znovu krev-a za dvacet minut výsledky.

michalag
19. jan 2010

u nas to je tak isto vypijes tu zbrndu, cakas 2 hodky a potom ti zoberie krv a vysledky uz poslu na druhy den ku gyn.

michalag
19. jan 2010

a dakujem 🙂

andy, chcem sa spytat vie sa Hanicka bobovat a pouzivat brzdy???

andy2306
19. jan 2010

micha-ne 😀 😀 neumí.jen křičí hurá-to je paráda...když jede-ale brzdím já...ona se sama bojí,máme tu velký kopec....tak sní jezdím.dám fotky do albumu,abys viděla z čeho se bojí jet....🙂to je kopec hned za mým barákem-pohled z balkonu-počkej chvíli....jede to fakt rychle.

emilyz
19. jan 2010

andy: mne lekar povedal, ze zena, ktora sa snazi otehotniet, resp. moze otehotniet nema brat ziadne lieky ani vitaminy! ano, povedal to takto nekompromisne, ze ked by daco sa stalo, tak by si to clovek potom vycital. Ja reprodukujem jeho slova a je to velmi vzdelany lekar v dobrej nemocnici v Prahe. Ked som bola chora, povedal, ze len caj. A bodka. Ved skus prirodnu medicinu - cesnak, cibulu, bylinkove caje, rakytnik, cucoriedky - priroda toho ponuka vela. Fakt by som to neriskovala. A tu zvysenu teplotu mozes mat aj na zaciatku tehotenstva. ja by som to urcite nepodcenila.

andy2306
19. jan 2010

ono to moc nejde poznat jak je velký-ale jí se to víc jak jednou nechce šlapat právě,tak toho moc nenasánkujem no 😒

andy2306
19. jan 2010

emilyz-musím ti trošku odporovat.protože u mé první dcery jsem v 8 týdnu měla tak dávivý kašel.že jsem i zvracela,celá se třepala-horečku.a na pohotovosti mi řekli,že co tam vůbec jezdím,že jako těhotná musím vědět,že promě nic neni a nic nesmím.
to jsem pak v poradně řekla mojemu gynekologovi-a ten byl tak vytočený,že chtěl jméno té doktory.že ohrozila moje těhotentví,protože velký kašel na začátku může způsobit potrat.a to prý byl div,že jsem nepotratila.že by pani doktorka měla zahodit diplom pokud neví,že existují už i prášky pro těhotné-i antibiotika pro těhotné-a i vitamíny,apod...a to mám opravdu hodně dobrého gynekologa.věřím mu....ono je jasné,že když je ženská jen nachlazená,nějaké jen bolení v krku a rýma,tak neni nutné nci brat.ono stejně na rýmu nezabere nic jen čas.....ale pokud už je to akutnější,tak je lepší léčbu vhodnou zahájit,aby se těhotenství neohrozilo.

mscat
19. jan 2010

ahojte holky

já jen na rychlo
jen co odjede můj nejde mi internet.celé dopoledne se u toho rozčiluju 😠

dostal příkaz at mi laskavě doveze zpět notas ze tady bez internetu umřu... 😅 ze on je celé dny v práci a já celé dny převáně doma..no ne?tak dojede po noční..no sice mě netěší ze bude nevyspaný ale já tu chcípnu bez netu jinak 😅
takze se vám ozvu az zitra doufamze toho moc nepopíšete 🙂

zatím papap mějte se hezky..my jdem dnes na boby 🙂 jo jinak večer jsem trošku zakrvácela ale dopředu říkám ze se po doktorech pořád honit nebudu.budto se to udrzí a má se to udrzet nebo to hold špatně prospívá.
ale těhotenství takové ze bych měla pořád běhat po dr rozhodně nechci.
bud je to silné a drzí se...a vydrzí to a budu v to doufat.dnes u je ok akorát mě dost pichá na pravé straně.jA 6vázně doufám ze to nebude mimoděl.a nebo taky oboje...i to se uz stalo,

andy2306
19. jan 2010

mscat-myslím na tebe.neboj se-dle mě bys rozhodně bobovat neměla chodit.ono to je z největší části na přírodě,ale taky i trochu na tobě-měla bys na sebe dávat víc pozor.nepřežen to.

mscat
19. jan 2010

jinak zítra zkusím testík či to krvácení nebylo něco zlého.nechci slyšet zádné běz k dr a podobně 🙂
mozná to jen bylo tmavě hnědé a jelikoz jsem spěchala za malým protze řval 🙂 tak mi to přišlo jako krev já uz ani nevím 😅 😝 ale cítím se ok..jen je mi divné ze mi nic není.jen mě pichá na té pravé straně ale ani prsa nebolí nechodím často čůrat prostě mi nic není.je mi to divné.

tak papa holky zatím

mscat
19. jan 2010

andy.ano dávám pozor.ale víš kdz muj odjel pryč tak se šetřit ani nemůzu musím se tahnout z kočárem musím sama rozkládat tun tězkou cestovní postýlku včera malého do vany a z vany no a tak no.
bobovat myslela jsem ze jen malého povezu na bobech.ono to po tom sněhu jede samo ale je fakt ze mozna raději pujdem hezky pomalu pěšky 🙂 radši at to nepokouším.
snazím se polehávat a tak..ale víš pak dojde matka a e nic nedělám.tak jak se mám šetřit kdy to .... 😠 nechápe a je ji to jedno.

jdu tak pa

andy2306
19. jan 2010

mscat-samozřejmě,že běžné věci musíš dělat kolem malého.hrozil mi předčasný porod,ale lehnout jsem si nemohla,když jsem měla už haničku-to je jasné.ale co prostě nemusíš,tak nedělej.přesně tak-pěkně pěšky radši.
pak mi napiš prosimtě,co se to u vás zase stalo.jak jsi včera psala.

emilyz
19. jan 2010

andy: lenze to Ti uz predpisal specialne lieky pre tehotnu a to je ine. Ale ked niekto berie lieky normalne bez ohladu na to, ze by mohla byt tehotna, tak to je uz horsie.

andy2306
19. jan 2010

emilyz-to bez pochyby-samozřejmě.ale andy55 dostala antibiotika od doktorky,která netušila,že by mohla byt těhotná-ani sama andy to ještě netuší.... 😉 😉 😉

monaberuska1
19. jan 2010

ahojky holy tak mam po krvi po vysledkach 🙂takze dr rikala ze tehotna jsme ale ze jsme mela nejspis ovulaci pozdeji 🙂podle MS bych muselůa byt 7tt ale ovulace pry byla asi dyl, a mam 900 jednotek 🙂

xena1
19. jan 2010

ahojte...ako sa mate....???co mate nove???mirka,andy,korenka,cambi,miska,monaberuska,a vsetky ostatne kocky????myslim na vas...

flyangel
19. jan 2010

ahoojky som tu len na skok totiz dnes mam dost zalietany den... 🙄 a este k tomu mam problem po depilovani sa mi vytvorili nepekne vyrazky neviete co nato?

andy2306
19. jan 2010

monaberuška-a víš,kdy byla ovulka?sedí to co říkala sestra,že byla později?ty jsi to vlatsně nesledovala...
fly.....nevím ti poradit...taky se mi umělo stat...to tak za dva dny zmizí
xena-a co ty,ty jak se máš?my už jsme skoro zdraví.teda holky,já ještě ne.jinak nového nic-zítra asi už půjdeme konečně ven.hanička se těší.už by mohla aj do školky,ale dámji až v pondělí,aby něco zas nechytla-asi je ještě oslabená si myslím.
xeni-tak co-kolikátého jdete?jdu se dívat na ordinaci.
přeju dobrou noc. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre