Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

sonidlov
2. máj 2010

Mscat dá sa to býva mi zle došlo to nejak neskoro 🙂)) no ja nemám bruško, ale brucho hi hi je také veľké , že ho sem ani nedám hi hi

mscat
2. máj 2010

soni: 😀 no jen dej břůško jen dej 😀 😵

v pohodě...mě taky začlo být špatně až od třetího měsíce..a ne že do třetího 🙂 asi od třetího do šestého mi bylo.a se mnou to mávalo celé těhotenství 😝 🙂

no šup nějaké fotečky dej 😉 co chystáš pro miminko a ták. 😀

kessy11
2. máj 2010

Ahojte babulky🙂)) Miška gratulujem, vela zdravíčka želáme a hlavne veľa mliečka🙂))
Babulky často na vás myslím aj ked sem nechodím a moc držím palčeky🙂))

korenka
autor
5. máj 2010

Miška,aj ja blahoželám,Lucka je krááááááásna! 🙂
Ja som včera dostala ms,zas presne na deň aj hodinu,aspoň toto,v stredu bud.týždeň pôjdem na priefuk vajcovodov-ambulantne,takže hádam to vydržím nejak,potom by sme mali mať pauzu a v júni môžme zas snažilkovať,takže dovolenka bude isto od 19-30.6. v Egypte
pekný deň,papa 😎

monaberuska1
5. máj 2010

ahojky holky, včera jsme byli v brně na tom druhém, screeningu
a srdíčko vše máme super, a odpovídáme 21tt a čekáme holčičku 🙂 🙂 🙂 🙂

aktak4444
7. máj 2010

ahojte baby....neviem ci som tu spravne ale rada by som sa nieco spytala 😒
Uz 2 den mam slabu MS a bolesti v bruchu ako pri MS, mozem byt tehu alebo nebodaj mimomaternicove?

martinka78
7. máj 2010

Ahojky, jsem tady nová a zaujalo mě tohle téma, protože od září neberu prášečky a s manžílkem se snažíme o druhé mimi, pokusím se připojit taky svůj grafík, ale vůbec podle něj netuším kdy byla ovulka, ale snažili jsme se tenhle měsíc opravdu dost, tak doufám, že z toho něco bude 😉 Prsa mě bolí, přijdou mi větší, mám bolesti jako před menstruací a teplotu druhý den 36,7, podle počítání bych to měla o víkendu dostat, takže testík počká do neděle, ale doufám, že to tentokrát vyjde, už se tak nějak víc snažíme 5 měsíc a v říjnu bych se měla vrátit do práce a jaksi se mi moc nechce 😎

martinka78
7. máj 2010

tak tady je snad ten můj grafík, jsou tam ty hodnoty trošku zvláštní, takže vlastně vůbec nevím kdy ovulka proběhla ☹
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?in...

korenka
autor
13. máj 2010

ahoj martinka,tak ako,testovala si v nedeľu?ako to dopadlo???aj mne ten grafík pripadal ako anovulačný,aj to sa stáva.daj vedieť

korenka
autor
13. máj 2010

tak a ja už mám po prefuku vajcovodov,teda HSG,včera ráno som bola,no,bolelo to veru dosť,ale prežila som 😝 a mám ich oba priechodné!tento mesiac máme mať pauzu a budúci už môžme ísť na to,to bude akurát pred dovolenkou,aj počas nej.

martinka78
13. máj 2010

korenka - testík jsem zkoušela až dneska - mám vyšší teploty (2 dny po sobě už i 36,9) a nic, ale jestli se mi ovulka zpozdila, tak je stejně na testík ještě brzo. Mě přišlo, že to není anovulační,ale jen pozdější ovulace, i podle ovulačních testů měla být v ty 3 dny nižších teplot, byly tam hezky dvě silné čárky označující ovulaci, ale fakt nevím, holt musím ještě počkat jestli ta mrška přijde nebo ne, ale teda vůbec nevím kdy to tentokrát bude, tajně doufám, že už nepřijde..

korenka
autor
14. máj 2010

tak držím palce moc,a nezúfaj,sú tu baby ako ja,čo sa snažia roky...a verím,že si tehu 😵

martinka78
14. máj 2010

korenka - děkuju. Já ale tady všechny ty "déle se snažící čekatelky" úplně chápu, první mimi nám trvalo přes rok, ale to jsem brala antikoncepci snad 9 let (a to to ještě skončilo zamlkým těhotenstvím - pak jsem po "vyčištění" byla těhotná snad za 2 měsíce), no holt si budu muset ještě počkat na další testík třeba do pondělí.. úterý... středy .. 😎 jsem teď teprve - podle grafíku 9 DPO. Jinak držím taky palce, ať se Vám to na dovče povede 😉

srdcko81
18. máj 2010

Ahojte dievcata 😉
prosím mohol by mi niekto poradit?Mávam pravidelnu menstruaciu vzy na 26-28 den dostanem.Teraz som mala dostat 14.5 a nic.Mám bolesti ako keby som mala ms aj krize ma bolia a nie su to chvílkové bolesti ale celodenné.Robila som si testy v nedelu negatívny a vcera takisto negatívny.Ani duch-podla mojich výpoctov uz by som bola 18 dpo a mám podozrenie ze sa mi posunula ovulka a mala som ju 5.5. takze aj tak uz by som bola 13 dpo.Mala som za kazdým iný test ale obidba boli s citlivostou 10.

srdcko81
18. máj 2010

Som to skor odoslala-myslite ze by mi ani jeden test nic neukázal? 😕

lucaju
18. máj 2010

srdcko81 z mojej skusenosti ja ked som si robila test tak mi vzdy ukazal pravdivo. Lenze ja som si stihla urobit vzdy len jeden lebo mne nikdy nemeska MS viac nez 1-2 dni. Ale kazda sme ina, ak si mala ovu posunutu tym padom tam moznost je. Bolesti nic neznamenaju moja kolegyna mala tiez velke bolesti dokonca take ze bola na pohotovosti lebo mala krce, nakoniec ma doma 3 mesacnu dceru.

srdcko81
18. máj 2010

Dakujem lucaju-no neviem cítim sa divne a kupim este test a testnem zajtra a ak nic tak pojdem k doktorke.Mne tiez nikdy nemeskáva -preto som taká vystresovaná ze co sa deje.

mscat
18. máj 2010

ahojte holky

Soni,Kessy, monaberuska,Andy,Flyangel!!!......chodte jsem ☹
ted jsem si zpětně četla kolik jsme tu toho popsali. četla jsem nevím proč...to období v lednu jak jste mě tu podpořili.malý spí tak jsem tak chtěla asi zavzpomínat.Tak jsme tu krásně spolu povídali...ted je tu mrtvo ☹ a mě to mrzí.
Tak se ozvěte..... 🙂 :-*

mscat
18. máj 2010

jen já můžu teda říct že čekám stále na ovulku

http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

jinak co nové... 🙂 u nás nic 🙂 😝

martinka78
18. máj 2010

Ahojky..
srdcko81 - přesně můj případ tenhle měsíc, taky jsem měla ovulku - teda doufám podle teplot, že to bylo až 24 den a dnes jsem 13 DPO a ráno jsem to dostala - sakra! Teplotky krásný - 36,9... 36,9... 36,8... bolesti prsou, zvětšená prsa, občas bolest jako při menstruaci, ale vždycky to přešlo, i mi bylo jeden den divně....ale bohužel ☹ tak zase další měsíc počítání, ach jo!

mscat
18. máj 2010

martinka:jak dlouho se snažíte?

martinka78
19. máj 2010

mscat: prášky jsem přestala brát někdy v září a do prosince jsme to nějak moc neřešili, ale tak od ledna už to nějak počítám, podle bazální teplotky a občas si koupím i ovulační testy, ale když to by jich člověk musel mít každý měsíc alespoň 10, protože někdy mi připadá, že ta ovulka byla třeba 10.den a někdy mi přijde až třeba 17.den, ty teploty nemám vyloženě hodně rozdílné, mívám tak 36,5 - 36,7 a když mám ovulku - teda doufám jen, že v tu dobu není pokažený teploměr - tak třeba 36,3, níž ne, jo pak před menstruací to mám pěknou teplotu 36,8 - 37, ale pak mrška vždycky klesne, nejhorší je, že bych se měla v říjnu vracet do práce a chtěla bych to druhé stihnout ještě do té doby, abych se nemusela vracet, jaksi se mi tam ani nechce,zvykla jsem si doma a nic mi nechybí, nemusím vstávat ve 4,30 (dojížděla jsem jinam) s Adélkou vstáváme v 8 - 8,30 a tak nějak se nemusím doma stresovat jestli práci stihnu nebo ne atd... určitě to každá známe 😎

coccinella
20. máj 2010

martinka78: to je hloupé, že jsi trochu tlačená tou prací, to může být příčinou neúspěchu.. Zkus to přijmout, že bys třeba alespoň na čas do té práce šla, nebránit se té představě tolik a ono se to může o to dříve podařit 🙂

martinka78
20. máj 2010

coccinella: No to je pravda, že to může být trošku díky tomu, ale holt se s tím budu muset smířit, už mi i z práce volali z osobního jak to bude s návratem, ale bohužel se nevrátím na stejné místo, ale na jiné oddělení, kde jaksi není tolik práce a hlavně ta práce tam není moc zajímavá, takže holt budu muset změnit taktiku 😉

coccinella
20. máj 2010

martinka: chce to přesvědčit sama sebe, že jdeš teď do práce, že mimi ne - jak se Ti to podaří, budou 2 čárky 😀

xena1
20. máj 2010

ahojte babulky ako sa mi mavate?
🙂 myslievam na vas vsetky...miska gratulujem k babatku
andy mirka ako sa drzite?

martinka78
20. máj 2010

coccinella: Nojo když ono to tak nějak nejde, protože se mi do té práce fakt nechce, nojono...Manžílek vždycky říká : "já jsem Ti to říkal, neměla si ty prášky jíst tak dlouho", ale asi má pravdu, jenže já jsem nechtěla mít druhého mimouška po 1 - 1,5 letech, myslela jsem si, že tak po těch 3 letech to bude ideální, no a bude to - doufám - až po skoro 4, Adélce budou 3 v říjnu..

coccinella
20. máj 2010

martinka:
to chápu, že jsi nechtěla druhé mímo tak brzy.. s těma práškama to je ošemetné, někomu se zadaří hned po vysazení a někomu to trvá..
A jak to bylo s Adélkou - to bylo v poho, otěhotnění? 🙂

martinka78
21. máj 2010

coccinella: S Adélkou to trvalo 4 měsíce, ale to jsem byla předtím po roce snažení těhotná, ale šlo o zamlklé těhotenství, takže jsem byla v říjnu 2006 na vyčištění a v únoru 2007 jsem otěhotněla s Adélkou, takže to bylo docela rychlé..

coccinella
21. máj 2010

martinka:
A zkoušíš něco na podporu - čaje, kontryhel apod, nebo zatím volný průběh ? 🙂
Nejste náhodou z Častolovic?? :o)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre