Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

yamdena
28. jún 2010

Ahojte dievcata, nuz radsej som isla svojmu dr., ktory mi zobral krv a tehu nie som :( skoda. Ine nepovedal, takze chora istotne tiez nebudem, aspon, ze tak. Inak, nie som si ista, ci presne poznam ovulku, tak je mozne, ze by sa takto u mna ovulka prejavovala?

Lucika09, dakujem Ti za odpoved. BTW mas krasneho chlapceka 🙂

Veronka, ako sa citis? Co mrska? Napis, dobre? Drzim Ti palce 🙂

korenka
autor
2. júl 2010

hanesi,ty aj žiješ??? 😉 ,čo je s tebou?
ja som dnes 25 DC,takže o týždeň budem vedieť viac. 😵

dellinka.pv
2. júl 2010

Ahoj Korenka, nevím jestli si mě ještě pamatuješ, byla jsem tu naposledy někdy před půl rokem. 😉
Mám pro Tebe novinku, zničeho nic jsem minulý měsíc po 4 letech otěhotněla, je to šílený zázrak. Podle posledních
měsíčků jsem 6+1 tt. Byla jsem ve středu u lékáře a ten mi potvrdil těhotenství, srdeční akce nebyla zatím.
Hrozně se bojím, aby naskočila. Měla jsem před těma 4 rokama zamlklé těhotenství. ☹
Je to prostě šílený zázrak a přesvědčila jsem se, že každý má naději.
Už jsem se připravovala, že nikdy neotěhotním a šup a bylo to. 😉

korenka
autor
3. júl 2010

@dellinka.pv ...jééééj,ahoj,jasné,že si pamätám,tak zatial potichúčku gratulujem,nech je všetko v poriadku a srdiečko bije ako zvon!!!Viem,dodáva to aj mne silu,keď toto čítam,že aj zázraky sa dejú,no,hádam aj u mňa sa budú diať...
Tak daj vedieť,ako prebieha tehu ďalej,papa.

xena1
4. júl 2010

ahojte babulky,ako sa mavate?pozeram ze tehulky pribudaju...gratulujem... 🙂
mscat ako moja???co nove???
korenka????andy????

mscat
5. júl 2010

xenka 😉

korenka
autor
7. júl 2010

ja som dostala ms! 😢

michalag
7. júl 2010

@korenka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nanuskal
8. júl 2010

Ahojte babulky, som tu nová a chcela by som sa vás spýtať, že kedy začínajú prvé príznaky tehotenstva??? Už po uhniezdení ???? alebo až neskôr??? Ďakujem za odpovede 😉

korenka
autor
8. júl 2010

po cca 10-12 dňoch od oplodnenia

nanuskal
8. júl 2010

ďakujem za odpoveď.....som teraz v očakávaní..momentálne mám 22DC a neviem či je to mojou hlavou, že si to namýšlam alebo to môže byť reálne ☹

xena1
8. júl 2010

ahojte...je tu este niekto hore??? 🙂

korenka
autor
10. júl 2010

@nanuskal ...no,vydrž moja,viem,že je to ťažké,ale ja takto čakám 3 roky,takže to chce trpezlivosť,v deň ms ak nedojde,tak testuj a držím palčeky 🙂

lusinda24
13. júl 2010

ahojte baby, moja otázka sa asi do tejto témy nehodí, ale potrebujem info aby som vedela kde je problém. Snažíme sa o bábätko, ale neviem či je normálne, že po milovaní zo mňa veľa vytečie? ako to má byť...?
Ďakujem

korenka
autor
14. júl 2010

@lusinda24 ...hneď daj nohy hore a opri o stenu,a polež si chvílku 😔

lusinda24
14. júl 2010

ďakujem za radu, uvidíme či pomôže 🙂

michalag
15. júl 2010

@mscat co som to dnes zazrela 😲 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mscat
15. júl 2010

miška: 😀 😲 jakpakto?kde jsi to viděla??jsem odhalena?? 😀
chtěla jsem ještě počkat až po termínu ms co se bude dít nebo nebude....určitě bych jinak dala potom info co a jak 🙂 😅

mscat
15. júl 2010

mám strach víš... 😒 😅

xena1
17. júl 2010

mirkaaaaaaaaaaa gratulujem....tesiiiiiiiiiiim..

mscat
17. júl 2010

xenka: 😀 děkuji

mscat
17. júl 2010

heh..taky ti gratuluji.... 😉

sonidlov
17. júl 2010

mscat, xenka gratulujem vám 🙂 😉

mscat
17. júl 2010

soni:moc moc děkuji :-*

sonidlov
17. júl 2010

mscat dávaj na seba pozor

michalag
17. júl 2010

@mscat , @xena1 obidvom vam silno gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a davajte na seba a vase malicke fazulky velikansky pozor 🙂 🙂 🙂 , zelam vam aby ste to uspesne dotiahli az do konca 😵

@sonidlov ako sa mate? tiez si tu uz dlhsie nebola 😕

mscat
17. júl 2010

soni:děkuji...určitě dám nebojkaj :-* teda..i když já se bojím 😅

miška:taky tobě moc děkuji...s xenkou nám to tak krásně vyšlo zároven.. 🙂 obě máme za sebou špatnou zkušenost..ale ted už věříme že to vše dotáhneme úspěšně do konce! 🙂 a za devět či 8 měsíců se tady pochlubíme miminkama 🙂 😵

xena1
18. júl 2010

soni,miska,dakujem....mna mscat uplne sokla,ale tesim sa,ze nam to tentokrat takot spolu vyslo... 🙂 a dufam ze to dotiahneme do uspesneho konca a taktiez verim ze sa k nam pridaju dalsie kocky.... 🙂

korenka
autor
18. júl 2010

baby,moooooooc vám blahoželám,tak veľa síl do tohoto boja!!! 😵
ja idem zajtra na IUI,tak držte palce!!§dám potom vedieť... 😵

andy2306
19. júl 2010

ahoj holky-
KORENKA-MOC NA TEBE MYSLÍM,I KDYŽ SEM UŽ NECHODÍM.A KDYŽ sem jdu,tak se jen podívat,jak se ti daří a jsem ráda XENIČKO,že jsem tu zrovna objevila i tebe-abych ti mohla pogratulovat-a popřát ti,aby to tentokrát všechno dobře dopadlo,i tobě mscat.
miška-a jak se máte vy,co děti?co malá-jaké je miminko,jsi na mateřské spokojená?
A jak užíváte léta-jedete holky někam na dovolenou nebo už jste byli?korenka-ty už jsi byla-jaké to bylo na dovči,odpočinula jsi si?
My se máme dobře-ta starší je ted u babičky (mojí mamky na prázdninách).ve středu za nima s terezkou jedem-a v sobotu máme velkou oslavu na chatě_46 lidí,maso,zákusky,bečka (dvoje kulaté narozeniny v rodině se slaví-80 a 60 let).JInak terezka už má skoro rok a dva měsíce,už dva měsíce je odstavená a spíme celou noc v kuse.Ale se spaním to vždy bylo o.k. jako se vším s tím naším miminem-narodila se spokojená a je doted 🙂 dalšího sourozence neplánujeme.....ale kdyby se něco změnilo,tak dám vědět. 😉
A CO m.o.n.i.k.a.? ta už sem taky nechodí?jak se mají....co mimísek?a co cambi,fly?
držte se holky-ahojík 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre