Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

už jsou tam. 😉
No to né, ani já jsem to vůbec nečekala

mscat
4. júl 2009

moničko...tak fakt potichu gratuluji..bude miminko 😉

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

😵 Doufám 😉

venyska
4. júl 2009

No teda,superrrrrrrrrrr moc gratuluji

mscat
4. júl 2009

moc se těším a moc ti to přeju,ale upřímně jsem z toho zdrblá 🙂 ted tady každá bude těhu ne? 🙂 jen já ne..ale chápeš moc se určitě těším 😵

venyska
4. júl 2009

Mscat:nejsi sama

venyska
4. júl 2009

Tady celkově přibývá těhulek.Koukala jsem i v jiných diskuzích,a našla jsem tam další 4,Všem to přeju,ale zamrzí to,jsem upřímná!!!

soni1
4. júl 2009

ahojte baby, rada by som sa opýtala, bola som u doktorky štvrtok na folikulometrii, ale zistila, že som už po ovulácí a povedala, že aj sliznicu mám dosť vysoko, keď je sliznica vysoko to je dobré?

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

Holky, úplně chápu co prožíváte, přejete to a najednu stranu to přejete, taky jsem to hůř snážela, protože rok a 2 měsíce je rok a 2 měsíce, bylo to na palu, proto tomu nevěřím a počkám až mi to potvrdí dr. Jinak nebojte dočkáte se, podívejte na mě. Taky jsem to vzdala a nechávala tomu volný průběh a šup, příjde to samo. 😉

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

teda přejete to a najednu stranu Vás mrzí ještě nic ☹
Píšu jak tatar

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

kde jste holky? Doufám, že jsem nenapsala nic špatně 😅

mscat
4. júl 2009

tu som...uspávala jsem 🙂

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

jo? Malý ten mi usnl nějak po 8 zase, vylítal se dneska a byl hotový 😀

mscat
4. júl 2009

no ten muj malý není unavený nikdy..nechápu 😝 🙂

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

😀 Taky jsme to zažívali, jde spát s kraválem, ale usne 😉

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

Jdu spát, dobrou 🙂

mscat
4. júl 2009

UŽ? ☹

mscat
4. júl 2009

to jen já tak ponocuji ☹

venyska
4. júl 2009

jsem tady,já též uspávala,ale mám dnes manžu doma,tahá mě do postele...tak jdu 😉 Ikdyž mám podbříšek jak když mě do něj někdo nakopal,jak když mám krámy

mscat
4. júl 2009

☹ ☹ no a ten muj mi ani nenapise..ach jo..tak pěknou dobrou noc papa

venyska
4. júl 2009

Tak to je pěkný zlobidlo,jak to?

venyska
4. júl 2009

pa

mscat
4. júl 2009

nemám tušení..psal předtím z icq...pak že má blbou náladu že jde prý chrápat hmm no a od té doby o něm nic nevím už sem psala ze pár smsek a nic...tak jak chce no.víš jak ej mi pardáně být furt sama 😠 ☹ k nikomu se nemoct přitulit nebýt políbená pohlazená nic...už mě to se.e! ☹ ted vlastně bude devet dnů pryč dojede plus minus na tři dny a zas na devet dni odjede dyt to je už šílené!

dzou
4. júl 2009

ahojk ycely den som ani nemala cas sem kuknut 😖 tak monika tie // su tam jasne tak potichucky gratulujem 😉 ja som dostala mrchu dnes rano 😠 a brucho ma tak bolelo, ze som skoro zomrela, al sak neva dufam,ze sa zadari coskoro

michalag
4. júl 2009

Ahojte 🙂

m.o.n.i.k.a potichucku blahozelaaaaaaam 😉 🙂 😵 😵

mscat
5. júl 2009

ahojte
no Moni:tak co??ten dnešní mamatest? 😉 hlavně ho sem nezapomen šupnout 😉 pěkně je všechny seřad 😀

mscat
5. júl 2009
m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

Dobré ránko 🙂
Děkuji holky, ale 100% to bude až mě to potvrdí dr. 🙂
Tak jsem si dělala naposled dneska ráno(mimochodem ve 4 ráno) jsem zase nemohla spát. A ta čárka nejprve po těch 3 minutách byla slabá jak včera na tom mamatestu a jak jsem ráno vstala no před chvíli tak koukám a zase trochu zesílila, vyfotím všechny a dám naposled do alba 😉
Dzou, tak to je mi líto, ale uvidíš brzy se zadaří, si na začátku. A vůbec všem moc držím palečky 😵

mscat
5. júl 2009

moničko super 😉

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre