Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
23. dec 2010

@monaberuska1 moc děkuji...no já jsem taky nadšená, že bude holčička 😵 🙂
My vám taky přejeme krásné Vánoce poprvé ve 4 😉 hezky si to užijte a budte zdraví. 😉

jasné jsem na FB...no vidíš můžem se přidat 😉

kessy11
23. dec 2010

Babulky, krásne sviatky plné pohody, lásky a pokoja Vám so Samkom želáme🙂)

michalag
23. dec 2010

Šťastnééé a veseléééé VIANOCE!!!!!! nech rok 2011 je lepsi ako bol tento a aby sa snazilkam splnil ich vytúžený snicek ..... babatko 😵 😵 a tehulkam prajem aby dosli az do uplneho konca, mali krasne a hlavne zdrave babatka 😉 😵 🙂

flyangel
24. dec 2010

štastné a veselé Vianoce kočky 😀 😀 😀

cambina
26. dec 2010

Ahojte 🙂 Chtěla jsem vám popřát krásné vánoční svátky a úspěšný, šťastný nový rok.

michalag
26. dec 2010

@cambina jeeeejo cambi, teba som tu uz faaakt dlho nevidela ...... Ako sa mate?????

cambina
26. dec 2010

Ahoj Miško...jsem koukala do tvého alba...jůjda, jak ten čas rychle letí..malá je úžasná

michalag
26. dec 2010

@cambina strasne rychlo to leti, za chvilocku uz Novy rok a zrazu bude april a Lucka bude mat 1 rok 😕 🙂

sonidlov
5. jan 2011

baby aj ked neskoro,ale predsa VŠETKO DOBRÉ DO NOVÉHO ROKU 2011 HLAVNE VEĽA ZDRAVIA 😉
vydím stará zostava sa stretla super zdravím Vás 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

korenka
autor
9. jan 2011

aj ja vás všetkých zdravím a pajem veľa zdravia 🙂
aj ked sem chodím málo,myslím na vás všetky,u mňa nič nové,keby,dám vedieť isto hned,majte sa krásne 😵

nathali
9. jan 2011

ahojky holky 🙂
nasla som vas nahodou a chcem sa spytat ze ake ste mali tehu priznaky viem ze u kazdej je to ine ale som strasne zvedava o mimi sa snazime uz nejaky cas tak snad sa nam podarilo dakujem 🙂

katkav
12. jan 2011

@nathali mna boleli bradavky este pred menzesom, to som dovtedy nikdy nemala, krutila sa mi hlava, myslela som si, ze mam nieco s hladinou cukru a potom som sa citila dost unavena akoby na mna liezla chripka 😉 snad sa vam zadarilo, prajem vam to. 😀

nathali
12. jan 2011

@katkav tak hlava si to teda tocila rano ma na wc pekne sotilo akoby som mala vypite 😅 a unavena byvam niekedy uz o deviatej vecer lezim v posteli 🙂 a // som si nakoniec nasla a dufam ze budu silit lebo som len 9DPO tak drzte palce 🙂

katkav
13. jan 2011

@nathali jeeej gratulujem, nech pekne silneju a termin budete mat v septembri? hlavne nech je babatko zdrave 😉

nathali
13. jan 2011

@katkav zatial su ciarky slabe ale som len 10DPO tak uvidim co bude dalej lebo ma strasne boli brucho ako na ms :( a bojim sa ale ak by bolo vsetko dobre tak by som rodila 16.9 drz silno palce mam strasny strach

katkav
13. jan 2011

@nathali snaz sa byt co najviac v klude, lebo stres by babatku mohol iba ublizit, dufam, ze papas kyselinu listovu. Tak nech su tam casom riadne kolajnice a inak ten datum je mojim datumom narodenia 😀

tinka5
13. jan 2011

ihb
kjmmguirhhfhfnhtzhtjggnmg5=púpúú

nathali
13. jan 2011

@katkav snazim sa byt v klude a v pohode a kyselinu listovu papam 2x denne a aj calibrum baby plan
jeeej to vaaazne 🙂 to je mileee 🙂

katkav
13. jan 2011

@nathali ja som mala tiez podobny termin, mala som 19.9. ale maly sa narodil uz 18.8. 😉 nechcel sa stat mojim darcekom 😉 tak sa drzte, nech sa ku koncu leta mozete tesit z krasneho babatka 😉

korenka
autor
15. mar 2011

fuuu,to tu takto stagnuje???
máme už termín prvej návštevy-konzultácie v MT,ale nie Helios,ale ISCARE,30.3.. tam ideme na spermigram a ja na vyšetrenie.Tak,držte palce!
papa.

sonidlov
15. mar 2011

korenka tak dúfam,že tento rok bude ten náš 😉

zuzana315
16. mar 2011

Mile zienky,citavala som vas dlhe mesiace,kym sme sa snazili otehotniet,kym sme presli zlymi casmi,kym sme cakali nase vytuzene dietatko a nakuknem sem vzdy,ked mi to nase slniecko dovoli.Chcem vam len povedat,ze vam vsetkym strasne drzim palce,nech co najskor okusite,ake krasne je byt maminou a najviac to prajem korenke,lebo o tebe uz dlho citam a ked sem nabuduce opat nakuknem,nech vam tam uz svietia tt🙂Velmi vam vsetkym drzim palceky 🙂

michalag
20. mar 2011

Ahojte 🙂
dlho som tu nebola, ale ako vidim tema stoji

@sonidlov @korenka, velmi vam zelam aby tento rok bol ten vas a aby sa vam konecne splnilo to vase vysnivane, mat drobceka .... myslim na vas a snad sa ozvete ako sa mate a ci uz .... drzkajte sa!!!

@m.o.n.i.k.a , sice trosku oneskorene ale o to srdecnejsie .... Nelinke vsetko najlepsie k 1 rocku!!!! 😵

@flyangel gratulujeeeeeem!!!!, snad sa vam to konecne podari a na konci dlhej cesty budete drzat v naruci vas vytuzeny uzlicek lasky 😉 🙂 😵

@xena1 dodatocne gratulujeeeem k drobcekovi, prajeme vam hlavne vela zdravicka, mliecka a aby ste boli spolu vsetci stastní 😵 🙂 😵

..... a nasa Lucka takto vyrastla 🙂

michalag
21. mar 2011

@mscat kde siiiii 😕 😕 😕 😕 , zeby uz 🙂 ?????

mscat
21. mar 2011

@michalag 😀
no to nééé..my dnes byly celý den u babičky od rána 😀 😉

mscat
21. mar 2011

jééééj FLY je těhula???

GRATULUJIIIII 😵 😵 😵 😵 držím velmi pěsti!!!!

michalag
21. mar 2011

@mscat a ja som tajne dufala ze sa uz princezna vypytala na svet

mscat
21. mar 2011

@michalag pche 😀
vůůbec nehrozíííí 🙂 😝

michalag
21. mar 2011

@mscat zeby nakoniec 31.3. 😅 😀

mscat
21. mar 2011

@michalag 🙂 noo to asi nejspíš nee 🙂 zřejmě nemůžu přenášet 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre