Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

labanka
10. okt 2011

@nativanativa no aspon vies na com si .... uz len bud zdravucka a vsetko bude super...my to zvladneme sme predsa na jednej lodi...inac ten Gynoflor je fakt super a nemohla si si ho vybrat v inej lekarni? skoda cakat kazdy den je vzacny ... a aj Alchemilka mi velmi pomohla ked som to mala...inac ten mesiac to tiez zacinalo, ale hned som si nasadila gynoflor + pila som alchemilku a aj sedaci kupel s Alchemilkou no a pouzivam Lactacid femina plus namiesto vselijakych mydiel alebo naj cistu cistulinku vodu a nic ti nebude... niekedy sa nase babky len vodou umyvali, nic nepouzivali a pozri ake krasne vnucky maju 😀 😀 😀 😀

princess15
10. okt 2011

@labanka v tomto mas uplnu pravdu...najlepsia je cista voda 😉 alebo presne tak nejake gely na intimnu hygienu 😉 ja som si s mykozami užila svoje ajajaa...1.krat som ju mala pred 4rokmi a takmer rok som ich mala opakovane hned po prelieceni naspäť 😝 a to aj napriek probiotikam do pošvy...spočiatku som mala kitovuli,potom gyntima probiotica a teraz si davam multi acidophilus od naturs factors....ale tie dostat len gynekologa ktory ich predava vo svojej ambulancii...su perfektne...30tabliet nma vyslo na 15eur a mozu uzivat aj cez usta pri uzivani antibiotik a aj do posvy...su male a na druhy den z teba nevyteka nic...

katus193
10. okt 2011

@princess15 mas dost skoro ovulku a nejak ju aj testujes? JA tiez netestujem skoro lebo aj pri prvom tehu som mala na druhy den negativny po vynechani mrchy a tak som sa nalievala vinom a robila si horuce kupele a ked mrcha nikde tak na 7 den som robila dalsi test a az vtedy mi test ukazal ciarku.Ale pri tomto druhom som mala uz hned pozitivny ale boli take tieniky ale boli dost viditelne hned ako som sa pozrela bolo vidno, nie ze som musela stelovat na svetle.Ved man to napadlo ci to moze byt ale ked tak velmi sa bojim, lebo pri druhom som nemala vobec ziadne priznaky iba take pichanie a hrozne vela vytoku bieleho.A teraz mam nieco podobne.Ak to ma tiez zle dopadnut radsej nech ani niesom tehu

daniwaugh
10. okt 2011

@katus193
netreba sa ale stresovat s tymi spermiami dopredu. mozno ste mali len nestastie a vsetko bude ok, dufam!

katus193
10. okt 2011

@labanka presne mas pravdu, mne minuly mesiac segra darovla nejaky gel na int.hygienu a po nom ma hned zacalo svrbiet a palit tak hned som ho vyhodila.Takze ja iba cistu vodu a len to mi robi dobre, aj dr povedal ze najlepsia je cista voda.A to sa mi stalo uz dva krat ak som zacala pouzivat nieco tak hned mykoza a tak pouzivam len vodu a nemam nic a este aj usetrim 🙂

katus193
10. okt 2011

@daniwaugh to ano, ja sa tym tiez utesujem ze to mohla byt hlupa nahoda a hotovo.Ved ani nefajcime nepijeme a mm je velky sportovec.Drz palce aby to uz bolo do tretice ok 😉

princess15
10. okt 2011

@katus193 ja mavam pri ovulke bolesti v podbrušku na strane kde prave prebieha ovu...predtym som bola aj u dr a tiez potvrdil ze folikul je velky takze ovu sa ocakava na 11-12dc a taktiez som si parkrat toto overila aj Bt a ovu testom...
u mna zas testy stale ukazu tehu uz na 10-11dpo...ale iba pri mamateste mam to odskusane...im aj doverujem...totiz sa mi stalo ze som mala pepino test a ten ukazal jasnu ciarku a mamatest a ani ine neboli pozitivne a aani tehu som nakoniec nebola...
mm mi zakazal testovat pred mrchou a nakazal mi testovat az po tyzdni vymeskania mrchy,kvoli tomu ze keby som si nespravila skoro test pri 2tehu tak ani neviem to bol mikropotrat...skratka mi vymeskala mrcha len 2dni...a mozno by som sa nestresovala az tak...

katus193
10. okt 2011

@princess15 to fakt tak skoro ti ukaze ten test? Ja som si ho tiez kupila doma ked sme boli tak mam ale len dva tak nechcem si ho zbytocne minat 😅 lebo tu su testy strasne drahe ale mam uz objednane aj z netu za dobru cenu a tie mi aj ukazu tehu.Mne ked bude meskat mrcha viac ako dva dni tak viem ze som tehu, ja mam vzdy pravidelnu 28 dni.Ja som tiez mala ovu potvrdenu minuly mesiac ale nevyslo hoci sme sa snazili.A tento mesiac som to mala ovu presne ten isty cas ako minuly tak uvidime ci sa vajko stretlo so spermikou 😀 snad ano.Terz by mi to aj vyhovovalo lebo od buduceho tyzdna zatvarame hotel a budem doma a je to super lebo sa nebudem namahat, neviem ci aj prvy potrat mi moja praca nesposobila, lebo som dvihala tazke veci a v praci sa to aj stalo

princess15
10. okt 2011

noo tak dufajme ze sa nam obom zadarilo 😀 😀 bolo by to uzasne 😀 😀
ja by som sa dala vypisat na Pn urcite ak by sa potvrdilo tehu

katus193
10. okt 2011

@princess15 no ved si napiseme ako sme dopadli 😉 sama som zvedava, ale beriem to uz tak ze ked to ma prist tak to pride a ked nie tak si pockam, hlavne nech sa to uz udrzí, lebo pozitivny test este pre mna nic neznamena ☹ Co sa tyka prace tak ja to mam teraz dobre, lebo budem doma dva mesiace tak by som bola rada keby to vyslo, ze na zaciatku som doma a nebude problem.Ale myslim ze dr by ma tiez vypisal, hlavne pri mojej robote.Urcite by to nechcel riskovat

majkl81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nativanativa
10. okt 2011

@labanka no najkrajsie vnucky maju veru 🙂 , vyberala som tam aj clostil a ostatne lieky , tak neponahlam s tym , ved som v pohode zatial , aj ja pijem alchemilku a tiez si robim sedacie kupele

majulosa
10. okt 2011

Ahojte baby. Chela by soms a opýtať snažíme sa už od decembra o bábo a ked som si kukla dozadu tak stáel som dostala na ten 32deň a max. 33 deň aj to hned ráno MS. Dnes mám 34 deň a nič len ma strašne boleli bradavky teraz už menej a mám stále taký výtok ale bez farby a BT ám už druhý deň 37,3. Vie my niekto poradiť či môžem byť tehulka?? A zvykne ma pchať aj v podbrušku najprv na ľavej strane a potom na pravej a nikdy som sa nebudil pred tým že mi treba cikať a teraz už druhú noc sa zabudím a musím ísť cikať. A stále by som iba spala a som veľmi citlivá hoci čo ma rozplače aj hocijaký film alebo seriál.. Prosím poradte mi Ďakujem

aadulik2110
10. okt 2011

@majulosa skús si spraviť testík.... ale príznaky sú také ako som mala ja.... stále som ich pripisovala meškajúcej MS a nakoniec testík bol pozitívny..... kúp si taký citlivejší.... a budeš vedieť na čom si

majulosa
10. okt 2011

@aadulik2110 no dakujem dúfam že máš pravdu aj ked to ta pocitujem. Vstredu idem na krv na HCG tak tam by to malo úkázať. Dúfam že to vyšlo po 9mesiacoch snaženia 😉

aadulik2110
10. okt 2011

@majulosa budem držať palčeky.....

majulosa
10. okt 2011

@aadulik2110 dakujem ved aj moja polovička sa už teší že to teraz vyšlo... 🙂

miriamm11
10. okt 2011

Dievcata moje 😒 mrcha dorazila 😒 😒 😒 na 31DC .Babatko tento cyklus zas neposluchlo, to deticky niekedy maju take nalady, ale uz som mu dohovorila ze dalsi mesiac ziadne vymyslanie a pekne posluchat maminku, po zrazke s tatikovou spermijkou pekne ist spinkat na 9mes do hniezdocka 😀 😀 tak dufam uz zacne posluchat. No!! Co to bude za certisko ked este tu ani neni a uz neposlucha??!!!! 🙂 🙂 😵

nativanativa
10. okt 2011

@majulosa ze by dalsia babizna do partie ??

daniwaugh
10. okt 2011

@miriamm11
to mrzi, ked to vyzerako tak nadejne :( no ale tak sak tento mesiac uz to vyjde!

daniwaugh
10. okt 2011

Tak uz to mam oficialne od doktora :D juch! 😎

aadulik2110
10. okt 2011

@daniwaugh blahoželám 🙂

miriamm11
10. okt 2011

@daniwaugh nadejne to vyzera kazdy mesiac mam ten pocit 🙂 ale tento mesiac idem na to uz vazne kazdy den 10dni v jednom kuse 😀 😀 sa musi zadarit, neni ina moznost 😉 si bola u doktora? bolo nieco vidiet na sone??? malu princeznicku 😉 drzim palceky, nech sa nam pekne zagulatievas 😉 🙂

daniwaugh
10. okt 2011

@miriamm11
tu v uk ziadne sono.. 25.10 idem za midwife a zobere mi asi krv.. to je tak vsetko az do 12tt predpokladam.. jedna velka havaria toto zdravotnictvo..
no ked das 10 dni v kuse tak sa MUSIIIIII podarit :o))) teraz to uz vyjde!
@aadulik2110 aj ja Tebe :o))

miriamm11
10. okt 2011

@daniwaugh hmmmmm?? 🙂 jajaj zlate slovensko teda. 😝

to vies ze sa zadari tento mesiac, len zacnem maleho davat k starym rodicom asi, lebo zacal rano skoro vstavat a vecer neskoro zaspava, takto este aj on nam to takto nechtiac blokuje, a potom sa len vypytuje ci uz je babetko v brusku?? 😀 pocuva co debatime a potom si to spaja ako vie zlatusik moj🙂 a baby viete ako vznikne babo v brusku??? ze to staci ked oco lubi mamu a potom staci ze jej pohladka brusko 😀 😀 😀 no a my sa snazime s vypoctami a neviem s cim a pritom je to take jednoduche.... 😉 a som sa maleho spytala ze ako to tak moze vediet???!!!! no ze on si to pameta predsa 😀 😀 😀

aadulik2110
10. okt 2011

@miriamm11 to je zlatunké :D tak nech sa vám čím skôr podarí to hladkanie zmeniť na malú bublinku v brušku 🙂

majulosa
10. okt 2011

@nativanativa NO BOLA BY SOM IBA RADA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A DUFAM ZE TO TAK AJ JE 😉 😉 😉 😉 😉

nativanativa
10. okt 2011

@miriamm11 😢 😢 😢 😢 😢 😢

nativanativa
11. okt 2011

dobre raaaaano zenyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nativanativa
11. okt 2011

@labanka micka a kolko ze mas rockov ? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre