Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
16. okt 2011

ja to vzdy hovorim , ked nieco neviete , zeptejte se nasiiii danielky 😀 😀 😀 😀
chodiaca encyklopedia
btw , zajtra idem na rychle sono k dokimu , ci mi zmizla cysta a ak hej , mozeme pekne uzivat clostiliiik 🙂 🙂

zuzkag2
16. okt 2011

@daniwaugh ja viem moja...aj ja som uz take zazila, co sa zdalo na prvy pohlad ako katastrofa, alebo koniec sveta, a nakoniec sa to stalo preto, aby som mohla byt stastna....ved ono to pride, a pridam sa k vam...
dnes mal moj drahy preslov k mojmu brusku a vajickam, vysvetloval im, ako sa maju spravne zahniezdovat....skoda, ze to nemam ako ukazat, by si sa zasmiala...🙂

princess15
16. okt 2011

Ahojte baby,prepačte že tak oneskorene 😉 ale neboli sme doma takže som vam nenapisala skor... rano som testla s mamatestom,ale bola tam len / 😖 ☹
nuž nič....dnes som len 10dpo,tak snad este mozno som skoro testovala,alebo nie som tehu...
uvidime,skusim o 2 dni opät testik 😵

blau
16. okt 2011

@princess15 hm mne sa to zda skoro, 😉

blau
16. okt 2011

@zuzkag2 no tak ked im tak pekne dohovoril, hadam ho uz posluchnu 😉
Mne sa vidi, ze kto si prial deti, zazil troska stres, vajicko sa zlaklo a bolo to. U mna to tak bolo aj u mojich kamaratok 😉

e.l.i
16. okt 2011

babulky.. tak ja zase vas budem zanedbavat bo idem znovu na skolenie do modry....takze zase nebudem mat prehlad...ale celkom mi to meskanie padlo vhod akurat sa mi posunul cyklus..a tym padom by sme mali stihnut ovulku tak cca cez vykend...super....verim ze tento mesiac nam to vide... 😀 jaj mam taky tusak.. 😉

daniwaugh
16. okt 2011

@princess15
mne sa to tiez zda skoro, podlamna musis vyckat minimalne do 12dpo lebo ked aj mas ovu na 14ty den a usadi sa na 10ty trebars (co mohlo byt dnes) tak ten hormon nejde raketovou rychlostou..
@zuzkag2
haha Zuzi, neverila by si, ale mozno prave to zaberie :o) ja som sa zvykla rozpravat s kvetinou na okne co som mala ked som mala 16 a ona zacala krasne kviynut a predtym roky mame v kuchyni nevydala ani naznak kvetu :D .. treba vysielat pozitivnu energiu, predstavovat si, ako sa to (u)deje a verit v to 🙂

vierkapierka
16. okt 2011

@daniwaugh tak to musíš byť veľmi šťastná mamina, že neprežívaš také sklamanie ako my ostatné, samozrejme v dobrom 🙂 super naozaj veľmi sa teším, že v tebe rastie malý pokladík, no my sa snažíme tak všelijak, nie praidelne pocas cyklu, ale v období ovulky naozaj poctivo, som pocula že každý deň nie je velmi o.k. a vplyva to aj na kvalitu spernií, takže radsej sa snažíme pocas ovulky viac a pocas cyklu podla chuti 😲

princess15
16. okt 2011

@daniwaugh
@blau nuz ano mozno je to skoro,ale viem ze ovulku som mala na 100% na 11dc takze uz to uhniezdene byt musi len mozno este hcg nie je vysoke....pri mojom 1.tehu som mala krasne pozitivny test na 12dpo a pri 2.tehu som mala test slabo ale jasne viditelny na 10dpo.....stale som mala mamatest 10 a to aj dnes som s nim testovala... takze neviem no...ved uvidime .... za par dni v tom budem mat jasno 😉

daniwaugh
17. okt 2011

@vierkapierka
no, mali sme stastie tentoraz, naposledy sme vysadili v decembri, januar nic a pamatam si to sklamanie (aj ked to nebolo tak vela cakania) a potom vo februari sme otehotneli. ale to bolo fakt len stastie, lebo sme zili kazdy v inej krajine a boli sme spolu 1den po ovu.. no ale dost o mne a o tom kolko som mala stastia, teraz dake treba poslat vam, aby ste sa uz netrapili a nesmutili.
ono sa vravi ze sa ma obden snazit, ale potom minies ovulaciu mozno (zalezi samozrejme od zeny, aku dlhu ma atd)my sme dali prednost kvantite pred kvalitou tentokrat :D
@princess15
tak hadam to bude // 😎

cicussa21
17. okt 2011

@daniwaugh paci sa mi tvoja veta: "sme dali prednost kvantite pred kvalitou" 😀 parada a vyslo to.. to je super

felinka
17. okt 2011

Caute kocky, mozem sa pridat?
Stala sa mi taka podivna vec, tak by ma zaujimalo, ci mate niektora podobnu skusenost... 🙂
Snazime sa o babatko a v den ovulacie (viem, kedy bola, merala som to ovu testami) ma zacali boliet prsia ako ma bolievaju niekolko dni pred MS. No a od ovulky presiel tyzden a prsia ma bolia stale rovnako. MS mam dostat az o tyzden. Este sa mi to takto v strede cyklu nestalo, vzdy len pred MS, tak ma zaujima, moze to byt priznak, ze sa nam zadarilo? 😅 Stretli ste sa s niecim takym? Viem, ze takyto pocit v prsiach moze byt priznakom tehotenstva, ale asi az neskor, nie? Nie ze zacne uz v den ovu... Co si o tom myslite?

golymetr
17. okt 2011

@daniwaugh dani mužu se zeptat taky jsi měla větší nucení na malou?? já pořád chodim čurat a bříško mě pobolívá zkoušela jsem testík jsem 9DPO a mam slabounkou druhou čárku ted budu zkoušet až ve čtvrtek jestli bude sílit jinak mrchu čekám v neděli.

daniwaugh
17. okt 2011

@golymetr
tak to potom si :D staci ze je slaba, nezalezi na sile ale na tom, ze tam je, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :D
v podbrusku pobolievalo aj mna a cikat, no to je otazne, akoze chodila som viac, ale to preto, ze som zacala viac pit.. :o)

daniwaugh
17. okt 2011

@felinka
najlepsie je asi pockat na test, lebo zbytocne je dufat a vidiet priznaky, lebo dakedy ma zena vsetky priznaky a nakoniec z toho nic nie je, len sklamanie, to ti potvrdia baby tu, niektore mali vsetky priznaky a aj tak neboli tehu.. ale tym nechcem povedat ze niesi, len ze to nic neznamena a ze drzim silno palce 🙂

golymetr
17. okt 2011

@daniwaugh já právě že i při předešlých těhu chodila hodně na malou myslela jsem že jsem nastydlá a ono to bylo těhu,snad bude čárečka sílit 😉

felinka
17. okt 2011

@daniwaugh
Dakujem ti za nazor, ja viem, ze treba pockat na test a ze je skoro, uz sa snazime dlhsie, len som chcela vediet, ci niekto nema podobnu skusenost. 🙂 Asi je este naozaj velmi skoro, dakujem za drzanie palcov, tebe prajem krasne tehulkovanie! 😉

daniwaugh
17. okt 2011

@golymetr
no ale uz mas ciarku tak to je jasne!!!!! :D :D :D :D huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

daniwaugh
17. okt 2011

@felinka
tak dufam ze o par dni sa ti ukazu // a budes dalsia tehula do party 🙂 mna osobne prsia neboleli, ale mala som v nich trocha tlaky, len nie tak skoro po ovu. Uvidis sama coskoro :o)

ktore
17. okt 2011

prajem vsetko dobre a vela trpezlivosti.ja sa tiez neviem dockat menstru a pripisujem vsetky priznaky tym tehotenskym.heh.aj teraz cakam.vzdy si urobim test aj tyzden po ovulke,no bohuzial.vzdy sa sklamem.aj teraz som par dni po ovu a neviem sa dockat na test.hoci tusim ze ovulka ani nebola ale vzdy si predstavim ze SNAD....teraz mam teplotu zvysenu.v prvom tehotenstve som tiez mala zvysenu az do 4 mes teho.test mi ukazal az neskor.robila som si skoro,tak som priznaky zaradila do prechladnutia.dokt hovorila ze zvysena teplota znamena zapal tak mi nasadila antibiotika.nepreslo tak mi dala druhe a dost silne.potom som zacala spinit.myslela som si ze sa mi menstru nevie pohnut.tak som si dala dobry teply kupel.ale spinila som dalej.potom som si urobila znovu test a bolo to tam.na ultrazvuku mi povedali ze piaty tyzden ale kvoli antibiotikam sa mam pripravit na vsetko.ale chvalabohu ostalo.a mam dcerku 9 r.vsetko co ma ostat ostane.drzala sa ako kliest.je to laska mojho zivota.teraz by sme chceli surodenca ale nedari sa.tak zase minam na teh.testy lebo mi je nekonecne dlho cakat.aj ked viem ze nemusi test ukazat.ale co uz.som nedockava... 😀

daniwaugh
17. okt 2011

@ktore
vsetky to pozname, clovek dufa, ze co ak to ukaze skorej 🙂 drz sa a zachvilu to bude :o) kolko mas po ovu(ak bola) a kolkaty den cyklu?

ktore
17. okt 2011

@daniwaugh aj ja som pribrala hned prvy mesiac a nevedela som preco.som sa divila ze su mi nohavice tak uzke .myslela som ze malo pohybu.heh 😀 a priberala som veru rapidne vela.az som postala na +30 kilach.po dvoch rokoch som mala cca o dvadsat dole.

ktore
17. okt 2011

@daniwaugh mam cca len 4 den po ovu,takze veeeelmi malo.a 19 den cyklu este len. pockam do konca tyzdna a urobim test.

daniwaugh
17. okt 2011

@ktore
no ja som sice pribrala "len" 20 ale na to, ze som pred tehu mala 49 to bolo dost :D
si si ista ze cakas len do konca tyzdna? to bude len 9dpo a to je dost malo, skoda testu.. :o) pockaj aspon do dalsieho pondelka🙂

ktore
17. okt 2011

@daniwaugh ja viem ze ,malo.asi pockam.bude to vecsie prekvapko.budem sa snazit na to nemysliet.a ak mam test ktory ukaze uz 5 dni po ovu?ani ten neukaze?

natysek
17. okt 2011

Tak zdravím holky, chtěla bych se přidat ke snažilkám netrpělivkám.

28.8. jsem měla poslední menstruaci a další měla dostat 27.9. a dodnes nepřišla. (mám pravidelný cyklus 30 dní a antikoncepci neberu přes rok). Již 7 den mám napnuté zvětšené prsa a často mi z nich vyteče jako by mlezivo, už týden mám tlak v podbříšku, pobolívá mě hlava(někdy se i motá) a cítím se unavená, mám chutě na olivy které bych dříve nestčilado úst.

Sedmý, devátý a třináctý den menstruace co se nedostavila jsem si dělala těhu test s vždy negativním výsledkem. Tři dny(11.-13.10.) jsem měla po malé na papíře trošku načervenalé (jen na tom toaletním papíře jinak nic). První den nahnědlé a druhé dva dny načervenalé. Nebylo to vlastně ani špinění. Mohla bych být i přes to těhotná?

U dotora jsem byla desátý den nedostavené menstruace a na ultrazvuku nic neviděl. Krev nevzal. Dal mi injekci na udržení, kdybych byla náhodou těhu a poslal mě domů s tím, že když mi nepřijde mrcha ještě dalších 14 dní mám přijít znovu. Teď nevím, zda mám ony tři dny považovat za menstruaci a nebo ne. Co myslíte?

cmeliatko
17. okt 2011

@natysek no menzes to nebol 😉

ktore
17. okt 2011

@natysek myslim ze ti daj injekciu taku ze ked niesi tehotna tak ti pride menstru ak si, tak to posilni tehotenstvo.ako sa volala ta inj.?

natysek
17. okt 2011

Holky, takže si myslíte, že mám jít teda k doktorovi, tak jak říkal za 14 dní? A nebo počkat, jestli mi nepříjde další mrcha?

natysek
17. okt 2011

@ktore jjj tu jsem už dostala a pořád mi ještě menstruace nepřišla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre